ثبت نام

پازل تبلیغاتی برای معرفی برند و محصول شما!

پازل تبلیغاتی

پازل تبلیغاتی

 پازل تبلیغاتی

پازل کارکردهای مختلف و جذابی دارد، به عنوان نمونه :
در حال حاضر پازل به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی و کمک آموزشی در مدرسه ها و آموزشگاه های خلاقیت سنجی مورد استفاده قرار می گیرد .
از پازل هایی با طرح کشور و یا استان هم جهت آموزش جغرافیا استفاده می نمایند که قادر بوده تا به حال، نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند.
علاوه بر این، یکی از کاربردهای پازل در آموزش حروف و جمله سازی به کودکان می باشد که در مهد کودک‌ها یکی از ابزارهای اصلی آموزش به حساب می آید .
هم چنین پازل به عنوان یک ابزار در درمان افسردگی هم  مورد استفاده قرار گرفته و برای افراد مسن نیز توصیه می شود چرا که آلزایمر و فراموشی را به تعویق می اندازد .
علاوه بر این، پازل تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد و قابل استفاده برای کلیه ی افراد در کلیه ی سنین می‌باشد که قادر هستید به مناسبت های مختلفی آن را به دوستان و آشنایان خود هدیه کنید .

 پازل تبلیغاتی
 پازل تبلیغاتی

پازل ۱۲ تکه ، ۲۴ تکه ، ۴۸ تکه و… به چه معناست ؟

همان گونه که ذکر کردیم پازل ها می توانند از چند قطعه کوچک تا چندین هزار قطعه را شامل شوند .
زمانی که میگویم پازل X تکه منظور ضرب تعداد تکه های طول در تعداد تکه های عرض است .
به عنوان مثال پازل تکه،  بسته به سلیقه ی مشتری و هم چنین زیبایی و یا نظر تولید کننده ممکن است به شیوه های مختلفی باشد ۱در۱۲ یا ۲ در ۶ یا ۳در ۴٫

طول و عرض هر قطعه پازل بایستی چقدر باشد ؟

قاعده ی مشخصی در این زمینه وجود ندارد و غالب مواقع اندازه هر قطعه را با توجه به رده سنی اشخاص به قطعات کوچک و یا بزرگ تقسیم بندی می کنند.
طبیعی است که کودکان توانایی چیدن و ساختن پازل های ۱۰۰۰ تکه را ندارد به همین دلیل زمانی که جامعه هدف ما گروه خردسالان هستند باید از پازل ها با قطعات بزرگ و تعداد تکه های کمتر استفاده شود .
علاوه بر این، برای فردی ک در گروه سنی جوان قرار دارد پازل های ۱۲ تکه هیچ گونه جذابیتی ندارد و نمی شود پازل هایی  با تکه های کم و بزرگ را برای این گروه سنی در نظر گرفت .
این گروه سنی در جستجوی چالش می باشند  ، چالش هایی جذاب مثل پازل های ۱۰۰۰ تکه و حتی بیشتر.
در نتیجه این که پازل با چه ابعادی و چه تعداد تکه باشد کاملا به گروه سنی مربوط به آن بستگی دارد.به خاطر داشته باشید که اگر شما یک آموزشگاه موسیقی کودکان هستید و می خواهید که برند خودتان را معرفی کنید، بهتر است از پازل هایی با تکه های کمتر و اندازه ی بزرگ تر استفاده کنید

چه جنسی از پازل خوب است؟

پازل ها از جنس های متنوع و مختلفی تولید می شوند و ما در اینجا به بررسی دو نوع پر طرفدار و پر مصرف که تقریبا کل بازار را در اختیار دارند ،خواهیم پرداخت .

پازل های مقوایی 

همان گونه که از نام این نوع پازل ها هم معلوم است جنس آن ها مقوا می باشد.
پازل های مقوایی به دو دسته تقسیم می گردند :
– پازل مقوایی با ضخامت زیاد:
این شکل از پازل ها با استفاده از مقوای بازیافتی تولید می شوند .
معضلی که این شکل از پازل ها دارند در جنس مقوای آن ها نهفته می باشد ، مقواهای بازیافتی غیر بهداشتی هستند و برای گروه های سنی خرد سال و گروه هایی که احتمال به دهان گرفتن قطعات پازل را دارند به هیچ وجه مناسب نیست .

 پازل مقوایی با ضخامت کم:
این شکل از پازل ها بیشتر مواقع از مقواهای بهداشتی استفاده می نمایند اما دارای ضخامت کمی هستند.
معضل اصلی این نوع از پازل ها هم در ضخامت کم آن هاست ، داشتن ضخامت کم موجب پاره شدن سریع ، افزایش احتمال گم شدن قطعات و…. می گردد .

پازل های مقوایی 
پازل های مقوایی 

 

پازل های فومی 

این گروه هم همان گونه که از نامش پیداست دارای بدنه ای از جنس فوم می باشند.
پازل های فومی معضلات پازل های مقوایی را ندارند
به خاطراین که معمولا فوم های مورد استفاده در این صنعت از جنس فوم های بهداشتی می باشند پس مشکل غیر بهداشتی بودن و ایجاد محدودیت برای گروه های سنی مختلف را ندارد.
در گذشته معضل پازل های مقوایی شکنندگی و پارگی بود. با توجه به این که فوم ها پس از خم کردن فوراً به شکل قبلی خود برمی گردند و علاوه بر این با قدرت دست پاره نمی شوند فلذا مشکل پارگی را نخواهند داشت.
یکی دیگر از معضلات پازل های مقوایی احتمال گم شدن آن ها است که این مسئله هم در پازل های فومی حل شده است .

 پازل های فومی دارای ضخامتی چندین برابر پازل های مقوایی می باشند و این ضخامت احتمال گم شدگی قطعات پازل را به پایین ترین حد ممکن رسانده است .

قیمت پازل های تبلیغاتی

پازل ها بسته به نوع جنس و ابعاد قیمتی از چند صدتومان تا چند صدهزار تومان ممکن است قیمت داشته باشند.

اما در یک سایز مشخص دو جنس مقوایی و فومی دارای قیمتی تقریبا یکسان می باشند ، که باز هم این یک مقایسه کلی است و باز هم به جنس فوم مورد استفاده و یا مقوای مورد استفاده و حتی تغییر ضخامت ها بستگی دارد و میتوان با توجه به این پارامترها قیمت را به شکل قابل توجهی تغییر داد.

به خاطر داشته باشید که اگر شما تصمیم به چاپ چندین پازل برای شرکت و کمپانی دارید ، هزینه های این کار تا حد زیادی برایتان پایین تر خواهد آمد.

قیمت پازل های تبلیغاتی
قیمت پازل های تبلیغاتی

چه نوع پازلی را انتخاب و خرید کنم؟

تلاش کردیم آن چیز که در انتخاب یک پازل تبلیغاتی مورد نیاز بود را در این چند سطر برای شما بیان کنیم ، انتخاب این که کدام یک برای شما مناسب تر و مفید تر خواهد بود به تصمیم گیری شما بستگی  دارد.
در نهایت باید بگوییم که هیچ چیز بیشتر از یک سرگرمی و چالش جذاب نمی تواند نام چیزی را به یاد افراد بسپارد. پس اگر می خواهید که برای همیشه در ذهن مخاطب خودتان باقی بمانید، چاپ پازل تبلیغاتی را در نظر بگیرید.

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *