ثبت نام

تبلیغ یار

۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

۲

در این مقاله به معرفی ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران می پردازیم

ذات بشر به گونه ای است که همواره دوست دارد لحظه های ناب و غیر قابل تکرار زندگی اش را یا زیبایی ها و شگفتی های اطرافش را ثبت کند که این قبلا با نوشتن و نقاشی و… صورت می گرفت.

اما امروز به لطف گسترش دانش بشر و ابداع وسایل و ابزارهایی که می توانند تصویر هر چیزی را به واسطه نوری که از آنها ساطع می شود، ثبت کنند و بگیرند، هنر عکاسی پیدار گشت.

عکاسی ترجمه ای فارسی از فتوگرافی بود که ترکیب یافته است از دو کلمه فتو یعنی نور و گرافی یعنی ثبت و نگارش که به قولی همان مفهومی را می رساند که از یک عکاس می شناسیم. در فرهنگ عامه نیز به کسی که عکس می‌گیرد، عکاس می گویند.

در واقع ما با عکاسی اقدام به ضبط جهان می کنیم و برای خود خاطره می سازیم و گذشته را حفظ می کنیم. عکاسی می تواند زمان را برای ما ضبط کند و زندگی دیگران را به ما نشان دهد.

۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

شاید بتوان موضوعات اصلی عکاسی را خاطره، زمان، حضور، عشق، نوستالوژی و سوگواری، بازنمایی و … دانست. با عکاسی می توان با ثبت زمان حال به آینده سفر کرد که همین موضوع اهمیت هنر عکاسی و محبوبیت آن در بین مردم را دوچندان می کند.

از اینرو امروز به هر مناسبت و جشنی چون تولد و عروسی و… یا گشت و گذار و سفر و همچنین کار و تبلیغات و… از عکاسی استفاده می کنیم. این عکاسی ممکن است توسط خودمان یا دیگران به صورت آماتور یا حرفه ای و تخصصی صورت پذیرد.

لذا امروز محل های خاصی برای عکاسی وجود دارد که به عنوان آتلیه یا استودیو عکاسی شناخته می شوند و کارشان ارائه خدمات حرفه ای عکاسی است. بر این اساس و با توجه به مخاطبان گسترده و محبوبیت بالایی که عکاسی دارد،

واحد نقد و بررسی مجموعه تبلیغ یار تصمیم گرفت تا طی این مقاله به معرفی ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران بپردازد. پس در ادامه همراه ما باشید.

آتلیه عکاسی چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

آتلیه عکاسی که اصطلاح انگلیسی آن photographic studio  نام دارد، محلی است که با فراهم آوردن ملزومات عکاسی، امکان عکسبرداری حرفه ای را فراهم می آورد. در واقع از فضای آتلیه که از بخش های مختلفی چون تاریک خانه، اتاق آرشیو و… تشکیل یافته معمولا برای گرفتن عکس یا آموزش عکاسی استفاده می شود.

ضمن اینکه آتلیه ها بر اساس سوژه به چند دسته آتلیه عکاسی پرتره، آتلیه عکاسی کودک، آتلیه عکاسی عروس تقسیم می شوند که هر یک به صورت تخصصی در همان حوزه سوژه خود فعالیت می کنند و البته برخی از آتلیه ها نیز به صورت مجموعه هستند و در غالب سوژه ها (موضوع عکاسی) فعالیت دارند.

امروز آتلیه ها پیشرفت های بسیاری کرده اند و خدمات آنها مجموعه ای از کارها چون عکاسی و فیلمبرداری در سوژه های مختلف اعم از عکاسی صنعتی، آتلیه عروس، آتلیه کودک، آتلیه پرتره، آتلیه اسپرت و مدلینگ و… را شامل می شود.

با اینحال از آنجائیکه عکاسی یک عامل پیوند دهنده اجتماعی، آیینه ای در برابر طبقات متوسط، شاهدی بر جنگ، ابزاری سیاسی و از عوامل اصلی تعیین کننده فرهنگ بصری ماست، به شکل گیری انواع حرفه های عکاسی یا مرتبط با آن چون انواع آتلیه های عکاسی انجامیده است.

یک آتلیه عکاسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 1.  مهمترین چیزی که یک آتلیه خوب می بایست داشته باشد، دوربین و لنز خوب است. معمولا آتلیه ها از دوربین های با کیفیت و فریم بالا از نوع دوربین های DSLR استفاده می کنند که بسته به سبک و سوژه آتلیه، دوربین و لنز مختص به آن انتخاب می شود.

۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

 1.  وجود فضای مناسب در یک استودیو کمک می کند تا چینش بهتری داشته باشید و محیط جذاب تری را ایجاد نمایید. همچنین محیط مناسب یک آتلیه دست شما را برای ایجاد هر نوع ترفند و خلاقیتی در عکاسی باز می گذارد.
 2. عاملی که نقش تعیین کننده در کیفیت عکس دارد، نورپردازی مناسب است. وجود نورپردازی حرفه ای و روشنایی مناسب در صورتی که قرار باشد عکاسی در داخل آتلیه باشد در کیفیت عکاسی بسیار موثر است.
 3. یک آتلیه خوب حتما می بایست شرایطی را فراهم کند که امکان انتخاب انواع تصاویر پس زمینه وجود داشته باشد. پس زمینه های مختلف می توانند در گرفتن عکس های خوب و جذاب کمک بزرگی باشند.
 4.  آتلیه هایی که در چند سوژه تخصصی فعالیت می کنند به مراتب بهتر و حرفه ای تر از آتلیه هایی هستند که صرفا در یک سوژه خاص فعالیت دارند.

۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

 1.  برخورداری از رایانه ای با پردازنده گرافیکی قوی برای انجام اعمالی چون ویرایش و روتوش تصاویر یا حتی سهولت ذخیره عکس های دیجیتالی که جزو ضروریات یک أتلیه عکاسی خوب است.
 2.  برخورداری از برنامه های مختص ویرایش تصاویر و افرادی که تخصص کار با آنها را داشته باشند.
 3.  از آنجائیکه فضای آنلاین به سرعت رو به گسترش است لذا وجود وب سایت عکاسی ضروری به نظر می رسد و می تواند در تعامل با مخاطبان و اطلاع رسانی  و ارائه نمونه کارهای آنلاین مفید واقع شود.
 4.  یک آتلیه خوب از اتحادیه عکاسی دارای مجوز کسب و کار است که این گویای این نکته خواهد بود که آن آتلیه از یک سری از استانداردهای کیفی و فنی برخوردار است.

معیار ما در انتخاب ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

مجموعه تبلیغ یار به عنوان تخصصی ترین بانک اطلاعاتی حوزه تبلیغات شناخته می شود که اشراف کاملی بر فعالیت حوزه کسب و کارها از جمله کسب و کارهای فعال در فضای آنلاین دارد.

لذا علاوه بر شناخت برترین های هر صنف چه به لحاظ میدانی و حضور در کف بازار و چه به لحاظ آماری و اطلاعاتی، متشکل از تیم های فنی و تخصصی در حوزه های مختلف است که با اتکا به دانش و تخصص آنها اقدام به معرفی کسب و کارهای برتر در زمینه های مختلف می نماید.

همچنین همواره در تمامی انتخاب های ما میزان رضایت مخاطبان و مشتریان آنها در نظر گرفته می شود.

لذا انتخاب ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران نیز توسط تیمی متشکل از متخصصین حوزه عکاسی با رویکرد توجه بیشتر به فعالیت آنها در فضای آنلاین بر اساس شاخص ها و ابزارهای گوگلی است.

۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

بر همین اساس برخی از آتلیه عکاسی های برتر چون استودیو اس اند اس، استودیو اسداللهی، استودیو ساقدوش و… که وب سایت نداشته و فعالیتی نیز در فضای آنلاین ندارند یا ضعیف است در لیست ۱۰ تایی ما قرار نگرفتند.

آشنایی مختصر با ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

مجموعه تبلیغ یار که به عنوان مرجع تخصصی تبلیغات شناخته می شود برای رفاه حال مخاطبان خود و دسترسی سریع و راحت آنها به برترین های هر صنف و همچنین در راستای ارائه خدمات آماری و اطلاعاتی از کسب و کارهای برتر کشور، اقدام به معرفی ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران نموده است

۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

که قطعا می تواند برای کسانی که به دنبال برترین های این حوزه در محدوده تهران بزرگ هستند مفید و موثر واقع شود و از وقت و هزینه آنها بکاهد. این ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران عبارتند از:

۱_ استودیو عکاسی نورا (www.studionoora.com)

استودیو عکاسی نورا را می توان یکی از برترین آتلیه های عکاسی تهران دانست که دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران است و خدمات ارزنده ای در حوزه عکاسی با هدف ایجاد سبکی نوین و متفاوت در عکاسی و فیلمبرداری ارائه می نماید.

اینکه استودیو عکاسی نورا را جزو یکی از ۱۰ آتلیه برتر در تهران می دانیم علاوه بر کادر فنی و تخصصی این مجموعه از جمله استفاده از کادر مجرب جوان خانم و… ، بخاطر تجهیزات حرفه ای و کامل آن می باشد.

همچنین خدمات متنوع استودیو عکاسی نورا اعم از آتلیه عروس، آتلیه کودک، عکاسی اسپرت و مدلینگ، آتلیه بارداری، عکاسی تبلیغاتی و… باعث می شود تا هر آنچه از خدمات عکاسی نیاز داریم با بهترین کیفیت در این استودیوی عکاسی ارائه شود.

خوشنامی این مجموعه نه تنها فقط بخاطر ارائه خدمات حرفه ای و بروز عکاسی از جمله تجهیز به اتاق تدوین و گرافیک در داخل مجموعه و… بلکه بخاطر استفاده از بانوان عکاس حرفه ای است که از پرسنل ثابت مجموعه هستند و چون نیروهای ثابتی محسوب می شوند در حفاظت از عکس ها، امنیت بیشتری را فراهم می آورند.

۲_ آتلیه عکاسی پنج (www.panjstudio.com)

آتلیه عکاسی پنج که با شعار « رضایت شما را تعهد خود می دانیم » و با هدف خلق سطح متفاوتی از کیفیت و رضایتمندی فعالیت می کند، امروز یکی از بهترین آتلیه ها از ازدواج تا بارداری و عکاسی کودک است.

همچنین استودیو پنج از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران دارای مجوز رسمی بوده و آنچه باعث می شود تا ما این آتلیه عکاسی را جزو ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران بدانیم، تکنیک و روش خاص این آتلیه در تلفیق نیاز مشتری با سلیقه عکاسان و تصویربرداران حرفه ای است.

ارائه نمونه کارهای قوی در سایت و بهره مندی از امکانات و تجهیزات بروز و حرفه ای که با نیروهای فنی و متخصص در حوزه عکاسی و تصویربرداری پیوند خورده است از این مجموعه عکاسی که خدمات گسترده ای اعم از فیلمبرداری، عکاسی مدلینگ و اسپرت، عکاسی کودک و نوزاد، عکاسی عروس و… را ارائه می دهد، یک آتلیه عکاسی بی نظیر می سازد.

۳_ آتلیه لنزو (www.lenzostudio.ir)

آتلیه لنزو با سابقه فعالیت نزدیک به ۲ دهه و ارائه خدمات مطلوب و ارزنده عکاسی و تصویربرداری از جایگاه ویژه و ممتازی برخوردار است. این آتلیه عکاسی با هدف « بهتر دیده شوید » همواره سعی داشته تا بهترین تصویر را از شما به نمایش بگذارد

و آنطور که در سایت خود نیز مدعی هست، صرفا یک آتلیه نیست بلکه  فضایی را در اختیار شما می گذارد که حتی بتوانید برندینگ کاری و شخصی خود را ارائه نمایید.

اما آنچه باعث می شود تا ما آتلیه لنزو را در بین ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران قرار بدهیم، خدمات گسترده و متنوع و با کیفیت این آتلیه است که از عکاسی عروس و داماد گرفته تا عکاسی پرسنلی، عکاسی بارداری، عکاسی نوزاد، عکاسی صنعتی، تدوین و فیلمبرداری تا حتی یک سری محصولات عکاسی را ارائه می نماید.

همچنین آنچه آتلیه لنزو را خاص و متمایز می گرداند، ارائه صفحه نظرات مشتریان در وب سایت خود و نمایش رضایت مشتریان است که این خود باعث می شود تا از کیفیت یا نحوه خدمات رسانی این آتلیه به مشتریانش اطلاعات کسب کرده و برای سپردن کار عکاسی یا تصویربرداری خود به این مجموعه که بیش از ۹۲ درصد مشتریان آن رضایت داشته اند، بهتر عمل کنیم.

۴_ استودیو روز سبز (www.rouzesabz.ir)

استودیو روز سبز با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در حوزه عکاسی عروس و عکاسی صنعتی به یکی از برترین های این دو حوزه عکاسی و تصویربرداری تبدیل شده است.

لذا وجود فضای بزرگ و مناسب آتلیه در دو شعبه مجزا که بالغ بر ۳۰۰ متر است، امکان اجرای لوکیشن های کاملا اختصاصی برای ودینگ و کارهای صنعتی و… را می دهد. از اینرو شاهد بهترین و با کیفیت ترین این خدمات هستیم.

اما آنچه استودیو روز سبز را در لیست ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران قرار می دهد، گروه متخصص و کاردان این آتلیه است که با استفاده از متدهای جدید و به روز دنیا، همواره خدمات با کیفیت خلاقانه ای را ارائه داده اند.

در واقع خدمات عکاسی و تصویربرداری در این آتلیه همچون نگاه متولیان آن، نگاهی نو و بکر به جهان از لنز دوربین برای مخاطب بوده است. با اینحال این مجموعه نیز در غالب سوژه ها و موضوعات عکاسی از جمله عکاسی کودک، عکاسی فارغ التحصیلی و… به فعالیت می پردازد.

ولی همانطور که اشاره کردیم در حوزه عکاسی عروس و عکاسی صنعتی یکی از بهترین آتلیه ها در تهران محسوب می شود.

۵_ آتلیه تک چهره ها (www.takchehreha.com)

آتلیه تک چهره ها نزدیک به ۴ دهه است که در زمینه های مختلف عکاسی و فیلمبرداری فعالیت داشته است و جالب است بدانید که در ابتدا نامش چهره ها بود و بعدا به تک چهره ها تغییر نام می دهد.

اما آنچه باعث می شود تا ما آتلیه تک چهره ها را در لیست ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران قرار دهیم، خدمات عکاسی و فیلمبرداری بسیار با کیفیت آن است که نوع خود کم نظیر است و همین باعث شده تا برخی از افراد مشهور و چهره های سرشناس از مشتریان خاص و همیشگی این آتلیه باشند.

با اینحال برخورداری از فضای داخلی متنوع در کنار ملزومات حرفه ای و پیشرفته عکاسی و تصویربرداری و همچنین کادری مجرب و حرفه ای باعث شده تا بهترین این خدمات را اعم از آتلیه عکس کودک، آتلیه عکس نوزاد، آتلیه عکس تبلیغاتی، آتلیه عکس حیوانات، آتلیه عکس خانوادگی و… شاهد باشیم.

۶_ استودیو یونیک (www.uniquestudioart.com)

آنچه استودیو یونیک را در جایگاه ممتاز و برتری قرار می دهد، وجود کادر تحصیل کرده و مجرب است که اصول عکاسی و فیلمبرداری تخصصی را می دانند. همچنین فراهم آوردن فضاهای مختلف چه در داخل آتلیه و چه در خارج از فضای آتلیه از جمله خدمات قابل توجه این استودیو عکاسی است.

با اینحال آنچه باعث می شود تا ما مجموعه یونیک را با بیش از ۲ دهه فعالیت در لیست ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران قرار دهیم، تجربه بالای این مجموعه با چیزی بالغ بر تصویربرداری از ۳۰۰۰ مراسم عروسی و ثبت تصاویر منحصر به فرد مبتنی بر ایده های مبتکرانه و نوین است.

همچنین آنچه باعث می شود تا خدمات استودیو یونیک منحصر به فرد باشد، استفاده از مدرنترین دیزاین های روز دنیا با بهره مندی از تجهیزات کامل با امکان تغییر آنی دکوراسیون است.

که این باعث می شود مبتنی بر سلیقه شما دکوراسیون های مختلفی برای انتخاب وجود داشته باشد. استودیو یونیک ارزشمندترین میراث خود را لبخندی می داند که از روی رضایت بر لبان مخاطبان و مشتریانش می نشیند.

۷_ استودیو سعید عرب (www.saeedarab.com)

استودیو سعید عرب با سابقه فعالیت بیش از ۵ دهه از قدیمی ترین و البته برترین آتلیه های تهران و حتی ایران محسوب می شود که به جهت خدمات فنی و تخصصی بسیار با کیفیت عکاسی و فیلمبرداری در لیست ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران قرار می‌گیرد.

جدای از سابقه طولانی و تجربه بالا، این استودیو از یک هنرمند برجسته عکاسی بهره می برد که مدرس و عکاس بین المللی است و اکنون به عنوان عکاس اول مد و پدر برندینگ ایران شناخته می شود.

با اینحال با یک استودیو طراز اول طرف هستیم که متولیان و کادر آن بخوبی عکاسی را می شناسد و از مولفان این حوزه یعنی عکاسی و تصویربرداری هستند. بر این اساس در استودیو عرب به واسطه تجهیزات بروز و مدرن عکاسی و تصویربرداری و فراهم آوردن فضاها و لوکیشن های متعدد، خدمات متنوع عکاسی اعم از پرتره و زیبایی، عروسی، تبلیغات و صنعتی، لوازم آرایشی، مد و فشن و ساخت کلیپ های ویدیویی انجام می پذیرد.

۸_ آتلیه عروس نوربین (www.noorbin.com)

آتلیه عروس نوربین با سابقه فعالیت در کشورهای ترکیه، امارات و انگلستان، امروز تبدیل به یک آتلیه بین المللی با خدمات ارزنده عکاسی و تصویربرداری حرفه ای شده است.

اینکه امروز این آتلیه خوشنام و معتبر در حوزه تصویر برداری و عکاسی را یکی از ۱۰ آتلیه برتر در تهران و چه بسا ایران می دانیم، بخاطر کیفیت بالای خدمات آن می باشد که به جرأت می توان آن را مجهزترین استودیوی سینمایی و حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروس در کشور دانست.

آتلیه عروس نوربین با داشتن مجموعه ای از افتخارات و نشان های بین الملی حداقل این نوید را به شما می دهد که استانداردهای کیفیت عکاسی و تصویربرداری در این مجموعه در سطح بالایی قرار داشته باشد.

همچنین تیم‌ حرفه ای و بین المللی آتلیه عروس نوربین با خلق ایده های بکر و بهره مندی از سخت افزارها و فنون بروز دنیای تخصصی عکاسی عروسی، شما را شگفت زده خواهد کرد. به علاوه امکان رزرو وقت مشاوره و پکیج های قیمتی متنوع و ‌فلوچارت های برگزاری مراسم عروسی، فرمالیته عروسی و… بخشی از فعالیت های آتلیه عروس نوربین است.

۹_ استودیو عکاسی ماهر (www.maherstudio.ir)

استودیو عکاسی ماهر بیش از ۶ دهه است که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری فعالیت می کند. لذا با توجه به سابقه بالا و برخورداری از نیروهای فنی متخصص و تجهیزات مدرن و پیشرفته عکاسی، خدمات با کیفیت و ارزنده ای را ارائه می نماید.

همچنین استودیو عکاسی ماهر دارای دو آتلیه مجهز برای عکاسی عروس، داماد، کودک، اسپرت و فشن، بارداری، صنعتی و تبلیغاتی و پرسنلی است که همین می تواند فضای عکاسی مناسبی را در اختیار شما قرار بدهد.

با اینحال  آنچه باعث می شود تا استودیو عکاسی ماهر در لیست ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران قرار بگیرد، عکاسی و تصویربرداری حرفه ای از مجالس و سمینارها با بهترین کیفیت و بهترین تجهیزات مدرن روز دنیا است که سطح خدمات این مجموعه را به شکلی محسوس بالاتر می برد.

این مجموعه با شعار «رویایی ترین لحظه هایتان را با ما ماندگار کنید» همواره در جهت رضایت حداکثری مشتریان و مخاطبان خود کوشیده است.

۱۰_ آتلیه شاین (www.studioshine.ir)

آتلیه شاین نزدیک به دو دهه می باشد که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروس، کودک، مدلینگ، صنعتی و ساخت کلیپ فعالیت دارد. اما آنچه باعث می شود که آتلیه شاین را یکی از ۱۰ آتلیه عکاسی برتر تهران بدانیم علاوه بر کیفیت مطلوب و استثنایی خدمات عکاسی و تصویربرداری اش باید در برخورداری آن از آتلیه اختصاصی با چندین دکور متنوع روز و  همچنین چندین عمارت و باغ های متنوع با لوکیشن های خاص دانست.

به علاوه آتلیه شاین دارای بخش مونتاژ  به صورت مجزا هست که توسط کادر بانوان حرفه ای و مجرب و متعهد اداره می شود تا امنیت بهتری داشته باشد.

با اینحال آتلیه شاین در ساخت کلیپ های متنوع با لوکیشن های خاص و ساخت انواع آلبوم های دیجیتال در ابعاد و نمونه های متنوع که با استفاده از تجهیزات و ملزومات عکاسی و تصویربرداری حرفه ای صورت می پذیرد، یکی از برترین ها است.

لذا اگر می خواهید بهترین خاطره زندگی تان را با لوکیشن های مختلف و توسط کادری مجرب و حرفه ای ثبت کنید، آتلیه شاین قطعا یکی از برترین گزینه ها خواهد بود.

 

ویژگی های بارز ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران

شناخت ویژگی های بارز هر کسب و کاری کمک می کند تا بهتر و راحت تر، متناسب با نیاز و سلیقه خود از خدمات هر یک از آنها بهره ببرید. لذا ما در این مقاله به معرفی ویژگی های بارز ۱۰ آتلیه عکاسی برتر در تهران پرداخته ایم که عبارتند از:

۱_ استودیو عکاسی نورا (www.studionoora.com)

 •  مجهز به اتاق تدوین و گرافیک در داخل مجموعه
 •  استفاده از پرسنل ثابت جهت تصویربرداری و تدوین برای امنیت حفاظت از عکس ها
 •  دارای کادر مجرب خانم جهت عکاسی و تصویربرداری
 •  دارای تجهیزات کامل و بروز عکاسی و تصویربرداری
 •  ارائه نمونه کارهای متعدد در سایت خود
 •  خدمات جامع و متنوع عکاسی و تصویربرداری
 •  دارای تجربه ای بیش از ۷۰۰ پروژه تصویربرداری با دوربین ها و تجهیزات حرفه ای
 •  ساخت کلیپ های خاص در داخل و خارج از کشور
 •  دارای دکورهای متنوع
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران
 •  ارائه منویی ویژه تخفیفات در وب سایت خود

۲_ آتلیه عکاسی پنج (www.panjstudio.com)

 •  ارائه نمونه کارهای زیاد در سایت
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران
 •  دارای امکانات و تجهیزات بروز و حرفه ای عکاسی و تصویربرداری
 •  ارائه انواع خدمات عکاسی و تصویربرداری از ازدواج تا بارداری و عکاسی کودک
 •  بهره مندی از عکاسان و تصویربرداران حرفه ای
 •  دارای آتلیه تخصصی عروس، کودک، نوزاد و بارداری

۳_ آتلیه لنزو (www.lenzostudio.ir)

 •  دارای وب سایت خوب و جامع
 •  ارائه خدمات متنوع و با کیفیت عکاسی و تصویربرداری
 •  ارائه نمونه کارهای متعدد در وب سایت
 •  وجود صفحه نظرات مشتریان در وب سایت
 •  نزدیک به ۲ دهه سابقه فعالیت
 •  ارائه محصولات عکاسی از جمله تخته شاسی عکاسی و قاب عکس و…
 •  استفاده از تجهیزات بروز و پیشرفته عکاسی و تصویربرداری
 •  ارائه خدمات عکاسی و تصویربرداری در جهت ارائه برندینگ کاری و شخصی
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران

۴_ استودیو روز سبز (www.rouzesabz.ir)

 •  ارائه نمونه کارهای متعدد در وب سایت
 •  فضای بزرگ و مناسب اختصاص داده شده برای آتلیه
 •  استودیو تخصصی عروس و صنعتی
 •  دارای دو شعبه مجزا
 •  ارائه لوکیشن های اختصاصی برای ودینگ و کارهای صنعتی
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران
 •  دارای جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای عکاسی و تصویربرداری
 •  ارائه پکیج های متنوع قیمتی در وب سایت

۵_ آتلیه تک چهره ها (www.takchehreha.com)

 •  دارای مشتریان معروف و از چهره های سرشناس که این خود کیفیت بالای خدمات این آتلیه را نشان می دهد.
 •  نزدیک به ۴ دهه فعالیت تخصصی در زمینه عکاسی و فیلمبرداری
 •  دارای آتلیه های تخصصی متنوع از جمله آتلیه عکس حیوانات، آتلیه عکس خانوادگی، آتلیه عکس مدلینگ و…
 •  امکان رزرو اینترنتی با تخفیف ویژه
 •  دارای وب سایت بروز و کارآمد
 •  پکیج های متنوع عروسی و مجالس
 •  ارائه فرم نظرسنجی در وب سایت
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران
 •  فضای داخلی متنوع در استودیو
 •  نمونه کارهای متعدد و متنوع

۶_ استودیو یونیک (www.uniquestudioart.com)

 •  دارای بروزترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی و تصویربرداری
 •  مشتری مداری و رضایت مشتری را میراث ارزشمند خود دانستن
 •  ارائه انواع فضاها و لوکیشن های مختلف چه در داخل آتلیه و چه خارج از آن
 •  ارائه تورهای فرمالیته در کشورهای مختلف دنیا
 •  کادر فنی مجرب و متخصص در امور عکاسی و فیلمبرداری
 •  ارائه خدمات مشاوره رایگان
 •  ارائه پکیج های به صرفه اقتصادی
 •  هدیه یادگاری ارزنده به نوعروسان
 •  فراهم آوردن شرایطی امن برای حافظت کامل از فیلم و عکس مشتریان
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران
 •  داشتن تجربه کاری بالا در حدود تصویربرداری از ۳۰۰۰ مراسم عروسی

۷_ استودیو سعید عرب (www.saeedarab.com)

 •  بیش از ۵ دهه سابقه فعالیت در عرصه عکاسی و تصویربرداری
 •  برخورداری از کادری بسیار مجرب و حرفه ای از جمله عکاس اول مد ایران و پدر برندینگ ایران
 •  دارای گواهینامه داوری سطح۳ عکاسی و نورپردازی از ایتالیا
 •  دارای مربیگری سطح ۱ عکاسی و نورپردازی استودیو و فضای باز از ایتالیا
 •  عکاسی و چاپ بیش از ۱۰۰ ژورنال مد و لباس
 •  انجام عکاسی و تصویربرداری بیش از ۱۰۰۰ مراسم عروسی
 •  انجام بیش از۵۰ پروژه تبلیغاتی_صنعتی
 •  تهیه برنامه های آموزشی در رسانه های ملی
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران

۸_ آتلیه عروس نوربین (www.noorbin.com)

 •  مجهزترین آتلیه عکاسی سینمایی و حرفه ای و فیلمبرداری عروس در کشور
 •  دارای افتخارات و گواهینامه های معتبر بین المللی
 •  دارای تیم حرفه ای و بین المللی عکاسی و تصویربرداری از جمله جذب نخبگان عکاسی و فیلمبرداری
 •  تنها آتلیه عروس حرفه ای بین المللی ایران
 •  استفاده از تجهیزات و ملزومات حرفه ای و بروز عکاسی و تصویربرداری
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران
 •  ارائه انواع پکیج های قیمتی در وب سایت
 •  ارائه انواع پکیج های فرمالیته خارج از کشور
 •  قیمت های کاملا شفاف و منصفانه
 •  فلوچارت دقیق برگزاری مراسم عروسی و فرمالیته

۹_ استودیو عکاسی ماهر (www.maherstudio.ir)

 •  دارای باکس مخصوص برای تدوین و روتوش عکس یا فیلم
 •  ساخت کلیپ اسپرت و پروژکشن با کیفیت بالا در بهترین لوکیشن
 •  عکاسی از بانوان توسط کادر مجرب خانم
 •  ارائه بهترین خدمات آلبووم ژورنال با جدیدترین طرح ها و چاپ دیجیتال
 •  عکاسی و تصویربرداری با تجهیزات مدرن روز دنیا
 •  عکاسی تخصصی در حوزه های مدلینگ، کودک، دوران بارداری و عروسی با متدها و روش های جدید
 •  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران
 •  امکان رزرو آنلاین از طریق وب سایت
 •  دارای گالری نمونه کار

۱۰_ آتلیه شاین (www.studioshine.ir)

 1.  دارای کادری مجرب و حرفه ای در حوزه عکاسی و تصویربرداری
 2.  استفاده از کادر مجرب خانم برای بخش مونتاژ جهت حفاظت بهتر از عکس ها یا فیلم ها

فراهم بودن عکاسی در لوکیشن های مختلف

 1.  خدمات با کیفیت عکاسی و فیلمبرداری از مجالس، عکاسی بارداری و نوزاد و عکاسی کودک با بالاترین امکانات و تجهیزات مدرن و بروز
 2.  امکان رزرو خدمات از طریق وب سایت
 3.  تصویربرداری با برترین تجهیزات عکاسی از جمله هلی شات، کرین، ریل و… و همچنین برترین دوربین های DSLR
 4.  پخش پروجکشن به صورت رایگان
 5.  دارای گالری نمونه کار در وب سایت
 6.  دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویربرداران تهران
تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • داوود وکیلی ژانویه 27, 2023 :: 2:00 ب.ظ
  0 0

  حساب توییتری هم دارید؟

 • مهدی صالحی ژانویه 27, 2023 :: 4:20 ب.ظ
  0 0

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • حسن یزدانی ژانویه 31, 2023 :: 10:45 ب.ظ
  0 0

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • عزیز طاهری فوریه 1, 2023 :: 7:25 ق.ظ
  0 0

  یه سوال داشتم مشاوره حضوری هم دارید

 • سجاد وکیلی فوریه 1, 2023 :: 7:45 ب.ظ
  0 0

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 • صادق کیانی فوریه 2, 2023 :: 1:30 ق.ظ
  0 0

  دمتون گرم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *