ثبت نام

۱۰ استراتژی بازاریابی املاک در رسانه های اجتماعی

۱۰ استراتژی بازاریابی املاک (۵)

۱۰ استراتژی بازاریابی املاک در رسانه های اجتماعی

اکثر نمایندگان املاک در رسانه های اجتماعی حضور دارند، اما آیا واقعاً به خریداران و فروشندگان خانه چیزی که آنها می خواهند را می دهند؟

خرید و فروش  و اجاره خانه و ویلا یک تصمیم مهم مالی و احساسی است. اکثریت مردم سوالات متعددی دارند.!

مشتریان شما بیشتر از یک نفر که مجوز املاک دارد را می خواهند. آنها یک نماینده می خواهند که از منافع آنها محافظت کند و به پیچیدگی های مالکیت ملک کمک کند. مهم است که نماینده ای که آنها انتخاب می کنند، کسی باشد که در طول فرایند خرید و فروش ملک به او احساس اعتماد کنند.

۱۰ استراتژی بازاریابی املاک

تلاش های رسانه های اجتماعی خود را با این ۱۰ قالب رسانه اجتماعی به صورت رایگان بهبود و پیگیری کنید.

این جایی است که رسانه های اجتماعی وارد می شوند. اگر به درستی اعمال شود، آن می تواند یک راه عالی برای باز کردن گفتگو، توصیه های مشارکتی و ایجاد روابط مداوم با خریداران، فروشندگان و اجاره دهندگان باشد. در اینجا یک لیست مفید از نحوه بازاریابی املاکی های موجود در رسانه های اجتماعی وجود دارد و املاکی های واقعی را شامل نمی شود.

بازاریابی رسانه های اجتماعی املاک و مستغلات

۱-شهرتان را  نه تنها فقط خانه تان را ارتقا دهید.

۲-خودتان باشید.

۳-خریداران خود را آموزش دهید.

۴-با پیروان خود گپ بزنید و چت کنید.

۵-به نظرات خوب و بد افراد پاسخ دهید.

۶-از فریاد زدن در مورد لیست خانه های خود اجتناب کنید.

۷-ویدیو را فراموش نکنید.

۸-هرگز فرض نکنید که فقط با خریداران اولیه ارتباط برقرار می کنید.

۹-صحبت کردن با خود در رسانه های اجتماعی، صفحه شما را خوب نمی کند.

۱۰مشتریان موجود خود را نادیده نگیرید.

۱۰ استراتژی بازاریابی املاک

نکاتی که نمایندگان املاک باید درک کنند:

۱- شهر را نه فقط خانه را ارتقا دهید.

خریداران خانه می خواهند خوب و بد هر شهر را بدانند تا آنها حرکت خود را برای خرید و فروش خانه در آن شهر بررسی کنند. با این حال، بسیاری از وبلاگ های املاک و مستغلات به سادگی به خریداران اطلاعات جمعیت شناسی اولیه و شاید برخی از زبان های محلی مورد نظر در منطقه را می دهد. از کانال های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید تا به مشتریان بالقوه درک بسیار بالاتری از بازارهایی که به آنها خدمت می کنند، بدهد و آنها را از مزایا و معایب هر محله مطلع کند.

بسیاری از شهرها یک گروه توییتری دارند که شما می توانید به طور مستقیم در توییت های شهر خود توییت کنید. از این دسته ها برای ارتقاء خواصی که در آن شهر ذکر شده است، استفاده کنید. حساب های شهری در توییتر تمایل به پذیرش این فریادها دارد و ممکن است شما را دوباره توییت کنند که پست های خود را برای رسیدن به فالورهای خود افزایش دهند.

حساب های کسب و کار اینستاگرام نیز املاک اولیه (بدون زاویه در نظر گرفته شده) برای شما هستند تا عکس های زیبا از شهرتان که در آن ویژگی های مورد نظر شما لیست شده است را پست کند.

۲- خودت باش

مطالعات نشان می دهد که مصرف کنندگان می خواهند ارتباط شخصی خود را با کسانی که با آنها کار می کنند و هیچ راه میانبری برای نوشتن محتوای معتبر رسانه های اجتماعی خود که به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات هستند، وجود ندارد.

اجازه دهید شخصیت شما از طریق هر شبکه اجتماعی که در آن هستید، بدرخشد. این یک راه عالی برای باز کردن گفتگو با مشتری است قبل از اینکه آنها گوشی را بردارند.

۳-خریداران خود را آموزش دهید.

بعضی از روزهای سخت به عنوان نماینده املاک و مستغلات، درس های خوبی هستند که می توانیم با مشتریانمان به اشتراک بگذاریم. صحبت کردن در مورد مشکلات مشترک املاک و مستغلات باعث می شود خریداران خود را دقیق تر و باهوش تر کنند و به آنها تجربه نرم و صاف و واجد شرایط را می دهد.

رسانه های اجتماعی راه حل مناسبی برای این موضوع است. اگر شما یک وبلاگ داشته باشید، مقاله های نوشتاری درباره راهنمایی های خرید خانه را بیاموزید و از آنها برای تبلیغ استفاده کنید.

۴- با فالورهای خود چت کنید.

امروز خریداران خانه پاسخ های فوری به سوالات خود را انتظار دارند، اما جایی که آنها سوالات را می پرسند، تغییر کرده است.خریداران خانه با عوامل املاک و مستغلات تماس می گیرند. آنها به صورت آنلاین از ویژگی های توصیه های فیس بوک استفاده می کنند و در دفاتر املاک در توییتر توییت می کنند. برای این ارتباط آماده باشید، به آنها پاسخ دهید و از این سوالات به عنوان یک فرصت برای شروع گفتگو با طرفدارانی که ممکن است در مراحل اولیه فرآیند خرید قرار داشته باشند، استفاده کنید.

۵- به نظرات، خوب و بد پاسخ دهید.

به سرعت و مودبانه پاسخ دهید تا خوانندگان را که نظرات خود را در سایت های رسانه های اجتماعی ارسال می کنند، پاسخ دهند.یک اخطار: مجبور نیستید به کسانی که نظرات خشونت آمیز دارند و در پست ها فحاشی می کنند پاسخ دهید.

۱۰ استراتژی بازاریابی املاک

۶-لیست خانه های خود را فریاد نزنید.

خوب است که نظر افراد را در مورد خانه هایی که بازاریابی می کنید، بدانیدد. خانه های موجود در لیست موضوع اصلی مکالمه شما نیست. سوالات رایج خریداران خانه و فروشندگان که از شما می پرسند را به پست ها تبدیل کنید. محتوای ارزشمند را ارائه دهید و مردم را به عقب برگردانید.

۷-فراموش کردن ویدیو

امروزه ۴۵ درصد از مردم بیش از یک ساعت در هفته فیس بوک یا یوتیوب را تماشا می کنند.آن وسوسه انگیز است که از هزینه عکسبرداری و ویرایش ویدیو فرار کنید، اما فیلم آنلاین یک عنصر مهم در بازاریابی خانگی است.فیلم های یوتیوب نیز رتبه بندی وب سایت شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل، یک مکان معمولی که خریداران و مستاجران خانه آنجا خانه جدید جستجو می کنند، بهبود می بخشند.

۸- فرض کنید شما فقط با خریداران  دسته اول ارتباط برقرار می کنید

۳۶ درصد از خریداران خانه در آمریکا ۳۷ ساله یا کمتر هستند. حدود ۶۶٪ از خریداران خانه اولین بارشان است. در حال حاضر در اینجا یک آمار حتی جذاب تر وجود دارد: بیش از ۸۰ میلیون کاربران فیس بوک امروز ۴۵ ساله هستند.اگر فکر می کنید فکر می کنید فقط با خریدار خانه در رسانه های اجتماعی صحبت می کنید، دوباره فکر کنید.

شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک مکان های عالی برای درگیر شدن با “طرفداران” هستند و به خاطر داشته باشید که همه چیز در فرایند خرید جدید نیست. برای خدمت به طرفداران و پیروان خود محتوای مناسب در زمینه تجربه خرید خانه آماده کنید – شما هرگز نمی دانید با چه کسی ارتباط برقرار می کنید.

۹- صحبت کردن با خودتان

رسانه های اجتماعی بیشتر درباره گوش دادن هستند تا صحبت کردن. به آنچه که مردم درباره شما و برند شما می گویند توجه کنید. بازخوردها را از طریق نظرسنجی های غیر رسمی و یا از طریق خدمات نظرسنجی رایگان جمع آوری کنید.

۱۰- نادیده گرفتن مشتریان موجود شما

خریداران و فروشندگان قبلی خود را برای پیوستن به شما در رسانه های اجتماعی دعوت کنید. به این ترتیب، سایت های شما جوامع غنی از تجربه های مشترک و مشاوره عینی از کسانی است که اخیراً سفر به املاک شما را به اتمام رسانده اند، تبدیل می شوند.

در پایان روز، فالورهای شما ممکن است بیان کنند که بهترین طرفداران املاک شما هستند.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *