ثبت نام

تبلیغ یار

5 دلیل برای چاپ کاتالوگ

tabliqyar-42

پنج دلیل‌ که شما رو وادار می کند برای محصولات خودتون کاتالوگ چاپ کنید!

تبلیغات رو در‌ رو و یا اصطلاحا زبانی، یکی از بهترین روش های تبلیغات به حساب می آید. چرا که شما با مشتری برخورد‌ مستقیم دارید و کاملا به مشتری ها دسترسی دارید. همچنین کاتالوگ ها به نحوی به نمایندگی از شما، به تبلیغات زبانی‌ می پردازند و از زبان شما با مشتری صحبت می کنند و مشکلات و سوالات آن ها را بر طرف می کنند. مردم می توانند اطلاعات خیلی زیادی از‌ شرکت و سرویس های قابل ارائه و یا محصولات شرکت را درون کاتالوگ بگنجانند. کاتالوگ یک وسیله تبلیغاتی خیلی مهم به حساب می آید. وسیله ای که شرکت های بزرگ برای اطلاع رسانی به تعداد زیادی از مشتریان از آن استفاده می کنند تا بتوانند روابط دوستانه تری را با مشتری تجربه کنند.

در این مقاله از‌ جمله فواید مهم و مزایای دارا بودن یک کاتالوگ برای یک شرکت را با هم بررسی می کنیم.

دیده شدن و نمایش توانایی ها با چاپ کاتالوگ

یکی از مزایای چاپ کاتالوگ برای شرکت، در معرض دید قرار گرفتن شرکت است. کاتالوگ وسیله بسیار خوبی است تا به کمک آن بتوانید تعداد مشتری های خود را به شدت گسترش دهید. هر دو ورژن دیجیتال و چاپی کاتالوگ اطلاعات بسیار خوبی در‌ مورد‌ جنس مواد به کار رفته و اطلاعات محصول ارائه می دهد که باعث جذب بیشتر مشتری ها و علاوه بر این، آشنایی بیشتر‌ مشتری با محصول و کیفیت قطعات می شود.

این وسیله تبلیغاتی یک سورس و منبع اطلاعاتی کامل از محصولات شما است و علاوه بر این، رتبه شما در موتور های جستجو را هم به خودی خود افزایش خواهد داد. چرا که هر کسی که سعی کند سایت شما را در موتور های جستجو بیابد، به طور نا خود آگاه به افزایش رتبه شما در موتور های جستجو (seo) کمک زیادی خواهد کرد.

5 دلیل برای چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ برند شما را می سازد.

استفاده از جلوه های بصری قوی و یک متن و پیام در‌ سراسر کاتالوگ، در‌ ساخت برند شرکت شما کمک و مشارکت می کند. برند در یک کمپانی از هر چیزی مهم تر است و از اجزای کلیدی شرکت به شمار می رود. سرمایه گذاری بر روی اجزای کلیدی سبب می شود که شرکت شما سال های سال ایستادگی کند و همچنین به شرکت شما اعتبار می بخشد در نتیجه شما یک برند سراسری برای کمپانی خود ساخته اید.

به کاتالوگ به چشم یک افزونه برای‌ برند شرکت خود نگاه کنید. این ابزار تبلیغاتی، یکی از بهترین ابزار برای نمایش جزئیات دقیق شرکت و نحوه تهیه محصول است در نتیجه همین برند موجود در کاتالوگ و آشنایی مشتری با روند تهیه محصول به شرکت شما اعتبار می بخشد. نمایش تلاش های تیم شرکت برای تهیه محصول و نحوه تهیه محصول، به طریقی کانال ارتباط بر قرار کردن با مشتریان اساسی را باز می کند و ممکن است کار به فروش انبوه و قرار داد بکشد. در نتیجه از برند استفاده کنید تا حس اعتماد را هم به مشتری و هم به شرکت ببخشید.

5 دلیل برای چاپ کاتالوگ

بهره مندی از مخاطبان سفارشی

تبلیغات گسترده و بیهوده باز خورد چندانی ندارد. یکی از اصلی ترین مزایای چاپ کاتالوگ برای شرکت این است که شما می توانید مطالب را‌ برای مخاطبان و خریداران خود سفارشی سازی کنید. مطالبی که درخور ایشان باشد. این مورد برای این مهم شمرده می شود که شما از پیش می دانید که مشتری به چه چیزی‌ نیاز دارد و یا چه چیزی می خواهد. در نتیجه تبلیغات شما چندین برابر تاثیر بیشتری بر مشتری خواهد گذاشت.

شما با توجه به توانایی تغییر در متن کاتالوگ، باید تمام دقت خود را بر روی جذب مشتری های واقعی بگذارید. تبلیغات هدفدار تاثیر چند برابری نسبت به پیام های همگانی برای تمامی مردم یک محدوده خواهد داشت.اما شما می توانید تعیین کنید که کاتالوگ شما در‌ چه مکانی تکثیر گردد و چگونه این کار صورت گیرد.

به خواننده ها اطلاع دهید.

مطمئن شوید که تمام اطلاعات لازمی که مربوط به آمار شرکت و مشتری ها است را در کاتالوگ آورده اید. تمام اطلاعاتی که از مشتری های قبلی جمع آوری کرده اید مهم و لازم به ذکر است. از این مورد استفاده کنید تا بتوانید شرکت خود را بالا تر نشان دهید و قدرت نمایی کنید. سپس شما برای شرکت به خودی خود اعتبار ایجاد خواهید کرد. یک نمودار‌ طراحی کنید و در این نمودار نشان دهید که در چه عرصه هایی از رقیبان خود پیشی گرفته اید.

5 دلیل برای چاپ کاتالوگ

با دل و جان بفروشید!

این خیلی مهمه که همیشه در خاطرتان بماند شما در حال فروختن شرکت خود توسط ابزاری‌ پرینت شده به اسم کاتالوگ هستید. سعی کنید بر‌ روی صفت های خوب کالای خود و مزایایی که مشتری در زمان خرید از‌شما دریافت خواهد کرد، در‌ کاتالوگ تاکید کنید. همچنین خیلی دقت کنید که در‌ مورد تمام محصولاتی که قصد فروش‌ آن ها را دارید، توضیحات کامل را ارائه نمایید.

همچنین می توانید در کاتالوگ آدرس ایمیل معتبر بگذارید تا مشتری ها هم بتوانند بهتر‌ با شما ارتباط بر قرار کنند و هم سوالات احتمالی خود را از‌ آن طریق بپرسند. در دنیای امروزی، فروش فیزیکی به نسبت، کمتر شده است و امروزه اکثر فروش ها اینترنتی صورت می گیرد. می توانید آدرس وب سایت خود را برای فروش اینترنتی در کاتالوگ درج نمائید.

دیگر مزیت دارا بودن کاتالگ، میزان ماندگاری است. اگر یک مشتری تا حدودی به شرکت شما علاقه مند شود اما در آن زمان قصد خرید و یا استفاده از خدمات شما را نداشته باشد، از شما یک کاتالوگ درخواست خواهد کرد. شاید در آن لحظه این کاتالوگ برای شما مزیت محسوب نگردد، اما همین وسیله تبلیغاتی در طولانی مدت، در صورتی که مشتری مجددا به خدمات شما نیاز داشته باشد، به شما کمک بسیاری خواهد کرد‌ و مشتری را هر‌ زمانی که نیاز‌ به محصولات و یا خدمات شما داشته باشد، به سمت شما جذب خواهد کرد. و همین مثال دقیقا به معنی میزان ماندگاری است.

5 دلیل برای چاپ کاتالوگ

پیشنهاد می کنم اگر قصد طراحی کاتالوگ را‌ دارید آن را به حرفه ای تر‌ ها بسپارید. چرا که یک کاتالوگ برای طراحی اصول خاصی دارد که باید مو به مو رعایت شود. یک غلط املایی کوچک، پس از‌ چاپ انبوه می تواند از اعتبار شرکت بکاهد. امیدوارم از مطالعه این مقاله بهره کافی برده باشید!

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *