ثبت نام

تبلیغ یار

۱۰ تولیدی کلاه تبلیغاتی

factory-cap-promotional-10-top

در این مقاله به معرفی ۱۰ تولیدی کلاه تبلیغاتی می پردازیم

متاسفانه هنوز هم در قرن ۲۱ ام کسب و کارهایی پیدا می شوند که همه چیز را سریع و آماده می خواهند و پس از مدتی فعالیت کوتاه انتظار دارند قله های رفیع صنف خود را فتح کنند و به جایگاه برتری برسند. لذا خیلی از همین شرکت ها به واسطه همین کوتاه نگری و انتظارات غیرواقعی یا همواره موفق نیستند یا برشکست می شوند و از ادامه فعالیت باز می مانند.

اما در مقابل گروه کوچکی از کسب و کارها هستند که با تدوین اهداف و استراتژی های بلند مدت، برای شرکت خود دورنمایی متصور می شوند و پلان به پلان به سمت رسیدن به آن اهداف گام بر می دارند. این شرکت ها همان هایی هستند که با تلاش و پشتکار و بهره گیری از تخصص و حرفه افراد انسانی مجموعه خود امروز جزو کسب و کارهای موفق محسوب شده و از جایگاه شایسته ای در بازار برخوردارند.

با اینحال ما قصد داریم ۱۰ تا از همین کسب و کارهای موفق را در زمینه تولید کلاه تبلیغاتی که امروز جزو برترین ها و برگزیدگان هستند در قالب ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی به شما معرفی کنیم. راهی که این کسب و کارهای موفق انتخاب کردند همان همت و تلاش شبانه روز و استفاده از تمام توان تخصصی خود است. به قول وحشی بافقی: « به هر کاری که همت بسته گردد  اگر خاری بود گل دسته گردد »

تاریخچه پیدایش کلاه

کلاه نیز مانند خیلی از چیزهایی که امروز استفاده می کنیم دارای سابقه و تاریخچه ای است مثلا تاریخچه استفاده از آن در ایران بر می گردد به دوره های قبل از ظهور اسلام که با تأملی بر دیوار نگاره های عهد باستان در تخت جمشید و… یا با مطالعه شاهنامه فردوسی که پر است از تصاویر رزمی، همه نشان از داشتن پوششی تحت عنوان کلاه دارد.

اما بعد از ظهور اسلام شاید بخاطر اینکه تا قبل از آن کلاه بیشتر مورد توجه شاهان و سرداران بود و به نوعی پوشش اشرافی هم محسوب می شد از اقبال عمومی افتاد و جایش را به عمامه داد. تا اینکه باز دوباره بعد از دوره ناصرالدین شاه کلاه رواج یافت و مورد اقبال عمومی قرار گرفت. با اینحال کلاه چه در عهد باستان و چه در عصر جدید پوششی است برای سر که در دو فصل تابستان و زمستان استفاده می شود.

همچنین اگر بخواهیم تاریخچه کلاه و زمان استفاده از آن در جهان را بررسی کنیم کلا اسناد و مدارک زیاد و مؤثقی در این زمینه تا ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد وجود ندارد و فقط می توان بر اساس شواهد اندکی چون مجسمه ونوس ویلندورف که عمری در حدود ۲۷۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ سال دارد و حاوی تصویر زنی است که کلاه بافته بر سر دارد حدس هایی زد که احتمال استفاده از کلاه در آن دوران را تقویت می کند.

علاوه بر آن می توان به کشف کلاهی ساخته شده از پوست خرس با بند چانه اشاره کرد که به همراه بدن یخ زده مرد عصر برنز از حدود ۳۲۵۰ سال قبل از میلاد باقی مانده که در کوهی بین اتریش و ایتالیا کشف شده است و نمونه های معدود دیگر که همه به احتمالات استفاده از کلاه در گذشته های کهن دامن می زنند.

کاربرد و استفاده های کلاه

امروزه کلاه به یکی از پوشش های مرسوم عموم مردم و بعضا پوشش جدایی ناپذیر تیپ و استایل برخی افراد تبدیل شده است. پر استفاده بودن و کاربردی بودن کلاه سبب می شود تا این محصول پرمخاطب باشد و طرفداران زیادی داشته باشد با اینحال اگر بخواهیم مهمترین کاربرد و استفاده های کلاه را برشمریم می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • . محافظت در برابر شرایط آب و هوایی از جمله محافظت از صورت و چشم ها در برابر تابش اشعه مضر نور خورشید در تابستان و پوشش سر در برابر سرما در زمستان
 • . استفاده برای مد و زیبایی از جمله پوشاندن تاسی سر یا ایجاد تیپ و استایلی جدید و مدرن و…
 • . استفاده تشریفاتی مانند فارغ التحصیلی دانشگاه و…
 • . استفاده ایمنی مثل انواع کلاه کار
 • . استفاده مذهبی
 • . استفاده برای ورزش

اهمیت کلاه تبلیغاتی در حوزه تبلیغات

در دنیای تبلیغات هر آنچه که پرمخاطب باشد مورد توجه قرار می گیرد و اهمیتی دوچندان می یابد. یکی از این پرمخاطب ها کلاه است که به جهاتی برای فعالین حوزه تبلیغات کالایی خاص و استراتژیک محسوب می شود. در واقع کلاه از جهت اینکه فضای مناسبی در قسمت جلو  برای تبلیغات ارائه می دهد و در بهترین نقطه توجه هم قرار دارد حائز اهمیت است.

مهمتر اینکه کلاهی که افراد مختلف بر سر می گذارند و در سطح شهر تردد می کنند چنانچه از نوع کلاه تبلیغاتی باشد و بر روی آن تبلیغاتی وجود داشته باشد می تواند همچون یک رسانه تبلیغات محیطی متحرک عمل کند و تبلیغات بر رویش را در معرض دید عموم بگذارد. همچنین قیمت های متنوع و ارزان قیمت این محصول متناسب با توان تبلیغاتی کسب و کارهای بیشتری می باشد.

انواع کلاه تبلیغاتی

از هر کلاهی می توان برای تبلیغات استفاده کرد اما دو نکته وجود دارد که یکی بحث هزینه ها و دیگری کاربرد بیشتر مطرح است لذا معمولا از آن دسته از کلاه ها استفاده می شود که هم قیمت ارزان و مناسبی داشته باشد و هم پر استفاده باشد.

بر این اساس معمولا از انواع کلاه نقابدار، نقاب آفتابگیر، کلاه کپ  برای تبلیغات استفاده می شود که استفاده معمول و رایج تری دارند و از قیمت های به نسبت مناسبی هم برخوردارند. جنس ساخت انواع کلاه تبلیغاتی معمولا از پلی استر، فلامنت، فوم، کتان و… می باشد و تبلیغات بر روی آنها یا بر روی نقاب یا قسمت جلو و هد آنها به صورت چاپی یا گلدوزی یا برچسب استیکر نقش می بندد.

معیار انتخاب ۱۰ تولیدی کلاه تبلیغاتی

امروزه با توسعه فضای اینترنت و فروش آنلاین تقریبا تمام تولیدی ها و فروشگاه ها بخش اعظم یا کل فروش خود را از طریق حوزه فروش آنلاین به انجام می رسانند و کم کم فروش به روش های کلاسیک جای خود را به فروش آنلاین در بستر اینترنت می دهد.

و وقتی کسب و کاری فعالیت خود را در بستر اینترنت انجام می دهد می توان بخش اعظم آن فعالیت در بستر اینترنت که به شکل سایت فروش صورت گرفته است را با استفاده از آنالیزهای گوگلی بررسی کرد و نتایج و خروجی های درخوری را بدست آورد. هر چند که هنوز در کشور ما به صورت کامل رویکرد فروش کسب و کارها به صورت فروش آنلاین نیست اما با سرعت خوبی به آن سمت حرکت می کند.

با اینحال و با توجه به اینکه بخش اعظم رویکرد فروش و فعالیت تولیدی های کلاه تبلیغاتی به صورت آنلاین و از طریق سایت فروش و شبکه های اجتماعی است لذا بخش اعظم معیار ما در انتخاب ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی نیز بر این اساس یعنی بررسی سایت فروش تولیدی های کلاه تبلیغاتی می باشد. با این وجود ما با استفاده از آنالیزهای پیشرفته گوگلی و استفاده از داده های تخصصی ترین بانک جامع اطلاعات تبلیغات کشور یعنی سایت تبلیغ یار و در کنار آن انجام یک سری از بررسی های شاخص فروش که به صورت میدانی و اطلاعات شفاهی ما از کف بازار جمع آوری شده اقدام به معرفی ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی نموده ایم. هرچند این بررسی ها به صورت نسبی است اما نتایج به دست آمده که منجر به معرفی ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی شده به واقع نمایانگر برترین های این صنف نیز هست.

 آشنایی مختصر با ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی 

شناخت تولیدی های برتر و آشنایی با آنها قطعا منجر به خرید محصولات یا خدمات بهتر خواهد شد چراکه آنها جزو برترین های صنف خود هستند و به خاطر همین تولید محصولات یا خدمات بهتر به این جایگاه رسیده اند. با این حساب این موضوع بسیار می تواند برای مصرف کنندگان یا حتی فروشندگان خرد حائز اهمیت باشد. لذا ما قصد داریم ۱۰ تولید کننده برتر کلاه تبلیغاتی را به طور مختصر به شما معرفی کنیم که عبارتند از:

تولیدی کلاه افرنگ جامه (www.afrangjameh.ir)

تولیدی پوشاک آفرنگ جامه

نزدیک به یک دهه است که تولیدی افرنگ جامه در زمینه صنعت طراحی و دوخت انواع پوشاک از جمله کلاه تبلیغاتی فعالیت می کند و با توجه به نیروی کاری متخصصی که در اختیار دارد همواره به عنوان یکی از ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی شناخته می شود. در واقع کیفیت کمی و کیفی تمام محصولات این مجموعه تولیدی از استانداردهای بالایی تبعیت می کند و شاید هم به همین خاطر است که علاوه بر مشتریان و مخاطبان داخلی حتی سفارشاتی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، سوئیس و کانادا، استرالیا و… دارد.

از آنجائیکه این مجموعه تولیدی کلاه تبلیغاتی اصول سیاست های فروش خود را بر پایه مشتری مداری قرار داده است لذا همیشه کیفیت را فدای سود بیشتر نکرده و حتی با حاشیه سود کم همواره محصولات با کیفیتی را به بازار مصرف عرضه کرده است. شاید همین سیاست گذاری های کلی مشتری پسند باعث شده تا امروز شاهد جایگاه برجسته این مجموعه تولیدی باشیم.  با اینحال تولیدی افرنگ جامه با استفاده از برترین پارچه های تولید داخل و بهترین پارچه های وارداتی اقدام به تولید انواع پوشاک از جمله کلاه تبلیغاتی می کند که در نوع خود بی نظیر است.

تولیدی کلاه ایران پوشاک (www.iranpooshak.com)

تولیدی کلاه ایران پوشاک که با پیشوند پوشاک سفارشی نیز شناخته می شود سالهاست که به صورت تخصصی در زمینه تولید پوشاک تبلیغاتی از جمله کلاه تبلیغاتی فعالیت می کند و امروز هم دارای جایگاه ویژه و برجسته ای در این حوزه  می باشد تا جایی که به عنوان یکی از ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی نیز شناخته می شود. با اینحال داشتن شناخت کافی از حوزه تبلیغات و برخورداری از توانمندی بالای تولید  سبب می شود تا شاهد تنوع محصولات کلاه تبلیغاتی و قیمت های مناسب آن در این واحد تولیدی باشیم.

این واحد تولیدی با انتخاب شعار «کار را به کاردان بسپارید» در صفحه اول سایت فروش خود در واقع بخشی از خصوصیات مجموعه تولیدی خود را بر زبان آورده و به حق در زمینه تولید انواع پوشاک از جمله کلاه و بخصوص کلاه تبلیغاتی همچون یک تولیدی کاربلد که با فوت و فن تولید یک محصول تمام عیار تبلیغاتی آشناست عمل می کند. بر این اساس این واحد تولیدی را می توان یکی از برترین های تولید انواع رایج کلاه تبلیغاتی و سفارشی دانست.

تهران ، خیابان فردوسی ، خیابان منوچهری ، خیابان ارباب جمشید ، لیقوان دوم ، پلاک شش ، واحد ۹

تولیدی کلاه گیفتو (www.gifto.ir)

تولید کلاه تبلیغاتی گیفتو

این واحد تولیدی خوش نام بیش از یک دهه است که با رویکرد تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله انواع کلاه تبلیغاتی فعالیت خود را آغاز کرده است و با اتکا به توان تخصصی نیروی انسانی مجموعه خود و تجهیز به کارگاه های تولید انواع پوشاک از جمله کلاه تبلیغاتی که از جدیدترین و تخصصی ترین ماشین آلات تولید و چاپ تبلیغات بهره می برد، امروز یکی از برترین های این صنف و یکی از ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی شناخته می شود.

مجموعه تولیدی گیفتو که وجه تسمیه نامش به معنای «هدیه برای» می باشد امروز یکی از تخصصی ترین و کاربلدترین مجموعه های تولید هدیه تبلیغاتی می باشد و در تولید هدایای تبلیغاتی خاص تبحر خاصی هم دارد. فرقی هم نمی کند که کالایی مثل مثلا انواع کلاه، خاص باشد یا نه چون در مجموعه تولیدی گیفتو با تکنیک های خاص و ویژه ای که حاصل تجربه طولانی و تخصص تیم تولید هدیه تبلیغاتی این مجموعه تولیدی است، تبدیل به هدیه ای خاص می شود.

اطلاعات تماس با گروه هدایای تبلیغاتی گیفتو

آدرس دفتر مرکزی » تهران – میدان انقلاب – ابتدای خیابان آزادی – نرسیده به جمالزاده شمالی – بن بست قائم مقام پلاک ۸ واحد۲

گروه آفرنگ صاحب امتیاز برند گیفتو عضو رسمی انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی ایران می باشد .

تلفن دفتر مرکزی : تلفن گویا ۶۳۴۲۹ – ۰۲۱

 • ۶۶۵۹۳۶۵۹ – ۶۶۵۹۳۶۶۰ – ۶۶۵۹۳۶۶۱ – ۶۶۵۶۳۰۰۷ -۰۲۱ – ساعات پاسخگویی ۹ الی ۱۸ پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳ – جمعه ها تعطیل – روز های تعطیل عمومی ( تعطیل )

ایمیل : afrang1380@gmail.com

شماره ارتباط از طریق وایبر/تلگرام  : ۰۹۰۲۱۰۱۲۹۳۰  ( بدلیل حجم ارسال پیام ها ، پاسخگویی با تاخیر – از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب )

تولیدی کلاه مولایی  (www.hat1.ir)

تولید کلاه مولایی

این واحد تولیدی یکی از آن تولیدی های بنامی است که صرفا در زمینه تولید تخصصی انواع کلاه فعالیت دارد. یکی از بخش های ویژه تولید کلاه این واحد تولیدی که یکی از ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی نیز محسوب می شود در حوزه تولید کلاه نظامی است و چیزی در حدود ۳ دهه فعالیت مستمر با سازمان ها و ارگان های نظامی اعم از ارتش و نیروهای مسلح را هم در کارنامه فعالیت خود دارد. امروز تولیدی کلاه مولایی را می توان یکی از برگزیدگان تولید انواع کلاه تبلیغاتی فلامنت و کتان دانست.

یکی از مزایای تولیدی های تک محصول در این است که به صورت تخصصی و ویژه به تولید فقط یک محصول می پردازند و پس از سالها تولید آن به اشراف کامل و زوایای آشکار و پنهان بیشتری از محصول دست می یابند چون زمان بیشتری را به جهت تک محصول بودن صرف تولید آن کرده اند لذا بر اساس آن و تجربه ای که اندوخته می شود سال به سال محصولات با کیفیت و بهتری تولید می شود که نواقص و ایرادات قبلی خود را چه به لحاظ جنس و چه دوخت و… ندارد.

تولیدی کلاه قادر(www.iranhat.ir)

تولیدی کلاه قادر نزدیک به دو دهه است که در زمینه تولید انواع کلاه و پرچم تبلیغاتی فعالیت می کند و توانایی سفارشی سازی و اعمال طرح دلبخواه شما در انواع تولیدات سفارش داده شده را نیز دارد. شاید اینکه این مجموعه تولیدی که آن را به عنوان کلاه دوزی قادر نیز می شناسند اکنون به یکی از ۱۰ تولید کننده برتر کلاه تبلیغاتی تبدیل شده بخاطر کادر مجرب آن و استفاده از بهترین نوع محصولات شرکت های بافندگی معتبر و دوخت عالی آنها باشد. همچنین نگرش مشتری محور این واحد تولیدی برتر نیز که باعث حاشیه سود کم از فروش محصولات و قیمت ارزان و مناسب تولیداتش می شود را نمی توان نادیده گرفت.

اما به هرحال این واحد تولیدی خلاق با تولید انواع کلاه های تبلیغاتی با طرح و مدل های جدید و حتی سفارشی، از مخاطبان و مشتریان بسیاری برخوردار است و امروز سهم بزرگی از بازار تولید انواع کلاه تبلیغاتی را به خود اختصاص داده است.

تولیدی کلاه قادر

تولیدی کلاه برتر جامه (www.bartarjameh.com)

تولیدی کلاه برتر جامه که تحت عنوان شرکت تبلیغاتی طرح نگار فعالیت می کند و سایت فروش دیگری نیز به نام ادگیفت دارد امروز به جهت تولیدات متنوع و با کیفیت و در عین حال ارزان قیمتش به یکی از ۱۰ تولید کننده برتر کلاه تبلیغاتی تبدیل شده است و در حال حاضر طیف وسیعی از نیاز مشتریان و مخاطبان کلاه تبلیغاتی را تامین می نماید. در واقع واردات یا تولید انواع وسیعی از کلاه تبلیغاتی بخشی از رویکرد فعالیت این شرکت تولیدی است.

اما نکته حائز اهمیتی نیز در نوع فعالیت این شرکت برتر وجود دارد و آن اینکه چون به صورت تخصصی اقدام به فروش اجزای لباس کار و پوشاک صنعتی می کند لذا تولید کلاه و انواع کلاه تبلیغاتی مناسب کار و فعالیت صنعتی نیز در این واحد تولیدی صورت می پذیرد که از تناسب بیشتری نیز با این نوع فعالیت ها برخوردار است و شاید بتوان عنوان متخصص تولید کلاه تبلیغاتی برای کار و فعالیت صنعتی را نیز به حق متعلق به تولیدی کلاه برتر جامه دانست.

تولیدی کلاه پدیده جاوید (www.padidehjavid.com)

شرکت پدیده جاوید قریب به ۳ دهه است که در زمینه چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت می کند و با وجود اینکه ابتدای فعالیتش با چاپ بر روی انواع قطعات صنعتی و چاپ اختصاصی بر روی هدایای تبلیغاتی همراه بوده اما اکنون به یک تولید کننده شناخته شده و ممتاز تبدیل شده است و یکی از ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی به شمار می آید.  این واحد تولیدی برتر همواره در طول حیات طولانی خود با بسیاری از شرکت های معتبر و ادارات مهم همکاری داشته و امروز تجربیات و توشه ای به اندازه ۳ دهه فعالیتش را در تولید انواع کلاه تبلیغاتی به کار می بندد. و شاید همین موضوع باعث می شود تا سهم قابل توجهی از بازار مصرف کلاه تبلیغاتی را نیز به خود اختصاص دهد.

تولیدی کلاه پدیده جاوید با در اختیار داشتن ماشین آلات چاپ سیلک، لیزر و تامپو حتی امور چاپی هدایای تبلیغاتی را نیز خود به انجام می رساند. با اینحال توجه به نیاز مشتریان و اقدام برای واردات یا  تولید هدایای تبلیغاتی با کیفیت از جمله کلاه تبلیغاتی از جمله اموری است که در این شرکت برتر تولیدی به بهترین شکل صورت می پذیرد.

پدیده جاوید

تولیدی کلاه شاهین(www.shahinhat.ir)

از جمله شرکت های تولیدی برتر که می توان آن را جزو ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی دانست تولیدی کلاه شاهین است که دارای بیش از ۳ دهه سابقه فعالیت در این زمینه است. این واحد تولیدی با بهره گیری از ماشین آلات نوین روز توانسته جایگاه برتری در بازار تولید کلاه تبلیغاتی برای خود ایجاد نماید و امروز سهم بزرگی از فروش کلاه تبلیغاتی را به خود اختصاص دهد. و شاید بتوان تجربه و تخصص فنی در واحد تولیدی کلاه شاهین را مهمترین عامل پیشرفت و موفقیت امروز این واحد تولیدی برتر قلمداد کرد.

با اینحال آنچه قطعا سبب می شود که یک واحد تولیدی کلاه تبلیغاتی به جایگاه شایسته و ارزنده ای دست یابد کیفیت محصولات و خدمات خوب و درخور آن می باشد. این دقیقا همان چیزهایی است که اگر کمی در فعالیت تولیدی کلاه شاهین و انواع محصولات آن اعم از تولیدات کلاه تبلیغاتی اش دقت کنید به آن خواهید رسید. در واقع تولیدی کلاه شاهین یکی از برگزیدگان تولید انواع کلاه تبلیغاتی کتان و فلامنت با تنوع رنگ و دوخت محسوب می شود.

تولیدی کلاه شاهین

تولیدی کلاه آفرنگ کپ (www.afrangcap.com)

تولیدی کلاه آفرنگ کپ

تولیدی کلاه آفرنگ کپ را باید یکی از شاخص ترین تولیدی های انواع کلاه نقابدار و کلاه تبلیغاتی دانست تا جایی که به جرأت می توان ادعا کرد کیفیت محصولات انواع کلاه آن در سطح بسیار بالایی قرار دارد و همواره مشتریان و مخاطبانش را سورپرایز کرده است. لذا همانطور که این واحد تولیدی در سایت فروش خود نیز اعلام کرده است: «ما برای شما فقط کلاه تولید نمیکنیم، محصولی تولید میکنیم تا سالیان سال، نماینده برند شما باشد» که همینگونه نیز هست و کیفیت محصولات آن در سطح بالایی قرار دارد و برای مدت طولانی قابل استفاده می باشد.

با اینحال تولیدی کلاه افرنگ کپ را می توان یکی از ۱۰ تولید کننده برتر کلاه تبلیغاتی دانست چراکه علاوه بر کیفیت بالای محصولاتش، ضمانت کیفیت و اصالت کالا هم ارائه می دهد و امروز سهم مهمی از بازار تولیدات کلاه تبلیغاتی را نیز به خود اختصاص داده است.

تولیدی کلاه شایان (www.shayanhat.com)

تولیدی کلاه شایان که با نام شاوین نیز معرفی و شناخته می شود خود را یک مجموعه تکلیف مدار معرفی می کند و عمده فعالیت آن در زمینه تولید کلاه کودکان است که البته می تواند جنبه تبلیغاتی نیز پیدا کند. این واحد تولیدی که خود را ملزم به تولید کلاه ایرانی می داند از برترین تولیدی های کلاه کودکان است و حتی امروز به عنوان یکی از ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی نیز شناخته می شود. و شاید بتوان دلیل این مقبولیت و جایگاه برتر آن را در استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی و دوخت متفاوت کلاه دانست.

با این وجود آنچه تولیدات کلاه این واحد تولیدی را خاص و ویژه می گرداند نوع کلاه تولیدی توسط این مجموعه است که با عنوان کلاه کودکان شناخته می شود و همواره در تولید آن حساسیت های ویژه ای نیز در جهت رعایت استانداردهای لازم برای استفاده کودکان لحاظ می شود.

تولیدی کلاه شایان

ویژگی های بارز ۱۰ تولیدی برتر کلاه تبلیغاتی

تولیدی کلاه افرنگ جامه (www.afrangjameh.ir)

 • . تولیدات متنوع کلاه تبلیغاتی
 • . ضمانت کیفیت و اصالت و گارانتی بازگشت وجه
 • . سرویس دهی خوب و پشتیبانی فروش عالی
 • . تجهیزات بروز و استفاده از ماشین آلات تخصصی تولید و دوخت انواع پوشاک از جمله کلاه تبلیغاتی
 • . استفاده از بهترین پارچه های تولید داخل و برترین پارچه های وارداتی
 • . برخورداری از نیروی کارآمد و متخصص
 • . استفاده از جدیدترین الگوهای دوخت تولید داخل و خارج
 • . حضور در نمایشگاه های مختلف معرفی و فروش محصولات که سبب آشنایی از نزدیک مخاطبان و مشتریان با محصولات خواهد شد.
 • . قیمت های مناسب و ارزان
 • . راهنمایی و مشاوره رایگان آنلاین
 • . چاپ و تولید سفارشی و اختصاصی
 • . ارائه نمونه کار در سایت فروش
 • . ارائه توافق نامه همکاری در سایت فروش که جزئیاتی از انتخاب تا سفارش کالا و خدمات پس از آن ارائه می دهد.

تولیدی کلاه ایران پوشاک(www.iranpooshak.com)

 • . ارائه انواع کلاه تبلیغاتی و سفارشی رایج و تنوع انتخابی بالا
 • . ارائه انواع نمونه کلاه تبلیغاتی در سایت فروش
 • . انجام خدمات چاپ و گلدوزی دلخواه
 • . تضمین کیفیت محصولات
 • . پشتیبانی فروش
 • . دارای تیم تولید حرفه ای و تخصصی
 • . قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه

تولیدی کلاه گیفتو(www.gifto.ir)

 • . تولید متنوع و گسترده انواع کلاه تبلیغاتی
 • . خدمات چاپ یا گلدوزی اختصاصی
 • . تجهیزات و ماشین آلات چاپ و تولید تخصصی
 • . ارائه تفکیک قیمت بر اساس ارزان تا گران در سایت فروش خود
 • . برخورداری از شبکه های اجتماعی فروش قدرتمند و ارائه تخفیف های گروهی در آن
 • . ضمانت کیفیت و گارانتی سلامت کالا
 • . حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی تهران که منجر به بازدید مستقیم مخاطبان و مشتریان از کالای مورد نظر خود می شود.
 • . ارائه نمونه کار در سایت فروش
 • . ارائه پنل توافق نامه همکاری در سایت که جزئیات انتخاب و سفارش محصول را به صورت دقیق شرح می دهد.
 • . پشتیبانی فروش
 • . استفاده از مواد و متریال مرغوب در تولید انواع محصولات خود اعم از کلاه تبلیغاتی
 • . متخصص تولید انواع هدایای خاص از جمله کلاه تبلیغاتی خاص
 • . قیمت های ارزان و رقابتی

تولیدی کلاه مولایی(www.hat1.ir)

 • . تنوع تولید و ارائه انواع کلاه تبلیغاتی
 • . تولید کلاه نظامی و ارتشی
 • . ارائه نمونه کلاه تبلیغاتی در سایت فروش
 • . پشتیبانی فروش
 • . ضمانت کیفیت
 • . قیمت های ارزان و مناسب
 • . همکاری مستمر و مداوم  با ارگان ها و نیروهای مسلح
 • . کیفیت بالای انواع تولیدات کلاه
 • . دارای تیم تخصصی و توانمند در امر تولید انواع کلاه

تولیدی کلاه قادر(www.iranhat.ir)

 • . تولید کننده انواع کلاه تبلیغاتی
 • . دارای کادر مجرب تولید
 • . امکان چاپ و تولید طرح های دلبخواه
 • . ارسال و تحویل به موقع محصولات
 • . پشتیبانی فروش
 • . ضمانت کیفیت محصولات
 • . ارائه نمونه کلاه تبلیغاتی در سایت فروش
 • . قیمت های رقابتی و ارزان
 • . انتخاب بهترین نوع محصولات از شرکت های بافندگی معروف و دوخت عالی

تولیدی کلاه برتر جامه(www.bartarjameh.com)

 • . تولید انواع کلاه تبلیغاتی از جمله کلاه تبلیغاتی مخصوص کار و فعالیت های صنعتی
 • . قبول مرجوعی و خرابی
 • . ضمانت کیفیت
 • . گارانتی قیمت
 • . امکان چاپ و تولید کلاه تبلیغاتی سفارشی
 • . سرعت بالای تحویل سفارشات
 • . قیمت های مناسب و اقتصادی
 • . سابقه همکاری با انواع شرکت های معتبر خصوصی و دولتی
 • . پشتیبانی فروش
 • . وجود پنل اختصاصی تخفیف در سایت فروش

تولیدی کلاه پدیده جاوید(www.padidehjavid.com)

 • . تنوع تولید کلاه تبلیغاتی
 • . پنل اختصاصی فروش ویژه
 • . دارای ماشین آلات تخصصی چاپ سیلک، تامپو و لیزر
 • . همکاری با شرکت های صاحب نام و معتبر
 • . دانش و تجربه و مهارت بالا در تولید انواع محصولات تبلیغاتی
 • . قیمت های رقابتی و مقرون به صرفه
 • . پشتیبانی فروش
 • . تضمین کیفیت محصولات
 • . ارسال سریع و بموقع

تولیدی کلاه شاهین(www.shahinhat.ir)

 • . تولید انواع کلاه تبلیغاتی فلامنت و کتان با تنوع رنگ و دوخت
 • . ارائه نمونه کار در سایت فروش
 • . ارسال بموقع و در اسرع وقت سفارشات
 • . امکان چاپ و تولید اختصاصی و سفارشی
 • . برخورداری از شبکه گسترده تولید و توزیع
 • . به کارگیری ماشین آلات نوین روز در حوزه تولید انواع محصولات
 • .  ضمانت کیفیت
 • . پشتیبانی فروش
 • . قیمت های مناسب

تولیدی کلاه آفرنگ کپ (www.afrangcap.com)

 • . تولید گسترده انواع کلاه تبلیغاتی
 • . گلدوزی یا چاپ اختصاصی و سفارشی بر روی انواع کلاه تبلیغاتی
 • . قابلیت تولید اتوماتیک و نیمه ماشینی انواع کلاه تبلیغاتی
 • . کیفیت خوب و صادراتی انواع محصولات کلاه تبلیغاتی
 • . ضمانت بهترین کیفیت در تولید کلاه
 • . قیمت های رقابتی و با صرفه اقتصادی
 • . پشتیبانی فروش
 • . ارسال بموقع و فوری سفارشات

تولیدی کلاه شایان (www.shayanhat.com)

 • . تولید کننده گسترده انواع کلاه کودکان
 • . رعایت استانداردهای مبتنی بر استفاده از کلاه توسط کودکان
 • . پشتیبانی فروش
 • . قیمت های کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه
 • . ضمانت کیفیت محصولات
 • . تکیه بر تولیدات کاملا ایرانی و بومی
 • . برخورداری از یک تیم تخصصی و حرفه ای تولید کلاه کودکان
 • . استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی و دوخت متفاوت
 • . تحویل بموقع و در اسرع وقت سفارشات
تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • مسعود کرمی ژانویه 26, 2023 :: 3:50 ب.ظ
  0 0

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • حسین پارسا ژانویه 27, 2023 :: 8:50 ق.ظ
  0 0

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • صادق آشوری ژانویه 27, 2023 :: 5:20 ب.ظ
  0 0

  علیرضا جان عالی بود

 • بهروز پناهی ژانویه 28, 2023 :: 3:00 ب.ظ
  0 0

  دمتون گرم

 • منصور مومنی ژانویه 28, 2023 :: 11:20 ب.ظ
  0 0

  Awli bood

 • مهران رضا ژانویه 30, 2023 :: 10:30 ق.ظ
  0 0

  شادکام و سلامت باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *