ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

۵ دلیل برای اینکه محصولات تبلیغاتی برای هر کسب و کار حیاتی هستند

هدیه تبلیغاتی (۱)

۵ دلیل برای اینکه محصولات تبلیغاتی برای هر کسب و کار حیاتی هستند

سال هاست که هدایای تبلیغاتی به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون‌ به ‌صرفه استفاده می‌شوند، از مشاغل جدید گرفته تا شرکت‌های بزرگ، اهدای محصولات تبلیغاتی مورد علاقه بازاریابان  هستند،  وب سایت sageworld.com برخی از آمار جالب در مورد استفاده از محصولات تبلیغاتی را فهرست کرده ‌است، برخی از آن‌ ها عبارتند از:

در آمریکا، ۸ تا از ۱۰ مصرف کنندگان یک تا ۱۰ هدیه تبلیغاتی دارند.

شش تا از ۱۰ مصرف‌کننده محصولات تبلیغاتی را به مدت دو سال حفظ می‌ کنند.

۳۱ ٪ از مصرف کنندگان آمریکا ساک تبلیغاتی دارند.

۸۹ درصد از مصرف کنندگان می‌ توانند پس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی تا دو سال آن را به یاد بیاورند.

اهمیت محصولات تبلیغاتی برای تبلیغات تجاری را می توان از این آمار سنجید، طبق تحقیقی که توسط  PPAIانجام شده است، ۹۴ ٪ از مردم به خاطر دارند که آنها یک هدیه محصول تبلیغاتی دریافت کرده‌اند، این مطالعه نشان می ‌دهد که ۸۳ ٪ مصرف‌کننده مایل به دریافت محصولات تبلیغاتی هستند که یک پیام تبلیغاتی دارد، کسانی که محصولات را دریافت می ‌کنند، ۸۵ درصد از آن‌ها با کسب و کار ارتباط برقرار می‌کنند، علاوه بر این، ۵۸ درصد از مصرف کنندگان نظرسنجی شده گفتند که آنها اقلام هدیه را از یک تا چهار سال نگه می ‌دارند.

سایر نتایجی که توسط این مطالعه نشان داده شد این است که ۸۹ درصد از مصرف کنندگان گفتند که آنها می ‌توانند نام محصول یا نام شرکت را پس از ۲۴ ماه از گرفتن اقلام تبلیغاتی به یاد بیاورند؛ علاوه بر این، حدود ۵۰ ٪ از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی از اقلام هدیه راضی هستند، این آمار مهم تاکید بر اهمیت محصولات تبلیغاتی بازاریابی و شناسایی برند است.

 

هدیه تبلیغاتی

 

۵ دلیل برای اینکه محصولات تبلیغاتی برای هر کسب و کار حیاتی هستند

شرکت‌ های کوچک و بزرگ اهمیت هدایای تبلیغاتی را برای رسیدن به افزایش مشتری در یک بازار رقابتی تشخیص می‌دهند، هدایای تبلیغاتی با کیفیت گیرندگان را می فریبد و توجه آنها را به کسب ‌و کار یک شرکت جلب می‌کند، این محصولات نشان تجاری را با خود دارند، هدف از دادن کالاهای تبلیغاتی، انگیزه بخشیدن به منافع مشتریان در کسب‌ و کار است.
برای نتایج بهتر، بازاریابان از محصولات تبلیغاتی مارک دار استفاده می ‌کنند که دریافت کنندگان می‌ توانند چندین ماه از آن استفاده کنند، چنین محصولات با کیفیتی به حفظ مشتریان برند کمک می‌کنند، توزیع زمانی اقلام هدیه نیز باید به اندازه کافی خوب باشد تا مشتریان را راضی کند.

قانونی که بیشتر بازاریابان برای استفاده از محصول تبلیغاتی پیروی می کنند این است که آیتم‌ هایی با استفاده روزانه را انتخاب کنند، این هدایا ممکن است خودکار، تقویم ‌ها، سالنامه، پدهای موس، چتر، بطری آب، کاور لپ تاپ و غیره باشند؛ با این حال، بازاریابان مجرب یک استراتژی خلاقانه را به کار می ‌گیرند، آن‌ها مواردی را انتخاب می ‌کنند که تنها مفید اما منحصر به فرد و دارای کیفیت بالا برای تاثیر گسترده ‌تر هستند.

چرا محصولات تبلیغاتی برای هر کسب ‌و کار مفید واقع می‌ شوند

۱- هزینه پایین اما در عمل موثر

بسیاری از شرکت ‌های کوچک و کسب و کارهای نوپا تنها می ‌توانند آرزو کنند که تبلیغات گسترده در مقیاس بزرگ را ایجاد کنند تا این تبلیغات همه رسانه ‌های متفاوت را گسترش دهد، اما آنها نمی دانند که برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود با هزینه من می توانند از طریق محصولات تبلیغاتی اقدام کنند، البته طرح‌ های تبلیغاتی بسیاری برای شرکت‌ های نوپا وجود دارد.
اکثر تولیدکنندگان محصولات تبلیغاتی قیمت‌ ها را بسیار پایین نگه می ‌دارند، قیمت اقلام هدیه تبلیغاتی پایین است اما تاثیر آن شگفت انگیز است.

به طور خاص ماگ های تبلیغاتی بسیار موثر هستند، زیرا اغلب مردم روزانه برای خوردن چای و قهوه از آنها استفاده می کنند و در صورتی که لوگوی شرکت شما بر روی آن نقش بسته باشد، هیچ گاه برند شما را فراموش نخواهند کرد و این برای شما یک سرمایه گذاری سود آور است.

هدیه تبلیغاتی

 

۲- شناسایی فوری علامت تجاری

شناسایی برند اشاره بر این دارد که مشتریان می ‌توانند شرکت شما و محصولات و یا خدمات تان را بلافاصله هنگامی که می بینند شناسایی کنند، برای مثال، افراد می‌ توانند به سرعت تجارت مواد غذایی مک‌ دونالد را با دیدن لوگوی زرد رنگ آن تشخیص دهند.

هدیه دادن به مشتریان به آنها در به یاد آوردن و شناخت کسب ‌و کار شما کمک می‌کند، این یکی از دلایل اصلی توزیع محصولات تبلیغاتی است.

این هدایا برای مدتی طولانی در خانه ‌ها و ادارات یا ماشین ‌ها باقی می ‌مانند و افراد را به یاد کسب ‌و کار و شرکت شما می ‌اندازند، در واقع مصرف کنندگان به طور متوسط ۶ ماه از محصولات تبلیغاتی بهره مند می ‌شوند، دفعه بعد وقتی که لوگو را می ‌بینند فورا هدیه و کسب ‌و کار شما را به یاد می ‌آورند، مشتریان حتی اگر یک محصول برچسب خورده به آنها هدیه کنید، کسب ‌و کار شما را به یاد خواهند داشت، آنها با تشخیص محصولات شما در هنگام خرید، به کسب ‌و کار شما پاداش خواهند داد.

۳- نوردهی بیش تر به کسب‌ و کارتان

یک تبلیغ در تلویزیون یا بیلبورد به سرعت در عرض چند ثانیه از جلوی چشم شما رد می ‌شود، اما موارد هدیه برای اغلب اوقات مورد استفاده قرار می ‌گیرند و جلوی چشم قرار دارند، به عنوان مثال، مصرف کنندگان در زمانی خاص هدیه مد روز را به دست خواهند آورد یا بیشتر اوقات از خودکار شما برای نوشتن استفاده می کنند و یا با فنجان هدیه شما قهوه می‌ نوشند، چنین روشی برای افزایش تعامل مشتری با کسب و کار شما عالی است و جواب می دهد.

هدیه تبلیغاتی

۴- به عنوان بیزینس کارت شما

بیزینس کارت ها، شرکت شما و محصولات آن را به مشتریان معرفی می ‌کنند، محصولات تبلیغاتی شما هم به همان شکل و با نتایج بهتر عمل می‌ کنند، زمانی که آیتم‌ های هدیه مربوط به کسب ‌و کار و صنعت خود را توزیع می ‌کنید، در واقع کسب ‌و کارتان را به مشتریان احتمالی معرفی می‌ کنید.

به یاد داشته باشید که محصولات تبلیغاتی نیز اطلاعات تماس شما را به همان اندازه که کارت‌ های کسب ‌و کار دارند، داشته باشند، محصولات هدیه برای شرکت شما حکم لوگو، تصاویر و شعار مربوط به پیام کسب ‌و کار شما را دارند؛ بنابراین، محصول مارک دار ملموس به عنوان یک بیزینس کارت مفید عمل می ‌کند که مصرف کنندگان می‌ توانند روزانه از آن استفاده کنند.

محصولات تبلیغاتی همچنین به عنوان بخشی از کمپین رسانه‌ های اجتماعی شما عمل می‌ کنند، شما می ‌توانید از هدیه تبلیغاتی تبلیغاتی به عنوان بخشی از کمپین رسانه ‌های اجتماعی خود استفاده کنید، برای مثال، باید کد QR خود را روی یک بطری تبلیغاتی چاپ کنید، همچنین می ‌توانید با هشتگ اکانت خود را روی تی‌شرت و دیگر اقلام تبلیغاتی ثبت کنید

۵- وفاداری مشتری

مشتریان شما باید اغلب در صورت نیاز، محصولات شرکت شما را خریداری می کنند، بازاریابان منابع بیشتری را صرف ایجاد یک پایه محکم از مشتریان وفادار می ‌کنند، آنها از محصولات تبلیغاتی برای هدایت وفاداری مشتری در یک دوره کوتاه استفاده می‌ کنند.

با این حال، اطمینان حاصل کنید که کالاهای تبلیغاتی تان دارای استانداردهای کیفیت بالا و ترجیحا مارک دار هستند، افراد کیفیت ویژه محصولات هدیه را با کیفیت کسب ‌و کار شما مرتبط می‌دانند، این کار برای نگه داشتن خریدارانی که اولین بار از شما خرید کردند نیز مفید است.

بنابراین، راه خود را برای استفاده از هدایای تبلیغاتی برای هدایت مشتری پیدا کنید.

دقت کنید که هدایای تبلیغاتی مبتکرانه باشند و خوب برنامه‌ ریزی شده ‌باشند، یک طرح تبلیغاتی ماهرانه با استفاده از این موارد، انواع دیگری از بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیونی و کاتالوگی شما را تکمیل خواهد کرد، این روش کمپین بازاریابی شما تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان هدف خواهد داشت و به بالا بردن محبوبیت برند شما کمک خواهد کرد.

در حالی که اقلام تبلیغاتی توجه مشتریان را به برند شما، لوگو، کارتهای کسب ‌و کار، وب سایت و غیره جلب می‌کنند، طراحی گرافیکی نیز باید قادر به هدایت مشتریان باشد، اگر کسب و کار نو پایی هستید از طراحی لوگوی منحصر بفرد غافل نشوید.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *