ثبت نام

تبلیغ یار

گزارش هفدهمین نمایشگاه ورزش ۹۷

start-01

گزارش کامل از هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش سال ۱۳۹۷

با توجه به اینکه شروع و پایان نمایشگاه زمان نچندان مناسبی داشت در روز پایانی راهی نمایشگاه ورزش جهت تهیه گزارش تصویری از کم و کیف نمایشگاه شدم. نمایشگاه ورزش بهمراه ۲ نمایشگاه دیگر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده بود. یکی نمایشگاه بزرگ صنعت و دیگری نمایشگاه نوظهور فناوری نانو که دیدنش خالی از لطف نبود.

در بدو ورود از درب جنوبی هفدهمین نمایشگاه ورزش ۹۷ شلوغی و ازدیاد جمعیت در معابر و نزدیکی سالن خبر از جنب و جوش ورزشی خاصی می داد. صدای موزیک هم که سالن و پر کرده بود. وارد سالن مربوط به نمایشگاه ورزش شدم و حس مثبت انرژی در بدو ورود کاملا احساس می شد.

با توجه به تجربه نمایشگاه های قبلی هفدهمین نمایشگاه ورزش ۹۷ و رویداد بسیار متفاوت تر بود به نسبت بقیه ، شور و هیجان و اکتیو بودن در تمام سالن موج میزد.از نمایشگاه ورزش هم به غیر از این انتظاری نمی شد داشت البته، با توجه به اینکه نمایشگاه ورزش تنها در ۲ سالن برگزار شده بود اما در کل کیفیت برگزاری خیلی خوبی داشت، البته تمرکز اصلی در یک سالن بود و سالن دیگر به نسبت بازدید کننده چندانی نداشت.

هفدهمین نمایشگاه ورزش ۹۷

اکثر قشر بازدیدکنندگان هفدهمین نمایشگاه ورزش ۹۷ رو ورزشکاران یا ورزش دوستان تشکیل می دادند.در نمایشگاه ورزش ۹۷ بیشتر شرکت های سازنده دستگاه های ورزشی بدنسازی، تولید کننده توپ های ورزشی، چمن مصنوعی، مکمل های ورزشی، سیستم های اندازه گیری و آزمایش ورزشی تشکیل می دادند.

گزارش هفدهمین نمایشگاه ورزش 97

میلاد نور برگزار کننده نمایشگاه ورزش ۹۷

شرکت نمایشگاهی میلاد نور، عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با هدف نوآوری و توسعه صادرات و واردات غیر نفتی آغاز و در طی این مدت اقدام به برپایی و برگزاری نمایشگاه ، جشنواره و همایش های تخصصی داخلی و بین المللی نموده است . میلاد نور تا به امروز توانسته با برگزاری بیش از ۱۰۰ نمایشگاه و جشنواره با موضوعات مختلف در سطح کشور، نیازهای فعالین اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل را مرتفع سازد

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *