ثبت نام

تبلیغ یار

طراحی کاتالوگ پوشاک

کاتالوگ پوشاک

طراحی کاتالوگ پوشاک

معمولا بسیاری از فروشندگان از کارهای خود ناراضی هستند به همین دلیل به دنبال راهی برای افزایش فروش خواهند بود کاتالوگ های زیبای پوشاک که معمولا در اینترنت یا در فروشگاه ها می بینیم یکی از راه های افزایش فروش در بیشتر زمینه های کسب وکار است که معمولا این کاتالوگ ها اثر زیادی هم برای فروش محصولاتی مانند لباس ها خواهند بود.

اهمیت کاتالوگ پوشاک

شاید از نگاه بعضی از افراد استفاده از کاتالوگ پوشاک بیهوده است ولی نظر کسانی که از کاتالوگ ها استفاده می کنند وبه موفقیت در بازار دست پیدا کرده اند متفاوت است اهمیت کاتالوگ پوشاک در زیبا نشان دادن یک لباس برای افزایش بازار یابی برای یک برند یا یک مدل از لباس است.

کاتالوگ پوشاک

کاتالوگ چگونه باعث فروش بیشتر می گردد؟

در حالی که ممکن است بازار یابی برای یک لباس در مدت زمان زیادی طول بکشد. یک فروشنده یا خریدار یک لباس زمانی که لباسی را بر تن یک مانکن زیبا می دهد ناخودآگاه تمایل او به آن لباس بیشتر می شود وبیشتر تمایل به خرید نشان می دهد. به غیر از آن فروشنده معمولا کاتالوگ مشتریان را هم در انتخاب یک لباس زیبا و با توجه به سلیقه آنها راهنمایی می کند. که این نیز باعث افزایش رغبت یک فروشنده به استفاده از کاتالوگ یک برند خواهد شد . ساده ترین راه برای بازاریابی تهیه کاتالوگ پوشاک یا یک وسیله مانند کاتالوگ برای ایجاد جذاب در مورد یک برند خواهد بود.

هزینه کاتالوگ و مشکلات آن

از آنجایی ممکن است مدل ها دارای تغییرات باشند و مدل های لباس یک برند در کاتالوگ های مختلف زیاد باشد. سفارش کاتالوگ و هزینه های عکاسی مسلما در اکثر اوقات برای شرکت ها مشکل ساز می شود.

حتما قرار نیست کاتالوگ شما به صورت پرینتی باشد ، این روزها استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت می توان بسیاری از محصولات را به خوانندگان نشان داد گاها حتی کاتالوگ های دیجیتالی با توجه به نوآوری در بازار بیشتر مورد پسند مخاطبان قرار می گیرد. کافییست خود شما یک دوربین هوشمند داشته باشید تا بتوانید عکس های زیبایی تهیه کنید در نتیجه بسیاری از فروشندگان کاتالوگ های خود را به صورت دیجیتالی تهیه می کنند و آن را با  مشتریانتان به اشتراک می گذارند اینگونه از هزینه های که صرف چاپ می شود تا حدود زیادی کم می کنند.

کاتالوگ پوشاک

موارد مهم در ژورنال یا کاتالوگ پوشاک

برای یک کاتالوگ پوشاک موثر ترین چیز این است که بتواند عکس ها را به صورت ساده و گویا به نمایش بگذارد . بهترین حالت پیشنهادی این است که میزان عکس ها بیشتر باشد ومیزان توضیحات در مورد لباس تا حد ممکن کوتاه باشد وتوضیح مختصری از جنس و رنگ بندی های موجود می باشد.

بازار هدف برای پوشاک و سنجش عرضه و تقاضامعمولا مهم ترین هدف یک کاتالوگ بازار یابی برای یک برند یا یک لباس خاص است. برای این کار باید ابتدا گروه سنی که در نظر دارید برای آنها بازار یابی کنید مشخص کنید معمولا کاتالوگ ها برای لباس های زنانه و بچه گانه کاربرد زیادی دارد هر چند که کاتالو در فروش لباس های مردانه هم تاثیرات چشمگیر را در فروش لباس ها دارد.

کیفیت، قیمت و رضایت نوعی بازاریابی پوشاک

یکی از فواید مهم کاتالوگ لباس، قیمت و نوع جنس لباس را در مقایسه با قیمت آن به مشتری نشان می دهد این باعث می شود که این مشتری در زمان کوتاهی به اطلاعات زیادی در مورد یک برند یا تعداد لباس های زیادی دست پسد کند این می تواند در نوع خود یک بازار یابی مهم به شمار بیاید . هر چه پوشاک مورد ارائه دارای کیفیت  و استاندارهای بهتری باشد مسلما خود به خود مشتری های گوناگون رابیشتر برای شما جذب خواهد کرد. معمولا ارائه کاتالوگ نسبت به سایر روش ها بار مالی کمتری دارد در عین حال توانایی بیشتری در رقابت نسبت به سایر روش های بازاریابی دارد.

کاتالوگ پوشاک

همکاری با عمده فروشان پوشاک

از  جمله روش هایی که می تواند یک کاتالو گ در بازاریابی یک لباس اثر بگذارد اثر این کاتالوگ ها در عمده فروشان خواهد بود.معمولا این روش برای تولید کنندگانی که تمایل به ورود به بخش فروش پوشاک ندارند و تمایل به تمرکز بر تولید دارند ، روشی خوبی بر معرفی لباس های آنها در بازار فروش در بین عمده فروشان دارد. یعنی بهره بردن از مشتری هایی که بنک داری در طول زمان جذب نموده ، و در نتیجه می توانند یک تولیدی لباس با چندین فروشگاه در فروش لباس های یک تولیدی برابری کند. البته عمده فروشان شرایط مناسبی دارند که باید به آنا توجه شود به فرض مثال آنها تعداد زیادی لباس را یک جا بر میدارند که می تواند پول زیادی را وارد چرخه تولید یک شرکت کند.

بازاریابی پوشاک به صورت شبکه ای

نوع دیگری که یک کاتالوگ پ.شاک می تواند در بازاریابی یک لباس اثر گذار باشد بازاریابی شبکه ای برای آن برند یا تولیدی خواهد بود و در ازای آن پورسانتیهم معمولا این شبکه ها دریافت می کنند . به عنوان مثال یک تولدی جزیی پوشاک  می تواند  ، درصد تخفیفی برای معرفی در نظر می گیرد یا اینکه  پورسانتی از هر فروش برای مشتری خود در شبکه های اینترنتی در نظر داشته باشد در نتیجه تبلیغات او در کانال ها وشبکه های بیشتری پخش خواهد شد که می تواند نتیجه یک بازاریابی فعال برای این تولیدی باشد .بازاریابی شبکه ای تاثیر مثبتی دارد در افزایش تقاضا برای ورود یک محصول به بازار خواهد داشت.

 

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *