ثبت نام

تبلیغ یار

گزارش تصویری سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان

tabliqyar-666

گزارش تصویری سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته

در دومین تهیه گزارش تصویری به سراغ سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان که در تاریخ ۱۲ مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری بود سری زدیم. با توجه به اینکه سومین دوره این نمایشگاه توسط شرکت مجری برگزار شده است، تعداد شرکت کنندگان خوبی را در خود جای داده است.

همانظور که از اسم نمایشگاه مشخص هست، این حوزه از اقتصاد و تولید جزوه مشاغل تخصصی و در عین حال مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور بخصوص شهرهای ساحلی می باشد.

میزان حضور مردم در سالن های برگزاری مربوط به نمایشگاه شیلات،آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته بسیار محدود و اغلب توسط افراد مرتبط به این حوزه و پر شده بود و از فضاهای همیشه شلوغ و پرجنب و جوش نمایشگاهی خبری نبود. در جست و جویی کمتر از ۱ ساعت به ۲ سالن اصلی محل تجمیع شرکت کنندگان سرزدم و غرفه ها و شرکت کنندگان این حوزه و دستاورد های صنعتی و فناوری مرتبط و بررسی کردم. از پرورش زالو تا ساخت تور ماهیگیری و کشتی و پرورش گیاهان دریایی و صادرات خاویار و حتی شرکت های تولید کننده غذای منجمد مثل مارین در این نمایشگاه حضور داشتند.

سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان

یه مورد خیلی مشخص در زمان بازدید از این نمایشگاه عدم استفاده شرکت کنندگان از غرفه های دکوری یا به طور ساده تر استفاده از فضای پیش فرض نمایشگاه جهت پرزنت فعالیت خودشان بود. اغلب شرکت کنندگان در نمایشگاه شیلات و آبزیان غرفه سازی انجام نداده بودند. شاید یکی از دلایل این مورد شرایط نامطلوب اقتصادی است که ترجیح دادند حضور در نمایشگاه با کمترین هزینه انجام شود.

سومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان
سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان
سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان
سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان

در کل شاید کمتر از ۱۰ شرکت کننده در این نمایشگاه اقدام به طراحی و ساخت غرفه برای نمایشگاه خود نموده بودند، که این مورد بصورت مشخص به چشم میخورد و تفاوت میزان بازدید از غرفه های پیش فرض با غرفه های دکوراسیون شده از میزان توجه بازدیدکنندگان کاملا مشخص بود. یکی از نکات مثبت این نمایشگاه این بود که برگزاری آن همزمان با نمایشگاه صنت آب و فاضلاب و نمایشگاه تلکام بوده است که در جای خود حائز تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری رو دارد.

در کل فضای برگزاری نمایشگاه شیلات و آبزیان در آرامش کامل و با حضور کم در روز پایانی برگزار شد. که این مورد را می توان به تخصصی بودن این صنف و عدم تبلیغات کافی برای دوستداران این حوزه نسبت داد.

امیدوارم که در دفعات برگزاری بعدی حضور پر رنگ تری از سوی شرکت های داخلی و شرکت های خارجی در این نمایشگاه را شاهد باشیم.

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *