ثبت نام

تبلیغ یار

۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

خدمات نمایشگاهی در ایران تبلیغ یار

معرفی ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

در این مقاله سعی داریم بهترین شرکت های پیشگام ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی را معرفی  کنیم. همانطور که گفته شد ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران را را معرفی کرده و مزایای آنها را بیان می نماییم.

همواره در حوزه تبلیغات این ادعای درست مطرح است که کدام حرفه یا هنر و حتی علم می تواند همه آنچه را که تبلیغات به تنهایی به انجام می رساند را انجام دهد؟

 پاسخ این است که هیچ یک نمی توانند به گستردگی تبلیغات عمل کنند. شاید برای همین باشد که هزاره سوم میلادی را هزاره تبلیغات می دانند. بر این اساس، مجموعه تبلیغ یار که یک مرجع تخصصی برتر در حوزه تبلیغات محسوب می شود، در راستای فعالیت های تبلیغاتی اش قصد دارد در این مقاله ۱۰ شرکت برتر را که یکی از روش های کارآمد تبلیغات که بسیاری از صنایع و حرف را به خدمت می گیرند(یعنی برترین ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی)، به شما معرفی نماید.

یکی از بزرگترین نویسندگان و آینده پژوهان جهان یعنی آلوین تافلر می گوید:

” روزی فرا خواهد رسید که یک دستگاه پیچیده صنعتی را که انگیزه اصلی در خرید و انتخاب آن، کارکرد منطقی و فنی است، بدون تبلیغات نتوان فروخت.”

مجموعه تبلیغ یار که امروز به عنوان تخصصی ترین بانک اطلاعاتی حوزه تبلیغات شناخته می شود، با الهام از این سخن ارزشمند و واقع بینانه درصدد است تا با معرفی و شناساندن برترین های حوزه های مختلف تبلیغات به مخاطبانش، راه های پرپیچ و خم ورود به دنیای تبلیغات را ساده تر و در عین حال کم هزینه تر گرداند.

آشنایی با برترین های خدمات نمایشگاهی و اصولا برپایی نمایشگاه تبلیغاتی به کسب و کارهای مختلف کمک می کند تا یکی از روش های کارآمد و پربازده تبلیغات را بشناسند و تجربه بهتری از انجام آن به دست آورند.

خدمات نمایشگاهی چیست؟

وقتی صحبت از برپایی نمایشگاه تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه های بزرگ داخلی یا بین المللی می شود، بسیاری از آنهایی که هنوز اقدام به استفاده از چنین روش های تبلیغاتی نکرده اند و یا اصولا عوام فکر می کنند که برپایی نمایشگاه محدود به برپایی غرفه یا به قولی صرفا غرفه سازی باشد.

اما وقتی که وارد گود می شوند آنجاست که می فهمند برپایی نمایشگاه تبلیغاتی به مانند بسیاری دیگر از روشهای پربازده تبلیغات به این سادگی ها که فکرش را می کردند نیست . کلا هر کاری در تبلیغات سختی های خودش را دارد.

با اینحال خدمات نمایشگاهی علاوه بر غرفه سازی به مجموعه خدماتی اعم از پرسنل نمایشگاهی (نیروی کانتردار، مهماندار، مترجم، نیروی خدماتی، سمپلر، پروموتر، فروشنده و…) ، تهیه تجهیزات نمایشگاهی، اجاره غرفه، چاپ بروشور، حمل و نقل و… اطلاق می شود. همه این خدمات در جهت شکل بخشی به تصویری مناسب از محصولات و برند شرکت به مردم در نمایشگاهی که حضور پیدا کرده می باشد.

هر چه این خدمات منظم تر و دقیق تر و با استراتژی درست و حساب شده انجام بپذیرد باعث می شود تا غرفه نمایشگاهی ایجاد شده همچون ویترینی درخشان، انعکاسی تمام و کمال از محصولات، شخصیت تجاری و نام و برند شما باشد. این موضوع به همکاری یا تعامل بهتر تجاری با رقبا یا مخاطبانتان و همچنین جذب بهتر مشتری جدید یا بالقوه می انجامد. این مسئله در نهایت موجبات رشد وشکوفایی کسب و کار شما را فراهم می آورد.

۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

برپایی نمایشگاه تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

قطعا آنچه باعث می شود تا بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ اقدام به برپایی غرفه در نمایشگاه ها بکنند. مزایای بی شماری می باشد که ما قصد داریم به برخی از مهمترین آنها اشاره کنیم که عبارتند از:

 • محلی برای تعامل رودررو با مخاطبان و مشتریان و حتی رقبا
 • امکان معرفی و رونمایی از محصولات جدید که معمولا در خلال برپایی نمایشگاه ها صورت می پذیرد و رصد بازخوردهای آن
 • خلق نوعی تصویر عینی مثبت از محصولات و برند با ایجاد غرفه نمایشگاهی مناسب
 • تقویت حس همکاری بین کارمندان و کسب اعتبار از سوی مخاطبان و خریداران با برپایی غرفه در نمایشگاه ها
 • تبادل اطلاعات، انتقادات، پیشنهادات در مواجهه با مشتریان در خصوص استفاده بهتر آنها از محصولات یا کمک به بهبود تولید آن
 • بهتر و بیشتر دیده شدن توسط عموم و بویژه مخاطبان و مشتریان حرفه ای
 • محلی مناسب برای اعطای نمایندگی جدید و تقویت ارتباط خود با نمایندگی ها
 • رویارویی مستقیم با تب بازار و شناخت بهتر آن و تحلیل و بررسی راحت تر
 • امکان جذب سرمایه از طریق ارتباط مستقیم با سرمایه گذاران خارجی و داخلی
 • حضور در کنار کسب و کارهای مختلف همکار و استفاده از تجربیات یکدیگر در قالب شیوه های بازاریابی و تبلیغات و حتی غرفه سازی و…
 • محلی مناسب برای جذب سفارشات بزرگ و توسعه روابط تجاری

معیارهای انتخاب ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی

مجموعه تبلیغ یار متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص در حوزه تبلیغات است که همواره بررسی های خود اعم از انتخاب برترین ها در حوزه های مختلف تبلیغات را تک بعدی نمی بیند و از چند جهت مورد ارزیابی قرار می دهد. بر این اساس مجموعه تبلیغ یار در انتخاب ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران از چند جهت به این موضوع پرداخته است که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • بررسی رتبه و کیفیت وب سایت طیف وسیعی از فعالین ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی با استفاده از نتایج موتورهای جستجوی گوگل و ابزارهای شاخص گوگلی
 • بررسی های میدانی کیفیت خدمات نمایشگاهی ارائه دهندگان این خدمات به واسطه تجربه حضور مستمر تیم تخصصی تبلیغات مجموعه تبلیغ یار در اکثر نمایشگاه ها و آشنایی از نزدیک با برگزیدگان خدمات نمایشگاهی و شناخت گرید آنها
 • رصد میزان رضایت مشتریان از ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی به واسطه حضور مستمر متخصصین تبلیغات مجموعه تبلیغ یار در کف بازار
 • بررسی سوابق فعالیت ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی و داشتن تعداد بالای نمونه کار

مختصر آشنایی با ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

آشنایی با برگزیدگان هر صنف و حرفه ای باعث می شود تا مخاطبان و مشتریان خدمات این نوع کسب و کارها که ما در این مقاله به ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران پرداخته ایم، بهتر و راحت تر با آنها ارتباط برقرار کرده واز خدمات مناسب و با کیفیت تری برخوردار شوند.همچنین متحمل هزینه های کمتری باشند.

۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران که قصد داریم مختصر شناختی از آنها ارائه بدهیم تا با میزان و عیار خدمات برتر نمایشگاهی آشنا شوید و شکل فعالیت آنها را بشناسید عبارتند از:

۱. خدمات نمایشگاهی اکتیران(www.octiran.org)

  مجموعه خدمات نمایشگاهی اکتیران

مجموعه خدمات نمایشگاهی اکتیران که شعار تولید با کیفیت هنری و استفاده از فن آوری های نوین را برای خود برگزیده است یکی از پرسابقه ترین مراکز ارائه خدمات نمایشگاهی با حدود بیش از ۳دهه فعالیت در این عرصه می باشد. آنچه این مجموعه را خاص و متمایز می گرداند وجود کارخانه ای متعلق به این مجموعه می باشد که قادر است امکانات ایجاد دکوراسیون تا حداقل ۵۰ هزار متر مربع فضای اداری را فراهم آورد.

با اینحال آنچه باعث می شود تا مجموعه اکتیران در لیست ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران قرار بگیرد خدمات برتر نمایشگاهی این مجموعه اعم از امکان اجاره تجهیزات نمایشگاهی در سطح وسیع، انواع غرفه سازی در طرح ها و فضاهای مختلف است که علاوه بر مشتریان داخلی از مشتریان خارجی نیز برخوردار است.

همچنین این مجموعه با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه ای که دارای سابقه ای طولانی در این حوزه هستند، همواره کوشیده است تا ملزومات نمایشگاهی با کیفیت و درخورغرفه داران تولید و عرضه نماید تا کیفیت حضور در نمایشگاه کسب و کارهای مختلف را بالا ببرد.

۲. خدمات نمایشگاهی و تشریفات رستاک(www.rastakfair.ir)

مجموعه رستاک را باید یکی از پیشروان مجموعه خدمات نمایشگاهی در کشور محسوب کرد

مجموعه رستاک را باید یکی از پیشروان مجموعه خدمات نمایشگاهی در کشور محسوب کرد که با وجود اینکه حدود یک دهه از فعالیت آن نمی گذرد اما امروز به لطف وجود مجموعه ای از نیروهای انسانی متخصص و کارآمد در زمینه صنعت نمایشگاهی به یکی از ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران مبدل گشته است.

 مجموعه خدمات نمایشگاهی و تشریفات رستاک تا این حد می توان گفت که از سیر تا پیاز آنچه کسب و کارها و صنایع مختلف برای حضور با کیفیت تر در یک نمایشگاه لازم دارند را با تضمین کیفیت انجام می دهد.

این مجموعه شعاری دارد که طی آن می گوید: « رستاک اینجاست تا شما حضوری حرفه ای تر در نمایشگاه داشته باشید.» و به حق همینطور هم هست و خدمات این مجموعه برتر اعم از تامین نیروی انسانی نمایشگاه، ساخت غرفه، گل آرایی، پذیرایی از مهمانان و… به بهترین شکل به مشتریان ارائه می شود.

 همچنین ارائه مشاوره های تخصصی نمایشگاهی و انجام فعالیت های تحقیقاتی و مطالعاتی و… از جمله برنامه های خاص و منحصر به فرد این مجموعه خدمات نمایشگاهی برتر می باشد.

۳. خدمات نمایشگاهی اشل سازان (www.eshelsazan.com)

اشل سازان دارای یک کارخانه تولیدی است که با مدیریت متخصصین حرفه ای این حوزه در تولید ملزومات غرفه سازی و دکوراسیون داخلی فعالیت می نماید.

این مجموعه خدمات نمایشگاهی که صرفا غرفه سازی و دکوراسیون داخلی و انجام مشاوره های نمایشگاهی را ارائه می دهد، یکی از بهترین ها و ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران محسوب می شود. این مجموعه خدمات نمایشگاهی که بروزترین طراحی های غرفه سازی و دکوراسیون داخلی را مبتنی بر نوع نمایشگاه ها و استانداردهای بین المللی به انجام می رساند، دارنده گرید در سیستم رتبه بندی انجمن غرفه سازی بوده و از نمایشگاه بین المللی گواهینامه ساخت غرفه سازی دارد.

با اینکه مجموعه اشل سازان یک مجموعه خدمات غرفه سازی و دکوراسیون داخلی است و البته این بخش مهمی از خدمات نمایشگاهی محسوب می شود که در لیست برترین های خدمات نمایشگاهی ما قرار گرفته است. سطح کیفیت خدمات غرفه سازی آن در سطح بسیار مطلوب و بالایی قرار دارد.

همچنین اشل سازان دارای یک کارخانه تولیدی است که با مدیریت متخصصین حرفه ای این حوزه در تولید ملزومات غرفه سازی و دکوراسیون داخلی فعالیت می نماید. شاید بتوان اجرای بیش از ۱۰۰۰ پروژه غرفه سازی با توان اجرایی تا ۵۰۰۰ متر مربع غرفه سازی در هر نمایشگاه را که توسط حرفه ای ترین متخصصان فارغ التحصیل ازدانشگاه های معتبر دنیا عملیاتی می شود را دلیل محکم و قانع کننده ای برای جایگاه شایسته و رفیع این مجموعه غرفه سازی عنوان کرد.

۴ . خدمات نمایشگاهی فرارنگ(www.fararangco.com)

شرکت فرارنگ تمام تمرکز فعالیت خود در خصوص خدمات نمایشگاهی را بر روی غرفه سازی و دکوراسیون داخلی البته اجاره تجهیزات گذاشته که اتفاقا در این زمینه یکی از برترین ها است.نمایشگاهی و عکاسی صنعتی و برنامه سازی تلویزیونی و… نیز در این شرکت صورت می پذیرد.

 با اینحال آنچه مجموعه فرارنگ را تبدیل به یکی از ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران می کند، حجم غرفه سازی بالا و با کیفیت این مجموعه در حدود ۲۰ هزار متر در سال است که در نوع خود بی نظیر می باشد. ضمن اینکه توان تخصصی بالای تیم اجرایی این شرکت که در ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی، دقیق و با کمترین ایراد و مطابق طرح و نقشه عمل می کنند را نباید در جایگاه رفیع امروز شرکت فرارنگ و اعتماد و رضایت مشتریان آن نادیده گرفت.

همچنین شرکت فرارنگ دارای کارخانه تولید ملزومات مختلف غرفه های نمایشگاهی است که در این زمینه نیز به استانداردهای کیفی بالایی دست یافته است. با این وجود آنچه در راس اهداف و برنامه های این شرکت همچون مرواریدی می درخشد این موضوع است که متولیان آن خود را ضامن سیاست های تبلیغاتی مشتریانشان معرفی می کنند که همین کمک می کند تا بهترین این خدمات ارائه شود.

۵ .خدمات نمایشگاهی مرآت تجارت سپاهان(www.merattejarat.com)

شرکت مرآت تجارت سپاهان از دسته شرکت های برتر خدمات نمایشگاهی است که کلیه خدمات نمایشگاهی را در داخل و خارج از کشور به انجام می رساند. می توان از خدمات نمایشگاهی شاخص این مجموعه به اعزام تورهای تجاری، بازاریابی و بازدید از نمایشگاه های معتبر جهان اشاره کرد.

در همین راستا خدمات مسافرتی و گمرکی نیز توسط این مجموعه صورت می پذیرد. با اینحال آنچه این شرکت خدمات نمایشگاهی را در لیست ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی ما قرار می دهد تجربه بالای آن در برگزاری نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی و حتی برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های بین المللی است.

 همچنین این شرکت ارائه دهنده یکی از بهترین خدمات گمرکی و لجستیکی و سریع ترین این خدمات در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی است.

 ۶ . خدمات نمایشگاهی نیکان لوتوس (www.nikanlotus.ir)

شرکت توسعه مدیریت نیکان لوتوسشرکت توسعه مدیریت نیکان لوتوس

شرکت توسعه مدیریت نیکان لوتوس که با نام انحصاری نیلماک فعالیت می کند با شعار تبلیغاتی ما در تمام مسیر موفقیت در کنارتان هستیم وارد میدان رقابت خدمات نمایشگاهی شده است و اتفاقا خدمات خوب و ارزنده کاملی نیز در زمینه فعالیتهای نمایشگاهی اعم از غرفه سازی، تبلیغات و برندینگ، تحقیق و توسعه، برنامه ریزی و مشاوره های تخصصی رایگان و … به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می دهد.

همچنین آنچه این شرکت را در ردیف۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران قرار می دهد، تجربیات گرانبهای تیم تخصصی آن در برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی بسیار با کیفیت است. با اینحال خدمات این شرکت آنقدر ارزنده و شایسته هست که پاویون جمهوری اسلامی در نمایشگاه های خارجی وهمینطور پاویون سایر کشورها درنمایشگاه های داخلی را برگزار می کند.

۷ نمایشگاه سازان (www.exhibitionmakers.com)

شرکت نمایشگاه سازان نزدیک به دو دهه می باشد که در زمینه ارائه خدمات نمایشگاهی با کیفیت اعم از طراحی غرفه و غرفه سازی، برگزاری نمایشگاه، مشاوره و تورهای نمایشگاهی و… فعالیت می کند. در این راستا همواره یکی از برگزیدگان بوده است.

 آنچه باعث می شود این شرکت خدمات نمایشگاهی را یکی از ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران بدانیم، بانک جامع اطلاعاتی است که این شرکت از اخبار نمایشگاهی، آنالیز نمایشگاهی، لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان و… در اختیار فعالان صنعت نمایشگاهی می گذارد . این به بهبود کیفیت برگزاری نمایشگاه ها و بهبود خروجی های آن می انجامد.

با اینحال کیفیت کار بالای این شرکت را حتی می توان از گواهینامه های معتبر بین المللی که دریافت داشته اعم از ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲ و گرید غرفه سازی آن متوجه شد.

۸. خدمات نمایشگاهی گروه پیشگامان (www.pishgamangrp.ir)

گروه پیشگامان

این شرکت خدمات نمایشگاهی که ما آن را شایسته قرار گرفتن در بین ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران می دانیم با ارائه مجموعه ای از خدمات نمایشگاهی با کیفیت اعم از برگزاری همایش و رویداد، غرفه سازی، تجهیزات نمایشگاهی و حتی خدمات مربوط به تهیه غذا و پذیرایی از جایگاه ممتازی برخوردار است.

 این مجموعه شعاری دارد که می گوید: « غرفه سازی ویژه تخصص ماست » و همواره با طراحی های متفاوت و تنوع خدمات که توسط یک تیم اجرایی قدرتمند مدیریت می شود، بهترن های خدمات نمایشگاهی را به مشتریان و مخاطبان خود عرضه داشته است. با اینحال ساخت بیش از ۴۰۰ غرفه نمایشگاهی و حضور دائم درنمایشگاه بین المللی باعث می شود تا خدمات نمایشگاهی این مجموعه دارای استانداردهای بالایی باشد.

۹. آسیا همایش (www.hamayesh.asia)

شرکت آسیا همایش با شعار با ما بدرخشید؛ راز موفقیت خود را که باعث شده امروز ما آن را یکی از ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران بدانیم اینگونه بیان می کند: « جایگاه آسیا همایش در درون قلب هاست و نه در ذهن ها؛ چرا که نامها از ذهن ها فراموش می گردد اما در قلب ها همواره جاودانه خواهد ماند.» این یعنی این مجموعه به خدمات مبتنی بر رضایت مخاطبان و مشتریان خود می اندیشد و همواره برای ارائه بهترین خدمات می کوشد.

با اینحال خدمات نمایشگاهی ارزنده این شرکت برتر را می توان در دو شاخه تامین نیروی انسانی و برگزاری و اسپانسرینگ دانست. دو دهه تجربه فعالیت در عرصه های نمایشگاهی و توان بالای علمی و تخصصی این شرکت نیز باعث شده تا خدمات آن در سرتاسر قاره آسیا در بیش از ۱۳ کشور گسترش یابد و امروز بیش از ۳۰ هزار نیروی انسانی در این مجموعه  مشغول به کار باشند که البته این نشان از گستردگی خدمات و گستره وسیع فعالیت این مجموعه دارد.

۱۰. برسا دیزاین(Www.barsadesign.com)

 برسا دیزاین که دارای گرید

 برسا دیزاین که دارای گرید غرفه سازی می باشد شعار تبلیغاتی جالب و البته منحصر بفردی هم دارد که می گوید: « ما آموخته ایم فضای شما را به مکانی برای دستیابی به اهداف تجاری و درخشش برند شما تبدیل کنیم » که وقتی این شعار را با آنچه در اجرا از این شرکت می بینیم مقایسه کنیم می بینیم که در واقعیت هم برسا دیزاین همین گونه عمل می کند

 همچنین امروز یکی از ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران قلمداد می شود. ارائه خدمات غرفه سازی نمایشگاهی، استندهای نمایش محصول، دکوراسیون فروشگاهی و… ازجمله خدمات با کیفیت برسا دیزاین می باشد. با اینحال کیفیت خدمات مطلوب و برتر این شرکت خدمات نمایشگاهی، وامدار زیرساخت های توسعه یافته آن می باشد.

ویژگی های بارز ۱۰ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

۱. خدمات نمایشگاهی اکتیران (www.octiran.org)

 • نزدیک به ۳ دهه تجربه کاری موفق
 • امکان ارائه خدمات نمایشگاهی در سراسر جهان
 • استفاده از فن آوری های نوین در ارائه خدمات نمایشگاهی
 • ایجاد تعادل میان تولید با کیفیت هنری
 • نمونه کارهای زیاد از خدمات نمایشگاهی در ایران و سایر نقاط جهان
 • امکان اجاره تجهیزات نمایشگاهی
 • تنها شرکت فعال در زمینه غرفه سازی تحت لیسانس اکتانورم  کشور آلمان
 • ساخت بیش از ۷۰۰ هزار متر مربع غرفه نمایشگاهی

۲.  خدمات نمایشگاهی و تشریفات رستاک(www.rastakfair.ir)

 • ارائه مشاوره های تخصصی نمایشگاهی
 • برخورداری از نیروهای انسانی متخصص و کارآمد در زمینه صنعت نمایشگاهی
 • خدمات گل آرایی
 • آماده سازی صفر تا صد غرفه های نمایشگاهی از پذیرایی تا تامین نیروی انسانی و …
 • فراهم آوردن زمینه های مناسب برای تبلیغات موثر نمایشگاهی
 • تجربه بیش از یک دهه غرفه سازی و خدمات تشریفات نمایشگاهی
 • ارائه آموزش های تخصصی به کارکنان  شرکت های حاضر در نمایشگاه

۳.  خدمات نمایشگاهی اشل سازان(www.eshelsazan.com)

 • بیش از یک دهه تجربه غرفه سازی موفق با حدود اجرای بیش از ۸۰۰ غرفه نمایشگاهی با توان اجرایی تا ۵۰۰۰ متر غرفه سازی در هر نمایشگاه
 • برخورداری از نیروهای فنی و متخصص حرفه ای اعم از طراحان برجسته صنعتی و مهندسین معماری فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر جهان
 • دارای کارخانه تولیدی غرفه و مبلمان اداری
 • دادن ضمانت های اجرایی در خصوص رضایت مشتری از خدمات نمایشگاهی
 • خدمات متمایز غرفه سازی با استفاده از فن آوری های روز دنیا
 • دارای نمونه کارهای متعدد غرفه سازی
 • غرفه سازی A_ دارای گرید

۴ .  خدمات نمایشگاهی فرارنگ (www.fararangco.com)

 • انجام مشاوره، طراحی و اجراء پروژه های غرفه سازی نمایشگاهی با حجم غرفه سازی معادل سالانه در حدود ۲۰ هزار متر مربع
 • تدوین فرآیندی که طی آن متناسب با نیازها و شخصیت تجاری برندها اقدام به طراحی و فضاسازی غرفه نمایشگاهی نمایند.
 • دارای کارخانه تولید غرفه با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن
 • برخوردار از نیروی کار متخصص و مدیران اجرایی توانمند
 • زمان بندی دقیق در فرآیند غرفه سازی و ساخت آنها با کمترین ایراد مطابق طرح و نقشه
 • دارای نمونه کارهای متعدد و بسیار غرفه سازی
 • غرفه سازی از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی A_ دارای گرید

 ۵.  خدمات نمایشگاهی مرآت تجارت سپاهان (www.merattejarat.com)

 • خدمات طراحی و غرفه سازی
 • نمونه کارهای متعدد از برگزاری همایش های مختلف در سایت
 • خدمات امور گمرکی و ارسال کالا
 • برگزاری طیف وسیعی از نمایشگاه ها در سطح جهان
 • تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی
 • اعزام تورهای تجاری بازاریابی و بازدید از نمایشگاه های معتبر جهان
 • ارائه خدمات مسافرتی جهت حضور و مشارکت در نمایشگاه های خارجی و داخلی
 • ساز و کار اداری قدرتمند جهت پیگیری و اجرای امور نمایشگاهی

۶ . خدمات نمایشگاهی نیکان لوتوس(www.nikanlotus.ir)

 • برگزاری با کیفیت نمایشگاه های داخلی و خارجی
 • برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای در امورخدمات نمایشگاهی
 • خدمات اسپانسری و جذب اسپانسر
 • غرفه سازی با طراحی های خاص و اجرای غرفه های پیش ساخته و مدولار
 • انجام مشاوره های رایگان
 • مجموعه ای اخلاق مدار و مسئولیت پذیر متکی به کار گروهی

۷. نمایشگاه سازان(www.exhibitionmakers.com)

 • نزدیک به ۲ دهه فعالیت در حوزه برگزاری نمایشگاه، طراحی غرفه و غرفه سازی و برگزاری تورهای نمایشگاهی
 • دارای گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران
 • امکان مشاوره های متعدد در امور نمایشگاهی
 • نمونه کارهای متعدد غرفه سازی
 • دارای گواهینامه های معتبر بین‌المللی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۲
 • دارای بانک اطلاعاتی جامع از لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان و امور مرتبط با برگزاری نمایشگاه ها اعم از اخبار نمایشگاهی، تقویم نمایشگاهی یا آنالیز نمایشگاه ها و…
 • دارای کادری مجرب و حرفه ای در امور نمایشگاهی

 ۸. خدمات نمایشگاهی گروه پیشگامان(www.pishgamangrp.ir)

 • غرفه سازی ویژه با انجام در حدود ۴۰۰غرفه با استفاده از عناصر بصری زیبا و جذاب و با تنوع در طرح و متریال
 • ارائه تجهیزات نمایشگاهی با پشتیبانی کامل
 • خدمات مربوط به تهیه غذا و پذیرایی در خلال نمایشگاه و تامین نیروی پذیرایی
 • دارای تیم اجرایی مجرب و حرفه ای در امور نمایشگاهی
 • برگزاری همایش ها و رویدادهای نمایشگاهی متعدد

۹. آسیا همایش(www.hamayesh.asia)

 • تامین منابع انسانی برای برگزاری نمایشگاه
 • انجام بازاریابی خدمات و محصولات در خلال نمایشگاه
 • برگزاری و مشارکت در تمامی رویدادهای داخلی و بین المللی
 • بیش از ۲ دهه فعالیت در سراسر قاره آسیا با بیش از ۳۰ هزار نیروی انسانی
 • جذب اسپانسر و خدمات اسپانسری
 • پشتوانه علمی و تخصصی و تجربه بالا درامور نمایشگاهی
 • حضور قدرتمند در شبکه های اجتماعی و رنک الکسای خوب

 ۱۰ .برسا دیزاین(wwww.barsadesign.com)

 • نزدیک به ۳ دهه فعالیت حرفه ای در عرصه غرفه سازی در نمایشگاه های گوناگون داخلی و خارجی
 • سطح بندی ساخت غرفه بر اساس حجم ارائه خدمات و در نتیجه هزینه و قیمت تمام شده
 • دارای تیم اجرایی قدرتمند و حرفه ای با سابقه کاری بالا
 • برگزاری نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی
 • نمونه کارهای متعدد غرفه سازی
 • ساختار قدرتمند مهندسی و توان بالای مدیریت پروژه ها
 • کارخانه تولید ملزومات نمایشگاهی و دکوراسیون فروشگاهی و اداری
 • مشتری مداری
 • غرفه سازی A_ دارای گرید

 

هدف این بود تا شما عزیزان انتخاب بهتری داشته باشید..چنانچه شما هم شرکتی در حوزه  خدمات نمایشگاهی در ایران را می شناسید در فرم نظرات معرفی کنید و تجربه خود را بنویسید. امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • جعفر قنبری ژانویه 27, 2023 :: 7:45 ق.ظ
  0 0

  چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم

 • هادی توسلی ژانویه 27, 2023 :: 1:40 ب.ظ
  0 0

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 • داوود رفیعی ژانویه 28, 2023 :: 6:00 ب.ظ
  0 0

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • ابوالفضل رحمانیان ژانویه 31, 2023 :: 1:15 ب.ظ
  0 0

  چه مطلب خوبی

 • ناصر توکلی فوریه 2, 2023 :: 11:45 ق.ظ
  0 0

  آقای نیک نام زندگیمو مدیون شمام

 • حسن نعمت زاده فوریه 5, 2023 :: 1:50 ق.ظ
  0 0

  این مطلب حرف نداشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *