ثبت نام

تبلیغ یار

مراحل عرضه محصول جدید و ۱۱ توصیه مهم!

مراحل عرضه محصول جدید

مراحل عرضه محصول جدید

مراحل عرضه محصول جدید

هنگامی که کلیه ی چیزهای مورد نیاز جهت معرفی یک محصول جدید را تهیه نمودید، اکنون نوبت پی بردن به توصیه‌های بعدی در مورد شیوه ی معرفی یک محصول کاملا جدید به صورت کامل و جامع می باشد .

مراحل عرضه محصول جدید
مراحل عرضه محصول جدید

۱. اسناد را دم دست‌تان قرار دهید

حتما اطمینان حاصل کنید که اسناد فنی، تاییده‌های دولتی، و مدارک لازم در دسترس هستند . هم چنین، کلیه ی مواردی که هر بار موقع دریافت سفارش موجود می باشند را نیز دم دستتان داشته باشید .

۲. به مشتریان‌تان مهلت بدهید

حتما اطمینان حاصل کنید که مشتریان‌تان به سهولت آن چه را که از طریق محصول‌تان خبر رسانی کرده‌اید، درک خواهند کرد . شما بایستی برای مشتریان‌تان فرصتی مهیا کنید که با استفاده‌ی آزمایشی و رایگان، دانلود رایگان، دمو، و ویدیو معرفی‌نامه‌ی محصول‌تان نسبت به فعالیت‌های شما اطلاعات مفیدی به دست آورند . هم چنین بایستی آزمایش‌هایی مثل نظرسنجی، و مصاحبه برای ارتقاء عرضه‌ی محصول خود انجام دهید.

۳. محصول خود را بسنجید

مشتریان، تحلیلگران، یا دیگر افراد ،در صورتی که محصول‌تان قادر باشد کمک‌شان کند آن چه را به دنبالش هستند پیدا کنند،  همواره محصول شما را به ذهن خواهند داشت. هم چنین بایستی حساب حد و اندازه‌های محصول خودتان را درک کنید، که به شما در تشخیص پیام‌هایی که مشتریان را مطلع می‌کنند کمک شایان توجهی خواهند کرد. ارائه ی شما هیچ وقت متوقف نخواهد شد؛ بلکه به مرور زمان بهبود پیدا خواهد کرد . شما همچنین بایستی در تبلیغات خلاقیت به خرج بدهید تا قادر باشید مشتریان را جذب کرده  و علاقمند کنید.

مراحل عرضه محصول جدید
مراحل عرضه محصول جدید

۴. کمپین راه اندازی کنید

روابط عمومی در پروسه ی بازاریابی نقش خیلی مهمی ایفا می‌کند. شما بایستی از روابط عمومی جهت تبلیغ محصول عرضه شده‌ی خود استفاده نمایید . نباید کلیه ی امور را بگذارید برای دقیقه‌ی نودی که محصول به بازار عرضه شده است . شما بایستی به انتشار برخی اخبار درباره‌ی محصولات‌تان برای مشتری ادامه دهید. آ‌ن‌ها خودشان تشخیص می دهند  که آیا محصول شما حقیقتا تازه و نو است یا خیر. اطلاعات محصول باید آپدیت شده باشد تا مشتریان را در جریان تغییرات اعمال شده قرار دهد.

۵. کارهای متفاوتی انجام دهید

برخی از تبلیغات مشتریان را خسته و کسل خواهد کرد . شما بایستی چیز متفاوت و خلاقانه ای تهیه کنید مانند ویدیوهای جالب و سرگرم کننده، چاپ نظرسنجی یا یک بررسی، گرفتن یک سری عکس جالب یا شعارهای خلاقانه در مورد محصول، که قادر است به مشتریان کمک کند محصول شما را به سادگی به خاطر بیاورند. شما می‌توانید از تریک های بازاریابی استفاده نمایید که منظورشان جلب توجه مشتریان به محصول مورد نظر می باشد . شما می‌توانید به آن‌ها نمونه‌هایی از محصول یا تخفیف‌هایی به هنگام خرید هم بدهید. بعد از آن، می‌توانید از مشتریان سوال کنید که کدام نمونه از محصول را دوست داشتند، تا چه اندازه از محصول رضایت دارند، و خواستار چه تغییراتی در محصول می باشند .

۶. به مشتریان بالقوه ی خود فرصت بدهید

آگاهی داشتن نسبت به شکل رقابتی که درگیر آن هستید می تواند  به موفقیت شما کمک زیادی بکند . شما بایستی با شرکا یا مشتریان احتمالی خود در تماس باشید تا بتوانید محصول خود را به شکلی سریع و موثر تبلیغ نمایید . هرچقدر که افراد ، بیشتر در مورد محصول‌تان صحبت کنند، محصول‌تان بیشتر شناخته خواهد شد. بحث مشتریان بالقوه  در مورد محصول‌تان به قدری با ارزش است که به افراد کمک می‌کند در مورد چیزی که می‌فروشید اطلاعات بیشتری کسب کنند.

۷. وبسایت درست کنید

خیلی از کارآفرینان جهت عرضه‌ی محصولات جدید و تازه ، وبسایت درست می‌کنند. در صورتی که تصمیم دارید،مشتریان در مورد محصول‌تان سریع‌تر چیزهایی بدانند، پس باید وبسایتی طراحی نمایید که در آن بتوانید از مقایسه‌ها، پیشنهادات تبلیغاتی، خصوصیات محصول، و اطلاعات سفارش جهت تبلیغ محصول‌تان استفاده کنید. به ویژه ، بایستی مکان تبلیغ و مکان تماس را که به مردم کمک می کند بازخوردهای خود را به راحتی ارسال کنند ارائه کنید. به علاوه، باید وبسایت‌تان را بهینه سازی کنید تا بیشترین اثری را که فناوری می تواند به جا بگذارد برای خود به ارمغان بیاورید.

شما می‌توانید برای عرضه‌ی محصول جدیدتان وبسایت مختص به خودتان را درست کنید. اما مطمئن شوید که حتما یک تبلیغ خریداری کنید. مکان تبلیغ در وبسایت‌تان بسیار اهمیت دارد و می‌تواند به شما در معرفی کردن محصول‌تان کمک کند.

مراحل عرضه محصول جدید
مراحل عرضه محصول جدید

۸. به بازاریابی آنلاین هم دقت ویژه ای داشته باشید

چنان چه تصمیم گرفته‌اید که محصول خود را به شکل آنلاین بازاریابی کنید، باید دقت داشته باشید که وبلاگ نویسی یکی از مهم‌ترین فرم هایی است که به وسیله ی آن قادر می باشید یک محصول جدید را به شکل موفقیت آمیزی عرضه نمایید. شما بایستی برخی از شهیرترین وبلاگنویسان را از هویت خود مطلع کنید و هم چنین محصول خود را به آن‌ها معرفی کنید. در صورتی که به آن‌ها پیشنهاد کمک بدهید آن‌ها به شما در مسائل مربوط به تبلیغات کمک خواهند کرد.

۹. تایم و سرمایه صرف کنید

شما بایستی جهت عرضه‌ی موفقیت آمیز محصول جدیدتان وقت و پول صرف کنید. در صورتی که می‌خواهید مطمئن شوید که وبسایت‌تان به قدر کافی کاربردی است، بایستی برای آن هزینه نمایید . چنان چه می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که تحقیقات‌تان کامل است، به صرف زمان و وقت جهت دستیابی به یافته‌های بیشتر ، احتیاج خواهید داشت.

۱۰. شفافیت را در کار خود حفظ نمایید

بایستی تبلیغات‌تان واضح و روشن باشد. در صورتی که اطلاعیه‌تان شفاف و واضح باشد مشتریان آن چیزی را که اطلاع رسانی می‌کنید را ساده تر و راحت تر متوجه می شوند. شما بایستی آن‌ها را در جریان کامل خصوصیات، کارکردها، منافع یا قیمت، و … محصول‌تان قرار بدهید. مشتریان خود را در مورد محصولات‌تان گیج و سردرگم نکنید، در این حالت، متوجه نخواهند شد که باید از کجا شروع کنند و به محصول شما روی بیاورند.

۱۱. تماس خود را با مشتریان نگه دارید

پس از فروش محصول‌تان به مشتریان، تماس‌تان را با آن‌ها حفظ نمایید . بایستی اطمینان حاصل کنید که شرکت شما زمان خرید محصولات و پس از آن به مشتریان اهمیت می‌دهد. موسسه‌ی تجاری شما بایستی یک تیم نگهداری حرفه‌ای و علاوه بر این، یک گروه حمایت از مشتریان جهت کمک به مشتریان‌تان هر زمانی که احتیاج باشد در اختیار داشته باشید. شما بایستی اطلاعات تماس ضروری مثل آدرس ایمیل را برای کمک به سهولت تماس برقرار کردن مشتریان برایشان بفرستید . موسسه‌ی تجاری شما بایستی به خوبی کارکنان را در حیطه ی مدیریت تماس‌ها یا درخواست‌های مشتریان آموزش دهد تا دغدغه‌ای در زمینه‌ی جوابدهی به مشتریان وجود نداشته باشد.

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *