ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

انتخاب هدایای تبلیغاتی هوشمندانه

tabliqyar-615

پیدا کردن هدایای تبلیغاتی هوشمندانه می ‌تواند یک مبارزه باشد، به خصوص در ماه های آخر سال؛ به کار بردن فهرست اولیه ایده ها در چند ماه اول آسان است، اما با روند کسب وکار شما باید ابزارهای بازاریابی به روزی را مورد استفاده قرار دهید؛  با این حال، این چالش شما به عنوان یک کسب ‌و کار پویا است که استراتژی ‌های خود را تازه نگاه دارید، بنابراین چشم اندازهای شما درگیر است، مهم است که دقت کنید که استراتژی ‌هایتان مشتریان را جذب کند.

۷ مزایای استفاده از ساک تبلیغاتی

محصولات تبلیغاتی زیادی وجود دارند که می‌ توانند به شرکت در بازاریابی برند کمک کنند؛ تعداد زیادی از اقلام تبلیغاتی مناسبتی وجود دارد که به خوبی کار می‌ کنند، اخیرا ما همچنین نمونه‌های برجسته تبلیغاتی را دیده‌ایم که شرکت‌ ها عموما از آن استفاده می ‌کنند.

یک مورد تبلیغاتی موثر استفاده از یک ساک تبلیغاتی است، این یک ابزار بازاریابی انعطاف ‌پذیر است که معمولا برای برندها، موسسات خیریه، کسب‌ و کار آنلاین، بخش خرده ‌فروشی و صنایع خدماتی کارایی دارد؛ یک ساک تبلیغاتی می ‌تواند مفید باشد و در کمک به یک مارک برای رسیدن به اهداف کسب ‌و کار خوب عمل کند.

یک ساک تبلیغاتی می ‌تواند سود فروش را افزایش دهد، همچنین می‌ تواند برند و وفاداری مشتری را نیز ایجاد کند و به تبلیغ و بازاریابی یک کسب ‌و کار برای مخاطبان گسترده‌ تری کمک کند.

در اینجا هفت مورد از مزایای استفاده از کیسه تبلیغاتی ذکر شده است:

  1. رضایت مندی مشتری

همه از یک پیشنهاد مجانی خوششان می‌ آید، افراد دوست دارند که اقلام تبلیغاتی را به عنوان هدیه مشتری دریافت کنند، چه کسی یک پیشنهاد رایگان را رد می کند؟

یکی از مزایای استفاده از کیف‌ های تبلیغاتی، عملکرد آنها است، همه هدایای رایگان را دوست دارند، آنها آیتم‌ های مفید و قابل انتظار هستند، از یک فراخوانی برای عمل، پیام جالب (با توجه به کسب و کارتان می توانید از پیام های خنده دار نیز استفاده کنید)، از یک تصویر خیره‌ کننده استفاده کنید تا به مردم کمک کند کیسه ‌های خرید را از یک مایل دورتر بشناسند.

انتخاب هدایای تبلیغاتی هوشمندانه

  1. آگاهی نسبت به یک برند را افزایش دهید

یک ساک تبلیغاتی می ‌تواند برای فعالیت ‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و آگاهی از یک برند را افزایش دهد، این رویکرد بازاریابی است که برای سازمان‌ ها، بنیادها و موسسات خیریه خوب عمل می‌ کند.

با طراحی یک کیسه خرید تبلیغاتی جذاب که به نوبه بر روی آگاهی از نام تجاری تان تاثیر می گذارد، برجسته شوید؛ نمایش لوگو شرکت در یک منطقه قابل چاپ بزرگ می تواند یک روش بسیار موثر برای نشان دادن نام تجاری شما به صدها نفر از مردم در بازار هدفتان باشد، لوگوی استراتژیک شما، توجه مشتریان را جلب می کند، زمانی که گیرنده از کیسه تبلیغاتی مارک شما استفاده می کند تا به مرکز خرید، پارک یا جایی دیگر برود.

افراد باید بتوانند به راحتی لوگو را از دور ببینند، اگر مقدور باشد، اطلاعات تماس تان را بر روی کیف اضافه کنید تا تجارت بالقوه را افزایش دهید، از خودتان بپرسید آیا ساک طراحی شده برای بازار هدف شما جذاب است ؟ آیا آنها به طور بصری خیره‌ کننده هستند؟ آیا آنها هویت برند شما را منتقل می ‌کنند؟

نه تنها یک ابزار تبلیغاتی و ابزار بازاریابی عالی برای افزایش آگاهی از برند است بلکه می ‌تواند به شما کمک کند تا در مورد فعالیت ‌های اجتماعی، فروش، وقایع، عوامل ارزشمند و همه چیز بر روی آنها صحبت کنید، برنامه ‌های کاربردی خلاقانه می ‌توانند به خوبی برای موسسات خیریه، آژانس ‌های بازاریابی، شرکت ‌های عمومی و تقریبا هر کسب‌ و کاری که به دنبال ایجاد همهمه برای هر فعالیت بازاریابی هستند کار کنند.

  1. ایجاد حامیان برند و افزایش یادآوری نام تجاری

یک ساک تبلیغاتی که به خوبی طراحی شده ‌است می ‌تواند بارها توسط توسط مشتریانی که به محصولات و یا خدمات شما اعتقاد دارند استفاده مجدد شود و هر بار که از ساک خرید استفاده می ‌کند، یک بیلبورد از برند شما را در دست دارد.

جای تعجب نیست که این چشم ‌انداز بیشتر به خاطر حفظ فعالیت ‌های قابل ‌توجه باشد، با کیسه‌های خرید سفارشی، دریافت کنندگان شما قادر خواهند بود برند شما را تا زمانی که از آن استفاده می ‌کنند به خاطر داشته باشند؛ کیسه ‌های حمل و نقل تنها برای یادبود نیستند؛ آن‌ها ابزار قدرتمند برای نام تجاری هستند، جدا از طراحی لوگو، یک کار هنری یا تصویری را انتخاب کنید که محصول شما را نشان می‌ دهد یا با یک طرح سفارشی برای شو های تجاری، کمپین های شبکه ‌های اجتماعی و یا رویدادها همخوانی دارد.

انتخاب هدایای تبلیغاتی هوشمندانه

  1. کسب و کارتان را با تبلیغ رایگان بسازید

استفاده از ساک تبلیغاتی می‌تواند یک راه طولانی درست مانند دیگر اقلام تبلیغاتی باشد.

اغلب ما روزانه از کنار تبلیغات آنلاین بسیاری که در گوشی هوشمند خود می بینیم می گذریم، باور کنید یا نه، به خاطر سپردن یک آیتم چاپی به جای یک تبلیغ آنلاین آسان ‌تر است، زیرا مشتری آن را می پسندد و از آن استفاده خواهد کرد، ساک تبلیغاتی را برای حمل و نقل وسایل استفاده کرده و زمانی را با آن سپری می کند، بنابراین برای طراحی آن یک جمله تهیه کنید، لوگو خود را حک کنید و دریافت کنندگان را به استفاده مجدد از کیسه ‌های خریدتان تشویق کنید.

  1. منحصر به فرد و به یاد ماندنی است.

یک کیف خرید، منحصر به فرد و به یاد ماندنی است. مفید است و توسط مردم مورد تقدیر قرار می ‌گیرد، زیرا کم‌ تر شایع است و مشتری انتظار چنین هدیه ‌ای را نداشته است.

می توانید با مشتریان از روش سازگار با محیط ‌زیست ارتباط برقرار کنید؛ برخلاف کیسه ‌های پلاستیکی که برای محیط‌ زیست مضر هستند، کیسه‌ های پارچه ای دوست‌ دار محیط ‌زیست هستند، استفاده از این نوع کیسه های تبلیغاتی نه تنها به دلیل دوام بیشتر ماندگارترند، احترام شما به محیط ‌زیست را نیز نشان خواهند داد و اعتماد مشتری را نیز خواهید ساخت.

  1. ساک تبلیغاتی پارچه ای اقتصادی است

بیشتر کیسه ‌های خرید را از پارچه تهیه می‌ کنند، آنها به خصوص زمانی که شما مقادیر زیادی سفارش دهید، مقرون ‌به ‌صرفه هستند.

یکی از نگرانی‌های اصلی در هنگام ایجاد هر یک از موارد تبلیغاتی، هزینه است، در مقایسه با دیگر ابزارهای بازاریابی مثل ایجاد کاتالوگ های چاپی و بیلبوردها و بنرها، کیسه ‌های خرید برچسب خورده، راهی نسبتا ارزان برای رساندن هر پیغامی به مشتریان هستند، کیسه ‌های پلاستیکی برای کسب و کارهایی نوپا و با بودجه‌های کم ایده‌آل هستند، ساک های تبلیغاتی پارچه ای نیز با تقاوت کیفیت در قیمت های گوناگون یافت می شود، در هر حال ساک های تبلیغاتی محکم، مقرون‌ به ‌صرفه و شیک هستند.

  1. می‌ توانند ابزار تبلیغاتی دیگری را نگه دارند

زمانی که مشتریان در طی مهمانی ‌ها و یا رویدادها دور می ‌شدند، کیسه ‌های خرید را می توان برای حمل اقلام تبلیغاتی دیگر به کار برد، آنها می ‌توانند در نگه داشتن مواد مفید باشند و در عین حال برای تبلیغ برند شما عالی هستند.

نتیجه گیری:

یکی از روش های بازاریابی آفلاین برای کسب و کار که در دنیای دیجیتال امروز نیز خوب نتیجه می دهد، استفاده از هدایای تبلیغاتی است، اقلام بسیاری برای این روش وجود دارد که یکی از اینها ساک خرید می باشد، اهدای ساک های تبلیغاتی با دوام منجر به جذب مشتریان بیشتری به برند شما می شود، قابل استفاده طولانی مدت برای خرید و تفریحات مشتری می باشد که هر ساک خرید با برند شما یک بیلبورد محرک به حساب می آید.

برای تهیه کیسه تبلیغاتی یا ساک تبلیغاتی به سایت بگیران مراجعه کنید، در این سایت انواع کیسه های تبلیغاتی یا ساک تبلیغاتی جهت انتخاب و سفارش با توضیحات کافی در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از مشاوران این مجموعه به صورت رایگان از خدمات مشاوره استفاده کنید.

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *