ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

معرفی ترفند های تبلیغاتی برای جذب بیماران در کار پزشکان

ترفندهای تبلیغاتی

معرفی ترفند های تبلیغاتی برای جذب بیماران در کار پزشکان

پزشکان هم مانند سایر مشاغل گاها برای افزایش بازار کار خود ورونق دادن به کسب وکار دست به تبلیغاتی برای جذب مشتری ها می زنند تا به وسیله آن ها بتوانند تعداد بیشتری از بیماران را جذب کنند. این تبلیغات می تواند به وسیله تبلیغات اینستاگرامی واینترنتی باشد یا به وسیله تبلیغاتی مانند کارت ویزیت های زیبا انجام شود یا هر ترفند تبلیغی دیگری که در سایر مشاغل هم می بینیم. گاها تبلیغات پزشکان را در مجله های سلامت می بینم که می توان گفت به دلیل اینکه این مجله ها مخطبان بیمار زیادی دارد می تواند یکی از بهترین راه ها برای جذب بیماران باشد.

در ۵ سال اخرین این تروفند ها کارایی بیشتری نسبت به گذشته پیدا کردند وپزشکان بیشتر به دنبال ایده های جدید تبلیغاتی بودند. معمولا پزشکان نوپا با مطب های کوچک تر سعی دارند که از ایده ها بیشتر استفاده کنند.

ترفندهای تبلیغاتی

۱- با پزشکان با سابقه همکاری کنید تا معروف شوید

یکی از تروفند های پزشکان جدید همکاری با پزشکان با سابقه تر می باشد تا بتوانند خود را در کنار سایر پزشکان معرفی کنند و پس از معروف شدن به صورت مستقل کار کنند. در واقع این پزشکان سعی می کنند که مبلغ پزشکان دیگر را تکیمل کنند و آن ها هم در تکمیل کردن مبلغ پزشکان نوپا آنها را کمک می کنند.

۲- موقعیت تبلیغات مکان محور

مثلا شما یک پزشک هستید و می خواهید در یک نمایشگاه مرتبط با رشته خود شرکت کنید اگر بتوانید در این نمایشگاه یک غرفه داشته باشید و برای خدمات خود تبلیغ کنید می تواند یک موقعیت عالی برای شما باشد باید در راستا این موقعیت ها را به هیچ عنوان از دست ندهید. حتی اگر شرکت در این نمایشگاه ها برای شما هزینه داشه باشد اما پس از مدتی می تواند برگشت پول بیشتری را برای شما داشته باشد.

۳- یک وب سایت کارامد را بسازید

شاید بتوان گفت خدمات اینترنتی به اندازه خدمات حضوری می توانند برای شما سود اوری داشته باشند. سعی کنید که از نمونه کارهای خودتان عکس بگیرید و آن ها را توی پیج شخصی خود منتشر کنید . این عمل نشان می دهد که اولا شما یک پزشک حرفه ای هستید و ثانیا بیان می کند که شما می توانید با مشتری های خود ارتباط خوبی را برقرار کنید . سعی کنید یک وب سایت شخصی برای خود بسازید بخصوص که این کار نیاز به هزینه زیادی هم ندارد.

۴- پیام خود را به گوشی بیماران برسانید:

تراکت ها و کارت ویزیت سال هاست که به عنوان لازم تبلیغاتی استفاده می شود واز راهکارهای قدیمی ارتباط با مشتری ها محسوب می شود اما امروزه هم از این کارت ویزیت ها استفاده می شود و هنوز هم این کارت ها جایگاه تبلیغی دارند پس حتما یکی از چیزهایی که باید یک پزشک در ابتدای کار برای تبلیغات خود باید از آن استفاده کند استفاده از تراکت ها وبرگه های ویزیت می باشد که می تواند کمک بسیار زیادی را در جهت آشنایی بیماران با کند. شما کند.

ترفندهای تبلیغاتی۵- یک راه تماس با بیماران ایجاد کنید:

امروزه می بینیم که بیشتر پزشکان در شبکه های مجازی یک صفحه مختص به خود را دارند این عمل باعث می شود که آنها یک راه ارتباطی جداگانه را برای خود با بیماران ایجاد کنند. عملا داشتن یک راه ارتباطی جداگانه برای ارتباط با بیماران باعث می شود که شما بتوانید با بیماران خود ارتباط نزدیک تری را ایجاد کنید همین می تواند عاملی در پیشرفت شغل وحرفه شما باشد و تعداد بیشتری بیمار را جذب کنید . معمولا داشتن یک راه جدا برای ارتباط با بیماران نشان دهنده صمیمی بودن َشما با آنها می باشد.

۶- وقتی که کارها را انجام می دهید نتیجه هر کدام را به صورت جداگانه بررسی کنید:

یکی از مهم ترین چیز هایی که در هر شغلی می تواند باعث موفقیت شود این است که شما نتایج کارها را بررسی نمایید. عملا هر راهی که میروید تا شما را به مقصد نهایی یعنی موفقیت در شغل حرفه ای شما نزدیک تر کند در انتها تنایج به دست آمده در این مسیر تدریجی را بررسی کنید. فراموش نکیند که ارزیابی های شغلی همیشه شما را به مقصد نزدیک تر می کنند و بی هوا نباید یک کاری را شروع کنید و به آن ادامه دهید زیرا باعث می شود که هم وقت وهم هزینه شما تلف شود.

۷- از راه کار بیمه استفاده کنید

یکی از چیزهایی که امروز در بین تمامی اغشار جامعه استفاده می شود پوشش بیمه است و تقریبا تمام افراد از یک بیمه خاص استفاده می کنند امروزه بیشتر پزشکان ویزیت های خود را ازاد کردند و اکثرا از پوشش بیمه استفاده نمی کنند اما پوشش بیمه تا حدود زیادی می تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کند چون در شرایطی که همه این کار را نمی کنند اگر شما بتوانید مدتی با پوشش بیمه هزینه ویزیت را پایین بیاورید می توانید در بین سایر پزشکان یک معیار کاری خوب برای شما باشد.

۸- برای خود یک بانک اطلاعاتی تهیه کنید

شاید از نظر بسیاری از افراد این عمل کاملا بی فایده باشد اما اصلا چنین نیست. ثبت اطلاعات بیماران می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند، شما می توانید بعدها از همین اطلاعات ذخیره ای خود استفاده کنید همچنین این اطلاعات را می توانید در پیج شخصی خود انتشار دهید تا بتوانید به وسیله آن مهارت خود را در زمینه ی شغلی خود نشان دهید.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *