ثبت نام

تبلیغ یار

۱۰ مرکز فروش هدیه تبلیغاتی

top-10-promotional-gifts-seller

۱۰ مرکز فروش هدیه تبلیغاتی در ایران

در این مقاله قصد داریم ۱۰ مرکز فروش هدیه تبلیغاتی در ایران را معرفی کنیم:

عدم برقراری ارتباط دوستانه در دنیای روابط تجاری و اقتصادی قرن ۲۱ ام که فضای خشک و ماشینی حاکم بر آن به سردی و کمرنگ تر شدنش افزوده است می تواند در بردارنده نوعی فقر اجتماعی و در نهایت ضعف در تعامل صاحبان کسب و کارها با مشتریان و مخاطبانشان گردد.

برای همین همواره صاحبان کسب و کارها به دنبال راه حلی برای بهبود روابط خود با مشتریان و مخاطبانشان و برقراری نوعی ارتباط دوستانه با آنها بوده اند تا از این طریق بتوانند اعتماد و اطمینان آنها را به تولیدات و محصولات خود جلب کنند.

یکی از این راه حل ها یا به قولی تاکتیک های تبلیغاتی که بیش از دو قرن است ابداع شده و برای برقراری ارتباط تجاری دوستانه با مخاطبان طراحی شده، هدیه تبلیغاتی است.

جالب است بدانید که اولین هدایای تبلیغاتی دکمه های یادبود بودند که در سال ۱۷۸۹ در انتخابات ژورنال واشینگتن اهداء شدند.

۱۰ مرکز فروش هدیه تبلیغاتی
اهمیت دادن هدیه ی تبلیغاتی

با این حال بسیاری از کسب و کارها اهمیت موضوع برقراری ارتباط تجاری دوستانه با مخاطبان و مشتریانشان را درک کردند و بخش مهمی از هزینه های تبلیغاتی خود را صرف این امور و تهیه هدیه تبلیغاتی کردند یا خود متولی تولید و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی شدند و امروز از جایگاه ویژه ای در بین تولید کنندگان برتر هدیه تبلیغاتی برخوردار هستند و البته برخی نیز بدون توجه به این موضوع همچنان درجا می زنند و مشتریان و مخاطبان زیادی هم ندارند.

در واقع هوشمندی و داشتن درک درست از نحوه ارتباط با مشتری همواره راه کارآمدی برای موفقیت در بازار کسب و کارها به حساب می آید. لذا همیشه فلسفه ورود به عرصه بازار تولید هدایای تبلیغاتی بر این باور استوار بوده و هست و حال ما قصد داریم تا ۱۰ مرکز فروش هدیه تبلیغاتی کشور را به شما معرفی کنیم.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

اغلب ما در زندگی روزمره مان چندباری از این هدایای تبلیغاتی اعم از تقویم دیواری و سالنامه، خودکار و قلم و… دریافت کرده ایم و تا حدودی با آنها آشنایی داریم. اما اگر بخواهیم تعریف دقیقی از هدیه تبلیغاتی ارائه دهیم می توان گفت به هر محصول و کالایی که بر روی آن کار تبلیغاتی اعم از چاپ طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی صورت پذیرفته باشد و به مخاطبان به صورت رایگان و به عنوان هدیه داده شود، هدیه تبلیغاتی گفته می شود.

هدیه تبلیغاتی معمولا از کالاها و محصولات پرطرفدار اعم از سالنامه، تقویم رومیزی، انواع قلم و خودکار، انواع تی شرت، انواع کلاه، انواع کیف، انواع ست های هدیه، انواع دفترچه یادداشت، انواع ساعت دیواری و رومیزی یا مچی، انواع لیوان، انواع جاسوئیچی و…که مورد استفاده روزانه و نیاز عمومی مردم است تهیه می شود.

هدیه تبلیغاتی چه اهمیتی در حوزه تبلیغات دارد؟

از آنجایی که هدیه تبلیغاتی از محصولات و کالاهایی تهیه می شود که پرمخاطب است و مورد نیاز طیف وسیعی از مردم می باشد لذا از دو جنبه می تواند در حوزه تبلیغات اهمیت داشته باشد یکی اینکه هدیه بخشی از نیاز مردم را تامین می کند و دوم اینکه چون از آن استفاده می شود، تبلیغات اعمال شده بر رویش در معرض دید عموم قرار می گیرد و این سبب توسعه برندینگ کسب و کارها خواهد شد.

اصولا طی یکی از مطالعاتی که در خصوص استفاده مفید از هدایای تبلیغاتی صورت گرفته، گفته می شود که استفاده متوسطی که از یک هدیه تبلیغاتی کاربردی می شود بین ۸ تا ۱۴ ماه است لذا محصولات و کالاهایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند اگر کیفیت پایینی داشته باشند و نتوانند طی این مدت زمانی قابل استفاده باشند، تبدیل به نوعی ضد تبلیغ خواهند شد.

معیار انتخاب ۱۰ مرکز فروش هدیه تبلیغاتی

دانستن و اطلاع یافتن از تولیدکنندگان برتر، حال در هر زمینه ای که نقش تولید کننده را دارا هستند سبب خواهد شد تا مردم و صاحبان کسب و کارهایی که به تولید یا فعالیت این شرکت ها نیاز دارند به راحتی بتوانند برترین های فراهم کننده نیازشان را بشناسند و با آنها وارد تعامل شده و سپس مبادرت به خرید و سفارش کالا یا خدمات مورد نظر خود نمایند. یکی از این گروه تولیدکنندگان برتر که امروزه تولیدات آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده و یک کالای استراتژیک در حوزه بازاریابی و تبلیغات محسوب می شود تولیدکنندگان هدیه تبلیغاتی است.

اما نکته ای که وجود دارد اینکه چه شاخص هایی یا معیارهایی برای انتخاب برترین تولیدکنندگان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته شده است؟ و آیا این شاخص ها به صورت تمام و کمال منجر به انتخاب برترین ها خواهد شد یا نه و انتخاب به صورت نسبی است؟

باید اعتراف کرد و اذعان داشت که هرچند ملاک و معیار ما در انتخاب ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی بر اساس یک سری از آمار و ارقام های تحلیل شده با ابزارهای گوگلی آنالیز سایت های فروش تولیدکنندگان هدیه تبلیغاتی و همچنین بررسی شاخص های فروش و نگاهی به اطلاعات آمار و ارقامی میدانی ما و مهمتر از همه با تکیه بر تخصصی ترین بانک جامع اطلاعات تبلیغات کشور یعنی سایت تبلیغ یار صورت پذیرفته است اما همچنان ممکن است درصد کمی از خطا در تحلیل و معرفی وجود داشته باشد.

با اینحال با بررسی خروجی آن که منجر به معرفی ۱۰مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی شده است و نگاهی به اسامی شان که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، درستی نسبی بررسی های ما را نشان می دهد و امروز این ۱۰ تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی از جایگاه واقعا بالاتری به نسبت سایرین این صنف برخوردار هستند.

آشنایی مختصر با ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی

هر یک از این ۱۰تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی داستان های فراز و فرود بسیاری دارند و شاید جایگاه برجسته و برتر امروز خود را علاوه بر پشتکار و اراده قوی مدیون هوشمندی و استراتژی های برتر فروش و بازاریابی خود باشند. ما قصد تعریف داستان های فراز و فرود این ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی را نداریم اما به معرفی مختصری از آنها خواهیم پرداخت. آشنایی با تولیدکنندگان برتر هدیه تبلیغاتی کمترین حسنی که دارد شناخت آنها توسط عموم مردم و دسترسی راحت تر به آنهاست.

شرکت هدایای تبلیغاتی اد گیفیت بیش از ۱۵ سال است که در زمینه تولید انواع هدایای تبلیغاتی فعالیت می کند و همواره یکی از بهترین و برترین تولید کنندگان این صنف به شمار می آید. اغلب کالاها و محصولات رایج و مناسب هدیه تبلیغاتی اعم از خودکار تبلیغاتی، فلش مموری، آفتابگیر تبلیغاتی، انواع لیوان، ابزارآلات تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی و… در این شرکت تولید یا بعضا وارد می شود و خدمات جامع و کاملی شامل چاپ یا حکاکی تبلیغات بر روی این هدایای تبلیغاتی در کارگاه های تخصصی و حرفه ای این شرکت صورت می پذیرد.

یکی از نکات بارز و خوب شرکت ادگیفت و شاید یکی از رازهای موفقیت آن را باید اول در ضمانت کیفیت و قبول مرجوعی و خرابی  و  دوم گارانتی قیمت محصولاتش دانست. همچنین تحویل آنی و سریع سفارشات از ۱ تا ۳ روز بخشی از روند حرفه ای فعالیت این شرکت می باشد.

شرکت هدایای تبلیغاتی اد گیفت

 • گیفتو بزرگترین سایت هدیه تبلیغاتی  (www.gifto.biz)

شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو بیش از یک دهه است در زمینه تولید انواع هدیه تبلیغاتی خلاقانه و نفیس اعم از تی شرت تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، آفتابگیر خودرو، ساک دستی، ماسک تبلیغاتی پزشکی، لیوان تبلیغاتی، خودکار و قلم تبلیغاتی و… فعالیت می کند و همیشه اعتبار و جایگاه برتر امروز خود در بین تولید کنندگان هدیه تبلیغاتی را مدیون مخاطبان و مشتریان گسترده اش می داند.

مجموعه گیفتو با در اختیار داشتن کارگاه اختصاصی خط تولید انواع تی شرت و کلاه و ساک دستی و تجهیز به جدیدترین و مجهز ترین دستگاه های چاپ و حکاکی بر روی هدیه تبلیغاتی، همواره توانمندی های حرفه ای و تخصصی خود را به رخ کشیده است. یکی از شگردهای خوب و کارآمد مجموعه گیفتو را باید تولید هدیه تبلیغاتی با کیفیت در رنج های قیمتی متنوع از ۱۰۰۰ تومان تا بالای ۵۰۰ هزار تومان دانست. که آنها را مناسب هر بودجه ای می گرداند.

شرکت هدایای تبلیغاتی آفرنگ

همچنین از دیگر ویژگی های بارز مجموعه گیفتو که آن را در بین سایر تولید کنندگان هدیه تبلیغاتی، خاص و ویژه می کند و شایسته قرارگرفتن در لیست ۱۰تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی می گرداند علاوه بر گارانتی کیفیت و اصالت کالا و ضمانت خرابی و شکستگی که در قبال فروش هدایای تبلیغاتی اش ارائه می دهد، باید در تنوع ثبت سفارشات آن دانست.

شرکت هدایای تبلیغاتی آفرنگ

که از نوعی ثبت سفارش با عنوان سفارش فورس برخوردار است که مثلا اگر یک سفارش معمولی عمده ۷ تا ۱۰ روز طول بکشد و شما زودتر از این موعد سفارش خود را بخواهید با ثبت سفارش فورس در مدت ۳ الی ۵ روز یا حتی ۲ روز سفارش خود را دریافت خواهید کرد. سایت مجموعه گیفتو با بیش از ۲۰۰۰ محصول یکی از غنی ترین مراکز عرضه و فروش هدیه تبلیغاتی است.

هدیه تبلیغاتی گیفتو

 

شرکت نوآوران دنیای هدیه که با نام تجاری یک هدیه شناخته می شود چند سالی هست که در زمینه تولید انواع هدیه تبلیغاتی یعنی از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت برتر تولید کننده هدیه تبلیغاتی با وجود اینکه سالهای زیادی از تاسیس آن نمی گذرد اما آنقدر خوب و حرفه ای عمل کرده است که امروز ما آن را یکی از ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی می دانیم.

در واقع در پیش گرفتن استراتژی های خوب فروش از جمله همکاری با سازمان ها و نهادها و ادارات و …  یا تولید انواع هدیه تبلیغاتی خلاقانه و خاص اعم از هدایای الکترونیکی، خودکار تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی، هدایای چوبی، جعبه اختصاصی، لیوان و فلاسک و… تنها نمایانگر بخش اندکی از توانمندی های این شرکت برتر در عرصه تولید هدیه تبلیغاتی است.

همچنین ایجاد ساز و کاری برای خرید ارزان قیمت تر از همیشه برخی محصولات که توسط این شرکت از طریق سایت آن با عنوان خرید بصرفه صورت می پذیرد و ارائه می شود، بخش کوچکی از کارهای خلاقانه و خاص آن محسوب می شود که اتفاقا به محبوبیت و استقبال عمومی از محصولات این شرکت برتر هدیه تبلیغاتی نیز انجامیده است.

شرکت هدایای تبلیغاتی یک هدیه

شرکت مدیر گیفت را نیز باید یکی از ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی دانست که توانسته جایگاه خوب و ویژه ای در بازار هدایای تبلیغاتی برای خود باز کند و امروز به یکی از تولیدکنندگان برتر انواع هدیه تبلیغاتی از جمله هدایای دکوری و کاربردی، خودکار تبلیغاتی، هدایای دیجیتال، هدایای مدیریتی، هدایای چرمی، سررسید و تقویم رومیزی و… تبدیل شود.

شرکت هدایای تبلیغاتی مدیر گیفت

شرکت مدیر گیفت همانطور که از نام و عنوانش نیز پیداست از جمله تولیدکنندگان برتری است که بخش ویژه ای از تولیداتش صرف تولید هدیه تبلیغاتی مدیریتی می شود و در این خصوص با توجه به نوع هدایای تبلیغاتی که متناسب با شغل و جایگاه مدیران تولید می کند، همواره مورد استقبال و علاقه این طیف نیز قرار گرفته و از آن به عنوان یک شرکت برتر در این زمینه نام برده می شود.

با اینحال تولید هدایای خلاقانه و جدید با قیمت های رقابتی که دارای ضمانت کیفیت نیز هست از ویژگی هدایای تبلیغاتی مدیر گیفت محسوب می شود و علاوه بر آن امکان چاپ اختصاصی تبلیغات نیز بر روی آنها میسر است. از جمله شعارهای تبلیغاتی این برند برتر هدیه تبلیغاتی این است: ماندگار تبلیغات کنید.

شرکت هدایای تبلیغاتی مدیر گیفت

 • هدیه تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی الو گیفت (www.alogift.com)

سایت الوگیفت با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه تولید هدایای تبلیغاتی و با تکیه و تمرکز بر تجارت B2B که در آن خرده فروشی جای خود را به عمده فروشی می دهد همواره یکی از ممتازان عرصه تولید هدیه تبلیغاتی بوده و هست و امروز می توان این شرکت را جزو ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی دانست.

از جمله هدایای تبلیغاتی که توسط الوگیفت تولید می شود و در سایت آن عرضه می گردد می توان به صنایع دستی، تابلوهای نفیس، محصولات فرهنگی، محصولات چرمی اعم از کیف و کمربند، ظروف تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، ملزومات اداری، ست آرایشی و… اشاره کرد.

۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی

همچنین از طرح و برنامه های واقعا مشتری مدار و خوب سایت الو گیفت که انواع هدیه  تبلیغاتی را با قیمت های بسیار مناسب و اقتصادی به دست مصرف کننده می رساند، می توان به برگزاری منظم حراجی های موقتی و فصلی آن اشاره کرد.

شاید بتوان تنوع محصولات در کنار کیفیت خوب و خدمات پس از فروش مناسبی که عرضه می شود و ارتباط مستمر و منظم و مستقیمی که شرکت الو گیفت با مخاطبانش از طریق برگزاری نمایشگاه های فروش موقتی و مناسبتی یا فصلی برقرار می کند را بسیار موثر در توسعه برندینگ و جایگاه فعلی آن به عنوان یکی از برندهای برتر تولید کننده هدیه تبلیغاتی دانست.

شرکت هدایای تبلیغاتی الوگیفت

شرکت تبلیغاتی صدرا گیفت که ازسال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با پشتوانه و اندوخته ای چندین ساله از حضورش در بازار بزرگ تهران آغاز کرده بود، امروز یکی از ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی است. این شرکت برتر هدیه تبلیغاتی را همانطور که متولیانش نیز دوست دارند که به عنوان یک مجموعه دار و مرجع آنلاین هدایای تبلیغاتی شناخته شود را باید در واقع یک  مجموعه دار و مرجع آنلاین هدایای تبلیغاتی نیز دانست.

تولید انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه، انواع هدایای تبلیغاتی خاص، انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، خودکار تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی و … تنها بخشی از گستردگی تولید انواع هدیه تبلیغاتی این برند برتر به شمار می آید. ا

ینکه یک سایت و فروشگاه آنلاین از بطن بازار بزرگ تهران سر در بیاورد و بخواهد در زمینه تولید و فروش انواع هدیه تبلیغاتی فعالیت کند یک پیام مهم خواهد داشت و آن فروش به قیمت کف بازار است.

با اینحال آشنایی با چند و چون تکنیک های عرضه و فروش و از آن مهمتر شناخت اصول بازاریابی و تبلیغات به واسطه سابقه حضور در یک بازار مهم و قدیمی چون بازار بزرگ تهران، توان ریسک و جسارت در انواع فعالیت های تجاری و اقتصادی را بالا خواهد برد. کاری که صدرا گیفت با تولید انواع هدایای خلاقانه و جدید انجام داد و امروز یکی از برترین تولید کنندگان هدیه تبلیغاتی است.

شرکت دنیای اشانتیون که با عنوان بازرگانی دنیای اشانتیون نیز شناخته می شود سالهاست که در زمینه تولید انواع هدایای تبلیغاتی اعم از انواع خودکار و روان نویس های تبلیغاتی، انواع جاسوئیچی، تقویم و ارگانایزر و سررسید، پاوربانک تبلیغاتی، هدایای الکترونیکی دیجیتال، مدالیون و بج سینه و… فعالیت می کند و حتی کارگاه های تولید اختصاصی هدیه تبلیغاتی در کشورهای چین و هنگ کنگ دارد ،

که این به جهت بالا بودن استانداردهای تولید در این کشورها قطعا منجر به تولید محصول با کیفیتی برای ارائه هدیه تبلیغاتی می شود. همچنین به جهت نیروی کار ارزان در این کشورها دارای قیمت نسبتا ارزان تری نیز خواهد بود.

شاید قیمت های مناسب و ارزان و به قولی مقرون به صرفه این شرکت که به قول متولیان آن تفاوت قیمتی حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد با کالاهای مشابه خود دارد را در کنار نوعی هویت سازی که با تولید هدایای تبلیغاتی جدید صورت می پذیرد، از مهمترین دلایل موفقیت و قرار گرفتن این شرکت در جمع ۱۰ تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی دانست.

شرکت هدایای تبلیغاتی دنیای اشانتیون

مجموعه انتشاراتی و تبلیغاتی حس هفتم با حدود ۲دهه فعالیت در حوزه تبلیغات از جمله تولید انواع هدیه تبلیغاتی اعم از ظروف تبلیغاتی، صنایع دستی، محصولات دیجیتال، ساعت، محصولات چرم، ابزارآلات، جعبه و بسته بندی، خودکار تبلیغاتی و… که بالغ بر چیزی بیش از ۱۱۰۰ قلم هدیه تبلیغاتی است، همواره از برگزیدگان و یکی از ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی بوده است.

توجه به ارزش ها و داشته های فرهنگی ایران زمین و بخشی از تولیدات خود را متناسب با آن تولید کردن یکی از اصول خاص و منحصر به فرد این تولید کننده برتر هدیه تبلیغاتی است و همین خصوصیت هم باعث شده تا از مخاطبان و مشتریان بسیاری هم برخوردار باشد.

با اینحال شرکت تبلیغاتی حس هفتم بنای تولیدات یا عرضه و فروش هدایای تبلیغاتی اش را بر پایه نوعی تفکر ارزشی چون پندار وگفتار وکردار نیک استوار ساخته که مشتری مداری در رأس آن قرار دارد.

در واقع متولیان شرکت تبلیغاتی حس هفتم بر این باورند که می توان با تکیه بر ارتباطات شایسته انسانی برگرفته از فرهنگ غنی کشورمان از جمله هدیه دادن و هدیه گرفتن که بخشی از آن فرهنگ و حتی یک فرهنگ جهانی است در قالب هدیه تبلیغاتی به کسب کارها رونق بخشید و موجبات توسعه برندیگ آنها را ایجاد نمود.

شرکت هدایای تبلیغاتی حس هفتم

تهران سارنگ که تا پیش از این یعنی تا قبل از سال ۱۳۸۸ با نام تهران ساعت فعالیت می کرد  و یک شرکت تبلیغاتی معمولی تلقی می شد، بعد از تغییر نام و تدوین یک سری سیاست گذاری های خاص تبلیغاتی توانست بعد از مدتی جایگاه خوبی به دست بیاورد و اکنون یکی از ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی باشد.

این شرکت تبلیغاتی که رسالت خود را درک صحیح نیاز مشتریان و ارائه برترین خدمات در کمترین زمان می داند با تولید و واردات انواع هدایای تبلیغاتی اعم از کیف ابزار تبلیغاتی، جعبه پذیرایی، محصولات چرمی تبلیغاتی، یادداشت و فولدر تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، تی شرت و کلاه تبلیغاتی و… بخش مهمی از بازار فروش هدایای تبلیغاتی را به خود اختصاص داده است.

همچنین شرکت تبلیغاتی تهران سارنگ با ایجاد ساز و کاری چون عرضه اجناس حراجی تبلیغاتی و مجزا کردن هدایای تبلیغاتی ایرانی از وارداتی در سایت فروش خود، به بهبود روند انتخاب هدایای تبلیغاتی و سرعت بخشیدن به آن با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه کوشیده است و بدین طریق نظر مخاطبان بسیاری را نیز جلب کرده است.

 

شرکت هدایای تبلیغاتی بهار گیفت را نیز باید یکی از ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی دانست که با تولید انواع هدایای تبلیغاتی اعم از بج سینه، آفتابگیر تبلیغاتی ماشین، پرچم تبلیغاتی، سررسید، پوشه دکمه دار، ست اداری، چتر تبلیغاتی، دفترچه تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و… سهم مهمی از بازار فروش هدایای تبلیغاتی را به خود اختصاص داده اند.

تولید هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه در کنار قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه می تواند هر مخاطبی را به خود جذب نماید اما آنچه فعالیت این شرکت برتر تولید کننده هدایای تبلیغاتی را در جایگاه بالایی قرار می دهد دانش فنی و مهارت های تبلیغاتی و بازاریابی آن  است که در قالب انجام مشاوره های ویژه پس از آنالیز بازار هدف کسب و کارها و مشتریانشان پیشنهاد خرید بهترین هدیه تبلیغاتی را می دهد.

انجام این نوع مشاوره ها که بسیار سودمند نیز هست از اتلاف سرمایه و هزینه با عدم خرید هدایای تبلیغاتی نامناسب جلوگیری خواهد کرد لذا هرچند در تمام این ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی این نوع مشاوره ها صورت می پذیرد اما در شرکت هدایای تبلیغاتی بهارگیفت نگاه ویژه ای به آن شده است.

شرکت هدایا تبلیغاتی بهار گیفت

 • ویژگی های بارز ۱۰ مرکز فروش برتر هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ادگیفت  (www.adgift.ir)

 • . تحویل سریع سفارشات هدیه تبلیغاتی در بازه زمانی ۱ تا ۳ روزه
 • . ارائه هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه ها و سمینارها و …
 • . تنوع هدایای تبلیغاتی
 • . قیمت های مقرون به صرفه
 • . گارانتی کیفیت و قیمت
 • . قبول مرجوعی و خرابی
 • . امکان تولید هدایای تبلیغاتی سفارشی

گیفتو بزرگترین سایت هدیه تبلیغاتی (www.gifto.biz)

 • . تنوع بالای هدایای تبلیغاتی در حدود چیزی بیش از ۲۰۰۰ کالا
 • . قیمت های اقتصادی و رقابتی با تنوع قیمتی بسیار از ۱۰۰۰ تومان تا بالای ۵۰۰ هزار تومان
 • . تحویل سریع سفارشات در بازه زمانی مقرر و امکان ثبت سفارش فورس که در سریعترین زمان ممکن امکان ارسال پیدا می کند.
 • . خدمات چاپ و حکاکی لیزری اختصاصی، چاپ تامپو و سیلک اسکرین و…
 • . ضمانت کیفیت و مرجوعی کالا در صورت خرابی
 • . تولید هدایای تبلیغاتی خاص سازمان ها و ادارات و…
 • . امکان تولید اختصاصی هدایای خاص
 • . امکان فروش عمده و تک
 • . پشتیبانی فروش
 • . حضور در ئمایشگاه های مختلف عرضه و معرفی هدایای تبلیغاتی

یک هدیه/ هدایای تبلیغاتی خاص (www.1hadieh.com)

 • . تنوع هدایای تبلیغاتی
 • . ارسال سریع و به موقع سفارشات
 • . قیمت های ارزان و مقرون به صرفه
 • . ضمانت اصالت و کیفیت محصولات
 • . ایجاد پنلی در سایت با عنوان خرید بصرفه که در آن محصولات دارای این ویژگی پیشنهاد داده می شود.
 • . ارائه کاتالوگ هدایا و نمونه کار

هدایای تبلیغاتی مدیر گیفت (www.modirangifts.com)

 • . تنوع گسترده هدایای تبلیغاتی
 • . تحویل فوری در کمترین زمان ممکن
 • . تولید هدایای سفارشی
 • . خدمات چاپ و حکاکی لیزری اختصاصی، چاپ سیلک اسکرین، چاپ تامپو و…
 • . ضمانت قیمت و کیفیت
 • . امکان تخفیف های ویژه و برگزاری حراجی ها

هدیه تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی الو گیفت (www.alogift.com)

 • . تنوع گسترده هدایای تبلیغاتی
 • . محصولات فرهنگی
 • . امکان خرده فروشی
 • . ارسال سریع سفارشات
 • . برگزاری انواع حراجی ها
 • . حضور در نمایشگاه های مختلف عرضه و معرفی هدایای تبلیغاتی
 • . قیمت های ارزان
 • . ضمانت کیفیت و سلامت محصول
 • . ارائه کلیه اخبار مرتبط با شرکت و تولیدات آن و… در سایت

هدایای تبلیغاتی صدراگیفت (www.sadragifts.com)

 • . تنوع گسترده هدایای تبلیغاتی
 • . قیمت های ارزان و رقابتی هدایای تبلیغاتی
 • . ارسال سریع و فوری
 • . ضمانت کیفیت و گارانتی قیمت
 • . پشتیبانی فروش
 • . مجموعه دار هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارزان اشانتیون(www.echantillon.ir)

 • . تنوع گسترده و بی نظیر هدایای تبلیغاتی
 • . قیمت های رقابتی و مقرون به صرفه و ادعای ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزانتر از کالاهای مشابه
 • . ارسال سریع و در کمترین زمان ممکن
 • . برخورداری از کارگاه های تخصصی تولید هدایای تبلیغاتی در کشورهای چین و هنگ کنگ
 • . ارائه انواع خدمات مشاوره ای تبلیغاتی و ارزشیابی انواع هدایای تبلیغاتی فروخته شده در جهت میزان اثر بخشی آن
 • . گارانتی محصولات به مدت ۶ ماه تا ۱ سال و امکان تعویض بر اساس شرایط مندرج در برگه ضمانت آنها
 • . امکان چاپ اختصاصی انواع هدایای تبلیغاتی
 • . پشتیبانی فروش

هدایای تبلیغاتی حس هفتم (www.hesehaftom.com)

 • . تنوع گسترده هدایای تبلیغاتی بیش از ۱۱۰۰ محصول
 • . قیمت های مناسب و اقتصادی
 • . ارسال فوری و سریع
 • . تولید هدایای تبلیغاتی متناسب با داشته های فرهنگی ایران زمین
 • . ارائه کاتالوگ محصولات در سایت
 • . ارائه خدماتی از قبیل طراحی و چاپ، استدیو خلاق و تبلیغات محیطی
 • . ضمانت کیفیت و اصالت هدایای تبلیغاتی
 • . پشتیبانی فروش

هدایای تبلیغاتی تهران سارنگ (www.tehransarang.com)

 • . برخورداری از هدایای تبلیغاتی متنوع
 • . ارائه خدمات مشاوره ای برای نیازسنجی مشتریان در انتخاب هدایای تبلیغاتی متناسب آنها
 • . ارائه اجناس حراجی تبلیغاتی
 • . ارائه خدمات طراحی و چاپ، غرفه سازی و غرفه آرایی
 • . ارائه کاتالوگ محصولات در سایت
 • . تولید و عرضه هدایای تبلیغاتی با قیمت های ارزان و رقابتی
 • . دارای پنل جداگانه محصولات ایرانی و تفکیک آنها
 • . ارسال سریع و فوری
 • . ضمانت کیفیت و اصالت محصول
 • . پشتیبانی فروش

هدایای تبلیغاتی بهار گیفت  (www.bahargift.com) 

 • . هدایای تبلیغاتی متنوع و خلاقانه
 • . ارسال سریع و فوری هدایای تبلیغاتی
 • . خدمات مشاوره ای  برای ارائه بهترین پیشنهاد هدیه تبلیغاتی با آنالیز دقیق رفتار مشتریان کسب و کارها
 • . ضمانت کیفیت و اصالت کالا
 • . ارائه طرح های فروش ویژه و حراج محصولات در بازه های زمانی مختلف
 • . پشتیبانی فروش
 • . قیمت های کاملا رقابتی و ارزان
تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • محمدرضا ژوئن 2, 2021 :: 10:51 ق.ظ
  1 0

  این شرکت هایی که معرفی کردین فقط سایت فروش اینترنتی با رنک بالا هستن و دروقاع حتی شاید دفتر هم نداشته باشن نه وارد کننده هستن نه تولید کننده به عنوان مثال رضازاده یا زمان آوران یا پدیده جاوید واقعا یا تولید کننده هستند یا وارد کننده که شما اصلا اسمی از اون ها نیاوردین

  • آرش ترکمان ژوئن 3, 2021 :: 11:48 ق.ظ
   1 0

   سلام دوست عزیز و گرامی این لیست در حال بروز رسانی هست و ما اطلاعات این مراکز و به صورت هفتگی به روز میکنیم
   مواردی که شما اعلام کردید در لیست هستند و به زودی به این لیست اضافه می شوند
   اما در مورد اینکه سایر مراکز فقط سایت باشند، این طور نیست تعداد زیادی از این لیست دفتر فروش و نمایشگاه دائمی دارند و بعضی از شرکت های اعلام شده در لیست بالا کارگاه تولید اختصاصی نیز دارند

 • اکبر ذاکری ژانویه 27, 2023 :: 4:10 ق.ظ
  0 0

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 • موسی نیشابوری ژانویه 27, 2023 :: 8:10 ب.ظ
  0 0

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 • حمیدرضا رستمی ژانویه 28, 2023 :: 2:20 ب.ظ
  0 0

  دمتون گرم

 • مجتبی فرجی ژانویه 29, 2023 :: 3:45 ب.ظ
  0 0

  چه سایت قشنگی دارین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *