ثبت نام

تبلیغ یار

۴ نوع عکاسی برای شرکت‌های صنعتی

انواع عکاسی

۴ نوع عکاسی برای شرکت‌های صنعتی

اگر شرکت شما جزو شرکت‌های صنعتی مانند تولید، فناوری، انرژی یا ساخت‌ و ساز است، گرفتن عکس‌های باکیفیت که توجه مخاطبان را به خود جذب کند و به اثر ماندگاری تبدیل شود بسیار مهم است. اگر از تصاویر باکیفیت پایین استفاده کنید، بازاریابی شما سقوط خواهد کرد و آماتوروار به نظر می‌رسید.

در این مقاله، قصد داریم ۴ نوع عکاسی حرفه‌ای را معرفی کنیم که کیفیت بازاریابی شما را بهبود می‌بخشد. پیشنهاد ما به شما این است که عکاسانی حرفه‌ای استخدام کنید که دارای تجربه کار با مشتریان صنعتی باشند.

انواع عکاسی

عکاسی محصول

عکاسی محصول، یکی از گرایش‌های عکاسی تبلیغاتی است که یکی از اهداف آن انتقال پیامی است با مضمون جذب مشتری. در بازارهای رقابتی امروز، تبلیغات (عکاسی تبلیغاتی) نقش بسزایی در جذب مشتری دارد؛ به‌گونه‌ای که شرکت‌های معتبر و بزرگ دنیا همواره بخش قابل‌توجهی از درآمد خود را به این امر مهم اختصاص می‌دهند. اهمیت و کارایی تبلیغات به حدی گسترده و حرفه‌ای شده است که در دانشگاه‌های مهم و معتبر دنیا رشته‌های درسی و مهارت‌های لازم برای تبلیغات و جلب نظر مشتری تدریس می‌گردد.

گرفتن عکس‌های باکیفیت از محصولات یکی از مهم‌ترین دارایی‌های هستند که کسب‌وکار شما می‌تواند روی آن سرمایه‌گذاری کند. بسته به اینکه اجزای کوچک یا سیستم‌های پیچیده بزرگی را تولید می‌کنید، عکس‌هایی را می‌خواهید که بسیار بهتر از محصول نهایی به نظر برسند. مشتریان محصولات را از طریق رسانه‌ها، به‌صورت آنلاین، در نمایشگاه‌های تجاری، بروشورها و کاتالوگ‌ها می‌بینند. تولیدکنندگان خواهان این هستند که محصولاتشان خوب دیده شود، مهم نیست که در سطح متوسطی تولیدشده باشد.

پرتره کسب و کار

پرتره‌های کسب‌وکار

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان عالی به نظر برسند، لازم است پرتره‌های کسب ‌وکار خود را به سطح بالا ارتقا دهید. تصاویر کارکنان باید حرفه‌ای و با تصویر برند شما سازگار باشد. پرتره‌های کسب‌وکاری که هنگام سخنرانی کارکنان در کنفرانس‌ها گرفته می‌شوند، می‌توانند به‌عنوان تصاویر پروفایل استفاده شوند.

حتی اگر کاری که انجام می‌دهید در محیط کارتان نیست، پرتره‌های کسب ‌وکار باکیفیت برای برجسته کردن نگرش و مهارت‌های شرکت شما بسیار مهم هستند. عکس‌هایی که در محل کارتان قرار دارند برای مشتریان بسیار جالب هستند و دید آن‌ها را در خصوص کاری که شرکت شما انجام می‌دهد بازتر می‌کنند.

عکاسی معماری

عکاسی معماری

ساختمان محل کار خود را فراموش نکنید. تصوری که مردم از شرکت شما دارند تا حد زیادی تحت تأثیر عکس‌هایی است که ازآنجا دیده‌اند. عکاسی معماری ما شامل عکس‌های خارجی از ساختمان‌های تولیدی، انبارهای ذخیره‌سازی و غیره می‌باشد.

نکته مهم و کلیدی در عکاسی صنعتی، برجسته کردن چیزی است که شما را منحصربه‌فرد کرده و همچنین شما را از دیگر رقبایتان جدا می‌سازد.

عکاسی در محل

درنهایت، عکاسی در محل باعث می‌شود مشتریان شما نگاهی دزدکی به نحوه کار شما داشته باشند. مشتریان دوست دارند کارکنان شما را در حین کار ببینند. با انجام این کار، خیال آن‌ها از نحوه کار شما راحت می‌شود و شما می‌توانید از کار خود، محصولات یا خدمات خود و درنهایت مشتریان خود محافظت کنید. مشاهده کارکنان حین کار، در ذهن مشتری تقویت می‌شود و به این نتیجه می‌رسد که شرکت کار بلد است و تیم و ابزارهایی دارد که کار را درست انجام می‌دهند.

استفاده از این ۴ نوع تصویر در بازاریابی، به شما کمک خواهد کرد در بازار رقابتی صنعتی موفق شوید. از این عکس‌ها در وب‌سایت خود، در پست‌های رسانه‌های اجتماعی و در تبلیغات رسانه‌ای و چاپی استفاده کنید؛ چنین کاری به شما کمک می‌کند که کسب‌وکار خود را بهتر و حرفه‌ای‌تر به مشتریان نشان دهید.

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *