ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

تاثیر رشد موبایل در بازاریابی !

tabliqyar21

تاثیر رشد گوشی های همراه در بازاریابی

در ماه فوریه سال جاری، 2.4 میلیارد نفر آنلاین بودند یعنی بیش از یک سوم جمعیت جهان، این افراد تعداد زیادی هستند که به اینترنت علاقه مند هستند و در حالی که شرکت ها به دنبال روش های جدید برای ایجاد محتوا، توییت ها، فیلم ها، و غیره هستند و محتوای مناسب تر را از همکاران، کارکنان و مشتریان خود می گیرند، بین تقاضا در مقایسه با عرضه هنوز شکاف زیادی وجود دارد.

1: پیشرفت تکنولوژی

با توجه به رشد شهری و پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های تلفن همراه همچنان تغییر می یابند، با این حال، آنچه اخیرا ثابت شده است، این واقعیت است که تاثیر واقعی تکثیر دستگاه های تلفن همراه ممکن است فقط توانایی آنها برای ایجاد مقدار زیادی از محتوای خوب و قابل اشتراک گذاری افزایش دهد.
با توجه به تاثیری که ایجاد محتوا در تلفن همراه داشته باشد، ذکر آن اهمیت دارد.

90 درصد از کاربران اینترنت در حال مشاهده یا خواندن محتوا هستند، 9 درصد نظراتی می دهند و یا در گفتگوها شرکت می کنند و 1٪ سازندگان محتوای واقعی هستند.

تاثیر رشد گوشی های همراه در بازاریابی

2: آمار کلیدی در رشد محتوای بصری

در زیر برخی از آمار کلیدی که با رشد محتوای تولید شده همراه است صحبت می شود:
موبایل بیش از 25 درصد از زمان تماشای جهانی یوتیوب را تشکیل می دهد، بیش از یک میلیارد فیلم هر روزه مشاهده می شود، در حالی که یوتیوب نمی گوید که چه تعداد از ویدیوها از طریق تلفن آپلود می شوند.
خدمات ویدئویی 6 ثانیه ای که اخیرا راه اندازی شده،  Vine در حال حاضر 13 میلیون کاربر دارد و مارک های متعدد حتی شرکت های B2B مانند Mitsubishi Electric – از این پلتفرم استفاده می کنند.
اینستاگرام به تازگی اعلام کرده است که کاربران هم اکنون می توانند ویدیوهای 15 ثانیه ای را از طریق سرویس خود آپلود کنند؛ اینستاگرام به دلیل بخش بزرگی از موفقیت ها، در حال حاضر دارای 130 میلیون کاربر ماهانه فعال با 16 میلیارد عکس با بیش از 45میلیون عکس آپلود شده در روز است.
شگفت آور ترین چیز در مورد ایجاد این همه محتوا، کیفیت برخی از آنها است. برخی برنامه های ساخت ویدئو در تلفن های همراه هستند که کاملا حرفه ای برای شما کلیپ تهیه می کنند و می توانید آنها را در اینستاگرام قرار دهید و همگان را شگفت زده کنید.

3: عوامل افزایش سرعت ایجاد محتوا در گوشی های همراه

چند نیروی محرک پشت این پدیده جدید وجود دارد:
عامل اول، دستگاه های تلفن همراه بیشتر از تعداد مردم در این زمین وجود دارد، این تلفن ها و تبلت ها ارزانتر هستند و کارکرد آنها سریعتر است، و بسیاری از آنها مجهز به دوربین هایی هستند که عکس ها و ویدیو های با کیفیت بالاتر از برخی دوربین های قدیمی تر را ارائه می دهند.
عامل دوم، گسترش برنامه های کاربردی ویرایش تصویری رایگان و یا با صرف هزینه اندک به مانند DipTic،  Back Cams و حتی ویرایش هایی که در خود برنامه های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام است.
4: گروه سنی مختلف
در نهایت، امروزه استفاده از تلفن همراه و شبکه های اجتماعی در سن های اولیه شروع می شود؛ فرزندان ما در حال رشد با ابزار هایی هستند که بسیاری از بزرگسالان ما هرگز از زمانی که نوجوان بودند حتی رویای این پیشرفت را نمی دیدند. بنابراین استفاده آسان از گوشی ها باعث شده است که افراد در سنین مختلف از این وسیله استفاده کنند، بنابراین برای بازاریابی رنج سنی متفاوت و متنوعی در اختیار بازاریابان این حوزه قرار دارد.

5: آینده تلفن های همراه

آنچه که اکنون شاهد آن هستیم تنها  برای مدتی پایدار است، در طول 10 سال آینده، دستگاه های تلفن همراه دقیق تر و سریع تر خواهند شد، مهمتر از آن اینکه، ابزارهای جدید نیز بر روی این وسیله تعبیه می شود و رسانه ها در آن دچار تحول و پیشرفت خواهند شد و ارتباط بازاریابان نیز با مخاطبان نزدیک تر می شود و باعث ایجاد نوع جدیدی از تولید محتوا به وسیله برندها و شرکت ها خواهد شد.

تاثیر رشد گوشی های همراه در بازاریابی

6: برای ایجاد تغییرات چه می توان انجام داد؟

اگر به 10 سال قبل بازگردید این پیشرفت را غیر قابل قبول می دانید، این انقلاب محتوا در بازاریابی برای گذشتگان غیر قابل باور بوده است، اکنون نیز راه هایی برای تغییر در تولید محتوا وجود دارد:
در حالی که بسیاری از متخصصان رسانه های اجتماعی در برابر تبدیل کانال های اجتماعی نام تجاری خود مانند یک کارگر مشغول به کار هستند، شاید زمان آن باشد که بعضی از کارکنان جوان شما چالشی برای ایجاد چند قطعه خاص از محتوا با استفاده از تلفن همراه خود داشته باشند، اما فقط آن را رها نکنید، و سایر افراد در بخش بازاریابی خود را نیز آموزش دهید تا بتوانید این کار را انجام دهید.

7: استراتژی بازاریابی موبایل

بازاریابی موبایل یک استراتژی بازاریابی دیجیتال چند کاناله است که هدف آن رسیدن به یک مخاطب هدف بر روی گوشی های هوشمند، رایانه های لوحی و / یا سایر دستگاه های تلفن همراه از طریق وب سایت ها، ایمیل، SMS و MMS، رسانه های اجتماعی و برنامه ها است.
همه چیزهایی که می توان روی رایانه رومیزی انجام داد اکنون در دستگاه تلفن همراه موجود است، از طریق باز کردن یک ایمیل به بازدید از وب سایت شما دعوت می شوند، مطالب بارگذاری شده بر روی وب سایت تان را مطالعه می کنند و … ، همه اینها از طریق یک صفحه نمایش کوچک تلفن همراه قابل دسترسی است.

تاثیر رشد گوشی های همراه در بازاریابی

80 درصد از کاربران اینترنت دارای گوشی هوشمند هستند، سیستم عامل موبایل مانند تلفن های هوشمند و تبلت ، تا 60٪ از زمان رسانه های دیجیتال را برای کاربران میزبانی می کند.
گوگل جستجوها بر روی دستگاه های تلفن همراه را برای پیشبرد جستجوهای دسکتاپ تا پایان سال 2015 فراهم می کند( صفحاتی که از پایان 2015 تا 2018 ثبت شده اند)
تبلیغات موثر در گوشی همراه به معنی درک مخاطبین تلفن همراه شما، طراحی محتوا مناسب با سیستم عامل های تلفن همراه و استفاده استراتژیک از بازاریابی SMS / MMS و برنامه های شبکه های اجتماعی تلفن همراه است.

1-7: شناسایی مخاطبان

درک مخاطبین شما، اولین گام برای هر استراتژی بازاریابی است و شناسایی خریداران یک ابزار ارزشمند برای کمک به درک نیاز مخاطب است.

ایجاد نمایه ای که پس زمینه، شرح شغل، منابع اصلی اطلاعات، اهداف، چالش ها، نوع ترجیحی محتوا، نقاط قوت و ضعف محصولات و یا روند خرید را توصیف می کند، هنگامی که شما یک تصویر واضح از مخاطبان مورد نظر خود دارید، تعیین کانال و پیام رسانی برای بازاریابی شما آسان تر است.
عادت های مخاطبان در استفاده از تلفن همراه را بیابید، اینکه از چه شبکه اجتماعی بیشتر استفاده می کنند، از چه طریق خریدهای اینترنتی خود را انجام می دهند.

تاثیر رشد گوشی های همراه در بازاریابی

بازاریابی ایمیل در تلفن همراه

57% از ایمیل ها در سیستم عامل های تلفن همراه باز می شوند و 69٪ از کاربران تلفن همراه ایمیلی را که برای تلفن همراه بهینه نشده است حذف می کنند، واضح است که مخاطبان شما در حال فعالیت با اپلیکیشن های ایمیل در دستگاه های تلفن همراه هستند، بنابراین اکثر ارائه دهندگان خدمات ایمیل از طراحی پاسخگو برای انواع وسایل ارتباطی استفاده می کنند.

پیشرفت گوشی های همراه با افزایش راه های بازاریابی اینترنتی همراه است، همانطور که امروزه شاهد آن هستیم شبکه های اجتماعی نصب شده روی گوشی ها باعث افزایش تعامل با مخاطبان شده است.

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *