ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

سه راهی که به جذابیت تبلیغات کمک می کند

جذابیت تبلیغات۲۲

سه راهی که به جذابیت تبلیغات کمک می کند

برای همه کسانی که تبلیغ می کنند این که بتوانند راهی برای افزایش مخاطب تبلیغات خود پیدا کنند مهم است. راه های زیادی برای جذب کنندگی تبلیغات وجود دارد اما این که شما آنها را بشناسید و سعی کنید که به درستی از آنها استفاده کنید مهم تر است. مهم ترین راه های جذب تبلیغات در این مقاله آورده است. در بین راه های که می تواند به جذابیت تبلیغات کمک کند این راه ها مهم تر به نظر می رسند. تبلیغات اینترنتی امروزه نقش زیادی را در تبلیغات ایفا می کنند. وبلاگ ها پس از شبکه های اجتماعی بزرگ ترین گروه تبلیغات را در شبکه مجازی انجام می دهند. اما اینکه در تبلیغات خود را چگونه در وبلاگ ها قرار دهید اهمیت زیادی دارد.

جذابیت تبلیغات (۱)

 

موضوع وبلاگ مهم ترین نقش را ایفا می کند

شاید برای شما هم سوال باشد که چه چیزی می تواند در بین تمامی شاخص ها جذاب ترین مورد باشد و مخاطب بیشتری را جذب می کند بی شک می توان گفت که موضوع وبلاگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا اولین چیزی که شما در هنگام مشاهده جستجو می بینید موضوع وبلاگ است.

اگر عنوان وبلگ شما جالب باشد بی شک تعداد زیادی از مخاطبین تنها بخاطر عنوان مطلب هم که شده از این سایت بازدید می کنند پس تبلیغات شما سود آور تر خواهد شد. اما اگر عنوان تبلیغات شما کسل کننده باشد پس بی شک کسی هم تمایلی پیدا نمی کند که از آن بازدید کند. پس عملا محتوای درون آن هرچقدر که زیبا باشد بازدید کننده زیادی پیدا نمی کند. پیشنهاد ما به شما این است پیش از آنکه به فکر درج یک محتوای فوق العاده باشید عنوان جذابی را برای وبلاگ خود پیدا کنید.

جذابیت تبلیغات (۲)

ترافیک دومین چیزی است که بازدید کنندگان ایجاد می کنند

اگر می خواهید که بدانید هر سایت چقدر بیننده دارد به ترافیک آن توجه کنید بی شک ترافیک بالای یک سایت نشان دهنده تعداد زیاد مخاطبان آن است. این سایت ها معمولا از سئو خوب و معمولی برخوردار هستند که گوگل هم به عنوان نخستین جستجوگر مطرح دنیا از آنها همایت می کند. سعی کنید که ترافیک سایت خود را با مطالب جذاب بالا ببرید تا مشتری ها یا خواننده ها جذب شوند و بخواهند بیشتر در سایت شما وقت بگذرانند هر چقدر که بیننده بیشتر در سایت باشند گوگل هم به شما رتبه بالاتری می دهد و سئو سایت شما ارتقا پیدا می کند.

موضوع وبلاگ اولین چیز مهمی است که باید حتما سئو سایت به خوبی در آن رعایت شود. معمولا رتبه الکسا و رنک پیج افراد را بیشتر جلب می کند. البته هر چقدر سایت یا وبلاگ شما در لیست جستجو جلوتر باشد بازدید کننده های بیشتری هم پیدا می کند و هر چقدر که پایین تر باشد افراد کمتری از آن بازدید می کند. تلاش خیلی از افراد با رعایت قوانین سئو این است که سایت یا وبلاگ خود را به صفحه اول گوگل بیاورند که بیشترین بازدید کننده را داشته باشند. معمولا درآمدی هم که شما خواهید داشت از همین موضوعات وبلاگ شما سرچشمه می گیرد.

سعی کنید بازدید های خود را افزایش دهید تا بتوانید به برتری در تبلیغات هم دست پیدا کنید. خلاقیت در نوشتن محتوا ها می تواند حرف اول را در تبلیغات شما بزند. بی شک با استفاده از ایده های جذاب می توانید سود اوری سایت خود را دو چندان کنید.

جذابیت تبلیغات (۴)

رتبه سایت مهم است

می توان گفت که رتبه سایت هم در میان معیار های افزایش بیننده و جلب کردن آنها به تبلیغات شما مهم است و همانطور که گفته شد هر چقدر سایت شما در لیست گوگل جلوتر باشد بازدید کننده بیشتری دارد و این جلوتر آمدن در لیست نشان دهنده این است که رتبه سایت شما بهتر شده است. معمولا سایت های که در صفحه اول گوگل قرار می گیرند بهترین سایت های تبلیغاتی هستند که گوگل به آنها بالاترین رتبه را داده است.

برای اینکه شما هم به هدف خود برسید باید سعی کنید که رتبه سایت خود را بالاتر ببرید البته این به این معنی نیست که با استفاده از سئو کلاه سیاه به دنبال تقلب در امر تبلیغات خود باشید بلکه باید با استفاده از روش های روتین این عمل را انجام دهید ممکن است فکر کنید که دسترسی به سئو کلاه سفید یا بهبود رتبه سایت کمی سخت باشد اما اصلا اینطور نیست شما برای دسترسی به یک سئو خوب تنها به مقداری توجه و خلاقیت نیاز دارید که با استفاده از انها نه تنها می توانید به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید بلکه می توانید به اولین عنوان هم تبدیل شوید.

 بعضی از بازدید کننده ها قبل از اینکه به تبلیغات شام اطمینان کنند رتبه بندی سایت یا وبلاگ شما را چک می کنند پس این امر می تواند در موفقیت شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. همانطور که گفته شد رتبه بندی ها شامل الکسا، پیج رنک و غیره می باشد با استفاده از این رتبه بندی ها می توانید رتبه سایت خود را در میان سایر رقبا متوجه شوید.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *