ثبت نام

تبلیغ یار

۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران

۱۰

در این مقاله به معرفی ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران می پردازیم

در دنیای امروز ما که روابط بین افراد متاثر از تکنولوژی های نوظهور است و به سمت نوعی ارتباطات الکترونیکی پیش می رود، گردشگری می تواند به عنوان یک روش یا حتی راه حل برای تعدیل این وضعیت و نزدیکی به ارتباطات انسانی عمل کند.

چرا که با گردشگری و سفر به نقاط مختلف حتی نقاط دورافتاده می توانیم افکار و عقاید یا فرهنگمان را تا به آن نقاط انتشار دهیم و حتی از افکار و عقاید مردمان آن سرزمین ها نیز تاثیر بپذیریم.

که همین مبادلات فرهنگی و تبادل افکار و عقاید به نوعی ارتباط و تعامل نزدیک بین فرهنگ ها و اقوام مختلف می انجامد و ارتباطات انسانی را تقویت می کند.

با اینحال گردشگری فرای از اینکه ارتباطات انسانی را تقویت می کند و به پیوند فرهنگ ها و شناسایی آنها می انجامد، باعث توسعه اقتصادی و اجتماعی نیز می گردد. از اینرو تعریف گردشگری صرفا نمی تواند رفتن به سفر و بازدید از مناطق دیدنی و گذراندن اوقات فراغت به واسطه تعامل گردشگر با میزبان باشد بلکه می تواند در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و… نیز تعاریف متفاوتی داشته باشد.

لذا گردشگری که از آن به عنوان تاثیرگذارترین نیروی تغییر و تحول درجهان یاد می شود، به عنوان بزرگترین صنعت جهان نقش مهمی در فرآیند توسعه اجتماع و محیط دارد.

    

بر این اساس و اهمیتی که صنعت گردشگری دارد مجموعه تبلیغ یار به عنوان مرجع تخصصی حوزه تبلیغات در قالب این مقاله به مبحث گردشگری پرداخت تا ضمن آشنایی مختصر با مقوله گردشگری با ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران نیز آشنایی پیدا کنید.

گردشگری چیست؟

گردشگری از نگاه حوزه های مختلف با تعاریف متفاوت تری همراه است اما در اینجا ما به تعریفی عمومی از آن که توسط سازمان جهانی جهانگردی موسوم به (WTO) ارائه شده قناعت می کنیم که گردشگری را مجموعه فعالیت های فردی می داند

که در مکانی خارج از محل زندگی معمولش برای کمتر از یک دوره زمانی مشخص از حداقل یک شب تا یک سال و با هدفی غیر تجاری از محل مورد بازدید صورت می دهد.

شاید چیزی که در تکمیل این تعریف سازمان جهانگردی لازم است اضافه شود هدف از گردشگری است که غالبا برای لذت بردن و سپری نمودن اوغات فراغت، افراد اقدام به گردشگری و رفتن به مسافرت می کنند. لذا گردشگری امروز یک صنعت بسیار مهم محسوب می شود و بخش مهمی از درآمد بسیاری از کشورهای جهان مبتنی بر آن است.

انواع مختلف گردشگری

انواع مختلف گردشگری را می توان بر اساس هدف و انگیزه ای که از گردشگری داریم و جایی که از آن بازدید می کنیم به چند دسته تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

 •  گردشگری فرهنگی

در این نوع از گردشگری که اتفاقا این روزها بسیار هم باب شده است سفر گردشگر سمت و سوی فرهنگی می یابد و به بازدید از مناطق خاص یا مکان های فرهنگی می انجامد.

 •  گردشگری تجاری

در گردشگری تجاری هدف گردشگر از سفر شرکت در یک سمینار و همایش تجاری است. بسیاری از بازرگانان خیلی مشتاق گردشگری تجاری هستند و همواره پایه ثابت شرکت در همایش ها و سمینارهای تجاری داخلی یا خارجی می باشند.

این نوع گردشگری می تواند قابلیت ها و پتانسیل های اقتصادی و تجاری مناطق مختلف را که در همایش ها و سمینارهای آن مناطق عنوان می شود به نمایش بگذارد.

 • گردشگری غذایی

در این سبک از گردشگری صرفا گردشگر برای تجربه و تست غذاهای محلی و منطقه ای و آشنایی با آشپزی و غذاهای محلی خاص اقدام به مسافرت می کند.

 •  گردشگری تاریک

در گردشگری تاریک قصد گردشگر بازدید از محل و منطقه ای است که بلایای طبیعی چون سیل و زلزله یا فاجعه ای تاریک چون جنگ در آنجا رخ داده است.

 •  گردشگری سلامت

گردشگری سلامت به نوعی از گردشگری اطلاق می شود که طی آن گردشگر برای استفاده از امکانات درمان بهتر و تخصصی تر یا برای دست یابی به فضایی آرامبخش به کشور و مکانی خاص سفر می کند.

 •  گردشگری ماجراجویی

این نوع از گردشگری به ماجراجویی هایی اطلاق می شود که طی آن سفر به مناطقی صورت می گیرد که بتوان برخی از ماجراجویی های سخت و نفس گیر چون کوهنوردی و صخره نوردی، اسکی، غواصی یا پرواز با پاراگلایدر و… را تجربه کرد.

 •  اکوتوریسم

این نوع از گردشگری به سفرهایی اطلاق می شود که برای بازدید از مناطق و مکان هایی با جاذبه های گیاهی و جانوری خاص یا مناطق منحصر به فرد زندگی بومی و محلی صورت می پذیرد.

۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران

تاریخچه گردشگری در ایران

هرچند امروز سهم ایران از گردشگری با وجود اینکه رتبه دهم جاذبه های باستانی و تاریخی و رتبه پنجم جاذبه های طبیعی در جهان را داراست، اندک و به چیزی بالغ بر حدود ۰۸/۰ می رسد اما سابقه طولانی و دیرینی از گردشگری در این سرزمین دیده می شود.

عبور جاده ابریشم از ایران، چاپارخانه ها و کاروانسراها و… که در دوره هایی از تاریخ این سرزمین از جمله در دوره هخامنشیان وجود داشته اند به علت وجود سیاحان و گردشگران در آن دوره از زمان بوده است.

یا در دوره صفویان که گردشگری به جهت اقتدار دولت مرکزی و فراهم آمدن امنیت در جاده ها و راه های ارتباطی، جان و رمقی خاص می‌گیرد. با اینحال اولین سازمان گردشگری در ایران به سال ۱۳۱۴ شمسی با نام اداره جلب سیاحان خارجی و تبلیغات در وزارت داخله شکل می گیرد که به رتق و فتق امور جهانگردان می پردازد.

۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران

معیار ما در انتخاب ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران

معیار مجموعه تبلیغ یار به عنوان مرجع تخصصی حوزه تبلیغات در انتخاب ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران مبتنی بر رنک و حضور وب سایت هایی است که به جهت عملکرد خوب در نتایج موتورهای جستجوی گوگل درصفحات نخست آن قرار دارند.

همچنین توجه به شاخص های فنی وب سایت ها به لحاظ وجود محتوای خوب و فنی در حوزه گردشگری و قابلیت های جامع و کاملی که هریک در این حوزه ارائه می دهند درانتخاب ما موثر بوده است. با اینحال ممکن است در انتخاب برخی وب سایت های گردشگری که در یک سطح قرار داشته اند یا نزدیک به هم بوده اند کمی اعمال سلیقه شده باشد.

آشنایی مختصر با ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران

۱. وب سایت گردشگری تریپ یار (www.tripyar.com)

   

وب سایت تریپ یار که با هدف متحول ساختن گردشگری ایران با فعالیت تخصصی و حرفه ای در حوزه گردشگری در فضای آنلاین ایجاد گشته است همواره خود را به عنوان یک وب سایت گردشگری مطرح معرفی نموده است و در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار گرفته است.

آنچه خدمات این وب سایت را متمایز می کند ارائه برخی از قابلیت ها و امکاناتی است که برای‌ اولین بار در یک وب سایت ایرانی ارائه می شود. مثلا اولین و بزرگترین سیستم آنلاین مقایسه قیمت و رزرو هتل و هتل آپارتمان، معرفی حرفه ای و متفاوت جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی، ارائه بروزترین اخبار گردشگری ایران، تقویم و برنامه ریزی گردشگری به بهترین و راحت ترین شکل و… می باشد.

این وب سایت گردشگری که با شعار《ما برای تغییر و دگرگونی گردشگری ایران آمده ایم》خود را یار سفر معرفی نموده است با سایت جامع و کاملی که به صورت تخصصی به گردشگری اعم از جاذبه های گردشگری، سفر و رزو هتل و مقایسه قیمت ها و… پرداخته است،

کمتر گردشگری خواهد بود که از مراجعه به این وب سایت اطلاعات مورد نظر خود را نیابد. لذا با سایت تریپ یار می توان نوعی گردشگری حرفه ای و با برنامه ریزی داشت.

۲. وب سایت گردشگری کجارو (www.kajaro.com)

وب سایت گردشگری کجارو که هدف از فعالیت خود را تلاش برای شناساندن ایران از جمله جاذبه های گردشگری آن به جهانیان و حتی مردم سرزمین خود ایران عنوان می کند، همواره با ارائه اطلاع رسانی های دقیق و حرفه ای درباره گردشگری ایران و جهان که با معرفی حرفه ای و تخصصی بهترین و برترین جاذبه های آن همراه است به مرجعی مطمئن و قابل اعتماد برای گردشگران تبدیل گشته است.

از اینرو وب سایت گردشگری کجارو در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار می گیرد.

همواره خدمات و قابلیت های گسترده ای که در وب سایت کجارو اعم از ایجاد یک پایگاه داده از تمامی نقاط دیدنی ایران و جهان، امکان جستجوی بلیط هواپیما و مسافرت با تورهای مختلف، رزرو هتل و اقامتگاه، راهنمای سفر، آموزش دانش و مهارت های مربوط به سفر و گردشگری و… ارائه می شود باعث گردیده تا بسیاری از گردشگران این وب سایت را به عنوان مرجعی مورد اعتماد برای سفر و گردشگری برگزینند و در اقدام برای گردشگری از وب سایت کجارو کمک بگیرند.

۳. وب سایت گردشگری الی گشت (www.eligasht.com)

وب سایت گردشگری الی گشت که یکی از بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری در ایران را به صورت آنلاین ارائه می دهد در قالب آژانس هواپیمایی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ شروع کرده است و بیش از ۲ دهه است که در زمینه خدمات مسافرتی و جهانگردی فعالیت دارد.

نکته حائز اهمیت وب سایت گردشگری الی گشت تحت پوشش قرار دادن غالب آژانس های مسافرتی و جهانگردی است که از خدمات آنلاین این وب‌سایت در حوزه گردشگری استفاده می نمایند. علاوه بر این آنچه باعث جایگاه ممتاز وب سایت الی گشت می گردد برخورداری از سامانه سیستم رزرواسیون آنلاین است که موجبات رزرو راحت و ساده و البته سریع تور، بلیط هواپیما، هتل و… را فراهم می سازد.

همچنین ارائه پکیج های مسافرتی، بلیط قطار، بیمه مسافرتی و… در کنار مجله گردشگری جامع و کامل آن که در غالب حوزه های گردشگری وارد شده است و با تولید محتواهای بسیار با کیفیت، خدمات شایسته و ارزنده ای را در حوزه صنعت گردشگری ارائه می دهد.

با اینحال الی گشت با برخورداری از بالاترین استانداردها و کامل ترین شبکه توزیع همواره کوشیده تا بهترین ارائه دهنده خدمات در حوزه گردشگری باشد. از این‌رو در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار می گیرد.

۴. وب سایت گردشگری علی بابا (www.alibaba.ir)

وب سایت گردشگری علی بابا با اعتقاد به اینکه سفر باید آسان و مطمئن و به صرفه باشد اقدام به ارائه خدمات کامل و ارزشمندی در زمینه گردشگری در وب سایت خود نموده است.

این خدمات از زمانی که قصد سفر کرده اید و نیاز به راهنمایی دارید تا خرید بلیط و پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین و قوی، توسط تیمی متشکل از ۲۴۷ نفر به شما ارائه می شود.

حتی وقتی که برنامه سفر شما به هم می خورد و قصد استرداد بلیط را دارید در کنار شماست. از اینرو ما وب سایت گردشگری علی بابا را در لیست خود به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار می دهیم.

وب سایت گردشگری علی بابا همچنین به عنوان رتبه یک فروش بلیط سفر در کشور شناخته می شود و امکان سفر و رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس یا  تور و اقامت در هتل های علی بابا را براحتی برای گردشگران فراهم می آورد. بر این اساس می توانید تجربه شایسته سفر را با علی بابا که در سکوی اول خدمات گردشگری کشور نیز ایستاده است حس کنید و سفری به یادماندنی داشته باشید.

۵. وب سایت گردشگری فلای تودی (www.flytoday.ir)

یکی از وب سایت های مطرح ارائه دهنده خدمات گردشگری، وب سایت فلای تودی است که از طریق استفاده از خدمات ارزنده گردشگری آن خواهید توانست همه پیشنهادات و خدمات پروازی را با هم مقایسه کنید و ارزانترین آن را انتخاب کنید، بهترین هتل ها با کمترین قیمت ها را بیابید و…

همچنین این وب سایت جامع ترین سرویس ارائه دهنده خدمات رزرو آنلاین قطارهای خارجی می باشد. با اینحال وب سایت گردشگری فلای تودی توانسته در وب سایت خود ساز و کاری را فراهم آورد که گردشگران بتوانند مقدمات سفر و اطلاعات لازم در مورد آن اعم از تهیه بلیط هواپیما یا قطار، انتخاب هتل و… را صرفا با چند کلیک و با بهترین قیمت ها در وب سایت فلای تودی به دست آورند. از اینرو ما وب سایت گردشگری فلای تودی را در لیست ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار می دهیم.

در واقع فلای تودی با بهره گیری از تکنولوژی‌های جدید و آنلاین توانسته یکی از بهترین وب سایت های گردشگری باشد که بهترین خدمات خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی، رزرو هتل خارجی، رزرو قطار خارجی، خرید بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و کشتی کروز را در تمام نقاط جهان به مشتریان خود ارائه دهد.

۶. وب سایت گردشگری همگردی (www.hamgardi.com)

وب سایت گردشگری همگردی به عنوان اولین سایت گردشگری ایران با قابلیت های مشارکت کاربران خود است که اطلاعات جامع و کاملی نیز در خصوص ایرانگردی و جهانگردی در سایت خود فراهم آورده است.

در واقع وب سایت گردشگری همگردی با ارائه اطلاعات جامعی در خصوص جاذبه های گردشگری ایران و جهان، راهنمای حرفه ای ایرانگردی و جهانگردی و اخبار و مقالات کاربردی حوزه گردشگری در وب سایت خود، فضایی حرفه ای برای کسب تجربه یک گردشگری درون شهری یا برون شهری ایده آل را بوجود آورده است

که در نوع خود قابل توجه است و باعث می شود تا مخاطبان این وب سایت برای گردشگری و سفر به نقاط مختلف برنامه ریزی دقیق و انتخاب مناسبی داشته باشند. از اینرو ما وب سایت گردشگری همگردی را در بین ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار دادیم.

نکته مهم و حائز اهمیت در وب سایت گردشگری همگردی این نکته است که اطلاعات همگردی عموما توسط گردشگران و مخاطبان سایت تهیه می شود و تجربیات آنها از رویدادها و مکان های تفریحی و دیدنی و… در وب سایت همگردی منعکس می شود.

از اینرو شاهد شکل جدیدی از خدمات گردشگری در ایران هستیم. علاوه بر این با همگردی می توانید هتل رزرو کنید، بلیط بخرید و حتی یک راهنمای سفر کاربردی داشته باشید.

۷. وب سایت گردشگری کارناوال (www.karnaval.ir)

وب سایت گردشگری کارناوال که هدف خود را ارائه بهترین خدمات گردشگری به صورت آنلاین معرفی می کند مجموعه کاملی از اطلاعات و خدمات گردشگری اعم از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز برای مخاطبان خود مهیا می سازد.

لذا مبتنی بر این خدمات ارزنده می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید و محل اقامت خود را از میان هزاران هتل و چندین هزار ویلا، اقامتگاه بومگردی، سوئیت و… انتخاب نمایید.

از اینرو ما به واسطه همین خدمات گسترده و با کیفیت، وب سایت گردشگری کارناوال را در لیست خود به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران انتخاب نمودیم.

آنچه جایگاه وب سایت گردشگری کارناوال را ممتاز می گرداند این موضوع است که کارشناسان کارناوال هزاران جاذبه و مکان های دیدنی داخل و خارج کشور را از نگاه گردشگری نقد و بررسی کرده اند و به نکات قوت و ضعف آنها پرداخته اند و با امتیاز دهی به آنها این امکان را بوجود آورده اند که بتوانید بهترین انتخاب برای گردشگری و سفر را داشته باشید که در نوع خود خدمات منحصر به فردی است.

۸ . وب سایت گردشگری سیری در ایران (www.seeiran.ir)

وب سایت گردشگری سیری در ایران با ارائه خدمات و قابلیت هایی که به‌ شناسایی، معرفی و انتشار جاذبه های گردشگری و مقاصد توریستی ایران به همراه انتشار مقالات، دانستنی ها و خبرهای بروز صنعت گردشگری درفضای مجازی ایران می پردازد، همواره به عنوان یکی از سایت های حرفه ای و تخصصی صنعت گردشگری شناخته می شود و در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار می گیرد.

در واقع وب سایت گردشگری سیری در ایران با هدف و اولویت گسترش صنعت توریسم و گردشگری در ایران و با چشم انداز ایران اولین اولویت گردشگران دنیا، معرفی جاذبه های گردشگری ایران را هدف نهایی و غایی خود قرار داده است.

از اینرو شاهد خدمات ارزنده و کاملی از سوی این وب سایت در خصوص شناسایی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران هستیم که می تواند برای مخاطبان این وب سایت به عنوان مرجع مطمئنی از اطلاعات سفر به مناطق گردشگری ایران باشد.

۹. وب سایت گردشگری تاپ توریست (www.toptourist.ir)

وب سایت گردشگری تاپ توریست با وجود اینکه چند سالی هست که از تاسیس آن نمی گذرد و درسال ۹۷ ایجاد گردیده است اما با ارائه مطالب و محتواهای بسیار ارزنده در حوزه گردشگری و راهنمای سفر و همچنین معرفی مکان ها و دیدنی های گردشگری ایران و جهان خود را به یکی از وب سایت های گردشگری حرفه ای و تخصصی و البته با کیفیت معرفی کرده که در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت گردشگری برتر در ایران قرار می گیرد.

همچنین وب سایت گردشگری تاپ توریست در وب سایت خود شرایطی را فراهم آورده که بتوانید براحتی با خرید ارزانترین بلیط های هواپیما یا اتوبوس و قطار و با امکان اجاره هتل و اقامتگاه یا شرکت در تورهای مختلف و … سفری خوب و خاطره انگیز به مقاصد گردشگری خود داشته باشید.

به علاوه در این وب سایت اطلاعات جامع و کاملی در خصوص تور مجازی و سفر مجازی ارائه می شود که در نوع خود قابل توجه است.

۱۰. وب سایت گردشگری سفر برو (www.safarbro.ir)

وب سایت گردشگری سفر برو نیز از جمله وب سایت های پر مخاطب خدمات گردشگری اعم از معرفی جاذبه های ایرانگردی و جهانگردی است که توانسته به شکلی ویژه با دسته بندی های خاص چون بهترین مکان های تفریحی جهان، بهترین مکان های تاریخی جهان، مکان‌های زیارتی جهان، زیباترین روستاهای جهان و… خدمات گردشگری خلاقانه و راحت تری را برای مسافران و گردشگران به نقاط مختلف ایران و جهان فراهم آورد.

اینکه وب سایت گردشگری سفر برو را در لیست ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران قرار داده ایم نیز بخاطر همین وجه خلاقانه مطالب و اطلاعات گردشگری در وب سایت این سایت گردشگری است.

همچنین وجود بخشی با عنوان دانستنی های سفر در وب سایت سفر برو که اطلاعات آموزشی و ارزنده ای در حوزه گردشگری و سفر ارائه می دهد از جمله قابلیت های خوب این  وب سایت برتر گردشگری است. 

به علاوه پرداختن به عجایب گردشگری جهان در قالب بخشی مجزا، بیش از پیش این وب سایت گردشگری را جالب توجه و محبوب می گرداند.

ویژگی های بارز ۱۰ وب سایت برتر گردشگری در ایران

۱. وب سایت گردشگری تریپ یار (www.tripyar.com)

 •  معرفی جاذبه های گردشگری ایران به بهترین شکل با زمان و نرخ بازدیدهای اماکن گردشگری
 •  اولین و بزرگترین سیستم آنلاین مقایسه قیمت و رزرو هتل و هتل آپارتمان
 •  ارائه بروزترین اخبار گردشگری ایران از سایت های گردشگری
 •  ارائه تقویم و برنامه ریزی گردشگری به بهترین و سریع ترین شکل
 •  ارائه سامانه رزرواسیون هتل و هتل آپارتمان
 •  پنل امکان جستجو در وب سایت این مجموعه بر اساس جاذبه گردشگری یا هتل
 •  تفکیک مقصد گردشگری بر اساس استان و شهر و معرفی جاذبه های گردشگری و سایر اطلاعات بر اساس آن

۲. وب سایت گردشگری کجارو (www.kajaro.com)

 •  دارای مجله گردشگری که طی آن با تولید محتوای متنی و تصویری، خدمات ارزنده ای اعم از راهنمای سفر به مناطق داخلی و خارجی، اخبار گردشگری، آموزش دانش و مهارت های گردشگری و… را ارائه می دهد.
 •  امکان جستجوی بلیط هواپیما به تمام مقاصد داخلی و خارجی
 •  تهیه فهرستی ازانواع تورها به مقاصد مختلف و همکاری با معتبرترین ِآژانس های مسافرتی
 •  امکان رزرو هتل و اقامتگاه
 •  دارای اپلیکیشن اختصاصی موبایل
 •  ارائه غالب خدمات گردشگری به صورت آنلاین
 •  امکان خرید آسان و مطمئن از کجارو از قبیل تهیه بلیط تور و هواپیما و…
 •  امکان جستجو و مقایسه بهترین تورهای مسافرتی

۳. وب سایت گردشگری الی گشت (www.eligasht.com)

 •  توزیع سریع خدمات جهانگردی و گردشگری با بالاترین کیفیت
 •  ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد جهانگردی و گردشگری به آژانس های مسافرتی
 •  راه اندازی سامانه سیستم رزرواسیون آنلاین
 •  دارای قوی ترین زیرساخت ها، بالاترین استانداردها و کامل ترین شبکه توزیع برای ارائه بهترین خدمات گردشگری و جهانگردی
 •  دارای مجله گردشگری حرفه ای و تخصصی که به موضوعات روز صنعت گردشگری از جمله معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان، اخبار گردشگری و راهنمای سفر و… می پردازد.
 •  ارائه بخشی تحت عنوان آموزش که به نکات آموزشی برای سفر و گردشگری می پردازد.

۴. وب سایت گردشگری علی بابا (www.alibaba.ir)

 •  بزرگترین و معتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس
 •  دارای مجله گردشگری علی بابا که طی آن به معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان و راهنمای سفر یا اخبار و آموزش های سفر می پردازد.
 •  دارای اپلیکیشن اختصاصی علی بابا
 •  ارائه قابلیت رادیو دور دنیا که با از طریق رادیو به نقاط مختلف سفر می کنید.
 •  رتبه یک خرید اینترنتی بلیط سفر
 •  پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته متشکل از یک تیم ۲۴۷ نفره
 •  راهنمای خرید بلیط
 •  ارائه جامع ترین راهنمای سفر و گردشگری با مجموعه کتاب سفر علی بابا
 •  همکاری با آژانس های گردشگری

۵. وب سایت گردشگری فلای تودی (www.flytoday.ir)

 •  ارائه بلیط ارزان قیمت و بلیط لحظه آخری در کنار رزرو قطارهای خارجی و بلیط پروازهای خارجی در اروپا و سراسر دنیا با بهترین قیمت
 •  ارائه انواع خدمات گردشگری با تکنولوژی های جدید و آنلاین
 •  راهنمای خرید بلیط هواپیما و امکان مقایسه قیمت بلیط آن
 •  استرداد آنلاین بلیط هواپیما
 •  دارای مجله گردشگری و معرفی جاذبه های دیدنی ایران و سایر مناطق جهان در قالب مقاله و محتواهای آموزشی، راهنمای سفر و…

۶. وب سایت گردشگری همگردی (www.hamgardi.com)

 •  اولین سایت گردشگری ایران با قابلیت مشارکت کاربران
 •  ارائه اطلاعات جامع در خصوص جاذبه های گردشگری ایران و جهان، راهنمای حرفه ای ایرانگردی و جهانگردی و اخبار و مقالات کاربردی حوزه گردشگری
 •  امکان تهیه بلیط هواپیما، بلیط قطار، رزو هتل و تور و… از طریق وب سایت همگردی
 •  امکان معرفی خدمات گردشگری سایر کسب و کارهای مخاطب این وب سایت به مشتریان از طریق وب سایت همگردی
 •  دارای مجله گردشگری که به‌ معرفی جاذبه های گردشگری و اخبار و اطلاعات مرتبط با آن می‌پردازد و به نوعی راهنمای سفر است.
 •  امکان جستجوی مقاصد گردشگری بر اساس مکان، شهر، کشور و…
 •  ارائه خدمات ویدیوگردی، تفریحگردی، رستوران گردی و…
 •  راهنمای اخذ ویزا
 •  تهیه اطلاعات وب سایت همگردی توسط گردشگران و مخاطبان سایت
 •  ارائه تخفیف های ویژه با عضویت در خبرنامه همگردی

۷. وب سایت گردشگری کارناوال (www.karnaval.ir)

 •  دارای نقش مشاور و راهنمای سفر که می توانید جواب غالب پرسش ها و دغدغه های خود از گردشگری و سفر را در وب سایت کارناوال بیابید.
 •  ارائه نقد و بررسی های تخصصی از هزاران جاذبه دیدنی و گردشگری در وب سایت خود
 •  امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو ویلا، سوئیت، هتل و تور و…
 •  خرید آنلاین بلیط جاذبه های تفریحی و تعدادی مقاصد مشهور گردشگری ایران
 •  دارای اپلیکیشن اختصاصی
 •  معرفی و حمایت از کسب و کارها
 •  ارائه پنلی در وب سایت خود با عنوان کجا میخوای بری؟ که طی آن دسته ها بر اساس شهرهای پرطرفدار داخلی و خارجی مشخص می شود.

۸ . وب سایت گردشگری سیری در ایران (www.seeiran.ir)

 •  شناسایی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران
 •  انتشار جدیدترین اخبار و مقالات و دانستنی های حوزه گردشگری
 •  امکان همکاری با سازمان ها و شرکت‌ها و آژانس های مسافرتی
 •  دقت در کیفیت معرفی جاذبه های گردشگری و اخبار و مقالات یا دانستنی های منتشر شده
 •  استفاده از اطلاعات گردشگری کاربران سایت سیری در ایران
 •  دسته بندی حرفه ای و کامل جاذبه های گردشگری بر اساس شهر یا نوع جاذبه های گردشگری و جستجوی سریع و آسان آنها
 •  امکان خرید و رزرو بلیط هواپیما و اتوبوس، تور، هتل و ویلا و…
 •  دانلود و فروش فایل های گردشگری
 •  ارائه وضعیت هواشناسی شهرهای مختلف در وب سایت سیری

۹. وب سایت گردشگری تاپ توریست (www.toptourist.ir)

 •  ارائه اطلاعات جامع و کامل گردشگری از تمام نقاط ایران و جهان در قالب مقاله و راهنمای سفر و…
 •  امکان رزرو هتل و اجاره ویلا، بلیط هواپیما و قطار یا اتوبوس و…
 •  دارای مجله گردشگری با معرفی جاذبه های ایرانگردی و جهانگردی به صورت تخصصی
 •  معرفی تور مجازی
 •  حضور در شبکه های اجتماعی محبوب
 •  قبول تبلیغات از سایت های ارائه دهنده خدمات گردشگری در وب سایت تاپ توریست با قیمت های توافقی

۱۰. وب سایت گردشگری سفر برو (www.safarbro.ir)

 •  ارائه خدمات گردشگری اعم از ایران گردی و جهانگردی با معرفی جاذبه های دیدنی ایران و جهان
 •  دسته بندی های خاص و جذاب از معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان چون زیباترین روستاهای دنیا، بهترین مکان های تاریخی جهان و…
 •  ارائه بخش های خاص و منحصر به فرد در حوزه گردشگری چون دانستنی های سفر،عجایب گردشگری و…
 •  کیفیت بالای انواع محتواهای تولید شده گردشگری
 •  ارائه تور مسافرتی
 •  حضور در شبکه های اجتماعی محبوب
تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • حسین بهاری ورزنه ژانویه 23, 2023 :: 12:17 ب.ظ
  0 0

  باسلام وادب واحترام
  اینجانب حسین بهاری ورزنه دارای اقامتگاه سنتی به نام عمارت سنتی شاباز ورزنه در شهر کویری ورزنه هستم وآماده همکاری ۰۹۱۳۲۰۳۰۷۷۶-۰۹۹۰۵۰۴۷۹۳۲ varzanehshabaz_tourism
  شاید یکی از بهترین اقامتگاها در شهر ورزنه هستند ۸اتاق ۸ سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی حیاط بزرگ حوض آب وشاه نشین کل پشت بام آجر فرش برای خوابیدن در پشت بام ورصد ستاره وستاره چینی .درعمارت سنتی شاباز ورزنه می‌توانید زیر کرسی بنشینید و از صدای ساز و موسیقی لذت ببرید، می‌توانید شتر سواری کنید یا شبانه به دل کویر بزنید و تجربه مهیا کردن آتش را زیر آسمان پرستاره کسب کنید. اکثر مسافرهایی که به سفرهای کویری علاقه‌مند هستندیا در عمارت سنتی شاباز اقامت داشتند و یا وصف صفای این کلبه را شنیده‌اند. ورزنه اولین فلکه بعد از پمپ بنزین (فلکه نماز)خیابان شیخ بهایی بعد از فروشگاه کورش اولین کوچه شهید خیرالهی عمارت سنتی شاباز ورزنه

 • امین قشقایی ژانویه 29, 2023 :: 5:30 ب.ظ
  0 0

  مشاوره برای رابطه هم دارید؟

 • قاسم شکری ژانویه 29, 2023 :: 9:25 ب.ظ
  0 0

  حساب توییتری هم دارید؟

 • محمدجواد کاکاوند ژانویه 29, 2023 :: 11:45 ب.ظ
  0 0

  با اجازتون بازنشر شد

 • مسعود ابراهیمی فوریه 2, 2023 :: 6:35 ب.ظ
  0 0

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 • امیرحسین خوئینی ها فوریه 11, 2023 :: 4:30 ق.ظ
  0 0

  سایتتون محشرههههه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *