ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید (۳)

سئو کلاه سفید چیست و چگونه می توان سئو کلاه سفید را افزایش داد

سئو کلاه سفید در واقع به روش های اصولی  و صحیح در بالا اوردن سئو مطالب اشاره می کند. سئو معیاری برای طبقه بندی سایت ها می باشد که توسط موتور های جستجوگر مشخص می شود و این معیار ها در بالا امدن و ارتقا سایت بسیار مهم هستند معمولا سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار می یرند که حدود ۷۰ درصد بازدید مخاطبان را شامل می شوند از  گروه سایت هایی هستند که سئو کلاه سفید دارند. معمولا نتیجه گرفتن از سئو کلاه سفید در بلند مدت مشخص می شود وریسکی در مجازات شدن توسط موتور های جستجوگر نخواهد داشت. معمولا کسانی که از سئو کلاه سیاه استفاده کردند یعنی در کار خود تقلب کردند ممکن است سریع تر به نتیجه برسند اما به زودی توسط موتور های جستجو گر شناسایی می شوند وممکن است متحمل خسارات زیادی شوند.

همانطور که گفته شد کسانی که از سئو کلاه سفید در ارتقا بهینه سازی سایت خود استفاده می کنند  از روش های اصولی برای بهینه سازی سایت خود استفاده کردند یعنی در تمامی روش های استفاده شده برای افزایش سئو سایت خود برای موتور های جستجوگر صادق بوده است وبه دنبال تقلب در این امر نبوده اند این افراد ممکن است کمی دیرتر به نتیجه برسند اما ارتقا سئو انها دائمی خواهد بود ومتحمل خساراتی که به دلیل تقلب در افزایش سئو توسط موتور های جستجو گر شناسایی می شود نمی شوند گاها حتی کسانی که از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند پس از مدتی سایت آن ها از حیطه بازدید خارج می شود.

تولید محتوا

تولید محتوا باکیفیت برای سایت

شاید مهم ترین چیزی که بتواند در افزایش سایت شما موثر باشد تولید محتوا با کیفیت مطابق با قوانین سئو می باشد که توسط موتور های جستجوگر این قوانین ارائه می شود و می توان گفت که این قوانین همواره در حال تغییر هستند. کسانی که از مطالب با کیفیت به همراه سئو کلاه سفید استفاده می کنند پس از مدتی توسط گوی سبقت را در زمینه کاری خود از سایر همکاران خود می ربایند حتی این افراد از کسانی که از سئو کلاه سیاه در مدت زمان کوتاهی استفاده کردند به سرعت پیشی می گیرند زیرا در صورت ارتقا رتبه آن ها این سایت ها به صورت دائمی در صفحه اول موتور جستجوگر گوگل قرار می گیرند و در نتیجه می توانند بازدید کنندگان زیادی داشته باشند.

وجود مطالب مرتبط با موضوع سایت که از سئو بالایی در آن ها استفاده شده باشد و محتوا کاملا غنی ومتناسب با نیاز مخاطب می تواند برای یک سایت موثرترین چیز در ارتقا سئو آن باشد زیرا مخاطب پس از ورود به سایت می تواند مطالب مورد نیاز خود را به سرعت دریافت کند این عمل باعث افزایش کلیک بر روی یک سایت می شود این افزایش کلیک به افزایش مخاطب وبیشتر ماندن مخاطب در یک سایت کمک می کند و همین می تواند بهترین عامل در افزایش سئو یک سایت باشد.

سئو کلاه سفید

 

کد نویسی صحیح تگ های موجود در یک سایت

یکی دیگر از چیزهایی که در هنگام وارد کردن یک مطلب باید حتما رعایت کنید کد نویسی های صحیحی است که باید برای سر تیترهای یک متن انجام دهید. این تگ ها به صورت h1 تا h6 می باشند که متناسب با اهمیت یک سرتیتر مشخص می شوند. مطالب درون هر پاگراف را باید با یک سر تیتر مشخص معین کنید این سرتیتر ها هم باعث می شوند که مطالبی را که اماده کرده اید به راحتی در اختیار خواننده قرار بگیرد ویک متن به هم ریخته به نظر نرسد که برای یک خواننده خسته کننده باشد وهم اینکه اهمیت آن پاراگراف در یک متن به راحتی مشخص می شود.

از طرفی یک تگ دیگر هم که باید در یک متن انجام دهید تگ کلمات کلیدی متن می باشد که در یک متن اورده شده است وبیشتر مخاطبان یک مطلب آن تگ ها را در موتور های جستجوگر جستجو می کنند این مطلب می تواند باعث افزایش بازدید صفحات سایت شما شود که می تواند یکی از مهم ترین روش ها برای بالا بردن میزان بازدید سایت باشد. کد نویسی های درست بر اساس بالاترین میزان  جستجو ها در مورد یک کلمه یکی از روش های سئو کلاه سفید در بالا بردن سئو سایت خواهد بود.

 

انتخاب عنوان مناسب

انتخاب عنوان مناسب برای یک مطلب

یکی دیگر از چیزهایی که حتما باید برای بالا بردن سئو یک مطلب بر اساس سئو کلاه سفید استفاده از یک عنوان مناسب برای یک مطلب می باشد که می تواند یکی از مهم ترین روش های ارتقا در بهینه سازی یک سایت باشد. اگر بتوانید از عنوانی استفاده کنید که  بیشتر مورد توجه مخاطبان واقع می شود وبیشتر هم  در مورد آن سرچ های مختلف انجام می شود می تواند یکی از بهترین راه ها برای افزایش بازدید مخاطب سایت باشد بهتر است حتما  این عنوان مناسب را در کلمه کلید خود بیاوردید و در اول جمله آن را استفاده کنید این می تواند کمک بسیار زیادی به افزایش رتبه سئو مطلب شما کند. شاید بتواند گفت یکی از اثر گذار ترین بخش ها در افزایش سئو کلاه سفید استفاده از یک عنوان پر مخاطب می باشد همچنین کلمه کلید مرتبط با آن می تواند در این امر کمک زیادی به شما کند.

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *