ثبت نام

تبلیغ یار

دیجیتال مارگتینگ چیست ؟

رازهای-دیجیتال-مارکتینگ

دیجیتال مارگتینگ :

این روز ها شما هم با کلمه دیجیتال مارکتینگ ( Dijital Marke ) و تبلغات در حوضه آنلاین یا بازار یابی اینترنتی خیلی رو به رو شدین و فهمیدین سهم زیادی از بازار آی تی کشور ایران در اختیار دیجیتال مارکتینگ است در  کلام اول اکثریت مرد بر این باور هستند که این کار به فروش آنلاین و فروش اینترنتی مختص می شود و خروجی این کار مناسب برای شرکت هایی است که در حوزه فروش آنلاین کار می کنند به دنبال دیجیتال مارکتینگ بروند .

این باوره غلط و شاید در بعضی موارد درست باعث می شود تا برای درک بهتر دیجیتال مارکتینگ اکثریت مردم پیگیری نکنند ، ما سعی داریم در سایت تبلیغ یار با زبان کاملا ساده درک کاملی از این حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما دوستان عزیز بدهیم ، پس پیشنهاد می کنم تا اخر این مطلب همراه ما باشید ، شاید شما هم به این نتیجه رسیدین که در حوزه کاری خود نیاز به یک دیجیتال مارکتینگ کار حرفه ای دارید .

این روز ها تمامی مشاغل سنتی در حال وارد شدن به بازار آی تی می باشند و روز به روز سهم بازار آی تی از معاملات و ارائه خدمات بیشتر و بیشتر می شود ، این امر باعث شده تا افراد نیاز به یادگیری دیجیتال مارکتینگ داشته باشند . اما این کار بر خلاف باور اکثر مردم که کار بسیار راحتی بوده ، نیاز به تخصص و تجارب مخصوص به خود را دارد ، اینگونه نیست که هر کس دارای یک گوشی هوشمند باشد بتواند به این حوزه وزود کند .

اهمیت-دیجیتال-مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

با تکیه بر اینترنت و بازار یابی نوین بستر فروش یا ارائه خدمات در بازار آنلاین را پیشرفت می کند ، این امر نیاز به رعایت یک سری اصول و قوانین را دارد . دیجیتال مارکتینگ در زبان ساده یعنی ارائه خدمات یا معرفی محصول در فضای اینترنتی به شکلی نوین ، شما می توانید با استفاده از بستر اینترنت و تکنولوژی و علم فروش به شکل دیجیتال به راحتی وارد بازار آنلاین شوید .

می توان از ابزار و تکنولوژی های دیجیتال مارکتینگ به شرح زیر نام برد و مختصری از آن صحبت کرد .

۱٫اد ورز:

در این نوع دیجیتال مارکتینگ شما مبلغی ( دلاری ) به حساب گوگل واریز می کنید و گوگل محصول یا خدمات شما را در کلمات خاص و تعیین شده از سوی شما برای تعدا محدود بازدید کننده در صدر نتایج جستجو گوگل قرار می دهد ، این موضع کمک شایان به ذکری برای فروش یا رائه خدمات به شما خواهد داد و یکی از راحت ترین راه ها و سریع ترین راه ها می باشد .

۲٫ تبلیغات بنری :

این نوع تبلیغ جذبیات بسیار بالایی دارد و باعث این می شود که کاربران از سیات های دیگر به سایت شما مراجعه کنند ، و آن زمان با در نظر گرفتن پیشنهادات عالی می توانید یک مشتری به دست بیاورید ، در سال های اخیر سایت بسیار بزرگ در سیات هایی که کاربران بسیاری داشتند تبلغات بنری بی شماری را گذاشته اند .

۳٫ایمیل مارکتینگ 

در این مدل از دیجیتال مارکتینگ با داشتن ایمیل های افراد یک سری ایمیل های تبلیغاتی مبنی بر محصول یا خدمات مورد ارائه باعث آگاهی سانی از محصول با خدمات خواهید شد ، در این نوع امکان فروش بالایی وجود دارد زیرا افراردی که ایمیل خود را روزانه چک می کنند بیشتر با بازار آنلاین و مدرن سر و کار دارند ،

۴٫سوشال مدیا مارکتینگ : 

یکی از پر استفاده ترین و کار آمد ترین مدل ها در ایران استفاده از سوشال مارکتینگ ( برنامه های فضای مجازی ) می باشد ، سهم عمده فروش آنلاین هم اکنون در اختیار فضا های مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام می باشد ، در این مدل با کمی هوش و خلاقیت می توانید در کوتاه مدت خدمات یا محصولات خود را ارائه کنید . شما می توانید از دوره های آموزشی تبلیغ یار برای یادگیری سوشال مارکتینگ استفاده کنید در در مدت بسیار کمی بتوانید خدمات خود را ارائه دهید .

مفهوم-سئو

۵٫سئو :

این کلمه شاید به گوش شما هم خورده باشد و به این فکر فرو رفته باشد که سئو چیست ، کشور ایران روزانه حداقل ۱۰ ها میلیون سرچ را در گوگل دارد که عمدتا این سرچ ها به خرید محصول یا نیاز به خدماتی خاص منتهی می شود ، اگر شما یتوانید از سئو بهره ببرید از این سرچ ها سهم مناسبی را در اختیار خود و سایت خود قرار می دهید ، و ورودی های بسیاری که بدست می اورید در آمد خود را چندین برابر می کنید .

علم سئو و یادگیری آن نیاز به آن دارد که از اساتید این حوضه کمک بگیرید ، تبلیغ یار با بهره گیری از استاد ها و متخصصان این حوزه پکیچ ها و دوره هایی را برای شما دوستان عزیز آماده ارائه کرده ، شما می توانید با آموزش سئو در سایت تبلیغ یار به راحتی در آمده خود را از بازار آنلاین ۱۰۰ ها برابر کنید .

تفاوت دیجیتال مارکتینگ و بازار آنلاین با بازار سنتی چیست ؟

روزانه ۱۰۰ ها نفر برای ورود به بازار آنلاین اقدام می کنند ، اما چرا ؟ در بازار سنتی محدودیت زمان و مکان قابل انکار نیست اما در بازار آنلاین هیچ گونه محدودیت زمانی وجود ندارد و مشتریان در هر لحظه از شبانه روز می توانند در خواست محصول یا خدمات خود را به مدیر سایت اراائه دهند ، در بازار سنتی تعداد متریان محدودی را می توان در یک زمان خاص مدیریت کرد ، اما در بازار دیجیتال مشتریان در هر تعدادی می توانند به دنبال محصول و خدمات خود باشند .

تنوع بسیار زیاد ، در بازار سنتی شما نمی توانید تا بیش از حد فضایی که در اختیار دارین محصول ارائه کنید ، اما در بازار دیجیتال این عمر وجود ندارد و می توانید بی نهایت محصول را به مشتریان خود پیشنهاد و ارائه دهید .

دیجیتال مارکتینگ در واقع یک اصطلاح برای بازاریابی محصولات یا خدمات از طریق فناوری های دیجیتال می باشد. این امر از هر رسانه دیجیتال که امروزه همه ما با آن سر و کار داریم، امکان پذیر می باشد. رسانه های دیجیتال شامل موبایل، صفحات اجتماعی و … می باشد که ما در طول روز به دفعات با آن ها وقت می گذرانیم. 

داشتن یک برنامه ریزی دقیق و استراتژی برای دیجیتال مارکتینگ، یک امر مهم و ضروری است. پس اگر قصد شروع دیجیتال مارکتینگ را دارید، باید ابتدا شروع به نوشتن یک برنامه و اجرای دقیق آن بکنید. 

چگونه دیجیتال مارکتینگ را فرا گیریم؟

فرا گیری اصول دیجیتال مارکتینگ، در کنار دانش، نیاز به تجربه هم دارد. دیجیتال مارکتینگ هر روزه در حال تغییر و تحول می باشد پس به روز بودن اطلاعات در این زمینه امری ضروری است. 

با گذشت زمان، مشتریان اعتماد خود را به تبلیغات مستقیم مانند بیلبورد ها از دست داده اند، و کم تر به سراغ محتوا های این چنینی می روند. 

اکنون ما پیشنهادی برای شما داریم، شما می توانید در صورتی که به این حرفه جذاب علاقمند شده اید و دوست دارید به تبلیغات رسانه ای که امروزه مخاطب بیش تری نسبت به تبلیغات قدیمی دارند، بپردازید، به مجموعه تبلیغ یار مراجعه نموده و دوره های دیجیتال مارکتینگ را زیر نظر اساتید این مجموعه پشت سر بگذارید.

مجموعه تبلیغ یار پس از کسب تجربه های فراوان در حوزه تبلیغات، توانسته در ذهن مخاطب به عنوان مرجع تخصصی تبلیغات نقش بندد. پس شک نکنید که شما نیز می توانید یکی از اعضای این مجموعه به نام در عرصه دیجیتال مارکتینگ باشید. و با پشتوانه به تجربه و مهارت این مجموعه در امر دیجیتال مارکتینگ، وارد این بعد از تکنولوژی شوید.  

 

 

 

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

 • غلامعلی رضایی ژانویه 29, 2023 :: 1:15 ب.ظ
  0 0

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 • رضا نوروزی فوریه 1, 2023 :: 12:20 ق.ظ
  0 0

  منابع این مطلب کجاست؟

 • اسماعیل اشکان فوریه 1, 2023 :: 12:25 ق.ظ
  0 0

  مشاوره آنلاین هم دارید

 • امیر شیرازی فوریه 2, 2023 :: 5:20 ب.ظ
  0 0

  آقای نیک نام زندگیمو مدیون شمام

 • محمدجواد اشرفی فوریه 3, 2023 :: 6:30 ق.ظ
  0 0

  واقعا لقب امپراطور رابطه لقب شماست

 • مرتضی فاطمی فوریه 7, 2023 :: 5:30 ق.ظ
  0 0

  خیلی زیبا بود دکتر نیکنام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *