ثبت نام

مقدمات تبلیغات آنلاین چیست

تبلیغات آنلاین

مقدمات تبلیغات آنلاین چیست

یکی از پرسود ترین نحوه تبلیغات ، تبلیغات آنلاین می باشد که می تواند تعداد زیادی از مشتری ها را به سمت یک وسیله یا خدمات جذب می کند. می توان گفت تبلیغات اینترنتی اشکال مختلفی دارد از تبلیغات پولی گرفته تا تبلیغات درون برنامه ای همگی  می توانند از راه های جذب مشتری محسوب شوند. سئو می تواند تبلیغات اینترنتی را برای شما راحت تر کند و نظرتعداد بیشتری از مخاطبین را جلب نماید.

 تبلیغات آنلاین در واقع تبلیغاتی هستند که بر محور اینترنت و فضای مجازی فعالیت می کنند اما امروزه این صنعت تنها به اینترنت محدود نمی شود بلکه شامل فضاهای دیگر مانند گوشی های تلفن همراه هم می شود.

 درحالی که ممکن است جستجو های پولی در مورد یک مطلب میزان رضایت مندی را کمی کاهش دهد وب سایت هایی که به صورت پولی کار می کنند تصمیم گرفتند که نحوه کار خود را کمی تغییر دهند  و سعی در رایگان کردن دیدن تبلیغات می کردند. شبکه های اجتماعی سعی می کنند برای جلب توجه بزرگسالان و کودکان از راه کارهایی مانند  بازی های تبلیغاتی یا تیزرهای زیبا وکارتوی در جذب مخاطب استفاده می کنند و تبلیغ کنندگان سعی می کنند که مخاطب های خود را با راه کارهای جدید در جلب توجه انها زمان بیشتری انها را در یک سایت نگاه دارند.

تبلیغات آنلاین

تبلیغ کنندگان سعی دارند با صدها پارامتر اطلاعاتی جمعیت شناختی و نوع مخاطب خود را بشناسند واین یکی از مهم ترین زمینه های تبلیغات محسوب می شود. تبلیغ کنندگان سعی می کنند که مخاطبان خود را بر اساس نوع پروفایل های آن در یک شبکه اجتماعی بشناسند همچنین از طریق اخباری  که این مخاطبان در پروفایل های خود دنبال می کنند می توانند زمینه علایق آنها را دنبال کنند و بر اساس زمینه علایق آن ها نوع تبلیغات مختلف را تغییر دهند.

معمولا مخاطبان سفارشی را برای یک تبلیغات می دهند و در کنار آن یک شرکت تبلیغاتی باید زمینه های اولیه تبلیغات آن ها را بررسی کند ومتناسب با نیاز آن ها یک تبلیغات را برای آن ها در شبکه های اجتماعی بسازد.

در حال حاضر تبلیغات آنلاین به چیزی فراتر از آنچه شما در اینترنت می بینید تبدیل شده است . بهترین کمپین های ساخت تیزر های تبلیغاتی عناصر مختلف را باهم ترکیب می کنند و همه این فنون باعث به اکثریت رساندن پتانسیل ها در  تبلیغات کمپین های شما می  باشد .در حال حاضر تبلیغاتی که به صورت آنلاین در ایمیل های شما از طرف شرکت های مختلف وجود دارد یا تبلیغاتی را که در گوشی موبایل خود می بینید جز تبلیغات آنلاین محسوب می شوند.

تبلیغات آنلاین

صفحات فرود تبلیغاتی

صفحان فرود صفحه های بهینه تبلیغاتی هستند که مشتریان را  می توانند به سمت یک تلبیغ خاص سوق دهند این صفحات ممکن است شامل  برنامه های تشویقی کاربران به سمت یه تبلیغ خاص می باشد .همچنین از صفحات فرود می تواند به عنوان یک صفحه در متقاعد سازی و تکمیل فرایند ها باشد  مانند انتخاب گام های چند مرحله ای که با زدن هر دکمه به مرحله بعد می روید  و یا برای دریافت یک نرم افزار یا دانلود ان نیاز باشد که از چند صفحه عبور نمایید.

برای بسیاری از بینندگان پیچ های مختلف گاها تماس های تلفنی تبلیغاتی هم انجام می شود و با گزینه های مختلف می توانید تماس های تلفنی تبلیغاتی را هم پیگیری نمایید.

محتواهای حمایات شده

بعضی از شرکت های تبلیغاتی تصمیم گرفته اند که از محتواهای حمایت شده به عنوان یک عنصر اساسی در تبلیغات خود استفاده نمایند. محتواهای حمایت شده در قالب های متفاوتی  از سرمقاله های تبلیغاتی در بعضی از وب سایت ها گرفته تا به روز رسانی های حمایت شده در پلتفرم های مانند فیس بوک یا اینستاگرام می باشد. دو پلتفرم فیس بوک وتویتر از  بزرگ ترین پلتفرم ها محسوب می شوند که مطالب تبلیغاتی زیادی در آن ها هرروزه  به روز رسانی می شوند وتوسط شبکه های بزرگی مانند گوگل هم حمایت می شوند.

تبلیغات آنلاین

تجزیه وتحلیل در تبلیغات

معمولا شرکت های تبلیغاتی از آن دسته شرکت هایی نیستند که یک تبلیغات را در اینترنت منتشر کنند وسپس منتظر نتیجه آن باشند معمولا این شرکت ها با تجزیه وتحلیل هایی  که می کنند به دنبال یک رقابت می باشند  تا بازار مارکتینگ خود را افزایش دهند و سپس یک تبلیغات را براساس تجزیه وتحلیل های خود منتشر می کنند. این تجزیه وتحلیل ها از اشتراک گذاری های موثر نرخ کلیک ها بر روی انواع مختلف تبلیغات تا هزینه های مختلف انتقال پیام به مشتری ها در هر بازه زمانی می تواند متفاوت باشد. ابزار تجریه وتحلیل به شرکت های تبلیغاتی کمک می کند که در هربازه زمانی تبلیغات متناسب با نیاز مشتری را با بهترین خروجی منتشر کنند.

ایمیل های تبلیغاتی

یکی از بزرگ ترین بازار های تبلیغاتی که امروزه مشاهده می کنید  بازار های تبلیغاتی است که در ایمیل ها می بینید . معمولا ایمیل ها امروزه بالاترین نرخ بازدیدی کنندگان را دارند به همین تبلیغات ایمیلی می تواند یکی از محتواهای اثر گذار بر خوانندگان ایمیل ها باشد.  ایمیل مارکتینگ می تواند با هدف افزایش دانلود ها یا ببیننده های یک صفحه هم انجام شود به طوری کلی این صنعت تبلیغات اینترنتی هر روز پیشرفت چشمگیری نسبت به گذشته دارد.

 به ندرت دیده می شود که یک مشتری با دیدن یک تبلیغ به سرعت خرید کند به همین دلیل تبلیغات اینترنتی در واقع به یک پرسه طولانی مدت نیاز دارند تا اثر گذار باشد هرچند که به روزرسانی اطلاعات موجود در یک تبلیغ می تواند در جذب مشتری ها تاثیرات زیادی را داشته باشد.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *