ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

مزایای ساک های تبلیغاتی برای معرفی یک محصول!

۶۱

مزایای ساک های تبلیغاتی

مزایای ساک های تبلیغاتی

این روزها، محصولات و هدایای تبلیغاتی، تنوع بسیار زیادی دارند. شما می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود هر کدام از آنها را که به احاظ بودجه و سایر موارد، مناسب شما و مخاطبان ‌تان است را انتخاب کنید. تبلیغات در دنیای امروز، بسیار متنوع گشته. نه تنها در فضاهای دیجیتال، بلکه در رسانه‌های چاپی و رسانه‌های اجتماعی نیز می ‌توانید تبلیغات مربوط به کسب و کار خود را قرار دهید. امروزه هنوز هم می‌توان از تبلیغات فیزیکی و سنتی برای افزایش فروش و بهبود بازاریابی کسب و کار استفاده های مفید برد.

یکی از متدهای  تبلیغات، تبلیغ کردن بر روی بسته بندی‌ و پاکت آماده محصول به مشتریان می باشد . فروشگاه‌ های بزرگ را پیش خود تصور کنید که محصولات فیزیکی جهت فروش عرضه می کنند . این دسته از کسب و کارها، بایستی  به فکر راهکاری مناسب برای تحویل محصول به دست مشتری باشند.

نخستین چیزی که عموماً به ذهن هر شخصی می ‌رسد، استفاده از ساک‌ دستی کاغذی و ساک دستی پارچه ‌ای به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد است.  ساک دستی پارچه ای، انتخاب بهتری است و می تواند مزایا و منافع زیادی به همراه داشته باشد . چه برای تحویل محصول به مشتری، چه جهت تبلیغات خود در آینده ، می‌ توانید ساک دستی پارچه ای را در ذهن داشته باشید  و اطمینان حاصل نمایید که روش تبلیغاتی خوبی را انتخاب نموده اید .

مزایای ساک های تبلیغاتی
مزایای ساک های تبلیغاتی

مزایا و منافع استفاده از ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای ، یکی از اقلامی است که می ‌توانید به عنوان تبلیغات، روی آن حساب کنید. حتما ضروری نیست که این ساک دستی سوزنی ، توسط خود شما به دست مشتری برسد. لزومی ندارد که حتما محصولی جهت فروش داشته باشید تا آن را در پاکت پارچه ای قرار بدهید. شما قادر می باشید که ساک دستی پارچه ای مورد نیاز برای فروشگاه‌ های مختلف را تهیه کرده و از آن ها بخواهید که با این روش، توزیع آن ها را بر عهده بگیرند.

به نظر می آید که این روش بسیار بهتری می باشد و بهره وری بیشتری دارد

استفاده از ساک دستی پارچه ای برای تبلیغات، مزایای مختلف و متعددی دارد از جمله این که :

۱. ساک دستی پارچه ای کاربردی و کاملا لازم است.

ساک دستی پارچه ای کاملا کاربردی و مورد احتیاج هر کسی است. همه ی ما زمانی که به خرید می ‌‌رویم با چندین و چند عدد کیسه ی پلاستیکی به خانه برمی گردیم . ساک دستی پارچه ای می ‌تواند جایگزین و آلترناتیو خیلی خوبی برای این همه پلاستیک به حساب بیاید . بیشتر افراد، یک ساک دستی پارچه ای در کیف خود به همراه دارند  تا از مصرف بی ‌رویه ‌ی پلاستیک جلوگیری نمایند . از این فرصت استفاده نمایید  و نام تجاری خود را به همه دوستداران طبیعت معرفی کنید.

۲. ساک دستی پارچه ای برای مدت زمان زیادی قابل استفاده است .

ساک دستی پارچه ای جهت مدت ‌های طولانی مورد استفاده قرار می ‌گیرد به خاطر این که عمر زیادی دارد و  با دوام است. علاوه  بر دوام، برای همه اقشار قابل استفاده می باشد . به همین علت ممکن است که ماه‌ ها و حتی سال‌ ها دست مخاطبان شما باقی بماند. در حقیقت  با صرف هزینه ی اندکی، قادر خواهید بود که به مدت دست کم  یک سال، نام و نشان تجاری خود را به دیگران نشان دهید و کسب و کار، خدمات و محصولات ‌تان را تبلیغ کنید.

مزایای ساک های تبلیغاتی
مزایای ساک های تبلیغاتی

۳. ساک دستی پارچه ای دوستدار طبیعت است  و طرفداران طبیعت عاشق آن هستند .

در حال حاضر همه ‌ی ما بیشتر از همیشه به حفظ محیط زیست اهمیت می ‌دهیم. یکی از راهکارهای فوق العاده و عالی جهت حفظ  محیط زیست، کمتر کردن مصرف پلاستیک می باشد . کیسه‌ های پلاستیکی، یکی از مضرترین مواد برای آینده‌ ی طبیعت هستند. بایستی تا جایی که توانش را داریم ، از این کیسه‌ های پلاستیکی استفاده نکنیم. ساک دستی سوزنی جایگزین خوبی برای این کیسه ‌ها است.

با عرضه ی ساک دستی پارچه ای به عنوان هدیه، هم خودتان گام مهمی در جهت حفظ محیط زیست بر می ‌دارید هم برای دیگران، فرهنگ ‌سازی می ‌کنید. این عمل ، به مخاطبان نشان خواهد داد که برای طبیعت ارزش و احترام قائل هستید  و مسلما کسی که به طبیعت احترام می‌ گذارد، برای پول و وقت و انتخاب مشتری هم احترام و  اهمیت قائل است.

۴. ساک دستی پارچه ای قابل شست و شو می باشد .

ساک دستی پارچه ای را در صورت کثیف شدن می ‌توان بارها شست و دوباره استفاده نمود. در صورتی که  کیفیت چاپ خوبی داشته باشد و چنان چه چاپخانه ی معتبری را برای چاپ ساک دستی پارچه ای انتخاب کنید، اطمینان حاصل خواهید کرد که طرح و رنگ و نوشته‌های آن با شست و شو پاک نمی ‌شود.

۵. ساک دستی پارچه ای فضای کافی برای طراحی دارد.

ساک دستی پارچه ای نسبت به بسیاری از اقلام دیگر تبلیغاتی، فضای خیلی بیشتری برای طراحی دارد. چرا که  فضای خیلی بزرگ تری دارد، به سادگی می توانید در طراحی آن خلاقیت داشته باشید. علاوه بر نام برند، لوگو و اطلاعات تماس، قادر هستید که یک طرح اختصاصی جذاب برای مشتریان خود طراحی نمایید . از هر دو طرف ساک دستی پارچه ای می توانید استفاده کنید و در صورتی که مایل باشید می ‌توانید در هر دو طرف آن، طرح مناسبی چاپ کنید.

۶. ساک دستی پارچه ای برای همه ی اقشار جامعه مناسب است.

ساک دستی پارچه ای یک وسیله کاربردی برای اقشار مختلف جامعه است. هر شخصی چه پیر و چه جوان، چه زن و چه مرد، به این ساک دستی نیاز پیدا می ‌کند تا وسایل خود را جابه‌جا نماید . به همین خاطر ، فرقی نمی‌ کند که مخاطب شما را چه قشری از مردم تشکیل می ‌دهند. برای همه می ‌توانید این هدیه تبلیغاتی را تهیه کنید. تنها مسئله ی مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که طراحی و رنگبندی آن، بر طبق نیاز و سلیقه مخاطب هدف‌تان باشد.

مزایای ساک های تبلیغاتی
مزایای ساک های تبلیغاتی

۷. ساک دستی پارچه ای قیمت مناسبی دارد.

یکی از ویژگی‌ های ساک دستی پارچه ای این است که با توجه به ماندگاری قابل قبول و فراگیری کاربرد آن، قیمت خیلی  مناسبی هم دارد. حتی با توجه به ابعاد و جنس پارچه، می ‌توانید هزینه‌ های آن را کاهش دهید. ساک دستی پارچه ای مثل یک بیلبورد متحرک است که در مقابل چشم تعداد زیادی از اشخاص قرار می ‌گیرد. در نتیجه با توجه به گستردگی ای و دایره ی مخاطب زیادی  که دارد، ارزش هزینه کردن دارد و یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند است.

منبع

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *