ثبت نام

تبلیغ یار

گزارش چهاردهمین نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب

tabliqyar-1047

گزارش کامل چهاردهمین نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب

پس از گشت و گذار در سالن های نمایشگاه شیلات و آبزیان فرصت به بررسی و تهیه گزارش از چهاردهمین نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب تهران رسید. در بدو ورود به سالن شور و هیجان بازدیدکنندگان و غرفه داران به چشم میخوره و تازه حس میکنیم که وارد نمایشگاه بین المللی شدیم برخلاف تجربه قبلی بازدید از نمایشگاه مجاور که مربوط به حوزه آبزیان و شیلات بود.

در نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب شرکت های خصوصی و دولتی کوچک و بزرگ به صورت پر رنگ در نمایشگاه حاضر شده بودند. غرفه سازی و طراحی های بصری زیبا و استفاده از تابلو ها و نمایشگر های بزرگ در سطح سالن های برگزاری باعث اکتیو شدن فضای موجود شده بود.

در چهاردهمین نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب شرکت هایی از هند، ترکیه، چین و آلمان نیز حضور داشتند که مورد بازدید مراجعین بود. درزمان بازدید از نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب از محصولات تولیدی و دستاورد های فناوری و شرکت های دانش بنیان به چشم میخورد، جای خوشحالی دارد که شاهد رشد و پیشرفت صنعت و تکنولوژی در کشورمان توسط تولید کنندگان داخلی هستیم.

در زمان برگزاری نمایشگاه برخی از غرفه داران اقدام به برگزاری جلسات آموزشی و همایش های ۱ روزه با ارائه مدرک معتبر می کردند که در نوع خود جالب بود.در نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب وضعیت هدایای تبلیغاتی و استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مقداری بهتر بود و غرفه داران به بازدید کنندگان خود هدایا و اشانتیون می دادند.

یکی از ارگان های دولتی قرارگاه سازندگی خانم النبیا بود که در نمایشگاه حضور داشت. بخش های خصوصی که در نمایشگاه بصورت پر رنگ و متفاوت حضور داشتند شرکت هایی از جمله تهران شرق، توازن فاراب،شرکت کلر پارس، شرکت صانعی، شرکت برف آب ریز، گروه تولیدی معصومی، گروه تولیدی بلفا، گروه داهی بنداد، گروه صنعتی پمپیران، گروه تولیدی پارسیان لوله، گروه وینو پلاستیک،صنایع پمپ سازی نوید، گروه صنعتی پترو آب حیات، صنایع آب و عمران ایران، صنایع ممتاز پمپ، گروه صنعتی صفا، گروه پارس وکیوم، سلسه آب حیات کرمان و … بسیاری از شرکت های دیگر

امیدوارم در شرایط نامطلوب اقتصادی فعلی وضعیت بازار به نحوی تغییر پیدا کند که بازار کار و چرخه اقتصادی به نفع فعالان این حوزه تغییر کند.

 

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *