ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم-رومیزی-تبلیغاتی

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم ها را می توان جزء اصلی هر خانه، اداره، دفتر کار و هر مکانی در نظر گرفت که یاد آور کننده زمان و برنامه های افراد است. تقویم ها همچون آینه ای هستند که تداعی کننده سال های گذشته، حال و آینده خواهند بود.

تاریخ ها، مناسبت ها و روز هایی که برای ما اهمیت به خصوصی دارند، همگی در تقویم ها حک شده اند. آن ها به ما یاد آوری می کنند که چه روز به خصوصی در پیش است و چه برنامه هایی را باید پیش ببریم. گاهی تقویم ها با ما در جشن ها و گاهی نیز در بزرگ داشت ها و روز های تاریخی مان همراه می شوند.

تولد ها را با تقویم ها به یاد می آوریم و قرار های خود را با کمک آن ها برنامه ریزی می کنیم. کارمندان و مدیران با استفاده از آن ها برای تعطیلات و مرخصی های خود برنامه ریزی می کنند و برخی نیز با نگاهی به تقویم شان، جلسات و برنامه های شرکت شان را تنظیم می کنند.

دانش آموزان و دانشجویان و از طرفی اساتید و معلم ها، با استفاده از تقویم های خود برنامه های کلاس درس و امتحانات شان را برنامه ریزی می کنند. ما با نگاه کردن به آن ها، گذر زمان را می فهمیم و گاهی نیز برای روز خاصی روز شماری می کنیم.

با توجه به همه این موارد می توان گفت که هر کسی به نوبه ای از تقویم استفاده می کند و این محصول کاربردی به گروه خاصی محدود نمی شود و هر کسی در هر جایگاه و موقعیتی به آن نیاز دارد و از آن استفاده می کند.

تقویم-رومیزی-تبلیغاتی-۲

تقویم ها انواع بسیار متفاوتی دارند

تقویم هایی که استفاده می کنیم، این محصولات کاربردی و پر طرفدار طیف گسترده ای از مدل ها و طرح ها را شامل می شوند. یکی از پر کابردترین آن ها تقویم رومیزی است. انواع دیگر تقویم هایی هستند که به صورت دفترچه های کوچکی اند که می توان آن ها را در کیف قرار داد و همیشه آن را به همراه خود داشت.

برخی دیگر انواع تقویم ها، تقویم های دیواری هستند که خصوصا در خانه ها زیاد استفاده می شوند و معمولا نیز روی درب یخچال یا درب اتاق نصب می شوند. تقویم های دیگری نیز وجود دارند که برخی به صورت سالنامه ( در سایز بزرگ تر در ابعاد و اندازه های دفتر ) هستند.

انواع پیشرفته تر و مدرن تر تقویم نیز وجود دارد که در دسته تقویم های لوکس دسته بندی می شوند و به صورت پنل های الکتریکی و گویا  هستند. با این حال، انواع رومیزی تقویم ها جز پر کاربرد ترین مدل ها محسوب می شوند و کاربرد آن ها خصوصا برای تولید تقویم رومیزی تبلیغاتی بسیار زیاد است.

مزایای استفاده از تقویم های رومیزی تبلیغاتی چیست؟

شرکت ها، سازمان ها و بسیاری از فروشگاه ها به منظور تبلیغات، افزایش فروش و برقراری ارتباط موثر با مشتریان شان از تقویم های رومیزی به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. هدیه دادن آن ها خصوصا در مواقعی که نزدیک شروع سال جدید هستیم و سال نو در پیش است، بسیار ایده خلاقانه و خوبی به نظر می رسد.

همه مشتریان و مخاطبان در صورت دریافت یک تقویم رومیزی که منعکس کننده سالی است که پیش روی آن ها قرار گرفته است، بسیار خشنود خواهند شد. اما چرا یک تقویم رومیزی می تواند گزینه انتخابی بسیار خوبی برای یک هدیه تبلیغاتی باشد؟ هدیه دادن آن به مشتریان چه مزایایی دارد؟

در سراسر جهان، تمامی مدیران بخش تبلیغاتی تقویم های رومیزی را به عنوان هدیه تبلیغاتی به شرکت ها و سازمان ها پیشنهاد می کنند. به اعتقاد و نظر آن ها، این محصولات می توانند به واقع سبب افزایش دیده شدن یک برند شوند و یک نام تجاری را به صورت برجسته نشان دهند.

این هدایای تبلیغاتی کارامد هم می توانند در طول یک کمپین تبلیغاتی توسط شرکت ها به تعداد زیادی از مشتریان داده شوند و هم این که به صورت اختصاصی در مناسبت های به خصوصی مانند شب سال جدید، به گروهی از مشتریان و دیگر شرکت ها و سازمان ها داده شود.

طبق بررسی های صورت گرفته در زمینه تبلیغات و ارائه هدایای تبلیغاتی، به نظر می رسد که هیچ چیزی مانند یک تقویم رومیزی تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالا، نمی تواند در پیشبرد و گسترش نام یک برند موثر باشد و تاثیر بالایی داشته باشد.

تقویم-رومیزی-تبلیغاتی-۳

نمایش دائمی برند شما برای مشتریان

تقویم ها خصوصا انواع رومیزی آن ها همیشه در دسترس مصرف کنندگان شان هستند. افراد آن ها را روی میز کار خود قرار می دهند یا در خانه آن را در جایی قرار می دهند که در دسترس باشد و همیشه در دید قرار داشته باشد. به دلیل کاربرد زیاد تقویم ها، مشتریانی که به آن ها تقویم رومیزی تبلیغاتی خود را هدیه داده اید، هر روز حداقل یک بار از آن استفاده می کنند و ناخوداگاه نام برند شما را می بینند.

زمانی که شما نام و طرح به خصوص برند تان را روی یک تقویم رومیزی چاپ می کنید و آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود می دهید، به صورت ناخواسته همیشه نام خود را در دید مشتریان تان قرار می دهید و برند شما در ذهن آن ها ثبت خواهد شد. همین امر به نوبه خود به برقراری ارتباط بیش تر با مشتریان و افزایش فروش منجر خواهد شد.

با هدیه دادن تقویم های رومیزی به مشتریان تان با یک تیر دو نشان بزنید

همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره شد، تقویم ها در هر شکل و طرحی که باشند، بسیار کاربردی هستند و همه افراد از آن ها استفاده می کنند. هر فردی در هر جایگاه و موقعیتی به یک تقویم نیاز دارد. پس چه چیزی بهتر از این که با هدیه دادن یک تقویم رومیزی به آن ها با یک تیر دو نشان بزنید. هم تبلیغات تان را انجام دهید و هم یک ابزار کاربردی و مورد نیاز مشتریان تان را در اختیار شان قرار دهید.

مقرون به صرفه بودن تقویم های رومیزی

یک تقویم در عین حال که می تواند نظر مشتریان را به خود جلب کند و نماینده خوبی برای نشان دادن نام و برند شما باشد، بسیار مقرون به صرفه نیز هست. قیمت تمام شده یک تقویم رومیزی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به نسبت دیگر مواردی که به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می شوند بسیار مقرون به صرف است.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *