ثبت نام

تبلیغ یار

شروع نمایشگاه ایران پلاست 12

iranplast12-iranfair

شروع نمایشگاه ایران پلاست 12

به گزارش خبرنگار نیپنا، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست صبح امروز (دوشنبه 2 مهرماه) با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت، سید رضا نوروززاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، جمعی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی و فعالان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به صورت رسمی افتتاح شد.

ایران پلاست دوازدهم

با شعار «رونق کسب وکار جهانی صنعت پلاستیک» و حضور 665 شرکت داخلی  وخارجی برگزار می‌شود .شرکت‌هایی از 15 کشور دنیا شامل بلژیک، آلمان،  یونان، هند، صربستان، ایتالیا، هلند،کره ، اتریش، سوئیس،  تایلند،  قبرس، ترکیه، تایوان، چین در این نمایشگاه حضور دارند.

کل فضای مفید نمایشگاهی بیش از ۳۰ هزار متر مربع است که سهم مشارکت‌کنندگان داخلی از این میزان، ۲۷ هزار متر با ۵۰۰ شرکت و سهم مشارکت‌کنندگان خارجی ۲ هزار و ۵۰۰ متر با ۱۶۵ شرکت است، ضمن آن‎که فضای باز نمایشگاهی در این دوره بیش از هزار و ۱۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است.

در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست مذاکرات و نشست‌های رودررو میان فعالان صنایع پتروشیمی ایران و دیگر کشورها همچون ترکیه برگزار خواهد شد، همچنین چهار همایش جانبی با حضور اتحادیه‎ها و شرکت‎های داخلی و خارجی فعال در صنعت پلاستیک در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‎شود.

در این دوره از نمایشگاه از مدیران نمایشگاه‎های آلمان، میلان ایتالیا، عرب پلاست و افغان پلاست برای حضور در ایران دعوت به‎عمل‎آمده است.

نمایشگاه بین‎المللی ایران پلاست

به دنبال فراهم کردن زمینه‎ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۲ تا ۵ مهرماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16:30در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

براساس توافق با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران پلاست تا سال 1400 در محدوده تاریخ فعلی تثبیت شد.به این ترتیب این نمایشگاه هرسال در همین تاریخ برگزار خواهد شد و مشارکت کنندگان نمایشگاه می توانند برای حضور در دوره های آتی از هم اکنون برنامه ریزی کنند.دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 2 تا 5 مهر 1397 در محل نمایشگاه های بین المللی ایران تهران برگزار می شود.
تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *