ثبت نام

تبلیغ یار

پیج های پرطرفدار اینستاگرام

tabliqyar65

٨ حساب اينستاگرام با بیشترین فالوئر و آنچه که بازاریابان می توانند از آنها یاد بگیرند

پس از اینکه فیسبوک Instagram را در سال 2012 خریداری کرد، این برنامه به یک شبکه اجتماعی سرگرم کننده برای شخصیت ها و عکس های سلفي  تبدیل شد: در واقع يك پلت فرم برتر بازاریابی برای محتوای بصری.

اين برنامه داراي  به روز رسانی های متنوع مانند ویدیو، داستان ها و IGTV مي باشد،از اين رو Instagram اکنون دارای بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه است که روزانه حدود یک ساعت در اين برنامه به سر مي برند. محبوبیت Instagram اجازه می دهد تا بسیاری از مارک ها ارتباط عاطفی با يك سري ازمخاطبان ايجاد كنند و برخی از اين برندهاي تجاری از لحاظ جذابیت و ارتباط با  کاربراني كه داراي ده ها ميليون فالوئر هستند بسيار موفق مي باشند.

بیایید محتواي این هشت برند را كه داراي بیشترین فالوئر اینستاگرام هستند را بررسي كرده تا دقیقا بدانیم که چطور ساخته شده اند.

توجه:این پست در مورد حساب های تجاري با بیشتر فالوئر اينستاگرام است. هشت حساب Instagram با بیشتر پیروان متعلق به افراد مشهور هستند، اما از آنجا که موضوع ما بیشتر درباره بازاریابی مي باشد تصميم گرفتيم كه بيشتر از حساب هاي مربوط به موضوع برند ها استفاده كنيم.

حساب هاي اينستاگرام با بيشترين فالوئر

 • Instagram
 • National Geographic
 • Nike
 • Real Madrid
 • 9GAG
 • NASA
 • NBA
 • Chanel

ايده هاي بازاریابی باتوجه به حساب های اینستاگرم با بيشترين فالوئر

 1. Instagram

تعداد فالوئر: 246 میلیون

Instagram نمونه ای عالی برای مارک هایی است که واقعا می خواهند مخاطبان خود را در برنامه خود قرار دهند،. Instagram با به تصوير كشيدن و  انتشار محتاطانه محتواي کاربران بر روی پروفایل خود، نشان می دهد که فالوئر خود را که مردم عادي هستند، می توانند پتانسیل خلاق و هنری خود را بر روی پلت فرم ببینید. این حساب، برندها و کاربران عادي اينستاگرام را تحت تاثير قرار ميدهد تا وقت و تلاش لازم را برای جذب محتوا بصری داشته باشند تا سريع توجه مخاطبان را جلب کنند.

اينستاگرام با انتشار داستان ها و نمایش IGTV در زمينه تبليغ افراد مشهور، حیات وحش و سایر موضوعات مرتبط با فرهنگ فعاليت هاي خوبي انجام مي دهد. آنها محتوای اصلی بخشي از سريال را پست می کنند، اما پست ها از ديدگاه بيننده ها بيشتر يك داستان است تا یک آگهی تبليغاتي، از اينرو موجب علاقه بیشتر براي نمایش می شود.

اینستاگرام نشنال جئوگرافی

 1. National Geographic

تعداد فالوئر : 90.1 میلیون

National Geographic با استعداد ترین عكاسان در جهان را به كار ميگيرد ، بنابراین پست هاي اينستاگرام آن ها بيشتر از مناطق مشهور، منظره های شهر و زندگی الهام ميگيرد. اما تصاویر خیره کننده تنها دليل جذب بيش از ٩٠ میلیون فالوئر نمي باشد.

National Geographic یک مجله تاریخی است که به خاطر روزنامه نگاری معتبر و قصه گویي معروف شناخته شده است، به طوری که در هر پست ، آنها می توانند روایت جذاب در مورد عکس یا ویدئو ارائه دهند، اين روايت معمولا به شیوه ای تعريف مي شود که موجب  آگاهی فالوئرها از مسائل  مربوط به محیط زیست مي شود.

National Geographic همچنین  از Instagram Stories، Archives of Stories، IGTV برای جلب توجه  به سوي مقالات و ویدیوهای برجسته در وب سایت خود استفاده می کند.آن ها همچنین می دانند كه فالوئرهايشان ترجيح نميدهند كه برنامه را ترك كنند.از اين رو، به جای استفاده از تصاویر جنجالی و کپی کردن لينك جهت بازديد مردم از وب سایت خود، آنها در واقع مقاله یا ویدیو را در story خود و نمایش های IGTV خلاصه می کنند.

برای بازاریابها، استراتژی اینستاگرام National Geographic نشان مي دهد که برقراري ارتباط با مخاطبان در جایی که هستند، بسیار مهم است ،در اين صورت  آنها را مجبور نميكنيد به جايي بروند كه شما ميخواهيد،و اين همان چيزي است كه National Geographicانجام ميدهد. در نهايت اگر مردم  به وب سایت تان نيز سر زدند بسيار عالی است.

اینستاگرام نایک

 1. نایک

تعداد فالوئر: 79.5 میلیون

در صنعت تبلیغات، نایک در زمينه تبليغات انگيزه آفرين شناخته شده است كه  ورزشکاران را براي اعتقاد به خود و كاري كه به سختي انجام ميدهند تحت تاثير ميگذارد.در Instagram،  نماد محتواي برندها این موضوع را دنبال می کند، اين كار را با پست هايي در قالب فیلم های کوتاه، مستند، و فیلم ها و عکس های الهام بخش انجام ميدهد نايك همچنین از Instagram برای به روز رسانی فالوئرهاي خود به كمك انتشار اخبار سریع در مورد دنیای ورزش استفاده می کند، و ثابت می کند که آنها عمیقا به منافع و خواسته های مخاطبان خود می اندیشند.

اینستاگرام رئال مادرید

 1. رئال مادرید

تعداد فالوئر : 62.1 میلیون

رئال مادرید، مسلما محبوب ترین تیم فوتبال در جهان است، بنابراین اینستاگرام بيشتر پست هاي مربوط به محبوبیت تيم ازجمله امتياز ها و نقل و انتقالات را به روز رساني ميكند.

اما در مقایسه با تیم های دیگر تنها راه جذب بيشترين فالوئر،  به روز رسانی های استاندارد نیست. آنها بيشترين فالوئر هاي خود را از طريق به نمايش گذاشتن فعالیت های روزمره تیم  و تمرین های بازيكنان در IGTV به دست آورده اند. از بین بردن موانع بین طرفداران و بازیکنان موجب شده است تا طرفداران رئال مادرید احساس كنند  که در واقع بازیکنان مورد علاقه خود را به اندازه ي لازم مي شناسند،كه اين امرروابط صمیمی و وفاداری بین آنها را توسعه می دهد.

اینستاگرام 9gag

 1. 9GAG

تعداد فالوئر: 46.3 میلیون

با انتشار تعداد زیادی فیلم سگ، گربه و کودک، منابع SpongeBob و جوک هایی که تقریبا قابل مقایسه با یکدیگر هستند، 9GAG یکی از جالب ترین حساب ها در Instagram است.

داستان های آن در اينستاگرام و آرشيو اينستاگرام  به خوبی مخاطبین خود را جذب ميكند ،  آنها یک نظرسنجی را در مورد موضوعات مختلف مطرح می کنند که هرکسی ميتواند پاسخ دهد  مانند “سوپ غذا است یا نوشیدنی؟” و “آیا شما به گذشته یا آینده سفر می کنید؟” .

آنها همچنین داستان های Instagram را برای هدايت به سوي وب سایت خود به كار ميگيرند.براي اين كار مثلا از فالوئرها ميخواهند براي يافتن پاسخ سوالي كه نام فيلم تنها با ايموجي پرسيده شده،بر روي لينك موجود كليك كنند.. در IGTV، آنها باعث ایجاد تعامل بیشتر با برند و طرفداران مي شوند،در اين زمينه از طريق نمايش زنده سوال و پاسخ طرفداران انجام مي شود.از انجا که تنها پلت فرم پخش آنلاین در این لیست، 9GAG مي باشد  به بازاریاب ها توصيه ميکند که پخش زنده موجب  تعامل با مخاطبان ميشود كه اين به نوبه ي خود سبب افزايش فالوئر ميگردد.

اینستاگرام ناسا

 1. ناسا

تعداد فالوئر : 34.7 میلیون

مشاهده ي پست هاي مربوط به  ناسا در اينستاگراو باعث می شود کمی احساس فضانوردي كنيد! در اين صفحه شما مشاهدات صمیمانه ای را در مورد سیارات مختلف، صور فلکی و ابرنواخترها در کهکشان راه شیری تجربه خواهید کرد که همه آنها توسط فضاپیمای ناسا و تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده است. داستان های اينستاگرام ناسا، آرشیو داستان ها، و کانال IGTV نیز فالوئر خود را در مورد فضا،  مانند دیدگاه خورشید و زمین، جستجو برای زندگی در فضا و فناوری ناسا آگاه مي سازد.

محبوبیت ناسا در Instagram ثابت می کند که شما واقعا می توانید محتوای آموزشی ایجاد کنید که هرگروه سني بتواند از آن استفاده كند.

اینستاگرام NBA

 1. NBA

تعداد فالوئر : 30.1 میلیون

از آنجا که بسکتبال تنها هفتمین ورزش محبوب در جهان است، ممکن است تعجب كنيد که ليگ ورزشي NBA  داراي بيشترين تعداد فالوئر اینستاگرام است. اما پس از تجزیه و تحلیل استراتژی آن ها را در اینستاگرام، موفقیت آنها در برنامه را كاملا حس خواهيد كرد.

بسیاری از پست های اینستاگرام NBA شامل بهترین بازی های هر تیم و بازیکن خاص است. و با ارسال یک نمایش عالی از ستاره ها و نمایش های خاص در Instagram، محتوای NBA در اختيار همه تیم های هوادار و تیم های ستاره اي قرار ميگيرد،  و تقريبا به دست هرطرفدار بسکتبال در جهان می رساند. اما NBA تنها بر این استراتژی شخصی سازی هوشمندانه برای به حداکثر رساندن دسترسی به اينستاگرام بسنده نميكند. آنها همچنين بخش پرسش و پاسخ نيز دارند و ویدئوهای پشت صحنه از امکانات تیم را در داستان های Instagram خود و آرشيو داستان ها برای دسترسی به طرفداران  به نمایش می گذارند. بسکتبال حدود سه میلیارد طرفدار  کمتر از فوتبال دارد ،اما دلیل اینکه NBA پنج میلیون نفر بیشتر از لیگ قهرمانان فالوئر اينستاگرام دارد اين است كه  NBA می داند چگونه محتوای خود را شخصی سازی کند، و موانع بین طرفداران و بازیکنانشان را از بین می برد.

اینستاگرام چانل

 1. Chanel

فالور: 29.3 میلیون

شانل، از معروف ترین خانه های مد اروپا که میراثی از بانوی جاودان و فراموش نشدنی کاریزماتیک دنیای مد و لباس قرن بیستم یعنی  گابریل کوکو شانل است، این شرکت امروزه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین موسسات طراحی مد و لباس زنانه، شناخته می‌شود.

چه کسی دوست ندارد كه هر هفته از نوستالژی استفاده کند؟ با این حال chanel تصميم گرفته است كه اين كار را انجام دهد. آنها از طريق ارسال اگهي هاي قديمي از نوستالژی در سراسر جهان ،بين مد قديم و مد روز مقايسه انجام مي دهند.كه روند  مد هاي قديمي تحریک کننده است. بهره گیری از قدرت گذشته یکی از موثرترین راههای ایجاد پاسخی احساسی از مخاطبان شما و ایجاد ارتباط با آنها است. با توجه به این موضوع، نوستالژی همیشه باید در بازاریابی شما وجود داشته باشد.

در آخر به این موضوع اشاره میکنیم که ما آماده ارائه مشاوره و خدمات مرتبط در حوزه مارکتینگ در اینستاگرام و افزایش محبوبیت برند شما در این شبکه اجتماعی هستیم

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *