ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

راهنمای-خرید-هدایای-تبلیغاتی

چه شرکت هایی نیاز به تهیه هدیه تبلیغاتی کنند؟

این که کدام شرکت خصوصی اولین بار برای جذب مشتری شروع به تبلیغات کرد را کسی به طور دقیق نمی داند. ولی بر هیچ کس پوشیده نیست که تبلیغات در بازاریابی و برندینگ چه نقش مؤثری دارد. برای آغاز فرآیند یک کمپین تبلیغاتی مؤثر، یک برند در درجه اول شروع به شناسایی جامعه هدفی می کند که به تولیدات آن نیاز دارند. تبلیغات در این گروه، با معرفی آن برند و خدمات آن آغاز شده و منجر به افزایش تعداد مشتریان می شود.در آموزش راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی موارد مختلفی را خواهید آموخت ادامه مطلب را دنبال کنید.

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

همان طور که می دانید امروزه فضای زندگی شهری مملو از نشانه های تبلیغاتی  برندهای مختلف است. شرکت ها و مؤسساتی که سعی دارند در جذب مشتری گوی سبقت را از یکدیگر بربایند و به همین خاطر مخاطبان را در محاصره تبلیغاتی قرار داده اند. به همین خاطر هر برندی تلاش می کند ضمن جذب مشتریان جدید، مشتریان سابق خود را نیز حفظ  کند و برای خارج نشدن از گردونه رقابت، اقدام به انجام انواع تبلیغات می کند. این تبلیغات می تواند تبلیغات محیطی، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات، بیلبوردها، تبلیغات آنلاین و یا هدایای تبلیغاتی باشد.راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

بیشتر افراد با تبلیغات سنتی آشنایی دارند. تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی را همه ما دیده ایم و با آگهی های بازرگانی تلویزیون هم به خوبی آشنایی داریم. ولی ویژگی اصلی این دسته از تبلیغات این است که پس از مدت کوتاهی مثلا زمانی که از روبروی بیلبورد عبور می کنیم، یا با تعویض کانال تلویزیونی، از یاد خواهند رفت. در این موارد صحبت از شیوه نوینی از تبلیغات به میان می آید که همان انواع هدیه تبلیغاتی هستند. هدایایی که به واسطه کاربردشان همواره در برابر نگاه مخاطب باقی خواهند ماند. شیوه ای که بر خلاف تبلیغات سنتی نه تنها مخاطب را خسته نمی کند، بلکه استقبال او را نیز در پی خواهد داشت.

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی چقدر در فروش تأثیر می گذارند؟

ایجاد اعتماد و حس دوستی با مشتری، از اصول اولیه برندینگ است. وقتی در یک نمایشگاه تخصصی کاتالوگ مربوط به محصولتان را  همراه با یک هدیه تبلیغاتی در یک ساک دستی تبلیغاتی زیبا و شکیل قرار می دهید و به مشتری ارائه می کنید، و یا زمانی که در دیدارهای رسمی با مدیران شرکت های همکار، تعدادی ست هدیه مدیریتی فاخر به آن ها اهدا می کنید، حس دوستی و اعتماد را در آن ها بر می انگیزید. پس از این مخاطب شما، با هر بار استفاده از آن هدایای کاربردی، ناخواسته برند شما را به خاطر خواهد آورد. و همراه با این یادآوری، حس مثبت صمیمیت با برند شما در ذهن او زنده می شود.

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

همان طور که پیش از این هم گفتیم، بسیاری از کسب و کارها نه تنها برای جذب مشتری جدید، که برای تبدیل مشتریان فعلی به مشتریان وفادار از تکنیک ارائه هدایای تبلیغاتی خاص استفاده می کنند. شیوه ای که تاکنون همواره بازخورد مثبتی را به همراه داشته است.

چه نوع هدیه تبلیغاتی برای برند شما مناسب است؟

برای انتخاب نوع هدایای تبلیغاتی باید به این نکات توجه داشته باشید:

  1. نوع خدمات شرکت
  2. شناخت شما از مشتریان

شرکت تولیدی دارید یا شرکت خدماتی؟

اگر مدیر یک شرکت تولیدی هستید، قطعاً برای ارائه محصول به مخاطب، نیاز به یک پک یا بسته بندی مناسب خواهید داشت. امروزه دیگر از کیسه های پلاستیکی یا ساک دستی های مقوایی بدون نام و نشان برای این کار استفاده نمی شود. و چه بسا استفاده از آن تأثیر منفی بر نگرش مخاطب از برند شما داشته باشد. برای مثال اگر تولید کننده قطعات خودرو، لباس، کفش، لوازم التحریر و محصولاتی مشابه هستید که امکان جای دادن آن ها در یک کیف یا ساک وجود دارد، می توانید ساک دستی تبلیغاتی را انتخاب کنید. ما مجموعه بگیران با سال ها تجربه و تخصص، مشاور و ارائه کننده انواع کیف و ساک تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می کنیم.راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

اگر موسسه شما جزو مراکز ارائه کننده خدمات است، باید در انتخاب نوع هدیه تبلیغاتی توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا مشتریان شما در واقع کالایی را از شما خریداری می کنند که به با چشم دیده نمی شود! بنابراین ضمن آن که ارائه خدمات شرکت باید با در نظر گرفتن خواست مشتریان و توجه به اصول مشتری مداری انجام شود، نیاز به نوعی هدایای خاص تبلیغاتی خواهید داشت.

 

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

موسسات و شرکت های ارائه کننده خدمات، مانند بانک ها، نمایندگی های بیمه، صرافی ها، شرکت های خدمات نظافتی، کارواش ها و مانند آن، می توانند برای ارائه قبض ها یا رسیدها و مدارک کاغذی از یک ساک  دستی کاغذی استفاده کنند؛ و در کنار آن هدایای کاربردی نیز به مشتریان ارائه نمایند. انواع کلاه کتان تبلیغاتی، تی شرت تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی خاص تقویم رومیزی و دفترچه یادداشت تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی می توانند جزو انتخاب های شما باشند. زیرا همه این محصولات به نحو موثری کاربردی هستند، و افراد در هر ساعت از شبانه روز و هر روز از ماه، با استفاده از آن ها برند شما و خدماتی را که از آن دریافت کرده اند، همراه با حس اعتماد و صمیمیت به یاد خواهند آورد. ضمن آن که برخی محصولات مانند دفتر یادداشت یا تقویم و سررسید به دلیل یادداشت های موجود در آن ها، به این زودی دور انداخته نخواهند شد و همواره لوگو و شعار برند شما را در معرض دید مشتری و اطرافیان وی قرار خواهند داد.

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

مشتریان شما جزو کدام گروه افراد هستند؟

اگر به عنوان یک کارآفرین تصمیم به ارائه هدایای تبلیغاتی برای برند خود گرفته اید، در قدم اول باید شناخت کاملی از مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه خود داشته باشید. انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب، بدون شناخت و توجه به شرایط مخاطب امکانپذیر نیست. به عنوان مثال اگر جامعه هدف شما مدیران یک برند تولیدی یا رؤسای یه صنف خاص باشند، ارائه کلاه تبلیغاتی یا ساک پارچه ای، حس ادب و احترام را به مخاطب منتقل نخواهد کرد. در این موارد می توانید از یک ست هدیه مدیریتی یا یک خودکار تبلیغاتی نفیس استفاده کنید.

از سوی دیگر، اگر مخاطبین شما تعداد زیادی از افراد شاغل در یک صنف یا دانش آموزان و دانشجویان  یک موسسه هستند، ارائه این نوع هدایا مقرون به صرفه نخواهد بود. در چنین مواردی می توانید از کلاه نقاب دار یا تی شرت تبلیغاتی استفاده کنید. هر یک از این هدایا در یک کیف تبلیغاتی زیبا و کوچک قرار گرفته و به مخاطب ارائه می شوند. مجموعه آفرنگ جامه با تجربه ای طولانی در زمینه مشاوره و ارائه هدایای تبلیغاتی، شما را در انتخاب و سفارش انواع کلاه و تی شرت تبلیغاتی یاری خواهد کرد.

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی را از کدام شرکت ها می توانید  سفارش بدهید؟

اگر قصد تهیه هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار خود دارید، بهتر است درانتخاب موسسه ارائه کننده آن محصول دقت ویژه ای داشته باشید. توجه کنید که اگر مواد اولیه محصولی مانند تی شرت تبلیغاتی نامرغوب باشد یا لیوان پلاستیکی از مواد اولیه درجه یک تهیه نشده باشد، نه تنها حس احترام و اعتماد مخاطب را به همراه نخواهد داشت، بلکه تأثیری منفی بر نگرش او خواهد گذاشت. همین امر در خصوص هدایای فاخری چون ست هدیه یا ساعت تبلیغاتی نیز صادق است. زیرا در این خصوص، اصل بر کاربردی بودن محصول و استفاده دائمی آن توسط مخاطب است.

راهنمای خرید هدیه تبلیغاتی

وب سایت گیفتو به عنوان یکی از برندهای شرکت آفرنگ، به صورت حرفه ای در زمینه عرضه و مشاره انواع محصولات تبلیغاتی فعالیت می کند. صرفنظر از این که کسب و کار شما در چه حوزه ای فعالیت می کند، می توانید برای تهیه مناسب ترین هدایا برای برند خود با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا شما را در انجام انتخابی مناسب و شایسته برندتان همراهی کنند.

جهت کسب مشاوره رایگان در زمینه تهیه انواع هدایای تبلیغاتی می توانید از طریق شماره تماس ۶۳۴۲۹ – ۰۲۱ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید . سایت تخصصی مشاهده هدایای تبلیغاتی www.gifto.ir در دسترس شما عزیزان می باشد.

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *