ثبت نام

تبلیغ یار

چگونه نویسنده یک مقاله سئو محور باشیم؟

مقاله-سئو-محور

هر کسی توانایی نوشتن محتوا را دارد. اما کیفیت همه مقالات در یک سطح نیستند. زمانی که شما به عنوان یک مخاطب به دنبال یافتن یک نوشته در خصوص موضوع به خصوصی هستید، همه مقاله های ارائه شده در وب سایت های مختلف نمی توانند نظرات شما را جلب کنند و باعث شوند که شما به نتیجه جست و جوی مطلوب خود دست بیابید.

وب سایت های موفق آن دسته از سایت هایی هستند که می توانندمحتواهایی را متناسب با قوانین سئو بنویسند و منتشر کنند. به همین دلیل است که بسیاری از مدیران وب سایت ها به دنبال استخدام نویسنده های حرفه ای هستند که می توانند به خوبی مقاله هایی را مطابق قوانین سئو بنویسند.

زمانی که صحبت از نوشتن یک محتوا بر اساس قوانین سئو می شود، منظور این است که یک مقاله تا چه میزان بر اساس قوانین موتور های جست و جو بهینه شده است و بر این اساس بیش ترین میزان بازدید را در گوگل خواهد داشت.

در نتیجه برای داشتن و نوشتن یک مقاله بر اساس قوانین سئو که بتواند بیش ترین میزان بازدید را داشته باشند و بر اساس قوانین موتور های جست و جو رتبه بندی بالایی را به دست بیاورد، باید توانایی و مهارت لازم را برای نوشتن مقاله ای بر اساس قوانین سئو داشته باشید.

محتوا-سئو-شده

چرا داشتن یک محتوا سئو شده اهمیت دارد؟

محتوا ها و مقالات بخش اصلی هر کسب و کار اینترنتی است. حتی کسب و کار هایی که تنها بخشی از فعالیت های خود را بر اساس مسیر های آنلاین انجام می دهند و به دیجیتال مارکتینگ متکی هستند چه برای برنامه های بازاریابی و چه تبلیغات مرتبط با کسب و کار ها از مقالات و محتواهای منتشر شده در وب سایت به عنوان ابزار اصلی برقراری ارتباط با مشتریان استفاده می کنند.

در نتیجه این محتوا و مقاله منتشر شده در وب سایت است که می تواند پیام یک کسب و کار را به مشتریان انتقال دهد و به نوعی زبان کسب و کار ها محسوب می شود. حال رسیدن هر چه بهتر این پیام به مشتریان بیش ترین اهمیت را در این عرصه به خود اختصاص داده است.

اهمیت استفاده از یک مقاله سئو در درجه اول مربوط به رتبه بندی موتور های جست و جو و افزایش میزان بازدید است. بر اساس قوانین گوگل، آن دسته از مقالاتی که بر اساس قوانین مشخص موتور های جست و جو بهینه شده باشند، می توانند در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل مشاهده شوند.

قرار گیری یک وب سایت در صفحه نخست نتایج جست و جو اهمیت بسیار زیادی دارد و این امر تقریبا هدف هر سایتی است. در نتیجه وب سایت ها باید مقالاتی سئو محور را بنویسند و منتشر کنند تا به این ترتیب به میزان بازدید بالایی نیز دست یابند.

محتوای-سئو-شده

علاوه بر اهمیت داشتن یک محتوای بهینه شده بر اساس قوانین موتور های جست و جو برای بازدید بالا و داشتن رتبه بندی قابل قبول، این مهم برای جلوگیری از تنبیه گوگل نیز اهمیت دارد. چرا که بر اساس قوانین گوگل، در صورتی که وب سایت ها مقالاتی را بر خلاف یک سری قوانین مشخص گوگل بنویسند و منتشر کنند، تنبیه گوگل شامل حال آن ها خواهد شد.

اما با این حال بسیاری از وب سایت ها با وجود فعالیت های بالا و حجم بسیار زیاد مقالاتی که با تلاش های شبانه روزی نویسندگان حرفه ای خود منتشر می کنند، گاهی اوقات ممکن پا به مسیر اشتباهی بگذارند و به موجب آن میزان بازدید بالای خود را از دست بدهند.

در ادامه در خصوص راهکار های نوشتن یک مقاله بر اساس قوانین SEO بیش تر صحبت خواهیم کرد و سعی بر آن داریم تا برخی راهکار های نوشتن یک مقاله سئو محور را از مراحل ابتدایی تا پیشرفته توضیح دهیم تا با کمک آن ها بتوانید مقاله ای برجسته و مخاطب پسند را بنویسید و منتشر کنید تا اولین نفری باشید که مخاطب خود را در دنیای مجازی به دست می آورید.

چگونه یک محتوا بر اساس قوانین سئو بنویسیم؟

اولین نکته ای که باید در نوشتن یک محتوا در نظر بگیرید این است که هر پست منتشر شده توسط شما حکم یک وب پیج مجزا را دارد و در نتیجه شما باید هر یک از این صفحات را متناسب با کلمات کلیدی اصلی و درست برای موتور های جست و جو بهینه کنید.

در نتیجه در این خصوص باید به اصول و راهکار های کلیدی ارائه شده برای نوشتن یک محتوای سئو شده نهایت دقت را داشته باشید تا بتوانید با کمک آن ها مقاله ای را بنویسید که برای موتور های جست و جو بهترین نتایج را به دنبال داشته باشد.

محتوای-سئو-شده-۱

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • مسعود سرمد ژانویه 28, 2023 :: 3:05 ب.ظ
  0 0

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • جعفر حبیبی ژانویه 30, 2023 :: 11:55 ب.ظ
  0 0

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 • علی اکبر نامور ژانویه 31, 2023 :: 5:35 ق.ظ
  0 0

  واقعا لقب امپراطور رابطه لقب شماست

 • امین اکبری فوریه 1, 2023 :: 9:25 ب.ظ
  0 0

  خیلی خوشحالم که هستین

 • وحید عسکری فوریه 3, 2023 :: 8:50 ب.ظ
  0 0

  خیلی عالی بود

 • ایمان شعبانی فوریه 5, 2023 :: 6:05 ق.ظ
  0 0

  هزینه مشاورتون چنده؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *