ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

مهم ترین روش های تبلیغات در اینستاگرام

تبلغات در اینستاگرام (۲)

مهم ترین روش های تبلیغات در اینستاگرام

از زمانی که وبلاگ ها شروع به فعالیت کردند زمینه های بازاریابی اینترنتی اوج گرفت. اینستاگرام در حال حاضر یکی از اپلیکیشن های است که از طریق تبلیغات اینترنتی فعالیت می کند در نتیجه تا کنون به یک معدن طلا برای تبلیغ کنندگان تبدیل شده است. این اپلیکیشن یک اپلیکیشن رایگان است در نتیجه تبلیغات در آن برای بسیاری از کسانی که به دینبال یک راه حل ارزان در تبلیغات هستند بسیار مناسب است. امروزه تنها تبلیغات در اینستاگرام مهم نیست بلکه روش های نوین که بتوانید بازار یابی درستی را انجام دهید اهمیت بیشتری دارد.

این پلت فورم یکی از جدید ترین اپلیکیشن های است که به تازگی در بازار ایران رایج شده است در نتیجه اغلب تعداد زیادی از افراد هم دارای صفحاتی در آن هستند. اگر بتوانید روش های نوین تبلیغاتی در این اپلیکیشن را یاد بگیرید بی شک می توانید در سطح اقتصادی هم از آن استفاده های خوبی کنید. اما به این مسئله فکر کنید که تنها شما از این اپلیکیشن استفاده نمی کنید بلکه کسان دیگری هم در زمینه های کسب و کار شما هستند که از اینستاگرام به عنوان یک وسیله تبلیغاتی استفاده می کنند به همین جهت باید در ابتدا به فکر پیدا کردن روش های نوینی برای تبلیغات در این اپلیکیشن باشید.

یکی از سوال های که پیش می آید در اینستاگرام، چگونه می توان افراد تاثیر گذار را پیدا کرد و آنها چگونه می توانند به ما کمک کنند؟ بی شک شما برای اینکه بتواند افراد تاثیرگذار را پیدا کنید باید به بیشتر شرکت ها وآژانس های تبلیغاتی مسلط باشید که معمولا این شرکت ها دپارتمان های تخصصی در اینستاگرام دارند اما اگر شما خودتان می خواهید که کارهای تبلیغاتی خود را انجام دهید باید به۵ روش زیر مسلط باشید:

تبلغات در اینستاگرام

۱- یکی از روش های تبلیغات در اینستاگرام این است که آن ها را تلگرام kik کنید

یکی از روش های تبلیغات در اینستاگرام این است که kik کنید با استفاده از این رو می توانید بدون داشتن اطلاعات مخاطب خود اطلاعات مورد نظر خود را به گوش آنها برسانید. این راهکار در تلگرام عوض شده است و با گذاشتن ID انجام می شود. با استفاده از ایدی می توانید یک فرد را در تلگرام پیدا کنید. اگر می خواهید با اینستاگرام در ارتباط باشید سعی کنید که یکی از روش های زیر را در کنار آن انتخاب کنید.

۲- بدانید که چه مدت پست های تبلیغاتی شما روی پیچ قرار می گیرد:

بر خلاف پست های ارسالی در وبلاگ ها که به مدت طولانی بر روی یک صفحه قرار می گیرند. اما اینستاگرام قوانین مخصوص به خود را برای پست ها دارد و برای کسانی که پست هایی را در صفحات خود قرار می دهند معمولا یک بازه زمانی خاص را تعیین می کند. به همین دلیل شما نیاز دارید که بدانید چه زمانی باید پست های خود را آپدیت کنید. معمولا صفحات اینستاگرام که تعداد زیادی مخاطب دارند تعرفه های تبلیغاتی را هم در پیچ خود قرار می دهند که این تعرفه ها نسبت به نوع پیج ها هم متفاوت خواهد بود.

می توانید از یک صفحه اینستاگرام درخواست کنید که تبلیغات شما را در ساعت مشخصی بر روی یک پیج قرار دهد تا افراد بیشتری بتوانند آن را ببینند. اما سعی کنید که این بازه یک بازه شلوغ از زمان بازدید مخاطب ها باشد. معمولا ساعات نیمه شب یا تعطیلات رسمی نمی توانند زمان خوبی برای تبلیغات باشند. البته شما می توانید چند بار یک تبلیغات را ری پست کنید تا تعداد بیشتری از افراد آن تبلیغ را ببینند. نیازی نیست که هر بار یک تبلیغ جدید بسازید می توانید از یک تبلیغ چند بار هم استفاده کنید در صورتی که اگر بتوانید تبلیغ های متفاوتی بسازید بی شک تعداد مخاطب های پیج شما بالا می رود.

تبلغات در اینستاگرام

۳- یکی از روش های تبلیغ در اینستاگرام قرار دادن لینک بیو در صفحه اینستاگرام است:

قرار دادن لینک بیو در صفحه اینستاگرام یک پیج پر مخاطب با تعداد زیاد فالور می تواند به نفع شما باشد. تنها لینیکی که می تواند به راحتی در دسترس مخاطب ها قرار بگیرد همان لینکی است که در بیو قرار می گیرد. می توانید از لینک کانال رسمی خود در تلگرام هم استفاده کنید و این لینک را به عنوان نمونه اصلی قرار دهید.

۴- با خرید تبلیغات طولانی مدت اینستاگرام تخفیف بگیرید:

اگر شما بتوانید از تبلیغات اینستاگرام به مدت طولانی استفاده کنید می توانید از تخفیفات آن بهره مند شوید. این تبلیغات معمولا به مدت طولانی در اینستاگرام قرار می گیرند و شما می توانید برای هر بازه که تبلیغات خود را تمدید می کنید بپرسید که این تبلیغات در چه مدت زمانی نمایش داده می شود. البته برخی از صفحات اینستاگرام هم هستند که به صورت رایگان لینک کانال شما را در بیو خود قرار می دهند البته به شرطی که شما هم لینک آن ها را قرار دهید و از این طریق برای هم فالور بگیرید. اگر می خواهید که از تبلیغات مالی اینستاگرام استفاده کنید زمانی که قیمت دستتان آمد بپرسید که این تبلیغات باید به صورت ماهیانه تمدید شوند یا هفتگی و بابت هر بار تمدید چقدر شما شامل تخفیفات خواهید شد.

۵- در مورد دیگر آگهی دهند گان سوال کنید :

زمانی که می خواهید آگهی خود را در اینستاگرام منتشر کنید تنها به یک صفحه بسنده نکند بلکه در مورد سایر آگهی دهندگان هم سوال کنید ممکن است که صفحات دیگر آفرهای بیشتری را برای شما در نظر گرفته باشند. همچنین در صورتی که سایر آگهی دهندگان را بشناسید می توانید به مراتب رقبای خود  را هم بیشتر بشناسید.

 

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *