ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

تبلیغات کلیکی موبایل چیست

تبلیغات کلیکی موبایل

تبلیغات کلیکی موبایل چیست

تبلیغات کلیکی موبایلی یکی از انواع تبلیغات آنلاین محسوب می شود و معمولا این تبلیغات در اینترنت وتلفن های همراه کاربرد دارد و معمولا به عنوان یکی از راهکارهای برند شدن محسوب می شود. استفاده از تبلیغات آنلاین مثل تبلیغات کلیکی حدود ۴۵ میلیارد دلار از ۶۶ دلاری را که از درامد های ناشی از تبلیغات شرکت گوگل می باشد را شامل می شود که انتظار می رود این درامد بعدها بیشتر هم بشود زیرا معمولا در تبلیغاتی که در حوزه اینترنت وتبلیغات مجازی می باشد ما یک نگرش چند ساله را دنبال می کنیم.

معمولا تبلیغات کلیکی را ما در روش هایی مانند تبلیغاتی که در سایت ها انجام می شود یا به ازای اپلیکیشن های قرار داده شده در تبلیغات می بینیم و می توانیم سود آوری آن ها را به ازای کلیکی هایی که بر روی آن ها می شود و یا خریدهایی که از ان ها انجام می شود مشخص می شود. معمولا کسانی که می خواهند تبلیغات کلیکی برای ان ها در سایت ها انجام شود  یک هزینه ای را به کسی که تبلیغات کلیکی را انجام می دهد برای ساخت اپلیکیشن یا بنرهای مورد نیاز خود  پرداخت می کنند.

مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی

این تبلیغات باعث می شود که تعداد زیادی از ترافیک هایی که  به یک سایت وارد می شود به دلیل اپلیکیشن های بازی هایی باشد که برای یک تبلیغات کلیکی در آن قرار گرفته است در نتیجه نه تنها باعث ارتقا رتبه سئو از نظر موتور های جستجو گر می شود بلکه باعث می شود که هم اپلیکیشن موجود سود آوری داشته باشد هم اینکه این سود آوری برای سایر تبلیغات کلیکی باشد که در یک سایت موجود هستند این عمل به نشر پول در یک وب سایت می انجامد در واقع مخاطبان تبلیغات کلیکی به صفحاتی که می تواند باعث افزایش درامد در یک سایت شود منتقل شوند.

تبلیغات کلیکی موبایل

معایب تبلیغات کلیکی

اگر شما هم تا کنون از تبلیغات کلیکی استفاده کرده باشید حتما می دانید که این تبلیغات می توانند برای شما معایبی هم داشته باشند. یکی از معایب این تبلیغات این است که گاها در آن ها تقلب های زیادی می شود به همین دلیل معمولا از روش های بین المللی وحتی ملی در بسیاری از کشور ها برای جلوگیری از تقلب های اینترنتی استفاده شده است و تحقیقات زیادی هر روزه برای به وجود آوردن را ه هایی در جلوگیری از تقلب های اینترنتی انجام می شود. همچنین از راه کارهای اصلی که در جلوگیری از تقلب های اینترنتی هر روزه انجام می شود استفاده از شبکه های ارزیابی تبلیغات می باشد به عنوان یک پلتفرم می باشد.

هدف از همکاری  با این شرکت هایی که ارزیابی بین المللی جلوگیری از تقلب های اینترنتی می باشد و این باعث می شود که اعتماد در حیطه تبلیغات اینترنتی بیشتر شود زیرا همین تقلب های اینترنت تا حدد زیادی امنیت تبلیغات اینترنتی را زیر سوال می برد. از جمله معتبر ترین شرکت های ارزیایبی تبلیغات کلیکی  می توان adjust را نام برد که بسیار طرفدار تبلیغ کنندگان وناشران می باشد. تحقیقات حرفه ای و فعالیت ها می تواند راه را بر روی شرکت هایی که در این زیمنه تقلب می کنند کاملا ببندد وفضای اعتماد بالایی را برکسانی که از تبلیغات اینترنتی استفاده می کنند ایجاد کند.

انواع تبلیغات کلیکی موبایل

انواع تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری:

به صورت نمایش بنرهای تبلیغاتی می باشد که با لینک دادن به صفحه های دیگری که در آن ها مطالب جالبی مانند بازی های اینترنتی وجود دارد باعث نشر تبلیغات در این اپلیکیشن ها می شوند معمولا این بنر های تبلیغاتی را در بیشتر صفحات اینترنتی در پایین با بالای صفحات می توانید ببینید. تبلیغات بنری یکی از انواع تبلیغاتی هستند که مخاطبان بسیار زیادی هم دارند ومعمولا در بسیاری از صفحات وب که وارد می شوید می توانید یکی از این تبلیغات را ببینید.

تبلیغات متنی:

یکی دیگر از انواع تبلیغات کلیکی می باشند که به صورت یک متن متن کوتاه در یک پیج قرار می گیرند استراتژی ساخت این  متن های تبلیغاتی به این صورت است که هم به صورت آفلاین مثلا در یک پیامک مبایلی قابل ارسال هستند و هم به صورت یک  تبلیغ استراتژیک در یک پیج به صورت آنلاین می توانید آن ها را بخوانید. تبلیغات متنی از آن جا که می شود در آن ها خصوصیات یک خدمات یا کالا را توضیح داد بیشتر برای رونق دادن به کسب وکار استفاده می شوند.

چرا تبلیغات کلیکی کنیم

در یک تبلیغ کلیکی شما می توانید بسیاری از اغشار یک جامعه را به دیدن بنرهای خود دعوت کنید معمولا چون خدمات اینترنتی تمامی گروه های سنی را شامل می شود می توانید  محصولات خود را متناسب با هر گروه سنی در پیج های مختلف تبلیغ کنید و در بعضی از پیج ها می توانید حتی بدون هیچ هزینه ای به صورت رایگان تبلیغات کلیکی انجام دهید. همچنین در این روش تبلیغات مرتبط بودن محتوای آن با برنامه  و اپلیکیشن که در  آن این محتواها نشر پیدا می کند تاثیر گذاری خوبی هم در بازار برندینگ شما دارد.

کسب وکار تبلیغات اینترنتی

قرار دادن تبلیغات به صورت بنری یا حتی متنی متناسب با نوع کار شما می توانید محبوب ترین راه های کسب درامد اینترنتی  باشد. بهترین راه برای استفاده از تبلیغات اینترنتی این است که تبلیغات خود را به شرکت های آژانس تبلیغاتی که در زمینه تبلیغات کلیکی مهارت دارند بسپارید این شرکت ها با بهینه سازی مطالب و بنر های شما  وطرح های گرافیکی زیبایی که در تبلیغات کلیکی شما ایجاد می کنند می توانند بهره وری تبلیغات کلیکی شما را چند برابر کنند.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *