ثبت نام

تبلیغ یار

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

tabliqyar68

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند، هنگامی که تصمیم به اتخاذ یک استراتژی جدید می گیرید، ناگهان یک آمار جدید و یا انتشار تکنولوژی همه چیز را تغییر می دهد و اگر شما خود را با تغییرات بازاریابی به روز نکنید، از قافله عقب می مانید.

برای موفقیت در این دنیای بازاریابی سریع، شما باید از بازی جلوتر باشید، به همین دلیل من این راهنما را ایجاد کردم.

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

آیا کارمندان Google بیکار نشسته اند و می گویند: “ما خسته ایم، بیایید الگوریتم صفحه نتایج جستجو را برای سرگرمی تغییر دهیم ”
نه اینطور نیست، تغییرات در دنیای بازاریابی اتفاق می افتد، زیرا مصرف کنندگان راه خرید، تحقیق و صرف زمان و پول خود را تغییر می دهند و تغییرات در رفتار مصرف کننده و اولویت ها به طور مستقیم بر روی چگونگی تلاش های بازاریابی و تبلیغات تاثیر می گذارد.

بنابراین، به دنبال استراتژی بازاریابی “قابل اطمینان” باشید، شما ممکن است در کوتاه مدت هزینه بیشتری را بپردازید، اما گوش دادن و پاسخ دادن به روند بازاریابی، پول شما را صرفه جویی می کند و کسب و کار شما را در بلند مدت حفظ می کند.

روند بازاریابی 2018

بازاریابی به طیف گسترده ای از فعالیت هایی اشاره دارد که تبلیغ و حمایت از یک نام تجاری را ترویج می دهند، بنابراین اصطلاح “روند بازاریابی” بسیار مبهم است، به همین دلیل ما این بخش را با انواع بازاریابی سازماندهی کردیم، همانطور که در زیر خواهید دید:

روند بازاریابی عمومی مشتریان به عنوان بازاریابان

قیف بازاریابی از دوستان من بیشتر نیست.

امروزه چرخ دنده – و تمرکز بعدی بر روی سرویس – جایگزینی برای مسیر یک طرفه قیف است.

از سوی دیگر، چرخ دنده، مشتری را در مرکز قرار می دهد،  از آنجایی که بازاریابی دهانی قوی ترین تاکتیک بازاریابی است، عاقلانه است که نه تنها در خدمت مشتریان خود کوشا باشیم، بلکه آنها را نیز تجهیز کنید تا به عنوان طرفداران نام تجاری شما تبدیل شوند، سرویس عالی به عنوان استراتژی بازاریابی برای شما کارآمد عمل می کند؛ به در خواست و مشکلات مشتریان رسیدگی کنید، ارتباط خوبی با آنها برقرار کنید.

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

روند بازاریابی محتوا

انواع کسب و کار در همه صنایع بازاریابی را از وبلاگ ها شروع می کنند، سرمایه گذاری در منابع بازاریابی محتوا و پرداخت تبلیغات مربوط به محتوا، چرا؟ از آنجا که 47 درصد از خریداران قبل از ارتباط با نماینده فروش، سه تا پنج عنصر محتوا را مشاهده می کنند و 70 درصد از مردم در مورد محصولات جدید از طریق محتوا در وبلاگ ها مطلع شدند.
برای اطمینان از اینکه محتوا شما مؤثر و در دسترس است، باید توجه داشته باشید که نوع محتوایی بیشتر، برای تبلیغات غالبا خسته کننده است.

محتوای ویدئو

ویدیو به عنوان یک تاکتیک بازاریابی یک ایده جدید نیست، اما تاثیر و محبوبیت آن در سال گذشته قطعا افزایش یافته است، در واقع، یوتیوب دومین شبکه اجتماعی محبوب بعد از فیسبوک است، همچنین، هنگامی که هر دو محتوا (ویدیو و متن) در همان صفحه جستجو در دسترس هستند، 72 درصد از مردم برای استفاده از محصول یا سرویس، از ویدیو استفاده می کنند.

تاثیر بالقوه و علاقه به ویدیو بدین معنی است که سرمایه گذاری که در تولید محتوای ویدیو قرار داده اید، به معنای واقعی سودآور خواهد بود،

در گذشته، شرکت ها ویدیو را ایجاد می کردند و امیدوار بودند که مخاطبانش را تحت تاثیر قرار دهد. در حال حاضر، مصرف کنندگان و پیروان به معنای واقعی کلمه برای ویدئو بیشتر از سازمان های مورد علاقه خود را التماس می کنند.

در گذشته، ویدیو به دلیل هزینه های زیاد در تولید محدود بود، امروزه تولید ویدئو بسیار قابل دسترس و ارزان است، کافی است یک گوشی هوشمند و نرم افزار ویرایش را داشته باشید.

این فیلم ها باید با کیفیت باشند تا مؤثر واقع شوند، از نورپردازی مناسبی برای ارتباط از طریق ویدئو با مخاطبان استفاده کنید.

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

تبلیغات بومی

تغییرات خدمات و تبلیغات براساس نیازها و خواسته های افراد متشکل محله ها است، معمولا ارزان نیست، زیرا نیازمند جمع اوری اطلاعات مناطق مختلف است، که کدام محصول در کدام محل طرفدار بیشتری دارد.

روند بازاریابی رسانه های اجتماعی

به گفته انجمن اطلاعات و بازاریابی (DMA)، رسانه های اجتماعی تقریبا 20 درصد از بودجه های بازاریابی را در 5 سال آینده به خود اختصاص دادند.رسانه های اجتماعی بخش مهمی از استراتژی بازاریابی هر کسب و کار است، این اجازه می دهد که مارک ها با مخاطبان خود ارتباط لذت بخش و غیر رسمی برقرار کنند.

این نیز یک رسانه همیشه در حال تغییر است و مهم است که به روز باشید و با روندهای در حال تغییر و بهترین شیوه های شبکه های اجتماعی همراه باشید.
مثلا شبکه اجتماعی اینستاگرام که در سال 2018 آپشن جدید به نام استوری اضافه کرد که می توانید از طریق آن پست های 24 ساعته خلق کنید، یا فیسبوک استوریز …

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

میکرو اینفلوئنسر

تأثیرگذارها نقش مهمی در بازاریابی مدرن بازی می کنند، اما نفوذ آنها محدود به افراد مشهور و نام های تجاری بزرگ نیست، نفوذگرهای کوچک نیز جایگاه خود را در دنیای رسانه های اجتماعی پیدا کرده اند.

مؤثرترین عوامل  تأثیرگذار در تبلیغات رسانه ای هستند که پیروان کوچکتری دارند، معمولا بین 100،000 تا 1 میلیون نفر، این افراد ممکن است پیرو کمتری داشته باشند اما پست هایشان به دلیل سطوح تعامل بالا، تأثیر بیشتری دارد، در واقع نفوذگران کوچک تأثیر گذاری زیادی بر مخاطبان خود دارند و مورد استفاده برای بازاریابی هستند، شاید از خود بپرسید چرا این افراد می توانند نسبت به افرادی که پیروان بیشتری دارند در امر بازاریابی مؤثرتر عمل کنند؟ زیرا به دلیل تعداد کمتر مخاطبان ارتباط با آنها و پاسخ دهی به نظراتشان آسان تر انجام می شود و این ارتباط باعث دوستی بین پیروان با فرد تأثیرگذار می شود.

بازاریابی با سرعت نور حرکت می کند

روند بازاریابی جستجو

در بازاریابی متنی نیازمند، بهبود سئو سایت هستید تا در رتبه بندی گوگل موفق عمل کنید.

جستجوی صوتی

در هنگام جستجوی متنی معمولا متن وارد شده مبهم است اما در جستجوی صوتی از عبارات مناسب استفاده می شود.

جستجو گرها از طریق جستجوی صوتی معمولا در پی دریافت پاسخ به سوالات هستند،این ابزار نه تنها به پرسش های اطلاعاتی، بسیار کوتاه پاسخ می دهد بلکه سرعت عمل بالایی نیز دارد. مثلا: “چه کسی بازیگر نقش اول در ماموریت غیر ممکن است؟” و “امروز بوستون چه آب و هوایی دارد؟”

برای موفقیت در جستجوی صوتی باید پرسش و پاسخ را نیز در محتوای خود بگنجانید، سرعت سایت را بالا ببرید، زیرا بیشتر جستجوهای صوتی از طریق گوشی های همراه انجام می شود، بنابراین باید سایتتان امکان دسترسی از طریق موبایل را با سرعت و کیفیت مناسب فراهم کند.

رابط کاربری تلفن همراه

بدون شک می توان گفت که استفاده از تلفن همراه به سرعت در حال افزایش است، به خصوص برای جستجو و تحقیقات، به همین دلیل، کسب و کار ها باید اطمینان حاصل کنند که وبسایت شان قابل کشف و قابل خواندن از طریق دستگاه های تلفن همراه است (هر دو گوشی های هوشمند و تبلت)، سرعت وب سایت نیز در حال افزایش است، زیرا گوگل اولویت بندی وب سایت های بهتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) را تعیین می کند.

نتیجه:

برای بهتر شدن روند بازاریابی کسب و کارتان باید استراتژی های جدیدی در پیش بگیرید، برای اینکه در ورند بازاریابی پیش رو باشید باید اطلاعات خود را همواره به روز نگه دارید و از روش های بازاریابی جدید آگاه باشید.

تبلیغ یار
تبلیغ یار

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *