ثبت نام

تبلیغ یار

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

در این مقاله به معرفی ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران می پردازیم

بخش مهمی از شکل روابط و ارتباطات در دنیای امروز به واسطه گسترش تکنولوژی و پیشرفت دانش بشری تغییر کرده و مدرن گشته است. در واقع بسیاری از امور روزمره ای که امروز با آنها سر و کار داریم بر پایه همین شکل ارتباطات نوین پایه ریزی شده است که یکی از ابزارهای مهم آن در قرن بیست و یکم، تلفن همراه است.

بویژه تلفن های همراه هوشمند که در قالب سیستم عامل های مختلف و با نرم افزارهای کاربردی و متعدد، خدمات ارزشمندی را بخصوص در بستر اینترنت ارائه می دهند.

10 فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

امروزه تلفن های همراه بیش از هر چیز دیگری همراه ما هستند و در اغلب ساعات روز از آنها استفاده می کنیم ،لذا این می طلبد که برای نگهداری و محافظت بهتر یا برای استفاده بهینه از امکانات آنها، لوازم جانبی مناسب را که بسیار گسترده نیز هستند تهیه کنیم.

بر این اساس با توجه به نقشی که لوازم جانبی برای نگهداری و محافظت از گوشی های موبایل دارند یا اینکه می توانند قابلیت های گوشی موبایل را توسعه بدهند و بهبود ببخشند، به وسایل های مهم و ضروری تبدیل گشته اند که هرکسی پس از خرید گوشی موبایل اقدام به خرید برخی از لوازم جانبی موبایل چون قاب و گلس و… می نماید.

همچنین بازار تجارت لوازم جانبی موبایل در ایران و حتی جهان، رقم قابل توجهی است که این می طلبد تا با ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران آشنا شویم که البته تمرکز ما بیشتر بر روی برترین های فروش لوازم جانبی در بستر آنلاین بوده است.

با توجه به این موضوع، مجموعه تبلیغ یار به عنوان تخصصی ترین بانک اطلاعاتی حوزه تبلیغات طی این مقاله به معرفی ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران می پردازد که امیدواریم تجربه خرید بهتری را فراهم آورد.

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

لوازم جانبی موبایل چیست؟

اگر بخواهیم تعریف دقیق و جامعی از لوازم‌ جانبی موبایل ارائه بدهیم، باید گفت که لوازم جانبی موبایل به وسایل و تجهیزاتی گفته می شود که در جهت محافظت و نگهداری یا بهبود و توسعه امکانات و قابلیت های گوشی مورد استفاده قرار می گیرند.

این لوازم جانبی از تنوع و دایره گسترده ای از محصولات اعم از کیف و قاب و گلس یا پاوربانک و هندزفری و پایه موبایل و… برخوردار هستند.  با اینحال برخی از لوازم جانبی چون کیف و قاب و بامپر یا برچسب های طرح دار و رنگی علاوه بر آنچه گفته شد از کارکردهای دیگری نیز چون زیبایی برخوردار هستند یعنی به گوشی های موبایل زیبایی نیز می بخشند.

لزوم استفاده از لوازم جانبی موبایل

گوشی های موبایل، امروزه پرامکانات تر و گران قیمت تر از گذشته شده اند و این به سبب تکنولوژی های جدید و نوین و استفاده از مواد و متریال گران قیمت در ساخت آنهاست.

با وجود اینکه شرکت های تولید کننده گوشی موبایل تلاش بسیاری می کنند تا کیفیت ساخت گوشی های موبایل را بهبود ببخشند یا تجهیزات همراه آنها را کامل تر از پیش نمایند اما با اینحال همچنان این وسایل های پرکاربردی قرن بیست و یکمی که قیمت های بالایی هم دارند نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتر با استفاده از لوازم جانبی موبایل چون کیف و قاب و گلس یا برچسب و بامپر و… دارند.

همچنین با وجود اینکه امکانات و توانمندی های گوشی های موبایل گسترش یافته و مثلا اسپیکرهای استریوی قدرتمند و باتری های با ظرفیت بالا در آنها بکار می رود، اما همچنان لوازم جانبی موبایل همچون اسپیکرهای بلوتوث می توانند صدای گوشی های موبایل را باکیفیت تر و بلند تر پخش کنند یا پاوربانک ها که ظرفیت باتری شما را تا چند برابر توسعه می دهند و بسیاری موارد دیگر از این دست که نشان می دهد لوازم جانبی موبایل از کاربردهای بسیاری برخوردار است.

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

انواع لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل با توجه به استفاده همگانی از گوشی های موبایل، به صنعت پولساز و پر رونقی تبدیل شده است که متناسب با پیشرفت هایی که در حوزه گوشی های موبایل صورت گرفته است در این حوزه نیز شاهد تولید انواع گسترده ای از لوازم جانبی هستیم.

در واقع انواع لوازم جانبی را می توان در سه دسته محافظتی، زینتی و توسعه دهنده امکانات و قابلیت های گوشی های موبایل دسته بندی کرد. لوازم جانبی که در دسته محافظتی قرار می گیرند شامل انواع کیف و قاب و بامپر یا برچسب و گلس و پایه نگهدارنده موبایل هستند

لوازم جانبی که در دسته زینتی قرار می گیرند شامل استیکر و برچسب های تزئینی موبایل و همینطور لوازم جانبی دسته توسعه دهنده امکانات و قابلیت های گوشی موبایل شامل پاوربانک و شارژر فندکی، انواع کابل و مبدل های ارتباطی، کارت حافظه، اسپیکر بلوتوث و… می شود.

 

 معیار ما در انتخاب ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

با توجه به اینکه مجموعه تبلیغ یار یک بانک اطلاعات تخصصی در حوزه تبلیغات است که به صورت آنلاین فعالیت دارد لذا در انتخاب ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران تمرکز ما بر روی فعالین فروش لوازم جانبی موبایل در بستر آنلاین و به نوعی بستر اینترنت بوده است.

همچنین با استفاده از ابزارهای برتر و شاخص گوگلی در جهت شناسایی و آنالیز وب سایت برترین های این حوزه پرداخته که با توجه به نتایج حضور آنها در صفحات اول موتورهای جستجوی گوگل همراه بوده است. با اینحال بخشی از انتخاب ما نیز با تاثیرپذیری و شناخت از بازار لوازم جانبی گوشی موبایل به واسطه تجربه و سابقه حضور در آن همراه است.

آشنایی مختصر با ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۱_ فروشگاه اینترنتی جانبی (www.janebi.com)

فروشگاه جانبی نزدیک به یک دهه است که در زمینه عرضه انواع لوازم جانبی گوشی موبایل فعالیت می کند و طی این مدت همواره نیاز بسیاری از مخاطبان و مشتریان خود در تهیه لوازم جانبی مناسب برای گوشی موبایل را فراهم آورده است.

البته فعالیت فروشگاه اینترنتی جانبی فراتر از این نیز هست و برای سایر لوازم الکترونیکی چون تبلت و لپ تاپ و دوربین یا کنسول بازی نیز لوازم جانبی ارائه می نماید. اما تمرکز آن بر روی ارائه لوازم جانبی موبایل می باشد.

آنچه فروشگاه جانبی را در لیست ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار می دهد کیفیت محصولات ارائه شده در این مجموعه است که از برندهای با کیفیت و مطرح ارائه می شود.

همچنین تنوع محصولات و ارائه آنها با قیمت های اقتصادی و به صرفه از جمله رموز موفقیت فروشگاه جانبی است. با اینحال اطمینان بخشی هایی که این مجموعه در قبال ارائه لوازم جانبی اصلی و با کیفیت در قبال ضمانت نامه های ۷ روزه ارائه می نماید امکان خرید راحت و مطئن از این فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل را فراهم می آورد.

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۲_ فروشگاه اینترنتی فارس کالا (www.farskala.ir)

فروشگاه اینترنتی فارس کالا را می توان یکی از تخصصی ترین و کامل ترین فروشگاه های اینترنتی عرضه لوازم جانبی برای انواع گوشی موبایل دانست که از برندهای محبوب و و پرطرفدار با قیمت های مناسب به مخاطبان و مشتریان خود عرضه می دارد.

آنچه خدمات فروشگاه اینترنتی فارس کالا را به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران ممتاز می‌گرداند ارائه خدمات بررسی محصولات در جهت آشنایی بهتر و بیشتر مخاطبان و مشتریان این مجموعه با انواع لوازم جانبی است. که این باعث می شود از نقاط قوت و ضعف آنها مطلع شده و انتخاب مناسبی داشته باشند.  

با اینحال چون در فروشگاه اینترنتی فارس کالا به صورت تخصصی صرفا اقدام به ارائه لوازم جانبی برای انواع موبایل و تبلت، رایانه و… می شود لذا همواره در ارائه بهترین محصولات لوازم جانبی از برترین برندهای دنیا برای غالب گوشی های موجود در بازار یا انواع تبلت و رایانه پیشتاز بوده است.

همچنین خدمات ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم اصالت یا نازل بودن قیمت، این مجموعه را به یک فروشگاه اینترنتی مطرح لوازم جانبی موبایل در کشور تبدیل کرده است.

۳_ فروشگاه اینترنتی کالانه (www.kalane.ir)

در فروشگاه اینترنتی کالانه هرچند در کنار لوازم جانبی موبایل، ساعت هوشمند نیز عرضه می شود اما به صورت تخصصی، تمرکز این فروشگاه بر روی عرضه لوازم جانبی موبایل است که این خود باعث می شود تا طیف وسیعی از محصولات لوازم جانبی موبایل در این فروشگاه ارائه شود و آن را به یکی از کاملترین مراکز عرضه لوازم جانبی موبایل تبدیل کند.

آنچه فروشگاه اینترنتی کالانه را در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار داده است تعهد این فروشگاه در ارائه کالاهای اصل و با کیفیت با نازلترین قیمت است که در عمل نیز شاهد آن هستیم.

با اینحال فروشگاه اینترنتی کالانه که نوید خریدی آسان در خانه را به مخاطبان و مشتریان خود می دهد با فراهم آوردن مجموعه کامل و متنوعی از لوازم جانبی موبایل برای غالب گوشی ها که متناسب با طیف وسیعی از سلایق هست، همواره به یکی از انتخاب های مناسب برای تهیه لوازم جانبی موبایل تبدیل گشته است.

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۴_ فروشگاه اینترنتی استایل آپ (www.styleup.ir)

فروشگاه اینترنتی استایل آپ که خرید لوازم جانبی گوشی موبایل و تبلت را به اندازه خرید خود گوشی مهم می داند، ماموریت خود را در ارائه بهترین و با کیفیت ترین لوازم جانبی موبایل و تبلت قرار داده و همواره سعی کرده است تا با عرضه لوازم جانبی اورجینال و با کیفیت از برندهای معتبر جهان، سطح خدمات بی نظیری از فروش این قبیل محصولات ارائه دهد.

همچنین جدیدترین و بروزترین محصولات لوازم جانبی به محض تولید توسط برترین برندهای دنیا در کمترین زمان ممکن در فروشگاه اینترنتی استایل آپ موجود و عرضه می شود که در نوع خود قابل توجه است.

علاوه بر این آنچه باعث می شود تا فروشگاه اینترنتی استایل آپ را در لیست ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار بدهیم، توضیحات دقیق برای هریک از محصولات لوازم جانبی و بررسی آنها برای انتخاب بهتر توسط مشتریان و مخاطبان این فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی است.

همچنین تلاش این مجموعه در عرضه محصولات لوازم جانبی در رنگ بندی های کامل و متنوع و طرح های مختلف باعث شده که انتخاب های متعدد و متفاوتی متناسب با غالب سلیقه ها در این مجموعه عرضه گردد.

۵_ فروشگاه اینترنتی مسترکالا (www.masterkala.com)

هیچوقت بهترین بودن با شعار و تبلیغات به دست نمی آید و باید در عمل نیز نشان بدهید که بهترین هستید. فروشگاه اینترنتی مستر کالا نیز از آن دسته از فروشگاه های اینترنتی لوازم جانبی موبایل است

که توانسته با عرضه مجموعه کاملی از لوازم جانبی گوشی موبایل از برترین و بهترین برند ها و تحویل سفارشات در سریع ترین زمان ممکن و کمترین هزینه در خط مقدم فروشندگان لوازم جانبی موبایل و در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار بگیرد.

همچنین نقد و بررسی های حرفه ای و معرفی های جامع و کامل در کنار تنوع بالای محصولات لوازم جانبی در مستر کالا که از بهترین و برترین برندها تهیه شده است باعث می شود که این فروشگاه لوازم جانبی موبایل را به عنوان مرجع قابل اطمینانی برای خرید انواع لوازم جانبی با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب بشناسیم.

۶_ فروشگاه اینترنتی موب خرید (www.mobkharid.com)

اگر فروشگاه اینترنتی موب خرید را از پیشتازان عرضه بروزترین و جدیدترین لوازم جانبی در ایران بدانیم زیاد بیراه نرفته ایم. چون موب خرید یکی از معدود فروشگاه های برتر لوازم جانبی است

که منحصرا در زمینه ارائه لوازم جانبی انواع گوشی های موبایل فعالیت می کند و با ورود هر اسمارت فون جدید به بازار ایران، سریعا لوازم جانبی آن را از برندهای مطرح و نام آشنا تهیه کرده و در وب سایت خود موجود می کند.

در واقع وقتی فعالیتی صرفا در یک حوزه متمرکز می شود، خدمات نیز در آن حوزه تخصصی تر و حرفه ای تر می شود. از اینرو فروشگاه اینترنتی موب خرید که صرفا فروشنده انواع لوازم جانبی گوشی های تلفن همراه است توانسته جایگاه ممتازی در بین فروشگاه های لوازم جانبی به دست بیاورد و امروز در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار بگیرد.

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۷_ فروشگاه اینترنتی شهر جانبی (www.shahrjanebi.com)

فروشگاه اینترنتی شهر جانبی با عرضه محصولات کاملی از لوازم جانبی با کیفیت و متنوع اعم از قاب و محافظ گوشی، کابل و شارژر همراه، گلس و هندزفری و… متناسب با غالب سلیقه ها و نیاز آنها، شرایط مناسبی در وب سایت خود فراهم آورده تا مخاطبان و مشتریان فروشگاه اینترنتی شهر جانبی بتوانند متناسب با سلیقه و نیاز خود دست به انتخاب و خرید هر یک از انواع لوازم جانبی موبایل بزنند.

در واقع عرضه انواع لوازم جانبی موبایل در رنگ بندی و طرح های گسترده و از برندهای مختلف باعث شده که نظر هر کاربری با ورود به وب سایت این مجموعه جلب شود.

اما علاوه بر این آنچه باعث می شود تا فروشگاه اینترنتی شهر جانبی را به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران انتخاب کنیم، کیفیت محصولات ارائه شده است.

در این مجموعه است که اتفاقا هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی شهر جانبی نیز آنطور که متولیان آن در وب سایت این فروشگاه اعلام داشته اند ارائه با کیفیت ترین محصولات لوازم جانبی از هر برند در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان است.

۸_ فروشگاه اینترنتی پلازا (www.plaza.ir)

بیش از یک دهه است که فروشگاه اینترنتی پلازا در حوزه فروش محصولات لوازم جانبی از برترین برندهای بین المللی و ملی ایران فعالیت می کند و همواره مرجع مطمئن و قابل اطمینانی برای عموم مخاطبان خود بوده است.

اینکه فروشگاه اینترنتی پلازا را در این لیست به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار دادیم بخاطر پیوند نام پلازا با معتبرترین گروه های تجاری کشورمان هست که همواره برترین محصولات لوازم جانبی را به کمک سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان به بهترین شکل به دست مشتریان خود در سراسر نقاط ایران رسانده است.

علاوه بر این آنچه فروشگاه اینترنتی پلازا را در جایگاه ممتازی قرار می دهد اولویت های آن در تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز مخاطبان و مشتریان خود با بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها است که باعث تسهیل فرآیند خرید مخاطبان و مشتریان می گردد.

با اینحال پلازا یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی انواع لوازم جانبی موبایل است که با تهیه ضروری ترین احتیاجات مخاطبان خود، به یک فروشگاه ایده آل و تامین کننده خوب برای خرید جدیدترین محصولات لوازم جانبی تبدیل گشته است.

 

۹_ بازگانی ایران پخش (www.irpakhsh.com)

بازرگانی ایران پخش یکی از برترین مراکز پخش عمده انواع لوازم جانبی موبایل اعم از کابل و کلگی، هدفون و هندزفری، پاوربانک و… در ایران است که این محصولات را به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی آن وارد می کند.

هرچند این فروشگاه در حال حاضر فروش تکی ندارد اما در لیست ما به عنوان یکی از ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل درایران قرار می گیرد. چون سهم مهمی در تامین لوازم جانبی فروشندگان خرد در سطح کشور دارد. لذا کلیه محصولات لوازم جانبی عرضه شده در وب سایت این فروشگاه به قیمت عمده فروشی تیکت خورده و به فروش می رسند.

با اینحال بازرگانی ایران پخش به سبب ارتباطات قوی و مستمری که با تولید کنندگان و عرضه کنندگان بزرگ انواع لوازم جانبی در چین و دوبی امارات دارد، همواره به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح لوازم جانبی از این کشورها مطرح بوده است و به صورت حضوری یا آنلاین از طریق وب سایت خود اقدام به فروش و پخش عمده انواع لوازم جانبی موبایل با قیمت های رقابتی نموده است.

همچنین ارائه مقالات و معرفی های گوناگون محصولات سبب گردیده تا خریداران در خرید از بازرگانی ایران پخش فرآیند راحت تری را برای انتخاب و خرید داشته باشند.

۱۰_ فروشگاه اینترنتی دیجی پخش (www.digipakhsh.com)                                             

فروشگاه اینترنتی دیجی پخش فروشگاهی عمده فروشی است که انواع محصولات لوازم ‌جانبی موبایل را در وب سایت خود به فروش می رساند. آنچه دیجی پخش به عنوان اهداف شکل گیری خود تحت قالب یک وب سایت فروشگاهی فروش انواع لوازم جانبی موبایل مطرح می کند،

دسترسی سریع مشتریان به محصولات و بالابردن خدمات رسانی است که البته در این زمینه امتیاز خوبی از ما می گیرد و باعث می شود تا نام فروشگاه اینترنتی دیجی پخش را در لیست ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران قرار دهیم.

با اینحال پخش عمده و مستقیم لوازم جانبی از تولید کنندگان نام آشنای لوازم جانبی باعث گردیده تا علاوه بر پایین بودن قیمت های عمده فروشی در این مرکز، تنوع و‌ کیفیت محصولات لوازم جانبی موبایل نیز بالا باشد.

همچنین فروشگاه اینترنتی دیجی پخش حضور پر رنگی در شبکه های اجتماعی محبوب چون تلگرام و اینستاگرام دارد و با برخورداری ازاپلیکیشن فروشگاهی مخصوص اندروید و آی او اس، سرعت خدمات رسانی بالایی را به مخاطبان و مشتریان خود عرضه می نماید.

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

ویژگی های بارز ۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۱_ فروشگاه اینترنتی جانبی (www.janebi.com)

 •  تنوع بی نظیر محصولات لوازم جانبی موبایل
 •  دارای نزدیک به یک دهه تجربه فعالیت در زمینه لوازم جانبی
 •  ارائه انواع لوازم جانبی با کیفیت از برندهای اصلی و مطرح
 •  ارائه لوازم جانبی با قیمت های مناسب و اقتصادی
 •  ۷ روز ضمانت اصالت و کیفیت لوازم جانبی
 •  اولین مرجع تخصصی فروش لوازم جانبی
 •  ارائه راهنمایی و مشاوره در وب سایت این مجموعه برای تهیه لوازم جانبی مناسب
 •  ارائه پیشنهاد ویژه در وب سایت این مجموعه برای اطلاع از محصولات دارای تخفیف
 •  دارای اپلیکیشن اختصاصی فروشگاهی اندروید

۲_ فروشگاه اینترنتی فارس کالا (www.farskala.ir)

 •  مرجع فروش انواع لوازم جانبی موبایل و تبلت و… از برترین برندهای دنیا
 •  بررسی و معرفی محتوایی انواع لوازم جانبی ارائه شده در وب سایت این فروشگاه برای انتخاب بهتر محصولات
 •  ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه در قبال اصل بودن و نازل بودن قیمت محصولات خود
 •  پنل پیگیری سفارش در وب سایت این مجموعه
 •  ارائه لوازم جانبی با تخفیف های خوب به صورت پیشنهاد شگفت انگیز
 •  پشتیبانی قوی و آنلاین به مشتریان
 •  فروش عمده لوازم جانبی موبایل
 •  تحویل سریع به تمام نقاط ایران

۳_ فروشگاه اینترنتی کالانه (www.kalane.ir)

 •  فروش تخصصی انواع لوازم جانبی موبایل
 •  امکان خرید عمده لوازم جانبی موبایل
 •  ارائه کالاهای اصل و با کیفیت با نازلترین قیمت و ارسال در کمترین زمان ممکن
 •  اهدای هدیه با خرید بیش از یک محصول
 •  خدمات فروش ویژه برای محصولات خاص و تخفیف دار
 •  امکان پیگیری سفارشات از طریق وب سایت این مجموعه
 •  ارائه گارانتی برای غالب محصولات لوازم جانبی

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۴_ فروشگاه اینترنتی استایل آپ (www.styleup.ir)

 •  ارائه انواع کامل و متنوعی از لوازم جانبی موبایل و تبلت از برندهای مطرح و معتبر جهان حتی کمی بعد از تولید در کشور مبدأ
 •  ارائه توضیحات دقیق در جهت معرفی بهتر انواع محصولات لوازم جانبی و بررسی آنها در وب سایت این مجموعه
 •  ارائه لوازم جانبی در رنگ بندی کامل و طرح های مختلف
 •  ارائه لوازم جانبی با تخفیف در قالب پیشنهاد استایل آپ یا فروش ویژه
 •  تضمین اصالت و کیفیت لوازم جانبی
 •  یکی از کاملترین فروشگاه های اینترنتی عرضه انواع قاب گوشی
 •  ارائه بخش راهنمای خرید بهترین ها
 •  ارسال سریع و امن به سراسر ایران
 •  ۷ روز ضمانت بازگشت کالا

۵_ فروشگاه اینترنتی مسترکالا (www.masterkala.com)

 •  ارائه انواع متنوع و کاملی از لوازم جانبی موبایل از برندهای مطرح و نام آشنا
 •  ارائه نقد و بررسی محصولات و معرفی آنها در وب سایت خود در جهت راهنمایی برای انتخاب بهتر
 •  سریع ترین تحویل با کمترین هزینه
 •  ارائه تخفیف های ویژه تحت قالب پیشنهاد های وسوسه انگیز
 •  ارائه خدمات مهلت تست
 •  امکان پیگیری وضعیت سفارش
 •  دارای اپلیکیشن اختصاصی فروشگاهی سازگار با دو سیستم عامل اندروید و آی او اس
 •  تضمین اصالت کالا با بهترین قیمت

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۶_ فروشگاه اینترنتی موب خرید (www.mobkharid.com)

 •  یکی از پیشتازان و بروزترین عرضه کنندگان لوازم جانبی موبایل در ایران
 •  ارائه تخصصی و حرفه ای صرفا لوازم جانبی موبایل
 •  عرضه لوازم جانبی انواع گوشی های جدید موبایل به محض ورود به بازار ایران
 •  وارد کننده مستقیم لوازم جانبی موبایل
 •  امکان فروش عمده و همکاری
 •  دارای بخشی به نام بلاگ موب خرید در جهت معرفی و بررسی انواع محصولات لوازم جانبی موبایل
 •  ارائه محصولات تخفیف دار تحت قالب پیشنهادات شگفت انگیز
 •  پشتیبانی سایت و خدمات پس از فروش قوی

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۷_ فروشگاه اینترنتی شهر جانبی (www.shahrjanebi.com)

 •  دارای استراتژی فروش مشتری مدار با خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها
 •  ارائه با کیفیت ترین محصولات لوازم جانبی موبایل از هر برند
 •  امکان خرید عمده با بهترین قیمت و ناوگان توزیع در سراسر ایران
 •  تعیین هزینه ناچیز و ثابت ارسال سفارشات به سراسر کشور فقط با پرداخت ۵ هزار تومان
 •  پشتیبانی و خدمات پس از فروش خوب
 •  ضمانت اورجینال بودن کالا
 •  امکان پیگیری سفارشات از طریق وب سایت این مجموعه
 •  ارائه نقد و بررسی محصولات لوازم و جانبی و معرفی آنها در بخشی به نام شهر خبر

۸_ فروشگاه اینترنتی پلازا (www.plaza.ir)

 •  بیش از یک دهه سابقه فعالیت در فروش ابزار جانبی دیجیتال از جمله انواع لوازم جانبی موبایل
 •  تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها به منظور تسهیل فرآیند انتخاب و خرید
 •  ارائه مجموعه کامل و متنوعی از محصولات لوازم جانبی موبایل از برترین برندهای ایران و جهان
 •  سایت بروز و بهینه با صرف کمترین زمان و انرژی برای انتخاب و سفارش کالا
 •  تهیه و عرضه جدیدترین محصولات و کالاهای دیجیتال اعم از انواع لوازم جانبی موبایل متناسب با ضروری ترین احتیاجات عموم مردم به لوازم جانبی موبایل
 •  ضمانت برگشت ۷ روزه و گارانتی اصالت کالا
 •  تحویل به موقع کالا و پشتیبانی قوی

۹_ بازگانی ایران پخش (www.irpakhsh.com)

 •  فروش و پخش عمده لوازم جانبی موبایل و تبلت
 •  وارد کننده بدون واسطه انواع لوازم جانبی موبایل با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت از چین و دوبی
 •  درج قیمت محصولات در وب سایت این مجموعه به صورت عمده فروشی
 •  ارائه مقالات و بررسی ها و معرفی های گوناگون از انواع لوازم جانبی موبایل در جهت ایجاد شرایط آسان برای انتخاب و خرید
 •  ارائه خدمات عمده فروشی لوازم جانبی موبایل به دو صورت آنلاین یا حضوری
 •  تضمین اصالت و سلامت کالا
 •  ۷ روز ضمانت تعویض کالا

۱۰ فروشگاه برتر لوازم جانبی موبایل در ایران

۱۰_ فروشگاه اینترنتی دیجی پخش (www.digipakhsh.com)

 •  پخش عمده و مستقیم انواع لوازم جانبی موبایل
 •  ارائه انواع لوازم جانبی موبایل در وب سایت خود اعم از کابل و کلگی، پاوربانک، محافظ صفحه، حافظه مموری و فلش، انواع گلس و…
 •  دارای اپلیکیشن فروشگاهی مخصوص اندروید و آی او اس و حضور در شبکه های اجتماعی محبوب
 •  ارسال بار و پرداخت پس از تحویل برای سراسر ایران با مجوز رسمی از سازمان تجارت
 •  ارائه تخفیف تحت قالب پیشنهاد شگفت انگیز
 •  پشتیبانی خوب بخش فروش
 •  یک سال گارانتی محصولات اورجینال
 •  ضمانت بهترین قیمت
 •   بیمه سلامت تمامی محصولات
تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • Hossein دسامبر 22, 2021 :: 8:50 ب.ظ
  0 1

  استایل اپ بدترین فروشگاه اینترنتی هست که دیدم. خرید کردم مبلغ کامل واریز شد بعد ۱ هفته گفتن نداریم ارسال ۱ ماهه اگه به دستت برسه

 • سام اکتبر 24, 2022 :: 1:32 ق.ظ
  0 0

  من از فروشگاه سوکت خرید کردم هم قیمتش خوب بود و هم ۲ روزه به دستم رسید

 • علیرضا نوامبر 21, 2022 :: 4:20 ب.ظ
  0 0

  عزیز مطمئنی بهترین فروشگاه ها رو انتخاب کردی.
  این فروشگاه بدون پاسخگویی و پشتیبانیه.
  به نظرم اینا بیشتر دزدن تا فروشگاه سفارش #۳۵۳۲۷۴نزدیک ده روزه سفارش دادم نه پیگیری نه چیزی فقط میگن شماره سفارش رو پیامک کنین .سفارش تو توضیحات با چیزی که برای فروش گزاشتن کاملا متفاوته سفرشو لغو کردم نه برگشت وجه دادن نه محصول رو ارسال کردن

 • علیرضا نوامبر 21, 2022 :: 4:20 ب.ظ
  0 0

  این فروشگاه بدون پاسخگویی و پشتیبانیه.
  به نظرم اینا بیشتر دزدن تا فروشگاه سفارش #۳۵۳۲۷۴نزدیک ده روزه سفارش دادم نه پیگیری نه چیزی فقط میگن شماره سفارش رو پیامک کنین .سفارش تو توضیحات با چیزی که برای فروش گزاشتن کاملا متفاوته سفرشو لغو کردم نه برگشت وجه دادن نه محصول رو ارسال کردن

 • علی اصغر پارسا ژانویه 27, 2023 :: 7:05 ب.ظ
  0 0

  آقا نیک نام فوق العادن

 • عباسعلی ناصری ژانویه 31, 2023 :: 7:20 ق.ظ
  0 0

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *