ثبت نام

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

جاموبایلی تبلیغاتی

mobile-stand-zanko-gift-promotional-13

جاموبایلی تبلیغاتی زانکو

جاموبایلی تبلیغاتی یا استند نگهدارنده موبایل وسلیه ای برای نگهداری اصولی از گوشی موبایل شما بر روی میز کار یا میز مطالعه یا هرجای مسطح دیگری می باشد. این پایه نگهدارنده موبایل از جنس فلز سخت با طراحی اصولی و دینامیک قابلیت نگهداری انواع گوشی و تبلت را دارا می باشد. محصول فوق دارای وزنی مناسب می باشد که باعث جلوگیری از تکان خوردن های ناگهانی و افتادن گوشی شما خواهد شد. پایه این استند موبایل دارای ۴ پد ابری می باشد که قابلیت استفاده از جاموبایلی را بر روی سطوح لغزنده و حساس راحت و ایمن می نماید.۲ بازوی نگهدارنده گوشی بر روی جاموبایلی زانکو در عین اینکه به خوبی گوشی شما را مهار میکند قابلیت استفاده از صفحه تاچ را نیز فراهم می نماید.

یکی دیگر از مزیت های اصلی این محصول قابلیت اتصال گوشی به کابل شارژ در حالت قرارگیری عمودی می باشد. صفحه نگهدارنده پشت محصول دارای پد محافظ ضرب گیر و تکیه گاه جهت محافظت از سطح پشت گوشی شما می باشد.جاموبایلی فوق با توجه به طراحی صورت گرفته بسیار کارآمد می باشد. این محصول در رنگ بندی مشکی، طوسی و سفید، قرمز، آبی و سایر رنگ ها قابل تهیه و سفارش می باشد.جاموبایلی تبلیغاتیاین محصول را میتوانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار کارامد و مورد استفاده و یک محصول تبلیغاتی با قیمت ارزان و طول مدت استفاده همیشگی به دوستان و مشتریان خود هدیه دهید.

قابلیت چاپ لوگو بر روی جاموبایلی

مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو می تواند لوگو شما را بر روی محصول فوق به صورت حکاکی درج نماید که این مدل از چاپ به صورت همیشگی و دائمی بر روی محصول باقی خواهد ماند.

جاموبایلی تبلیغاتی زانکو

شما مخاطبان مرتبط با کسب و کار خود را در نمایشگاه و یا هر سمینار تبلیغاتی دیگری می بینید، ارتباط خوبی با انها برقرار می کنید. استفاده از وسایل و هدایای تبلیغاتی که می تواند شما و کسب و کار شما را به یاد او بیاورد می تواند تاثیر زیادی بر روی فروش شما بگذارد. اگر هدیه تبلیغاتی مناسبی را انتخاب کنید می توانید تاثیر آن را به وضوح مشاهده کنید. در این مقاله به بررسی بهترین هدایای تبلیغاتی خواهیم پرداخت.برای انتخاب هدایا مورد نظر خود با ما همراه باشید.البته که کسب و کارهای مختلف، مشتریان مختلف و هدایای مختلفی را طلب می کند اما برخی از محبوبترین هدایا در بین اکثر کسب و کار ها می تواند مشترک باشد.

از جمله آنها به موارد دسته بندی شده زیر می توان اشاره کرد.یکی از پرکاربرد ترین وسایل مورد استفاده در صنعت تکنولوژی، لوازم جانبی موبایل هستند. اگر به افراد مختلفی که در سطح شهر در حال رفت و امد هستند نگاه کنید، اکثر آنها حتما یک گوشی در دست دارند. این مسئله تنها به خیابان ها خلاصه نمیشود، عده زیادی از افراد هنگام کار یا استراحت در حال استفاده از تلفن همراه یا موبایل خود هستند.از همین رو می توان جاموبایلی تبلیغاتی را به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی که همواره با مشتریان شما است در نظر گرفت.

 

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی
تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *