ثبت نام

تبلیغ یار

تبلیغات از طریق افراد معروف در برنامه های آپارات!

تبلیغات از طریق افراد معروف

تبلیغات از طریق افراد معروف

تبلیغات از طریق افراد معروف

تبلیغات از طریق افراد معروف و مشهور در حال حاضر از بهترین روش های تبلیغاتی به حساب می آید. اکثر برندهایی که تمایل دارند سریعاً خدمات خود را به اشخاص خیلی زیادی معرفی نمایند از این تکنیک ها استفاده می کنند. تبلیغاتی هم که از این طریق در ویدئوهای آپارات مشاهده می نمایید خیلی زیاد و فراوان شده است. به شکلی که هر برنامه پر بازدید در آپارات از این راه درآمدهای زیادی کسب می کند.

در این مطلب هم تصمیم داریم به تبلیغاتی از این شکل که در آپارات خیلی زیاد شده اند نگاهی بیاندازیم  . در این مطلب چند نمونه از تبلیغاتی که به وسیله ی اشخاص معروف و مشهور انجام شده است را بررسی خواهیم کرد .

تبلیغات از طریق افراد معروف
تبلیغات از طریق افراد معروف

تبلیغات از طریق افراد معروف و سرشناس

تبلیغات به وسیله ی اشخاص معروف و مشهور همان گونه که احتمالا می دانید در کل دنیا رایج و مرسوم است. از تبلیغات لوازم ورزشی که کریستیانو رونالدو انجام می دهد، بگیرید تا تبلیغ خمیر دندان ذغالی بنسر که توسط کریم باقری خودمان انجام گرفت . کلیه ی این تبلیغات به خاطر شهرت و محبوبیت شخص معروف انجام شده است. اشخاص معروف و سرشناس طرفدارهای فراوانی دارند و مخاطبان اصلی که این تبلیغات را می بینند همان طرفدارهای آن ها می باشند . به همین خاطر رابطه ی مستقیم میان طرفدارها و مخاطبین برای تبلیغات وجود دارد.

در این مطلب تصمیم داریم راجع به مدل جدیدی از این شکل تبلیغات که در کشور ما مخصوصاً در آپارات رایج شده است صحبت کنیم. به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع تبلیغات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تبلیغات از طریق افراد معروف و سرشناس
تبلیغات از طریق افراد معروف و سرشناس

تبلیغات به وسیله ی اشخاص معروف در آپارات

همان گونه که مستحضر هستید اشخاص معروف و مشهور مخاطبان زیادی دارند. به همین دلیل، تعدادی از کسب و کارها هستند که از این راه تصمیم دارند خدمات خود را معرفی نمایند .

در صورتی که همین حالا سری به آپارات بزنید، در همان بخش بالای سایت ویدئو های پر بیننده را می توانید تماشا کنید. این ویدئو ها به وسیله ی برنامه سازان و در حقیقت شبکه های مجزایی تهیه و تولید می شوند. از برنامه پر مخاطب پیاده رو گرفته تا برنامه پاپ تی وی که درباره ی مصاحبه و گپ و گفت با هنرمندان کشورمان می باشد . در حال حاضر از این برنامه های اینترنتی که در آپارات به نمایش در می آیند و طرفدار های زیادی هم دارند به کرات می توان پیدا کرد. همین نکته ی خیلی مهم موجب شده است که خیلی از کسب و کارهای جدید که نوپا هستند از مجرای همین برنامه ها خدمات خود را تبلیغ کنند. اما چه صورت این کار را انجام می دهند؟

در صورتی که دقت کرده باشید خیلی از این برنامه ها هر چند قسمت یک بار،  برنامه خودشان را خارج از استودیوی و در محیطی مانند کافی شاپ و رستوران ضبط می کنند. اما حقیقتاً دلیل و سبب این کار چه هست؟ از دو دیدگاه می توان این موضوع را بررسی و تحلیل کرد . نخست این که جهت تنوع در برنامه هاشون این کار را می کنند و دلیل دوم هم جهت تبلیغات است.

تبلیغات به وسیله ی اشخاص معروف در آپارات
تبلیغات به وسیله ی اشخاص معروف در آپارات

به عنوان نمونه، برنامه پاپ تی وی قسمتی که با خانم مینا وحید (بازیگر ) مصاحبه کرد که در کافه ویونا واقع در شهرک غرب بود. در حقیقت کافه ویونا در این قسمت از برنامه پاپ تی وی به مخاطبان و بینندگان زیادی که این قسمت را مشاهده کردند معرفی شد.

مثال های دیگری هم وجود دارند که در ادامه به آن ها هم اشاره خواهیم کرد . به عنوان مثال برنامه رزم آور قسمتی را با حضور آقای رضا مددی قهرمان MMA در نیا در کافه ای در سعادت آباد ضبط کرد. خب همان گونه که می دانید آقای مددی طرفدار و به اصطلاح فن های خیلی زیادی دارد و در سوئد هم زندگی می کند. ایشان، در این چند ساله با وجود این که طرفدار های زیادی هم در ایران دارند خیلی کم به ایران سفر نموده اند. همین نکته ی خیلی مهم موجب می شود هنگامی که این آقا در برنامه ای مثل رزم آور حضور پیدا می کند اشخاص و طرفداران خیلی زیادی این قسمت از برنامه رزم آور را تماشا کنند .

در نتیجه این قسمت از برنامه هم بهترین آپشن برای تبلیغ می باشد. طرفدارهای زیاد آقای مددی موجب پر بیننده شدن برنامه می گردند. و در نهایت اشخاص خیلی زیادی با کافه ای که در آن برنامه ی رزم آور ضبط شده بود آشنا شدند.بهترین روش ممکن برای معرفی یک خدمات!!!

در خیلی از این ویدئوهای تبلیغاتی به شکل کاملاً واضحی درباره ی میزبان برنامه که ممکن است کافه یا رستوران مورد نظر باشد صحبت خواهد شد . خصوصیات رستوران یا کافی شاپ مورد نظر و آدرس دقیق را هم در برنامه شان ذکر می کنند.

تبلیغات به وسیله ی اشخاص معروف در آپارات
تبلیغات به وسیله ی اشخاص معروف در آپارات

تبلیغات از طریق افرادی که به تازگی معروف شده اند

یکی از عجیب ترین تبلیغاتی که در آپارات مشاهده می شود تبلیغات از طریق شخصی که به تازگی معروف شده است، بود. این برنامه خیلی جالب و تامل بر انگیز بود. چند وقت قبل که در حال گشت و گذار در آپارات بودم ویدئویی از امیرعباس رجبیان دیدم. همان پسربچه ای که با خنده ها و ذوق کردنش و میمیک جالب صورتش معروف شد. فیلم های این پسر بچه به شکل ویروس گونه ای در شبکه های اجتماعی منتشر شد و در مدت زمان کوتاهی به شدت مشهور شد.

همین شهرت و معروفیت موجب شد که از این پسر بچه برای تبلیغات یکی از رستوران های معروف تهران شد. ماهنامه فرهنگی و اجتماعی زیر و بم با دعوت از این پسر بچه مشهور در یکی از برنامه های خود تصمیم گرفت که با امیر عباس کرد. همان گونه که می دانید امیر عباس طرفدار های فراوانی دارد و صحبت هایی که می کند و شیرین کاری هایشن مورد توجه خیلی از مردم است. خیلی ها دلشان می خواهد ویدئو های این پسر بچه با مزه را ببینند. به  همین  خاطر، آپشن خیلی خوبی برای تبلیغات به حساب می آید . تبلیغات در برنامه ای که امیر عباس معروف در آن حضور دارد.

تبلیغ یار
تبلیغ یار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *