ثبت نام

تأثیر سئو بر بازاریابی

tabliqyar17

تأثیر سئو بر بازاریابی

اگر شما در حال حاضر یک کسب و کار دارید، آیا تا به حال خود یا محصول / خدمات خود را آنلاین جستجو کرده اید؟ اگر چنین است، آیا فکر می کنید، “چرا وب سایت تان در Google نمایش داده نمی شود؟” اگر چنین است، شما احتمالا فکر کرده اید، “چگونه در Google رتبه بندی کنم؟” یا “چگونه می توانم رتبه بندی Google خود را بهبود بخشم؟”عوامل متعددی وجود دارد که یک سایت یا صفحه خاص در نقاط بالا در صفحه نتایج موتور جستجو گوگل (یا سایر موتورهای جستجو) ظاهر می شود، برخی از عوامل مهم Google را شامل می شود که عبارتند از داشتن کلمات کلیدی مرتبط (و قرار دادن آنها در سایت شما)، طول محتوای شما، داشتن محتوای با کیفیت بالا، سرعت بارگذاری صفحات شما، چگونگی ارسال مطالب و موارد دیگر.

تأثیر سئو و بهینه سازی سایت بر بازاریابی

نتایج جستجو

وقتی که همه چیز سرازیر می شود، گوگل اساسا تلاش می کند بهترین قطعه محتوا را برای ارائه ی شخصی در جستجو پیدا کند، به عنوان مثال، اگر من به دنبال بهترین سالن ورزشی در تهران باشم، پیدا کردن یک صفحه وب از یک سالن که بسته شده است و در کرج واقع است امری بعید است، گوگل همیشه می خواهد مهم ترین سطح و با کیفیت ترین محتوای را پیدا کند.
برای رتبه بندی بالاتر در Google، شما می توانید توانایی جستجوگرها یا بهینه سازی موتور جستجو را اهرم بندی کنید، برای شروع یادگیری همه چیز باید در مورد این تاکتیک بازاریابی قدرتمند بدانید.

کارایی سئو

سئو چیست؟ خوب، ساده تر از آن است که فکر می کنید، جستجوگر آن را به عنوان “تکنیک هایی که وب سایت شما را در نتایج جستجوی عالی بالاتر می برد”، به شما نشان می دهد، و وب سایت شما را برای افرادی که به دنبال نام تجاری، محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و یاهو هستند، قابل رویت تر می کند، به عبارت دیگر، این مفهوم اصلی در ساختار وب سایت شما و پست های وبلاگ شما است که برای اولین بار در موتورهای جستجو ظاهر می شود.
استراتژی SEO معمولا شامل چند چیز می شود، این شامل تحقیقات شخصیت خریدار، تحقیق در زمینه کلمات کلیدی و تحقیق در صفحه SEO است،  این سه حوزه می توانند به شما کمک کنند تا یاد بگیرند که چگونه بازار هدف شما در حال جستجو در اینترنت است و کسب و کار شما را برای یافتن افراد مناسب پیدا می کند.

کلمات کلیدی در سئو

با یادگیری بیشتر در مورد اینکه مشتری هدف شما در جستجوی چه چیزی است به شرایط وب سایت خود کمک می کنید.تحقیق کلید واژه، گسترش تحقیقات شخصیت خریدار است، شما می توانید از افرادی برای یافتن بهترین کلمات کلیدی برای نام تجاری شما استفاده کنید و سپس از یک ابزار مانند kw finder برای پیدا کردن کلیدواژه های مرتبط برای مخاطبان مورد نظر خود استفاده کنید.در نهایت شما می توانید برخی از تحقیقات و بهینه سازی جستجو در صفحه را انجام دهید، این جایی است که شما این کلمات کلیدی را در مکان های صحیح در بین محتوای وب سایت خود قرار دهید، مانند در متا توصیف، عناوین صفحه و برچسب های H1 .

تأثیر سئو و بهینه سازی سایت بر بازاریابی

حیله سئو برای بازدید از سایت

به دنبال عمیق تر است: در گذشته، موفقیت SEO با توجه به اینکه آیا شما رتبه اول در صفحه اول Google را رتبه بندی کرده اید، اندازه گیری می شد، اما حتی اگر شما برای یک دوره خوب رتبه بندی شوید، آیا این بدان معناست که شما همیشه در نتایج با رتبه بالا دیده می شوید؟
نه همیشه. شما ممکن است واقعا به خوبی برای شرایطی که برای کسب و کار شما مناسب نیستند، رتبه بندی شوید، بنابراین شما در موتورهای جستجو زیاد ظاهر می شوید، تعداد زیادی ترافیک دریافت می کنید، اما پس از آن بازدید کنندگان وب سایت شما متوجه می شوند که شرکت شما چیزی نیست که آنها دنبال آن هستند، این ترافیک شما تبدیل به مشتریان شما نمی شوند و رتبه بندی بالا برای این کلید واژه خاص اساسا بی نتیجه است، در واقع با کلید واژه های پر طرفدار بدون نتیجه مثبت و محتوای درست مخاطبان را به سایت می کشانید اما در حقیقت دست آخر مخاطبان را فراری می دهید.

رتبه بندی در صفحه دوم

لزوما نیاز نیست که در سه رتبه برتر باشید تا بتوانید موفق باشید، در حقیقت، اگر شما در صفحات بعدی رتبه خوبی داشته باشید، ممکن است هنوز میزان بالای کلیک را دریافت کنید، هرچند ترافیک کمتری داشته باشید، این خبر خوبی برای بازاریابانی است که صفحات شات در اسلاتهای دیگر یا در صفحه دوم است.
ما قبلا نیز گفتیم و دوباره آن را می گوئیم: میزان ترافیک به صفحه شما اهمیت کمتری نسبت به چگونگی ترافیک دارد.

9 روش نظارت سئو

1: انجام ممیزی محتوای وب سایت خود را انجام دهید.
2: از کلیدواژه تحقیقاتی استفاده کنید تا با استفاده از کلمات کلیدی افراد شما را پیدا کنند.
3: کلمات کلیدی جدیدی را که می خواهید در رتبه بندی تأثیرگذار باشد، سامان دهی کنید.
4: ایجاد محتوای جدید و بهینه سازی محتوای موجود.
5: عملکرد وب سایت خود را نظارت کنید.
6: خرید بازاریابی ورودی یا نرم افزار جستجوگرها.
7: صفحات وب را که به خوبی کار می کنند بررسی کنید.
8: به دنبال فرصت هایی برای کسب لینک های ورودی از وب سایت های مشابه باشید.
9: تغییرات خود را در رتبه بندی و ترافیک نظارت کنید.

تأثیر سئو و بهینه سازی سایت بر بازاریابی

ابزارهای ارزیابی سئو و بهینه سازی وب سایت

 •     Google’s Webmaster Tools
 •     SEMrush
 •     HubSpot’s Website Grader
 •     Check My Links
 •     Buzz Stream
 •     Moz’s Pro Tools
 •     UpCity’s SEO Report Card
 •     Woorank
 •     Screaming Frog’s SEO Spider
 •     Found’s SEO Audit Tool
 •     Remove’em
 • Varvy’s SEO Overview Tool

تأثیر گذاری لینک و پیوند قوی بر روی سئو

کیفیت نمایه لینک شما تاثیر زیادی بر رتبه بندی موتور جستجوی شما دارد.

1: لینک ورودی از سایت رتبه بالا

لینک ورودی از یک وب سایت که گوگل آن را محبوب و قابل اعتماد می داند (به این دلیل که این سایت دارای سایت های بسیاری دیگر است که به آن لینک می شود) به معنای بازدید بیشتر از یک لینک از یک سایت با نام تجاری جدید با چندین لینک ورودی است.
لینک ها از سایت های مرتبط با محصول یا موضوع مشابه وب سایت شما معمولا ارزشمند تر از لینک ها در سایت های غیر مرتبط هستند، زیرا سایت های مربوطه بیشتر به موضوعات مورد نظر شما پرداخته است.

2: متن پیوند

متن پیوند (هم چنین متن لنگر نامیده می شود) اهمیت دارد، بسیاری از وب سایت های  hyperlinks عباراتی مانند www.example.com” یا “اینجا کلیک کنید” که حاوی کلمات کلیدی مفید نیستند (و رک و پوست کنده، خوانندگان اینترنت می دانند که اکنون بر روی لینک hyperlink کلیک می کنند)، با این حال، هنگامی که متن پیوند از کلمه کلیدی یا عبارت مناسب استفاده می کند، این نشانگر بهتر برای گوگل درصفحه مورد نظر است.

تأثیر سئو و بهینه سازی سایت بر بازاریابی

3: تعداد لینک

تعداد لینک ها در یک صفحه نیز تفاوت می کند، هنگامی که یک صفحه به تعداد زیادی از صفحات وب لینک می کند، گوگل ارزش پیوندها را با تعداد لینک ها در صفحه تقسیم می کند، این بدان معنی است که ارزش پیوند میان بسیاری از لینکهای دیگر در مقایسه با مقدار لینک در یک صفحه بدون تعداد زیادی لینک دیگر ریزش دارد، تکرار بیش از حد از کلمه کلیدی مشابه اثر مشابهی دارد زیرا ممکن است صفحه به صورت اسپم قلمداد شود.

سئو به دلیل اینکه باعث بالا رفتن رتبه بندی سایت شما در جستجوگر می شود، در بازاریابی آنلاین تأثیر بالایی دارد.

تبلیغ یار راهنمای شما در تبلیغات و بازاریابی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *