ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

فروش لباس های برند در اینترنت

فروش برند های لباس در اینترنت (۲)

فروش برند های لباس در اینترنت

چند سالی است که شاهد فروش برند های مختلف لباس در اینستاگرام و تلگرام هستیم که تا کنون هم با استقبال زیادی رو به رو شده است یکی از مهم ترین مزیت های خرید لباس به این روش این است که نیازی نیست شما مدت زیادی را به دنبال لباس مورد علاه خود بگردید و شاید هم در آخر ان را پیدا نکنید؛ با این روش می توانید به راحتی لباس مورد علاقه خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. امروزه بسیاری از برند های مختلف به خصوص برند های ترک و چینی اینگونه بازار یابی می کنند.

بسیاری از برند ها در محیط حقیقی دارای مشتریان بسیار زیادی هستند که همه آنها از طریق فضای مجازی با نمونه های جدید تولیدات این شرکت ها آشنا می شوند در نتیجه تعداد مخاطب های این برند ها روز به روز افزایش می یابد . این فضا کسب و کار جدیدی را برای صنعت پوشاک ایجاد کرده است. اکثر افراد امروزه به دلیل اینکه بیشتر وقت خود را در فضای مجازی می گذرانند نا خودگاه به این لباس ها علاقه مند می شوند و شروع به خرید می کنند. در حال حاضر در ایران شرایطی فراهم شده است که با خرید از این برند ها هم هزینه و هم وقت بسیاری از افراد بهینه شده است.فروش برند های لباس در اینترنت (۴)

چرا فروش لباس در فضای مجازی خوب است؟

بر عکس تصور خیلی از افراد دلایل زیادی برای فروش لباس ها در فضای مجازی وجود دارد و اولین دلیل آن می تواند این باشد که اکثر افراد تمایل زیادی به این محیط دارند و اغلب اوقات خود را در این فضا می گذرانند. از طرفی شاید خیلی از افراد مدل لباس دلخواه خود را در حالت عادی در بازار پیدا نکنند اما با گشتن در فضای مجازی بتوانند به راحتی آن مدل را پیدا کنند و تهیه کنند در نتیجه در این فضا محدودیت انتخاب زیاد دیده نمی شود و دست افراد برای انتخاب باز است. باید اشاره کرد که جستجوی کلماتی مانند فروش آنلاین و خرید اینترنتی جز کلمات صدرنشین در  جستجوی گوگل هستند و این نشان می دهد که اغلب ایرانیان به این روش تهیه لباس علاقه مند شده اند.

فروش برند های لباس در اینترنت (۱)

در آمد اینترنتی با فروش برند های پوشاک

همانطور که اشاره کردیم اکثر فروشگاه های تحت وب با فروش لباس های مختلف از برند های دیگر درآمد زایی می کنند.  با اینکه لباس ها از دسته اصلی فعالیت این فروشگاه ها می باشد اما هر روزه به دلیل گستردگی بازار آن لوازم دیگر هم مانند اکسسوری های متفاوت به زمینه فروش این فروشگاه ها اضافه می شود در نتیجه روز به روز در آمد آنها روبه افزایش است.

در ایران به دلیل رقبای کمتر در فضای مجازی بهتر می توان فعالیت کرد زیرا این بازار فروش در ایران هنوز آنچنان رونق پیدا نکرده است و راه برای پیشرفت در این عرصه باز است. با این شرایط برای وارد کنندگان لباس شرایط مثبتی وجود دارد و بسیاری از تاجران و فعالان در صنعت واردات  ترجیح می دهند که لباس را وارد کنند زیرا قیمت این لباس ها شاید آنچنان هم زیاد نباشد اما در هنگام ورود به ایران و جابه جایی لباس بین واسطه ها قیمت آنها چندین برابر بیشتر می شود و این برای واسطه های داخلی بهتر است زیرا سرمایه آنها در این حین چندین برابر می شود در حالی که شاید واردات  اقلام دیگر مانند فرش یا مواد غذایی نمی تواند به اندازه لباس سودآور باشد.

همچنین در ایران مد گرایی هر روزه رو به افزایش است و بسیاری از افراد این شرایط را مساعد می بینند که در آمد اینترنتی بهتری را از این راه داشته باشند. همانطور که می بینید بسیاری از برند های معروف در دنیا دارای فروشگاه اینترنتی هستند و این بدین معنی است که بیشتر آنها داشتن فروشگاه اینترنتی را یکی از راه های کسب درآمد می دانند.

 

فروش برند های لباس در اینترنت (۳)

 

فروش برند پوشاک در ایران

یکی از چیز هایی که اغلب ایرانی ها به آن علاقه مند هستند برندینگ و خرید از برند های معروف است. این علاقه تا جایی است که خیلی از ایرانی ها خرید از برند های تقلبی را بر خرید از برند های داخلی ترجیح می دهند. بسیاری از مجموعه ها در این زمینه فعالیت می کنند که می توان از جمله آنها به  خدمات تبلیغات برندینگ، خدمات مارکتینگ در صنعت پوشاک، خدمات تبلیغاتی و آموزشی در زمینه پوشاک و بازار یابی پوشاک به شیوه های متفاوت اشاره کرد.

در نتیجه در این صنعت واردات پوشاک بسیاری از ایرانی ها فعالیت می کنند. امروزه سئو و بهینه سازی بسیاری از سایت های ایرانی بر پایه فروش اینترنتی لباس و  واردات پوشاک قرار گرفته است. گوگل برای این فروشگاه ها یک محیط امن وحیاتی است که نباید آن را نادیده گرفت البته با روی کار آمدن تلگرام و اینستاگرام در ایران خیلی از افراد وقت خود را در این فضاهای مجازی می گذرانند در نتیجه در طول زمان بازدید از بسیاری از گروه ها یا کانال های موجود در این شبکه های اجتماعی به انواعی از مدل های لباس برخورد می کنند که می تواند برای آنها جذاب باشد در نتیجه حتی گاها این افراد تنها به دلیل اینکه جذب مدل  لباس می شوند آن را خریداری می کنند نه اینکه صرفا به دنبال خرید این مدل لباس باشند.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *