ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

۸ ایده عکاسی صنعتی برای کمک به فروش بیشتر

عکاسی صنعتی (۱۱)

۸ ایده عکاسی صنعتی برای کمک به فروش بیشتر

آیا می دانستید که مردم اولین احساس خود را تنها در ۵۰ میلی ثانیه شکل می دهند!؟

برای جلب توجه مشتریان بالقوه خود زمان زیادی وجود ندارد، بنابراین شما باید از هر ثانیه یا هر میلی ثانیه استفاده کنید. شما می توانید این کار را با عکس های شگفت انگیز از محصولات خود انجام دهید.

مهم نیست که چه چیزی می فروشید، از آبجو گرفته تا آبنبات، مسئله زیبایی شناسی محصول مسئله مهمی است. بر اساس یک مطالعه صورت گرفته توسط بیگ کمرس، ۷۸ درصد از خریداران آنلاین، عکس محصولات را برای آوردن آن محصولات به زندگی شان می خواهند. بنابراین بسیار واضح است که عکس محصولات تصمیمات خرید مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهد.

در این مقاله ما قصد داریم ۸ ایده از ایده های عکاسی محصول را ارائه دهیم تا شما را برای گرفتن عکس های شگفت انگیز از محصولات خودتان الهام ببخشیم که مشتریان شما را درگیر کند و به شما در فروش بیشتر کمک کند.

عکاسی صنعتی (۱)

۱- یک صحنه ایجاد کنید

این یک منطقه بزرگ برای پوشش دادن است، بنابراین بیایید از اینجا شروع کنیم! هنگام عکسبرداری از محصول خود، مهم است که نه تنها در مورد چگونگی ظاهر محصول خود، بلکه کل منطقه اطراف آن فکر کنید. شما می توانید از پس زمینه خود برای کمک به فروش محصول خود استفاده کنید. شما ممکن است این گفته را شنیده باشید:

” تشک نفروشید، بلکه یک خواب شبانه خوب را بفروشید.”

این جمله بدون در نظر گرفتن آنچه که شما می فروشید، به کار گرفته می شود. به عنوان مثال، آبجو را به فروش نگذارید، زمان خوب را به فروش برسانید:

این عکس همچنین عالی است، زیرا محصول را در محیطی نشان می دهد که در آن قرار است استفاده شود. محیط عکس محصول شما واقعاً می تواند به مشتریان خود کمک کند تا خودشان را در آن محیط تصور کنند و همچنین به شما کمک می کند تا بیشتر محصولتان را به فروش برسانید.

البته، برنامه ریزی های زیادی برای ساخت یک عکس مانند بالا انجام می شود، بنابراین یک ایده دیگر این است که خودتان با استفاده از دید و نظرتان یک صحنه ایجاد کنید. به این عکس نگاهی بیندازید:

عکاسی صنعتی (۲)

“نه تنها پوستر را به فروش برسانید، بلکه فضای زیبای دفتر را نیز به فروش برسانید.”

عکاس اینجا واقعا صحنه ای ایجاد کرده است که در آن محصول را میزبانی می کند و عکس را به قدری جالب تر ساخته است که مشتریان بیشتری را جذب می کند!

یکی دیگر از تکنیک های محبوب استفاده از پس زمینه بوکه است تا تمرکز بر محصول اصلی در تصویر جذب شود. بوکه یک اثر تار است و اکثر مردم از آن برای ایجاد پس زمینه مانند آنچه که در اینجا دیده می شود، استفاده می کنند:

عکاسی صنعتی (۳)

۲- عکس های ماکرو

عکسهای ماکرو فوق العاده هستند. شما احتمالا این عکس ها را در منوهای رستوران مشاهده می کنید، فکر می کنید: یک لکه کره ای که به آرامی ذوب می شود، در یک کاسه ذرت قرار می گیرد. این عکس ها بسیار تحریک آمیز هستند و قرار است “حس مشتریان را بیدار کنند” و ما را تشویق به خرید کنند و معمولاً کار می کنند!

در اینجا یک نمونه وجود دارد:

عکاسی صنعتی (۴)

 شطرنج سرگرمی است که به فالورهای خود اختصاص داده می شود، به طوری که عکس های ماکرو مانند این، مطمئناً برخی از خاطرات مشتاقان شطرنج را شعله ور می کند و تمایل افراد را برای خرید آنها افزایش می دهد. با این حال، در کنار عکس های ماکرو، مهم است که تصاویر کامل از محصولات نیز گذاشته شود. در هنگام فروش آنلاین، هرچه اطلاعات بیشتری را به مشتریان خود بدهید، بیشتر احتمال دارد که آن ها از شما اجناستان را خریداری کنند. مردم می خواهند بدانند که آنچه آنها می بینند، همان چیزی است که آنها دریافت می کنند.

۳- محصول را در پس زمینه قرار دهید

اینها تقریباً برعکس عکسهای ماکرو هستند. با قرار دادن محصول در پس زمینه عکس، به جای تمرکز اصلی، می توانید آن را در محیط مورد نظر خود نشان دهید و باعث تخیل مشتریان خود شوید مانند عکس چاپی در این تصویر:

عکاسی صنعتی (۵)

۴- فریم عکس را ثابت کنید

فریم عکس ها را ثابت کنید. اگر می خواهید توجه کسی را جلب کنید، به طریق زیر این کار را انجام دهید.

عکاسی صنعتی (۶)

این می تواند یک هنر فریبنده برای استادی باشد، و شما ممکن است قبل از گرفتن کامل آن، آن صحنه را از دست دهید. اما هنگامی که شما عکس درست را در حالت مورد نظر بگیرید، عکس های محصول شما به صورت حرفه ای دیده خواهد شد و مطمئن باشید که مشتریان بالقوه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. تصور کنید لیوان سفارشی خود را در یک تصویر مثل این؟

۵- دستکاری عکس

دستکاری عکس اولین روش در لیست ما است که شما به آن بعد از یک دوربین برای عکس گرفتن نیاز خواهید داشت. برای دستکاری عکس های خود، مانند این:

عکاسی صنعتی (۷)

شما به نرم افزارهای ویرایشگر عکس مانند Photoshop یا Adobe Illustrator نیاز پیدا خواهید کرد. با این حال، این نرم افزار ها برای استفاده کردن ساده نیستند، بنابراین شما ممکن است نیاز به برخی از آموزش های آنلاین در یوتیوب داشته باشید.

با این حال بهتر است بتوانید یک طراح را برای کمک به خودتان استخدام کنید. دستکاری عکس بسیار مفید است اگر شما می خواهید محصول اصلی خود را به روش هوشمندانه و به یاد ماندنی ارائه دهید.

۶- تمام تنوع محصول را به نمایش بگذارید

هنگام خرید آنلاین، مشتریان می خواهند به تعداد زیادی عکس از محصول مورد نظرشان نگاه کنند تا مطمئن شوند که از خرید خود خوشحال خواهند شد. به این ترتیب، نشان دادن تمام تنوع محصول در عکس های محصول به فروش شما کمک می کند.

به مشتریان خود تکیه نکنید تا به سادگی تصور کنند که محصول شما چه رنگی است، به آنها نشان دهید! اگر رقبای شما این کار را انجام ندهند، این به شما کمک خواهد کرد که پیشروی کنید و بیشتر بفروشید.

۷- محصول را در هنگام استفاده از آن نمایش دهید

قبل از اینکه از محصول خود عکس بگیرید، با تیم خود درمورد آنچه که مشتریان ایده آل از محصولتان می خواهند،صحبت کنید و خواسته های آنها را از محصولتان به تصویر بکشید. به عنوان مثال، اگر شما در حال فروش پوشاک محلی برای جوانان شهری هستید، یک عکس مانند این ممکن است کار کند:

عکاسی صنعتی (۸)

یا، اگر شما در حال فروش دمپایی هستید، مشتریان شما این دمپایی ها را برای استراحت و راحت بودن می خواهند. شما باید این ویژگی ها را در عکس های محصول خود به تصویر در بیاورید.

عکاسی صنعتی (۹)

شما همچنین می توانید با نشان دادن محصولات خود در موقعیت های غیر معمول توجه دیگران را جذب کنید. مانند آنچه این تصویر انجام می دهد:

عکاسی صنعتی (۱۰)

تجارت الکترونیک یک بازی رقابتی است، بنابراین اگر فرصتی برای متفاوت بودن از بقیه پیدا می کنید، آن را از دست ندهید.

۸- عکس۳۶۰ درجه

مشتریان دوست دارند محصولات لوکس داشته باشته باشند و آنها را از تمام زاویا ببینند، وزن و ابعاد آنها را حس کنند. اما هنگام خرید آنلاین، آنها نمی توانند این کار را انجام دهند. با این حال، با یک ویژگی از قبیل چرخش قوس، شما می توانید مشتریان خود را با یک تجربه جدید در دنیای آنلاین آشنا کنید با اجازه دادن به آنها که محصولات خود را از هر زاویه ای ببینند.

با استفاده از Arqspin یا همان چرخش قوس، شما یک صفحه گردان خواهید داشت به طوری که شما می توانید تمام عکس های محصول خود را ۳۶۰ درجه تکان دهید.

نتیجه گیری:

در دنیای تجارت الکترونیک، عکاسی از محصول یکی از تنها راههایی است که شما میتوانید به صورت بصری توجه مشتریان بالقوه خود را جلب کنید. این روزها حتی دوربین های تلفن هوشمند می توانند عکسهای شگفت انگیز بگیرند، بنابراین برای فروش بیشتر، باید به مواردی که گفته شد فکر کنید و عکس های جالب بگیرید.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *