ثبت نام

۵ تجربه کلیدی خرید هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی چی بخریم ؟

خیلی از مشتریان و دوستان از ما می پرسند چه هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار ما مناسب هست ؟

در پاسخ به سوال این دسته از مشتریان ما میگیم در نفس خرید و هدیه دادن هیچ شکی نیست ولی حتما محصولی و انتخاب کنید و هدیه بدید که کیفیت و ماندگاری و کاربرد داشته باشد.

کیفیت محصول

کاربردی بودن

متناسب بودن با شخصیت مقابل

نکته مهم این هست که باید بهش توجه داشته باشید، کیفیت محصول و ماندگاری آن می باشد. به نظر ما هر هدیه تبلیغاتی کاربرد مناسب ندارد.

هدایای تبلیغاتی گیفتو

بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار امروزه برای انجام تبلیغات مربوط به برند خود علاوه بر روش های سنتی، از روش های جدیدی مانند سفارش پوشاک تبلیغاتی استفاده می کنند. انواع پوشاک و تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی که نام برندشما بر روی بخش هایی از آن حک می شود می تواند محصولی مفید برای معرفی برند شما باشد. ضمن آن که شما می توانید برای کارکنان شرکت به همین شیوه لباس فرم اداری سفارش بدهید.

پاور بانک تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی جدید و مفیدی است که می توانید برای معرفی برند خود از آن استفاده کنید. زیرا امروزه به دلیل گسترش استفاده از موبایل در زندگی افراد، نیاز به لوازم جانبی آن بیش از پیش احساس می شود. پاوربانک از جمله لوازمی است که همه افراد در مواقعی که به پریز برق دسترسی نداشته باشند برای شارژ دستگاه های موبایل و تبلت خود به آن احتیاج خواهند داشت.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های دیجیتال به زندگی افراد، سبک زندگی بیشتر مردم دچار تغییر و تحول شده است. به همین خاطر نیاز به جابجایی اطلاعات از طریق وسایل دیجیتال مانند انواع فلش مموری برای همه افراد بوجود آمده است. یکی از هدایای تبلیغاتی دیجیتال جدید و خلاقانه ای که می توانید به مشتریان خود بویژه قشر جوان اهداء نمایید، فلش مموری تبلیغاتی است.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی انتخاب نخست مدیرانی است که می خواهند هدیه تبلیغاتی خاص با کاربرد روزمره و دائمی به مشتریان خود ارائه کنند. این محصول علاوه بر کیفیت و یبایی به دلیل کاربرد دائمی به صورت مداوم برند شما را در معرض دید مشتریان قرار خواهد داد.

من و همکارانم به عنوان یک تیم فعال و متخصص در حوزه هدایای تبلیغاتی می توانم به شما در رابطه با خرید و سفارش هدیه تبلیغاتی راهنمایی دهم.

10 هدیه تبلیغاتی پر استفاده

ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله انتخاب های موسسات و سازمان هایی است که درصدد تهیه هدایای تبلیغاتی خاص برای ارائه به شرکت ها و موسسات همکار هستند و در عین حال مشتریان و کارمندان نیز جزو جامعه هدف آن ها هستند. بهترین پیشنهاد هدایای تبلیغاتی برای موسساتی که با شرکت های خدماتی همکاری می کنند، استفاده از محصولاتی کاربردی است.

پیشنهاد ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی برای کلیه شرکت ها و موسسات تولیدی و خدماتی، ساک تبلیغاتی است. این محصول یک از کاربردی ترین هدایایی است که می توانید به مشتریان یا پرسنل خود ارائه نمایید. زیرا در صورتی که کسب و کار شما یک برند تولیدی باشد، محصولی برای ارائه دارید و ساک دستی محصول محل مناسبی برای معرفی لوگو و برند شما خواهد بود. همچنین

خودکار همواره یکی از کلاسیک ترین انواع هدایای تبلیغاتی است، بویژه که به دلیل داشتن کاربرد دائمی برای همه افراد، محصول بسیار مناسبی برای تبلیغ برند شما به شمار می آید. این هدیه تبلیغاتی را می توان در سبد هدایای تبلیغاتی ویژه کودکان نیز قرار داد. زیرا دانش آموزان قشر عظیمی از استفاده کنندگان خودکار تبلیغاتی پلاستیکی هستند و با به همراه داشتن آن می توانند برند شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. شما با تهیه تعدادی خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت می توانید در بین دانش آموزان، مدیران، کارمندان و سایر اقشار جامعه برای برندتان طرفدارانی داشته باشید.

ماندگاری هدایای تبلیغاتی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *