ثبت نام

تبلیغ یار

تبلیغات در تلگرام کلیکی و ساعتی

۱۴۹۳۴۱۸۵۱۹۱۹۴

بی شک شما هم در مورد روش های تبلیغاتی در تلگرام جزئیاتی را شنیده اید. همانطور که می دانید در حال حاضر تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است. اکثر افراد تمایل دارند که در روز زمان خاصی را صرف گردش در تلگرام و فضای مجازی کنند. همین می تواند یک امکانات خوب را برای تبلیغ کنندگان محصولات وخدمات فراهم کند که به معرفی محصولات خود بپردازند. در حال حاضر تنها ثبت تبیغات در تلگرام مهم نیست بلکه روش شما در تبلیغ بسیار مهم تر است. اینکه شما بتوانید مخاطب های خود را به سمت تبلیغات خود بکشانید اهممیت بیشتری دارد. در این میان روش هابی متفاوتی برای این کار وجود دارد. دو تا از مهم ترین روش های تبلیغات در تلگرام شامل روش های تبلیغات کلیکی وساعتی می شود شاید برای شما هم جالب باشد که این نوع تبلیغات به چه شکلی هستند و تفاوت آنها با سایر روش های تبلیغات در تلگرام چیست؟

تبلیغات در تلگرام به روش کلیکی

تبلیغات درتلگرام  کلیکی

این روش یکی از روش های تبلیغات در تلگرام است اما برای استفاده از آن بی شک به پیاده سازی سامانه تبلیغاتی تلگرام نیاز دارید. این بدان معنی است که شما تبلیغ خود را در بعضی از کانال ها که مرتبط با موضوع کاری شما هستند پخش می کنید وتنها در ازای هر کلیکی که بر روی این تبلیغات می شود شما هزینه ی را به آن کانال پرداخت می کنید. بی شک این روش کمی برای شما هزینه بر خواهد بود اما معمولا این کانال های تعداد زیادی اعضا دارند که ورود آنها به تبلیغات شما می تواند برای شما بسیار سود آورمی باشد.

به صورت هدفمند هزینه کنید

یکی از بهترین راه های صرفه جویی در هزینه تبلیغات این است که به صورت هدفمند هزینه کنید، شما باید مانند سایر راه های تبلیغات تلگرام سعی کنید که حتما هزینه تبلیغات شما به صورت هدفمند باشد این هزینه معمولا به صورت براورد هزینه های هر کلیک محاسبه می شود. هر کانال تلگرام برای خود هزینه های مربوط به خود را دارد. البته باید برای برآورد این هزینه ها سعی کنید که تبلیغات خود را به کانال مطمئنی بسپارید تا هزینه های شما به هدر نرود. اگر نظارت درستی روی این تبلیغات نداشته باشید هزینه زیادی از شما صرف کلیک های غیر واقعی را بر روی تبلیغات می شود.

انواع تبلیغات در تلگرام

متناسب با جیبتان تبلیغ کنید:

یکی از مهم ترن بخش های که باید در زمان تبلیغات به آن توجه ویژه ای داشته باشید تناسب جیب شما با هزینه ای است که قرار است انجام دهید مثلا ببینید که به ازای هر کلیک چقدر می خواهید هزینه کنید. سعی کنید که از روشی استفاده کنید که تبلیغات در آن دائمی باشد نه اینکه مجبور شوید یک تبلیغ را در یک بازه زمانی معین به صورت مکرر تکرار کنید و پس از ان نتوانید که آن را ادامه دهید.

تبلیغات کلیکی در وب سایت ها و پلیکیشن ها فوق العاده است:

اگر شما می خواهید یک تبلیغات کلیکی صحیح را در یک بازه زمانی خاص انجام دهید پیشنهاد ما به شما این است که این تبلیغات را در یک اپلیکیشن یا وب سایت در معرض دید عموم قرار دهید، این تبلیغات عموما برای بالا بردن تعداد اعضای یک کانال مناسب نیست اما می تواند تا حدود زیادی مخاطب های زیادی را به سمت یک وب سایت بکشاند. معمولا تعداد زیادی از مخاطب ها با معرفی یک اپلیکیشن بازی در یک وب سایت بیشتر به سمت تبلیغات آن جذب می شوند. این اپلیکیشن ها معمولا در بازدهی تبلیغات تاثیر بسیار زیادی دارند. برای اطلاعات بیشتر باید در مورد هزینه های این تبلیغات اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

تبلیغات در تلگرام به روش ساعتی

تبلیغات در تلگرام ساعتی و ثابت

یکی دیگر از بخش های تبلیغات در تلگرام شامل تبلیغات ساعتی می شود که به صورت ثابت در تلگرام ارئه می شوند و معمولا به ازای ۱۲ ساعت یا ۲۴ اعت می توانید هزینه های مرتبط با این تبلیغات را به وب سایت یا کانال مورد نظر پرداخت کنید. این روش تبلیغاتی در تلگرم نسبت به سایر روش های تبلیغات تقریبا به صورت جدیدتر ارائه شده است. اگر شما می خواهید از تبلیغات ساعتی استفاده کنید توجه کنید که چه ساعتی را برای تبلیغات انتخاب می کنید البته به ویژگی های تبلیغ شما هم مرتبط می شود مثلا اگر تبلیغات شما به زبان انگلیسی و در کانال های انگلیسی زبان پخش می شود سعی کنید ساعتی را برای آن در نظر بگیرد که متناسب با وقت کاری خارج از کشور باشد. معمولا تبلیغات در ساعت ۱۲ ظهر یا ۱۲ شب نمی تواند برای شما مزیت محسوب شود.

تبلیغات در تلگرام ثابت و ساعتی

برای برندینگ فوق العاده است:

یکی از مزیت های استفاده از این روش برای معرفی برندینگ شما می باشد. با این روش می توانید به راحتی برند خود را در بازار معرفی کنید. معمولا استفاده از این روش می تواند باعث اعتماد بیشتری مشتری ها شود. بهتر است بگوییم استفاده از این روش تا حدود زیادی بیشتر می تواند در میان تبلیغات تلگرامی به سود شما باشد و معمولا اعتبار بسیار زیادی را به برند شما می بخشد. طیف وسیعی از مخاطبان به این سایت ها روی می آورند به این دلیل تبلیغات در آن می تواند بسیار بیشتر از قبل به سود شما باشد. سعی کنید از این کانال ها به عنوان منبعی برای معرفی برند خود در بازار استفاده کنید.

بهترین انواع تبلیغات در تلگرام

خودتان انتخاب کنید چه زمانی می خواهید تبلیغات کنید

یکی از مزایای تبلیغات ساعتی این است که شما فرصت دارید انتخاب کنید که چه زمانی می خواهید تبلیغات شما در شبکه های مجازی پخش شود این برای شما می تواند یک مزیت مهم محسوب شود. معمولا جوانانی که تا نیمه شب بیدار هستند بیشتر به این بخش از تبلیغات تلگرامی علاقه مند هستند.

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *