ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

۵ مزایای قلم تبلیغاتی

قلم تبلیغاتی (۲)

۵ مزایای قلم تبلیغاتی

اگر یک کسب ‌و کار جدید را شروع می ‌کنید، هرچه زودتر ارزش تبلیغات را تشخیص دهید اما اگر تجربه بازاریابی نداشته باشید ممکن است به مشکل برخورد کنید، این یک معضل رایج است و برای این موضوع، شما می توانید یک شرکت بازاریابی را برای کمک به کمپین خود استخدام کنید، اگرچه بسیار موثر است اما این روش به هیچ وجه ارزان نیست.

انتخاب بهترین روش بازاریابی برای شرکت شما چالش ‌هایی را در بر دارد و مانند بسیاری از کارآفرینان، شما حداقل می ‌خواهید آن‌ها را امتحان کنید، گزینه‌های شما در آغاز چیست ؟

استفاده از هدیه تبلیغاتی مانند خودکار می تواند آغاز کننده تلاش های بازاریابی شما باشد، این روش از تاکتیک های بازاریابی آسان، ارزان و قابل انتقال به مخاطبان بسیاری می باشد.

خودکار تبلیغاتی (۷)

۵ مزایای خودکار تبلیغاتی

یکی از اقلام تبلیغاتی محبوب که برای بازاریابی یک برند مورد استفاده قرار می ‌گیرد، یک خودکار سفارشی است، همه ی هدایای تبلیغاتی مانند کیسه ‌های خرید، کلاه، تیشرت، ماگ ها و … کاربردی هستند، در این بین خودکار از محصولات پرکاربرد تلقی می شود، هر کسی از یک خودکار تقریبا هر روز استفاده می ‌کند، بنابراین دریافت خودکار جدید همیشه چیز خوبی است.

خودکار تبلیغاتی با نام و لوگوی برند کاملا محبوب است و یکی از موثرترین تبلیغات در هر جایی از دنیا بوده ‌است، فقط کافی است به مشتری یک خودکار هدیه دهید، او برای اهداف بسیاری از آن استفاده خواهد کرد، او می‌ تواند هر بار که از خودکار استفاده می ‌کند برند شما را ببیند.

سعی کنید خودکار تبلیغاتی را برای بازاریابی در نظر بگیرید، آنها ارزان و مقرون‌ به‌ صرفه هستند و به تبلیغ شرکت شما ادامه خواهند داد، این یک فرمول آزموده شده در کمپین های بازاریابی برند است.

دراینجا ۵ مورد از مزایای خودکار تبلیغاتی ذکر شده است:

۱- خیلی کاربردی

خودکارها بسیار مفید و کاربردی هستند، مردم می ‌گویند که یک خودکار متوسط هفت کاربری متفاوت دارد، کسب و کارها می توانند خودکارها را به عنوان هدایای رایگان عرضه کنند، دریافت خودکار و استفاده از آن باعث می شود که افراد بیشتری  در معرض یک برند قرار بگیرند.

انواع محصولات تبلیغاتی بین مردم محبوب هستند، شما می ‌توانید خلاق باشید و انواع دیگری از اقلام تبلیغاتی مانند تی‌شرت، ساکهای خرید و … را انتخاب کنید، همه موارد جذاب هستند اما چگونه اطمینان حاصل کنید که دریافت کنندگان واقعا از آنها استفاده کنند؟

مثلا ممکن است سایز یا رنگ تیشرت اهدا شده مناسب دریافت کننده نباشد یا ساکهای خرید کوچک یا بزرگ تر از وسیله حمل و نقل مورد نیاز فرد باشند، اما خودکارهای تبلیغاتی بسیار متفاوت هستند، برای هر فردی کاربردی است، دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید، کارمندان، مدیران، فروشندگان، بازاریابان و.. همگی از خودکارها استفاده می کنند، شما نمی ‌خواهید یک محصول تبلیغاتی که دریافت کنندگان آن را فراموش کرده یا آن را رها می‌ کنند را خریداری کنید.

 

خودکار تبلیغاتی (۵)

 

۲-  مقرون به صرفه

خرید خودکارهای تبلیغاتی برای شرکت شما هزینه زیادی ندارد و در صورتی که به تعداد بسیار بالایی خریداری شوند قیمت آنها کم تر می شود و ارسال و دریافت آنها نیز بسیار ساده است.

به طور جدی در مورد این که چقدر می ‌توانید در بازاریابی خرج کنید، فکر کنید؛ صاحبان تجارت ‌های کوچک جدید معمولا سرمایه زیادی ندارند، به این ترتیب، آنها اغلب به دنبال راه‌ های ارزان برای معرفی نام خود به مردم هستند؛ یک ابزار بازاریابی ارزان تهیه خودکارهای تبلیغاتی است، این روش بازاریابی تا به حال بسیار مقرون ‌به ‌صرفه بوده است، خودکارهای تبلیغاتی به صورت عمده فروخته می‌شوند و هزینه هر جین از این خودکارها بسیار ارزان ‌تر از کاتالوگ ها، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی است.

۳- تبلیغات آزاد

چون خودکارها اغلب قرض گرفته می ‌شوند، می ‌توانند هر جایی بروند، شما نمی ‌دانید که آنها به کجا ختم خواهند شد، این تبلیغ رایگان برای کسب ‌و کار شما است.

آگهی ‌های مستقیم، تلویزیون و تبلیغات رادیویی بسیار موثر هستند اما برای اینکه این تبلیغات موثر باشند، مشتریان باید در زمان مناسب صدایشان را بشنوند یا آنها را ببینند، تبلیغ رادیویی شما ممکن است زمانی که کسی در ماشینش رانندگی می‌کند پخش شود اما لحظه ‌ای که آگهی به پایان رسید این فرد ممکن است آن را فراموش کند اما خودکارهای تبلیغاتی فرق دارند، به دلیل پر کاربرد بودن تبلیغ برند شما همیشه در جلوی چشم دریافت کننده است.

خودکار تبلیغاتی (۶)

 

۴- تنوع

با توجه به نیازهای بازاریابی شما، خودکارها در سبک ‌های مختلف موجود هستند، شما می ‌توانید از خودکارهای پلاستیکی گرفته تا خودکارهای گران ‌قیمت را انتخاب کنید؛ خودکارها همچنین در شکل ‌ها و اندازه‌ های مختلف موجود هستند، طراحی برخی از خودکارها جالب و سرگرم کننده است که برحسب کسب و کارتان می توانید از آنها استفاده کنید.

مردم می‌ خواهند بدانند که می‌ توانند به شرکتی که از آنها محصولات خریداری می کنند یا خدمات می گیرند، اعتماد کنند، و خودکار تبلیغاتی به شما این امکان را می ‌دهند که این کار را انجام دهید، به عنوان مثال، اگر اساس شرکت شما ارائه محصولات سازگار با محیط‌ زیست باشد، پس شما می‌ توانید خودکارهای تبلیغاتی تهیه کنید که از مواد بازیافتی ساخته شده ‌اند، اگر قلب کسب‌ و کار شما بر افزایش آگاهی برای سرطان سینه تمرکز دارد، پس خودکارها می‌ توانند برای ترویج این دلیل صورتی رنگ شوند.

خودکار تبلیغاتی (۹)

۵- یادداشت آسان

خودکارهای تبلیغاتی شامل نام و نماد برند شما هستند، هر کس که این خودکار را دریافت کند هر بار که از آن استفاده می ‌کند برند شما را خواهد دید، برخی افراد علاقمند به دانستن این هستند که چه چیز بر روی خودکار نوشته شده است بنابراین می توانید پیامی هوشمندانه بر روی آن ثبت کنید، دریافت کنندگان خودکارها را بررسی می کنند، بر خلاف بیزینس کارت ‌ها و کاتالوگ ها که گاهی پس از دریافت در زباله ‌ها به سر می‌ برند، مردم از خودکارها استفاده خواهند کرد.

یک خودکار یک مورد مفید است، زیرا می ‌تواند به عنوان نماینده کسب ‌و کار شما عمل کند، برای مثال، کسب‌ و کار شما ممکن است یک شعار یا تصویری خاص داشته باشد که با آن مرتبط باشد، و نسخه کوچک‌ تر یا نسخه کامل بسته به اندازه می‌تواند بر روی خودکار قرار داده شود.

هنگام طراحی خودکارهای تبلیغاتی سفارشی برای شرکت شما می ‌توانید نام شرکت خود، آدرس تان، شماره‌ تلفن تان، به اضافه آدرس وبسایت خود را مستقیما روی محصول قرار دهید، هر زمانی که دریافت کنندگان شما از خودکار استفاده می ‌کنند، آن‌ها به یاد سرویس شما هستند، آنها ممکن است در حال حاضر به محصول و یا سرویس شما نیاز نداشته باشند، اما اگر در آینده به شما نیاز پیدا کنند، شرکت شما ممکن است اولین شرکتی باشد که برای خرید یا خدمات به ذهنشان بیاید.

خریدن خودکارهای تبلیغاتی به شدت توصیه می‌شود، متخصصان چاپ می ‌توانند خودکار سفارشی برای برند شما تهیه کنند، آنها می ‌توانند به جذب مشتریان احتمالی و معرفی شرکت شما کمک کنند تا در فروش بیشتر تاثیر داشته باشند.

فکر نکنید بازاریابی به دلیل بودجه محدود شما یک گزینه مطلوب نیست؛ بیش از چند روش برای معرفی نام تجاری کسب ‌و کار شما وجود دارد، با بازاریابی با هزینه پایین شروع کنید، و در نهایت می ‌توانید به فعالیت های بزرگ ‌تر برسید.

نتیجه گیری:

امروزه ترویج یک کسب ‌و کار بسیار فراتر از صرف تبلیغ در روزنامه محلی است، تیم‌ های بازاریابی نیاز دارند که تنوع ایجاد کنند، برخی از موارد تبلیغاتی به سادگی به پشت یک کمد یا در کابینت یا در سطل زباله ختم می ‌شوند، زیرا به یک هدف عملکردی عمل نمی ‌کنند، با این حال، اغلب مردم از خودکار مرتب استفاده می ‌کنند ، چه برای تهیه فهرست‌ های غذایی در خانه، انجام تکالیف درسی برای کلاس‌ها یا پر کردن فرمهای اداری، برخی دیگر دوست دارند یک خودکار اضافی در کیف خود داشته باشند و شما با اهدای یک خودکار تبلیغاتی نیاز آنها را برآورده خواهید کرد، یک خودکار یک ایده عالی برای تبلیغ است، زیرا مشتریان احتمالی اغلب به یاد کسب ‌و کار شما خواهند افتاد.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *