ثبت نام

۵ تجربه کلیدی خرید هدیه تبلیغاتی

آیا میخواهید برای تبلیغات کسب و کارتون هدیه تبلیغاتی سفارش بدید ؟! فقط 5 دقیقه زمان بدید تا رایگان بهتون مشاوره بدیم

هدیه تبلیغاتی چی بخریم ؟

پشتیبانی تلفنی هدایای تبلیغاتی

02163429

خیلی از مشتریان و دوستان از ما می پرسند چه هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار ما مناسب هست ؟

در پاسخ به سوال این دسته از مشتریان ما میگیم در نفس خرید و هدیه دادن هیچ شکی نیست ولی حتما محصولی و انتخاب کنید و هدیه بدید که کیفیت و ماندگاری و کاربرد داشته باشد.

کیفیت محصول

کاربردی بودن

متناسب بودن با شخصیت مقابل

نکته مهم این هست که باید بهش توجه داشته باشید، کیفیت محصول و ماندگاری آن می باشد. به نظر ما هر هدیه تبلیغاتی کاربرد مناسب ندارد.

هدایای تبلیغاتی گیفتو

هدیه تبلیغاتی برند شما را محبوب تر می کند 

بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار امروزه برای انجام تبلیغات مربوط به برند خود علاوه بر روش های سنتی، از روش های جدیدی مانند سفارش پوشاک تبلیغاتی استفاده می کنند. انواع پوشاک و تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی که نام برندشما بر روی بخش هایی از آن حک می شود می تواند محصولی مفید برای معرفی برند شما باشد. ضمن آن که شما می توانید برای کارکنان شرکت به همین شیوه لباس فرم اداری سفارش بدهید.

1 - بی کیفیت نخریم

کیفیت را فدای قیمت نکنید ! با توجه به بازار به شدت رقابتی در حوزه تولید محصولات تبلیغاتی، شرکت ها برای کم کردن قیمت به متریال های درجه 3 و 4 رجوع میکنند که این امر رابطه مستقیم با کیفیت محصول و راندمان آن خواهد داشت از چند شرکت استعلام قیمت کنید و حتما نمونه های محصولات آنها را دریافت و از نزدیک مقایسه کنید

پاور بانک تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی جدید و مفیدی است که می توانید برای معرفی برند خود از آن استفاده کنید. زیرا امروزه به دلیل گسترش استفاده از موبایل در زندگی افراد، نیاز به لوازم جانبی آن بیش از پیش احساس می شود. پاوربانک از جمله لوازمی است که همه افراد در مواقعی که به پریز برق دسترسی نداشته باشند برای شارژ دستگاه های موبایل و تبلت خود به آن احتیاج خواهند داشت.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های دیجیتال به زندگی افراد، سبک زندگی بیشتر مردم دچار تغییر و تحول شده است. به همین خاطر نیاز به جابجایی اطلاعات از طریق وسایل دیجیتال مانند انواع فلش مموری برای همه افراد بوجود آمده است. یکی از هدایای تبلیغاتی دیجیتال جدید و خلاقانه ای که می توانید به مشتریان خود بویژه قشر جوان اهداء نمایید، فلش مموری تبلیغاتی است.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی انتخاب نخست مدیرانی است که می خواهند هدیه تبلیغاتی خاص با کاربرد روزمره و دائمی به مشتریان خود ارائه کنند. این محصول علاوه بر کیفیت و یبایی به دلیل کاربرد دائمی به صورت مداوم برند شما را در معرض دید مشتریان قرار خواهد داد.

من و همکارانم به عنوان یک تیم فعال و متخصص در حوزه هدایای تبلیغاتی می توانم به شما در رابطه با خرید و سفارش هدیه تبلیغاتی راهنمایی دهم.

پراستفاده ترین هدایای تبلیغاتی از نظر مشتریان این آمار بر اساس میزان درخواست و فروش هدایای تبلیغاتی در سال 1399 بعد از بررسی و درخواست مشتریان بذست آمده است

10 هدیه تبلیغاتی پر استفاده

2 - هدیه هدفمند

هدفمند سفارش هدیه تبلیغاتی دهید ! این مورد بسیار اهمیت دارد، محصول یا هدیه تبلیغاتی شما می تواند با توجه به فصل سرما یا گرما، با توجه به رده سنی، با توجه رده شغلی و حتی با تفکیک جنسی مورد انتخاب قرار بگیرد حتما برای انتخاب هدایا وقت کافی قرار دهید، صرفا با توجه به کمبود زمان یک محصول را بعنوان هدیه تبلیغاتی شرکتتان سفارش ندهید !

ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله انتخاب های موسسات و سازمان هایی است که درصدد تهیه هدایای تبلیغاتی خاص برای ارائه به شرکت ها و موسسات همکار هستند و در عین حال مشتریان و کارمندان نیز جزو جامعه هدف آن ها هستند. بهترین پیشنهاد هدایای تبلیغاتی برای موسساتی که با شرکت های خدماتی همکاری می کنند، استفاده از محصولاتی کاربردی است.

پیشنهاد ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی برای کلیه شرکت ها و موسسات تولیدی و خدماتی، ساک تبلیغاتی است. این محصول یک از کاربردی ترین هدایایی است که می توانید به مشتریان یا پرسنل خود ارائه نمایید. زیرا در صورتی که کسب و کار شما یک برند تولیدی باشد، محصولی برای ارائه دارید و ساک دستی محصول محل مناسبی برای معرفی لوگو و برند شما خواهد بود. همچنین

خودکار همواره یکی از کلاسیک ترین انواع هدایای تبلیغاتی است، بویژه که به دلیل داشتن کاربرد دائمی برای همه افراد، محصول بسیار مناسبی برای تبلیغ برند شما به شمار می آید. این هدیه تبلیغاتی را می توان در سبد هدایای تبلیغاتی ویژه کودکان نیز قرار داد. زیرا دانش آموزان قشر عظیمی از استفاده کنندگان خودکار تبلیغاتی پلاستیکی هستند و با به همراه داشتن آن می توانند برند شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. شما با تهیه تعدادی خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت می توانید در بین دانش آموزان، مدیران، کارمندان و سایر اقشار جامعه برای برندتان طرفدارانی داشته باشید.

3 - زیاده روی نکنیم !

زیاده روی نکنین ! منظور ما از این مورد این هست که درست هست شما محصول تبلیغاتی را به عنوان هدیه به مخاطب خود میدهید ولی در میزان چاپ طرح یا پیام تبلیغاتی زیاده روی نکنید ! هرچه متن یا پیام یا لوگو شما به نسبت فضای یک محصول تناسب بهتری داشته باشد و فضای کمتری را بگیرد مخاطب شما در هنگام استفاده از آن حس بهتری دارد

کیفیت مهم هست

هدیه تبلیغاتی بی کیفیت قطعا برند شما را بی اعتبار می کند.

متناسب با شخصیت

هدیه تبلیغاتی را متناسب با مخاطب و مناسبت مورد نظر انتخاب کنید

رعایت میزان تبلیغ

هدیه تبلیغاتی را باید حاوی لوگو یا پیام تبلیغاتی شما باشد.اما زیاده روی نکنید !

بسته بندی مهم است

محصول یا هدیه تبلیغاتی شما باید با بسته بندی یا پک، جلوه بهتری دارد.

ماندگاری کدام هدیه تبلیغاتی بیشتر است ؟ این آمار بر اساس بررسی و پرسشنامه هایی که توسط مشتریان این حوزه تکمیل شده است جمع آوری گردیده

ماندگاری هدایای تبلیغاتی

4 - کرونا !

منظور ما از انتخاب هوشمند این هست که شما می توانید با توجه به نیاز جامعه هدیه تبلیغاتی سفارش دهید ! کرونا ! بله ویروس کرونا با توجه به اینکه چالش و آسیب های زیادی داشت اما باعث ایجاد فرصت نیز شد. در حوزه هدایای تبلیغاتی ماسک پزشکی با لوگو تبلیغاتی یا شیلد تبلیغاتی یا پک بهداشتی جزو محصولاتی بود که در این تایم استفاده زیادی داشت.

کم قیمت

هدیه تبلیغاتی با قیمت کم یا ارزان

کمتر از 50 هزار تومان
خودکار پلاستیکی
خودکار فلزی
لیوان پلاستیکی
لیوان سرامیکی
ساعت رومیزی
کلاه
موس پد
یادداشت

قیمت متوسط

هدیه تبلیغاتی با قیمت متوسط

بین 50 الی 100 هزار تومان
قلم های مدیریتی
ست رومیزی
فلش مموری
فلاسک تک نفره
ساعت دیواری
تی شرت
پاوربانک معمولی
کیف یا کولی متوسط

قیمت بالا

هدیه تبلیغاتی با ارزش خرید بالا

بیش از 150 هزار تومان
ست قلم نفیس
ست هدیه چرمی
فلش مموری با حجم بالا
فلاسک 1 لیتری
جعبه ابزار
کیف چرمی
پاوربانک با ظرفیت بالا
کتب نفیس

5 - کیفیت چاپ

اولین آیتم در ابتدای توضیحات ما اشاره به کیفیت محصول بود. همانطور که کیفیت محصول را همیشه باید مد نظر قرار داد باید در مورد کیفیت چاپ نیز دقت شودخدمات چاپ هدایای تبلیغاتی بسیار گسترده و تنوع دارد، شما می توانید یک خودکار تبلیغاتی را با هزینه 100 تومان چاپ کنید و میتوانید با هزینه 200 تومان نیز چاپ کنید !؟ نکته مهم ماندگاری کیفیت چاپ هست، در کیفیت ارزان نتیجه این هست محصول شما 1 سال ماندگاری دارد اما چاپ لوگو شما 3 ماه نهایتا اما با انتخاب چاپ بهتر میتوانید ماندگاری چاپ و محصول را در یک سطح نگه دارید.

سابقه همکاری

یکی از نکات حائز اهمیت برای اینکه شما بخواهید با مجموعه معتبر و حرفه ای کار کنید، بررسی سابقه و گواهینامه های تخصصی آن مجموعه می باشد. تجربه در هرکاری باعث می شود که در هزینه و زمان صرفه جویی شود، استفاده از مراکز فروش هدایای تبلیغاتی باعث عدم اتلاف وقت و هزینه شما می شود.

بررسی قیمت هدیه تبلیغاتی 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *