ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

اهمیت کلمات کلیدی در محتوا

اهمیت کلمات کلیدی

اهمیت کلمات کلیدی در محتوا

با تمام بروز رسانی های الگوریتمی که گوگل انجام می دهد، باید گفت که کلمات کلیدی در محتوا همیشه نقطه مهمی در افزایش ترافیک سایت دارد. یکی از عواملی که برای بازاریابان مبتدی که به دنبال بهینه سازی وب سایت های خود برای جستجو هستند بسیار کارآمد است: تحقیق کلمه کلیدی است.

اهمیت کلمات کلیدی

چگونه تحقیق کلید واژه برای جستجوگرها را انجام دهیم: راهنمایی برای مبتدی هاتحقیق کلمه کلیدی چیست؟

تحقیقات کلیدی زمانی است که افراد از کلمات کلیدی استفاده می کنند تا ملاحظات جستجوی واقعی را پیدا کنند، همان کلماتی که افراد در موتورهای جستجو وارد می کند، دانش درباره این اصطلاحات جستجوی واقعی می تواند به کلیه استراتژی محتوا یا استراتژی بازاریابی کمک کند.من قصد دارم یک فرآیند تحقیقاتی در مورد کلمه کلیدی را که می توانید پیگیری کنید، برای کمک به شما ارائه دهم و لیستی از اصطلاحات مورد نظر شما را هدف قرار دهم.به این ترتیب، شما قادر به ایجاد و اجرای استراتژی کلید واژه قوی هستید که به شما کمک می کند تا شرایط جستجوی سایت خود را ارتقا بخشید.

چگونه کلمات کلیدی را برای استراتژی محتوا در جستجوگر ایجاد کنیم:

مرحله اول

لیستی از موضوعات مهم و مرتبط را بر اساس آنچه که در مورد کسب و کارتان می دانید، ایجاد کنید.برای شروع این روند، در مورد موضوعات عمومی که می خواهید از آن استفاده کنید، فکر کنید، شما در مورد ۵ تا ۱۰ موضوعی که فکر می کنید برای کسب و کار شما مهم است، تمرکز کنید و سپس از عنوان های موضوعی استفاده کنید تا بعدا در فرآیند انتخاب، کلمات کلیدی خاصی ایجاد شوند.
اگر شما یک وبلاگ نویس معمولی هستید، احتمالا از موضوعاتی برای محتوا استفاده می کنید که سرگرم کننده هستند و اغلب در مورد آن در وبلاگ می نویسید، یا اگر صاحب کسب و کار هستید  شاید موضوعاتی را انتخاب کنید که بیشتر در مکالمات فروش رخ می دهد، خودتان را در چارچوب شخصیت خریدار خود قرار دهید ، کدامیک از موضوعات مورد نظر مخاطبان است و آنها آن را جستجو می کنند که کسب و کارتان را پیدا کنند؟

اگر شما یک شرکت بازاریابی باشید، مثلا – فروش نرم افزار بازاریابی (که از ابزارهای بسیار جذاب به شمار می رود)، و هم چنین می توانید از موضوعات عمومی مانند: بازاریابی مبتدی، وبلاگ نویسی، بازاریابی ایمیل، جستجوگرها، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل بازاریابی ، و اتوماسیون بازاریابی استفاده کنید.

اهمیت کلمات کلیدی

مرحله دوم

سطوح موضوع را با کلمات کلیدی وارد کنید، حالا که چند سطر موضوعی دارید که می خواهید روی آن متمرکز شوید، زمان آن است که برخی از کلمات کلیدی را که در آن موضوعات قرار دارد را شناسایی کنید، این ها عبارات کلیدی هستند که شما فکر می کنید برای رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو مهم هستند، زیرا مشتری هدف شما احتمالا جستجو هایی را برای آن شرایط خاص انجام می دهد.
به عنوان مثال، اگر آن دسته از آخرین موضوع را برای یک شرکت نرم افزاری وارد شده در بازاریابی “اتوماسیون بازاریابی” در نظر گرفتم، من برخی از عبارات کلیدی را که مردم بیشتر در ارتباط با آن موضوع در جستجوگر تایپ می کنند را درک کردم؛ این موارد احتمالی عبارتند از:
ابزارهای اتوماسیون بازاریابی
چگونه از نرم افزار اتوماسیون بازاریابی استفاده کنم؟
اتوماسیون بازاریابی چیست؟
چگونه می توانم در مورد نیاز به نرم افزار اتوماسیون بازاریابی بگوییم؟
اتوماسیون بازاریابی ایمیل
ابزار اتوماسیون برتر

و غیره و غیره نکته این مرحله این است که لیست نهایی کلمات عبارات کلیدی خود را ارائه ندهید – شما فقط می خواهید نتیجه ی عباراتی را که فکر می کنید مشتریان بالقوه ممکن است برای جستجوی محتوا مربوط به آن سطر خاص استفاده کنند، به پایان برسانید، ما این لیست ها را بعدا در طول فرایند باریک تر می کنیم.
استراتژی محتوا به شما کمک می کند تا بر مبنای محتوای موجود کلمات را شناسایی و ارزیابی کنید.

هر چند که هر روز بیشتر کلمات کلیدی توسط گوگل رمزگذاری می شود، راه دیگری برای ارائه ایده های کلمات کلیدی وجود دارد، تا مشخص شود کدام کلمات کلیدی وب سایت شما در حال پیدا شدن برای کاربران است، برای انجام این کار، شما نیاز به نرم افزار تجزیه و تحلیل وب سایت مانند Google Analytics هستید، به منابع ترافیکی وب سایت خود مراجعه کنید و از طریق ترافیک جستجوی آلی خود را از طریق جستجوگرها کلمات کلیدی مورد استفاده ی مردم برای دستیابی به سایت تان را ارزیابی کنید.

در این فرایند نیاز به تکرار و تمرین است تا بتوانید کلمات کلیدی مناسب تر را دریافت کنید، و به یاد داشته باشید، اگر هر زمان شما با مشکلات جستجوی مرتبط مواجه شدید، همیشه می توانید به کارکنانی که در سمتی هستند که بیشتر با مشتریان در ارتباطند مانند Sales or Services سر بزنید و از آنها بپرسید که سوالات رایج مشتریان چیست، این شیوه اغلب نقطه شروع خوبی برای تحقیقات کلیدی هستند.

اهمیت کلمات کلیدی

مرحله سوم

شرایط جستجوی جستجوی مرتبط، این یک مرحله خلاقانه است که شما ممکن است قبلا در هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی به آن فکر کرده باشید؛ اگر نه، این یک راه عالی برای پر کردن آن لیست است.
اگر شما در تلاش برای فکر کردن به کلمات کلیدی بیشتری هستید که ممکن است افراد در مورد یک موضوع خاص جستجو کنند، به Google.com بروید و نگاهی به شرایط جستجو مرتبط زمانی که یک کلمه کلیدی را تایپ می کنید، داشته باشید، هنگامی که عبارت خود را تایپ می کنید و به پایین نتایج گوگل می روید، برخی پیشنهادات را برای جستجو هایی که مربوط به ورودی اصلی شما است، خواهید دید، این کلمات کلیدی ممکن است ایده هایی برای کلمات کلیدی دیگری که می خواهید ایجاد کنید را به شما بدهد.

مرحله چهارم

ترکیب کلمات کلیدی اصلی، عبارتی و طولانی را در هر سطر بررسی کنید، اگر تفاوت بین کلمات کلیدی اصلی، عبارتی و طولانی را نمی دانید، اجازه دهید توضیح دهم. کلمات کلیدی اصلی یا Head کلمات یا عبارت هایی هستند که به طور کلی کوتاه تر و عمومی تر هستند ، معمولا شامل فقط یک تا سه کلمه هستند، مانند کلمات خانه، ماشین، گل و … از سوی دیگر، کلمات کلیدی عبارتی کلماتی کلی و گاهی نامفهوم هستند اما نتایج جستجوی مشخص تری نسبت به نوع قبلی دارند، مثل هتل ارزان، خرید گل و …

کلمات کلیدی طولانی معمولا شامل سه یا چند کلمه هستند و شامل جستجوی مشخص تری از کاربر می شوند، مثلا دانلود اینستاگرام برای ویندوز ۷، خرید کفش ورزشی ریباک و … مهم است که بررسی کنید که شما ترکیبی از این ۳ نوع کلمات کلیدی را داشته باشید، زیرا به شما یک استراتژی کلیدی را ارائه می دهد که شما را به موفقیت می رساند. کلمات کلیدی اصلی به طور کلی به طور مرتب جستجو می شود، و اغلب آنها را اغلب (نه همیشه، بلکه اغلب) بسیار رقابتی تر و سخت تر از کلمات کلیدی طولانی قرار می دهند.

 

مرحله پنجم

ببینید چطور رقبا برای کلمات کلیدی رتبه‌بندی می‌شوند،فقط به این دلیل که رقیب تان کاری انجام می‌دهد که به این معنا نیست که شما به آن نیاز دارید، همین مساله برای کلمات کلیدی نیز صدق می‌کند؛ تنها به این دلیل که یک کلید واژه برای رقیب تان مهم است، به این معنا نیست که برای شما هم باید مهم تلقی شود، با این حال، درک اینکه رقبای شما چه کلمات کلیدی در دست دارند، یک راه عالی برای کمک به شما در تهیه فهرست کلمات کلیدی دیگر است.فراموش نکنید که رقبای شما به چه چیزی اهمیت نمی‌دهند، این می‌تواند یک فرصت عالی برای شما باشد که سهم بازار خود را در این شرایط به اشتراک بگذارید.

نتیجه گیری:

از طریق تجربه و آزمون کلمات کلیدی مناسب را کسب کنید، باید کمی صبور باشید و دست از تلاش برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی که شما را به رتبه بندی بهتر و یافتن سریعتر توسط جستجوگران هدایت می کند، برندارید؛ لازم است که به طور مستمر کلمات کلیدی خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *