ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

۸ مزایای محصولات تبلیغاتی

مزایای هدایای تبلیغاتی (۶)

محصولات تبلیغاتی می ‌توانند آیتم ‌های مقرون ‌به‌ صرفه باشند که مشتریان احتمالی شما را به برند تان جذب کنند، کالاهایی مانند ماگ ‌ها و خودکارها را در دفاتر خود استفاده می ‌کنند، در حالی که در حوزه‌ های تجاری شما را به سود می‌ رسانند و تاثیر طولانی ‌مدت و موثری برای برندتان ایجاد می کنند، هدف اولیه از ارائه این محصولات تبلیغاتی جذب مشتریان و مردم به استفاده از این محصولات رایگان است و مصرف کنندگان واقعا از محصولات مفید که به زندگی آنها ارزش می بخشند، قدردانی می‌ کنند.

 

مزایای هدایای تبلیغاتی (۵)

۸ مزایای هدیه تبلیغاتی

در زیر ما بسیاری از مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی و کالاهای تبلیغاتی را ذکر کرده‌ایم. داشتن یک کمپین تبلیغاتی برای شرکتی که می‌ خواهد رشد و استعداد های خود را به نمایش بگذارد، ضروری است، استفاده از کالاهای تبلیغاتی راه خوبی برای حرکت دادن تبلیغات شما به دفاتر و خانه ‌های مشتریان بالقوه و مشتریان موجود است.

۱- چگونه استعدادهای تبلیغاتی می ‌توانند وفاداری به برند را توجیه کنند ؟

یکی از مهم ‌ترین جنبه ‌های یک کسب ‌و کار موفق، تضمین تعامل مناسب با مشتریان جدید است، چه راه بهتری برای برقراری ارتباط با مشتری بالقوه از اهدای به یک هدیه رایگان وجود دارد؟  در مطالعاتی نشان ‌داده شده ‌است که زمانی که مشتری شما یک هدیه دریافت می کند، شانس شما برای انتخاب نسبت به رقیب تان با ایجاد حس وفاداری به برند افزایش می‌ یابد.

مزیت آشکار یک هدیه تبلیغاتی این است که پس از پایان مکالمه یک حس وفاداری ایجاد می‌ کند، یک مطالعه نشان می‌ دهد که در یک نمایشگاه، افراد به احتمال زیاد در حال بازدید از یک موضع هستند و در صورتی که یک مورد تبلیغاتی وجود داشته باشد به تبلیغ گوش می ‌دهند. دادن یک هدیه به مشتری احتمالی یک راه عالی برای شروع مکالمه است که می‌ تواند منجر به ارتباط و در نهایت فروش شود.

۲- نحوه داشتن رابطه خوب با مشتریان در دراز مدت

ایجاد ارتباط معنی ‌دار با مشتریان شما یک کیفیت است که شرکت شما در طولانی ‌مدت از آن سود خواهد برد، مشتریان می ‌دانند که اگر شرکت ‌ها سعی کنند روابط خوبی با مشتریان خود ایجاد کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان برند را به دوستان و خانواده خود توصیه کنند، این می ‌تواند برای شرکت شما در آینده بسیار مفید باشد.

ایجاد روابط قوی را می توان با برگزاری مکرر مسابقات در شبکه ‌های اجتماعی و اهدای هدیه یا بلیط به رویدادها برای برندگان انجام داد، این برای مشتریانی که در رقابت‌ ها شرکت می ‌کنند عالی است، اما همچنین شروع به ایجاد تعامل پایه با مشتری باعث افزایش محبوبیت برندتان می شود، شبکه تعاملی شما می ‌تواند افراد مختلف زیادی از فروشندگان و شرکا، همکاران و متخصصان کسب‌ و کار، پتانسیل و مشتریان موجود و خانواده و دوستان باشد.

مزایای هدایای تبلیغاتی (۱)

۳- استفاده از محصولات تبلیغاتی برای ایجاد شور و اشتیاق مشتریان در مورد شما

یک مزیت بزرگ برای استفاده از کالاهای برچسب خورده این است که مشتریان می ‌توانند علاقه شدیدی به برند، ارزش‌ ها و محصولات شما از طریق درگیر شدن از نظر عاطفی ایجاد کنند.

 

۴- با استفاده از کالاهای تبلیغاتی به مشتریان خود پاداش دهید و با مشتریان خود روابط ایجاد کنید..

تحویل دادن هدایا می ‌تواند گام ‌هایی را برای ایجاد رابطه با یک مشتری موجود تنظیم کند، تبلیغ یک محصول تبلیغاتی نشان می ‌دهد که شما یک برند متمایز هستید و این به هویت برند شما کمک می ‌کند، وقتی احساسات مشتریان برانگیخته می ‌شود، مصرف کنندگان در مورد یک برند احساساتی می ‌شوند، این واکنش احساسی است که می ‌تواند در انواعی از واسطه ‌های مختلف تبلیغاتی مثل محصولات تبلیغاتی به کار رود که یک راه عالی برای پاداش دادن به یک برند خاص یا خلاق است، این محصولات یک پایه طرفدار را با سطوح قوی تعهد ایجاد می‌ کند؛ به ارتباط ردبول با ورزش ‌های مخاطره‌ آمیز فکر کنید، تنها دیدن لوگو روی یک قوطی رنگ قرمز می ‌تواند مشتریان را پر از احساس هیجان و شور کند.

مزایای هدایای تبلیغاتی (۲)

۵- نشان دادن تعهد به مشتریان موجود منجر به حفظ قوی مشتریان می‌شود.

نشان دادن تعهد به مشتریان موجود می ‌تواند نتایج اقتصادی عمیقی داشته باشد، مطالعه اخیر ادعا می‌کند که ” جذب مشتری جدید پنج برابر بیشتر هزینه دارد تا حفظ یک مشتری موجود. ”  این نشان می‌ دهد که ایجاد تعهد به برند قطعا ارزش سرمایه ‌گذاری در آن را دارد، فراهم کردن هدایای تبلیغاتی شخصی برای مشتریان موجود ، راه بسیار موثری برای علاقمند نگه داشتن آنها به برند شما است، مزیت اصلی این پروسه این است که شما می ‌توانید بر روی مشتریان موجود تمرکز کنید که می ‌توانند به طور چشمگیری بازده شما را به سرمایه ‌گذاری افزایش دهند.

۶- تبلیغات با استفاده از کالاهای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی مقرون ‌به ‌صرفه است.

کالای تبلیغاتی زمانی مقرون ‌به ‌صرفه است که از نظر برداشت مشتری قوی در نظر گرفته شود، برداشت مانند یک نمایش از یک تبلیغ (در مقایسه با دیگر اشکال رسانه تبلیغاتی) است؛ ارائه محصولات تبلیغاتی برای بازاریابی و تبلیغ در مقایسه با انواع متداول تبلیغات مانند روزنامه، تلویزیون و بیلبوردها هزینه کمتری داردو در حالی که تبلیغات متعارف اغلب منفعل و غیر مستقیم برای کاربران خاص است، مزیت محصولات تبلیغاتی این است که محصولات برچسب خورده می ‌توانند تعامل فعال بیشتری با مصرف کنندگان داشته باشند.

تعداد دفعاتی را در نظر بگیرید که مصرف‌کننده در معرض یک تبلیغ تلویزیونی یا تبلیغ بیلبوردی در مقایسه با یک هدیه تبلیغاتی مثل قلم یا لیوان قرار می‌ گیرد؛ مطالعه اخیر در آمریکا نشان دهنده آن است که : محصولات تبلیغاتی سود آشکاری نسبت به تبلیغات متعارف دارند، زیرا آن‌ها ۶۶ درصد کمتر از روش‌های مرسوم تبلیغات هزینه دارند.

مزایای هدایای تبلیغاتی (۳)

۷- بسیاری از اجناس از طریق دوستی به دوست دیگر منتقل می شود

به خاطر طبیعت مفید آنها، کالاهای تبلیغاتی معمولا از طرف فرد به فرد دیگری منتقل می ‌شوند، یک مطالعه از سازمان ASI گفت که : بیش از نیمی از مصرف کنندگان گزارش می ‌دهند که محصول تبلیغاتی را به جای دور انداختن آن به پایان خواهند رساند.

همان مطالعه انجام‌شده نشان داد که ۱۵ درصد از مصرف کنندگان یک محصول را دور می ‌اندازند، ۱۸ درصد محصولات را بایگانی می ‌کنند و ۶۷ درصد موارد را به فرد دیگری اهدا می کنند.

۸-چگونه محصولات تبلیغاتی می‌توانند باعث ایجاد فروش و افزایش مشتریان شوند؟

محصولات تبلیغاتی باعث ایجاد تاثیر ماندگار بر مشتریان موجود و بالقوه می شود که به افزایش فروش و ایجاد مشتریان وفادار کمک می کند؛

آمارها نشان می‌ دهد که به عنوان یک تبلیغ ” محصولات تبلیغاتی”  نرخ موفقیت ۵۰.۷ ٪ را در فراخوانی برای عمل (CTA) دارند، این به این معنی است که زمانی که یک محصول تبلیغاتی ارائه می شود فراخوانی برای اقدام مانند رفتن به وب سایت یا دیگر اقدامات نرخ موفقیت بالاتری نسبت به انواع متداول تبلیغاتی مانند تلویزیونی و رادیویی دارد.

درک مزایای محصولات تبلیغاتی برای اجرای صحیح آ‌ها در کمپین تبلیغاتی تان مهم است، به عنوان یک کسب‌ و کار، شما می ‌توانید زمان خود را صرف یادگیری چیزهایی کنید که مشتریان شما به عنوان یک مشتری نیاز دارند و سپس یک هدیه تبلیغاتی به آ‌نها بدهید که می ‌تواند در زندگی روزمره برای آنها کاربردی باشد.

نتیجه گیری:

فواید عمده استفاده از محصولات تبلیغاتی عبارتند از:

  • یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند وفاداری به برند پس از مکالمه را طلب کند.
  • داشتن روابط خوب با مشتریان در دراز مدت با بازگشت موثر بر سرمایه‌ گذاری پرداخت خواهد شد.
  • استفاده از محصولات تبلیغاتی باعث می‌ شود که مشتریان در مورد برند و یا شرکت تان احساساتی باشند.
  • برای پاداش دادن به مشتریان خود از ایجاد روابط صمیمانه با مشتریان خود استفاده کنید.
  • با نشان دادن تعهد به مشتریان موجود با استفاده از محصولات تبلیغاتی شخصی ، نگهداری قوی ‌تر مشتریان را ایجاد کنید.
  • کالاهای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی مقرون ‌به ‌صرفه است که با انواع متداول تبلیغات مقایسه می‌شود.
  • با اهدای محصولات توسط فرد دریافت کننده باعث ایجاد بازاریابی برای شما می شود.
  • محصولات تبلیغاتی یک محرک بزرگ برای تولید فروش و افزایش مشتریان با همراهی نام تجاری شما در زندگی مشتری هستند.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *